Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що знову будують коло Замку?

Що будують біля Золочівського замку
перезахоронення тим, кістки чиї знайдені після катувань на замку ( ПАНТЕОН ПАМ'ЯТІ ) 5%   1
Музей Золочева 0%   0
Платний в'їзд та стоянку 5%   1
Новий кабак (бар) 5%   1
Магазини, подібно до Шептицького 50%   9
Загородили, щоб висмоктувати державні гроші на ремонт замкуу 5%   1
мені все-рівно,що ті демократи будують, вони ніколи не можуть наїстися 11%   2
хай собі будують - то все турбота про нас, золочів'ян 0%   0
Ваш варіант 16%   3
Всього голосів: 18
Автор Повідомлення
Що знову будують коло Замку?
Їхав сьогодні біля Золочівського замку. Ставлять забори високі, техніка... Значить щось будуть будувати. Одні кажуть будують перезахоронення тим, кістки чиї знайдені після катувань на замку; другі -музей, треті - платний вїзд, четверті-ще один кабак. А Ви що знаєте, хто то будує?

додано через 1 хвилину 31 секунду:

і шо будує, для кого?
Класне опитування. На обізнаність...
Сподобалось про платний в'їзд (куда, на територію замку? машиною?! КРУТОООО!!!)
Як магазин може бути подібний до Шептицького?

poma, ти хоч би фотки виставив.
є два інших варіанти - які це- напишіть тут цЦІКАВО, правда.
Там певно буде новий бар... в наї ж немає куди підти... постійно будують або бари або церкви, а сиротинець тільки один...
Будує Гриньків сувенірні крамниці.
І то треба! сувеніри - справа вигідна!
А фотки можна?
ігоррр пише:
Будує Гриньків сувенірні крамниці.

не наю. Там місце взагалі погане. шо там можна будувати крім як укуріплення щоб грунт не сходив
будують центр народних ремесл Золочівщини... це для тих хто конче прагне знати - і що ж там будують? будує Гриньків зі згоди Возницького та Писарчука... а продавати там будуть Гаварецьку кераміку і вироби ПТУ - 10 ...
!!!!!!!!!
kvartyrant пише:
а продавати там будуть Гаварецьку кераміку і вироби ПТУ - 10 ...

а продаватитам будуть-пиииво. я так думаю. і шем китайський непотріб
Васілій пише:
а продаватитам будуть-пиииво. я так думаю. і шем китайський непотріб

чесно кажучи, я теж так думаю... то тільки для початку на народ наводять гіпноз, типу - буде шось українське, культурне.... а вкінці кінців, все одно бар чи магазин там опиниться.
Тільки чую - Гринків-Гриньків. Хто то є, хто він такий, шо собою представляє, він юлькін чи янека?

додано через 1 хвилину 36 секунд:

Де він обітає, в Білому домі чи де-інше. Я би хотів з ним поспіклуватися на счот замку!
Гриньків- це районний шеф Партії регіонів. Людина мудра, адвокат без жодної програної справи. І хоч звичайно цю партію не надто поважають в області і районі, але вона хоч , що не-будь робить в Україні. Всі інші лише стрясали пустими звуками повітря, на жаль...
Ром а не будь наївний. Не адвокат рішає по справах, а суддя.
То тілько по тєлєку показують, що можна гарно говорити чи написати і виграти справу. То брехня.
А яку справу роблять регіони.
ТИ ЦІНИ БАЧИВ НА БАЗАРІ - на зерно, гречку, олію, мясо ???? Порівняй
їх як було при " поганих помаранчевих". Порівняй????
Чи пенсії хтось підняв, зарплати.
А податки які стали - базар в Тернополі весь страйкує, позавчора сам бачив.
А наша мова, а відмова від перекладів на українську фільмів, а руський МІР, а лішеніє героїв Бандери та Шухевича , А Табачніки ..... можна писати цілі романи.
Це що добра спроави регіонів?
НЕ ГОНИ ПОРОЖНЯК !
Шро там будуют коло замку? в цьому пит ання.
І хто. ШЩо все в місті побудували для людей, зробили дорогу, тьуалет, баню в місті шоб замок розбудовувати чи щось там коло нього.
Господарі драні???!