Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Йде зима!

Автор Повідомлення
Йде зима!
Йде зима а все дорожчає, як Ви думаєте чи довго люди будуть мовчати?
По перше все дорожчає постійно, не залежно від пори року, по друге люди не мовчать просто їх ніхто не слухає, ти хоч деколи телевізор дивишся???
Я поперше кажу за людей м. Золочева , то рас по друге чого ми мовчимо і доки ми будемо то терпіти maximus? Ти мені відпишеш а що з того буде що ми будемо кричати ? Відповідаю:а що з того буде якщо ми будемо мовчати?
А до кого говорити, куму скаржитись?? Тим більше в Золочеві, це нічого не дасть ти сам це прикрасно розумієш! Наша влада нас ігнорує, про це всі пишуть і ти сам писав.
А що ти зробив для того щоб тебе почули? Дай мені відповідь будьласка. Я наприклад немовчу і небуду мовчати.
А мені не треба кричати, в мене все добре поки що. Я нормально працюю і нормально заробляю. Хочу незабаром одружитися, може весною. Поки сам за себе не подбаєш ніхто за тебе не подбає. А кричать, на мою думку ті, хто не хоче працювати і ловить халяву. Я згоден у нас в країні повний бардак і держава не дбає за людей, але при бажанні жити можна.
Якщо би заробіна плата була приблизно 3000 гр. можна жити, я з тобою згоден. А мовчати нетреба , ти ще молодий , якщо ти будеш мати сімю і дай бог тобі гарних дітей я все вислухаю твою думку. Тоді будуть в тебе інакші погляди на теперішне життя, я чомусь в тому впевнений.
А як так і заробляю, і за майбутнє я думаю вже сьогодні, так що мені нема про шо кричати, мої погляди на життя мене повністтю задовільняють.
Як на мене, яке б небуло життя - наші люди все стерплять і до всього привикають. А не змінимо ми нічого через то , що в нас ніколи небуло нема і небуде єдності , кожен тягне одіяло на себе і має свою думку як в легендарній басні про лебедя, щуку і рака....
maximus пише:
А мені не треба кричати, в мене все добре поки що

Я за тебе дуже радий. Уяви собі якусь іншу людину, в якої теж все добре і вона повністю задоволена життям. І раптом стається біда - ця людина попадає під колеса п'яного водія-малолєтки і стає інвалідом. Працювати ця людина більше не може. Родичі цієї людини кидаються до суду, але впливовий батя малолєтки дав на лапу прокурору і судді відмазав свого синка. А на рахунок звільнення з роботи справа затягується і кінця-краю не видно. Тоді ця раніше щаслива людина, а тепер інвалід звертається до наших депутатів, до депутатів Верховної ради але всім плювати. Не маючи змоги жити таким життям, як раніше, цю людина почнає зазирати в чарку і зрештою спивається. А одно зимового ранку цю людину знаходять замерзшою на вулиці. Швидка приїжджає через дві години і забирає закоцюблий труп цієї раніше щасливої людини. Кінець

Ця історія вигадана, але може статись з кожним, бо поки нам плювати на те, що відбувається в нашій країні, влада нашої країни буде плювати на нас.
Теоретично, така історія може статитись с любою людиною в іншій країні. І я не можу гарантувати, що наприклад в тій же Америці такій людині помогли би чимось більшим. Водія би посадали 100% і можливо оштрафували(залежить від штату), а от на рахунок допомоги від влади не впевнений...
А на рахунок влади.... менталітет нашої влади "збагачування свого капіталу любими методами", такий самий менталітет у бізнесменів, які і подаються в політику.
Теоретично можливо все. От тільки процент імовірності різний.
Олег пише:

Хто-хто, а адміністрація мовчати напевно вже не буде: скільки однією людиною вже створено тем з різними назвами і однаковими соплями.

Олег, Вас хтось образив? Вам щось не подобається? Так конкретизуйте свою точку зору! Напишіть ЩО САМЕ Вам не подобається, ЧОМУ САМЕ Вам це не подобається. Тільки тоді ми вже зможемо Вам чимось допомогти, як мінімум порадами.

Не треба переливати з пустого в порожнє. Яке питання, така й відповідь. А так Ви ще будете без толку гавкати на всіх досить довго.

Це особиста думка. Без образ.
Я був би не проти критики в стороної нашої влади, але якщо би вона стусовалась не тільки нашого рідного села, але Львова, Києва і навіть Европи і Америки. В світі стільки цікавих подій, а ми вже весь місяць говорим про Золочівську владу в цьому розділі... топчемось на одному місці без толку. Я наприклад все рідше і рідше заходжу в цей розділ форуму... який треба було назвати "Золочівська влада", а не "Місто, влада, політика"
admin пише:
Хто-хто, а адміністрація мовчати напевно вже не буде: скільки однією людиною вже створено тем з різними назвами і однаковими соплями

Правильно адмін! Такі теми заслуговують на місце в розділі Гумор.
Нормальна тема впринципі. Але все дорожчає всюди по Україні. Нічого не вдієш. Народ мовчав і мовчить, бояться шось казати, але я бачу вже багато, хто не боїться заявляти в повний голос, шо твориться в нашому місті. Тут то і так все видно.
2 maximus:
а шо би ти кросавчег сказав, якби ти получав 400-500 рубасів в місяць? Повір мені, халяви тут ніхто не сподівається. Хочуть люди жити в нормальному місті і нормальній країні, створила людина таку тему, то не відповідай на неї, якшо вона тобі не подобається.
Люди, думаєм, шо робити. Зима прийшла вже. Треба якось грітися!
Поставити собі вдома "буржуйку" - теж варіант! От тільки дрова...
Ну дрова і на лісгоспі можна взяти(поки ше не повністю розвалився)
Я би сказав, навіть дуже не розвалився. Он які ворота собі на будинку обладнали - з світлофорами і сигналізаціями.
Хто обладнав ??? Скиньтеся зі своїми сусідами і тоже собі такі купіть! "При чому тут міліція як бабу грім забив".
Та ніхто їм не дорікає, а навіть, навпаки, ставлять в приклад!
так поки є можливість то роблять. Доводжу до відома що десь з 2010 року буде прийнята світова конвенсія, яка заборонятиме масову вирубку лісів, на всій планеті, а право на такий вид діяльності будуть мати тільки певні організації, які виграють тендер, до того ж не у кожній державі, яка має лісові смуги.
а чи готове місто до зими?
Краще я буду палити дровами ніж російським газом. А вітер наламав дерев достатьньо і відходів деревообробної промисловості в місті вистачае. Я ще встиг запастись і дровами і вугіллям.
bam пише:
Краще я буду палити дровами ніж російським газом

кіно і німці атмарожу уши на зло бабушкє

додано через 3 хвилини 5 секунд:

а на російській нафті тобі не взападло їздити? ато мож тожи на дровах
А тобі що мозгів не хватає щоб писати по темі, що ти коментуєш чужі повідомлення? Вася є вася...
bam пише:
що ти коментуєш чужі повідомлення? Вася є вася...

Сагласін. перепардонююсь. постараюсь виправитись. чесно
Щиросердечно заявляю!
Я ВІДМОВЛЯЮСЬ від москальського газу і НЕ БУДУ його палити! Гарантія!
Хоча най горить до холєри! Увесь!
AVB пише:
Гарантія!

ой-йо. я б сі так не зарікав. пнут тибезавтра під зад коліном. і куда поїдиш? правільно-на родіну
Не пнуть, а я і наБатьківщині обходжусь без російського газу і нічого. А скільки сіл на Україні, що прекрасно живуть без газу!
bam пише:
а я і наБатьківщині обходжусь без російського газу і нічого

є дві причини по яких иожна обходитись без газу-або він непідключений або проблеми з гол... тобто з адекватним сприйняттям реальності
Хіба я якийсь кримінал, шоб мене пнули? А газом російським (шоб він згорів ) не користуюсь, бо він тут нафіг не потрібен. Палю кіловати!
Цитата:

ти дурний чи прикидаєшся?
нашо здешевлювати товар? де ти таке бачив? ти взагалі маєш поняття шо таке економіка?
людовік пише:
нашо здешевлювати товар? де ти таке бачив? ти взагалі маєш поняття шо таке економіка?

Є ще таке поняття як монополія, та антимонопольний комітет
Наш регіон це диво. В нас ціни високі і ростуть щодня, а заплатня мала. І якось тут всі виживають. Дехто навіть дуже непогано.

AVB пише:
А газом російським (шоб він згорів ) не користуюсь

Кляті Моск Алі . Вони винні у всіх наших бідах .
А хіба нє? А та ж сама зима? Звідки вона йде??? Отожто! Москалі її нам насилають! Ше й підмішують туда бацили грипу. Може бетоном той розплідник...
Ну во, я ж про то саме написав....
AVB пише:
Може бетоном той розплідник...
ЗАЛІЗОБЕТОНОМ!!!
Моск Алі то певне відомий боксер з Єгипту. Чи шо? І яке відношення має зима до нього?