Золочів Плюс
Форум міста Золочів

А Ви хочете виїхати за кордон?

Автор Повідомлення
А Ви хочете виїхати за кордон?
Це не реклама агенції, а спроба дізнатися чи є бажаючі покинути Цю країну... У мене є таке бажання тільки не знаю куди їхати...
pluto, а де ти вже пробував, не смію питати?
Через таких рашпілів що їдуть на заробітки за кордон в нас повний п... в країні.
Narik пише:
Через таких рашпілів що їдуть на заробітки за кордон в нас повний п... в країні.
головне знайти причину свого находження в жопі. і можна дальше спокійно там си сидіти
Narik пише:

Ці рашпілі як Ви кажете годують пів Золочева, не кажу про всю Зах. Україну...

додано через 1 хвилину 33 секунди:

Може хто знає нормальні фірми або людей що "рішають"? Наприклад Голандія.
Годують мажорів і їх магазини, а ті податки скривають.
pluto пише:
людей що "рішають"

офіційно не виходить?

однокласники там.

додано через 28 секунд:

Я про Голандію
AVB пише:
офіційно не виходить?

Потрібен контракт з роботодавцем або якогось виду "запрошення".
pluto, на Au-Pair по віку не підходиш?

Тоді саме просте: купуєш тур кудись в шенген, де легше візу відкрити, їдеш в свою голандію, шукаєш там роботодавця з пропозицією контракта і подаєш на робочу візу.
AVB пише:
шукаєш там роботодавця з пропозицією контракта і подаєш на робочу візу

Їдь-їдь. Будеш, якщо пощастить, тарілки мити з 6 до 22, а гроші майже усі на житло і хавчик тратити.
voshkaniridze, аби добре зачепитись, це досить нормальний варіянт. Подальша доля людини залежить від її планів на життя
Ні тут ні в Україні на добру посаду одразу з хлібом-сіллю не зустрічають.
AVB пише:
Ні тут ні в Україні на добру посаду одразу з хлібом-сіллю не зустрічають.

Я то розумію, просто багато з тих хто прагне виїхати цього нажаль не розуміють. Вони вважають, що їх там чекають з нетерпінням, і будуть платити купу грошей за те що вони отримали візу і приїхали до них.