Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Зробити на Вороняках лижню трассу

Автор Повідомлення
Зробити на Вороняках лижню трассу
я думаю багато золочiвян любить лижнiй спорт, а в Карпати не завжди э можливiсть поiхати... та i дорогувато. як на вашу думку,iдея цiкава?
Ідея цікава, але потребує виликих капіталовкладень!
Скажи будь-ласка:
1. Чи прикидала ти скільки грошей потрібно на це?
2. Чи дозволить влада це зробити?
3. Де знайти спонсора?

А взагалі-то я вже давно зимою деколи на Вороняках катаюсь на лижах.
Хороша ідея, але думаю , що лижня на Вороняках - це буде хіба що непогана тренувальна траса по відношенні до Карпат.
100% , в мене дядько живе на вороняках,
звичайно, з однієї сторони, було б дуже добре якби відкрили таку трасу..
але з іншої - хіба це рентабельно робити? так там ж нікого крім мене не буде
А й справді...
Кажете лижну трасу на Вороняках... Класно.. А ще в Перегноєві трасу ФОРМУЛИ-1. Взагалі круто буде!
Петро Бушенко пише:
.. А ще в Перегноєві трасу ФОРМУЛИ-1. Взагалі круто буде!

Фантастична ідея!!! Може займешся цим???
Не варто так критично ставитись до таких незвичних нововведень. Хто б повірив би шість років тому, що мобільний зв'язок стане таким доступним і поширеним? Але ж став! І не здивуюсь, якщо років через 5 десь в районі відкриють який-небудь туристичний комплекс.
Згадайте те що 5 років тому назад було дивно що наприклад в Італії в школі діти користуються мобільними телефонами. Я впринципі все припускаю , і я думаю що все можливо що колись по Перегноїву буде проходити траса ФОРМУЛИ 1. Зараз такий час що все може бути.
Якщо би така компанія як Київстар мала на меті таке зробити(траса ФОРМУЛИ 1 по Перегноїву)то вона би зробила , тут тільки питання часу , може хтось зімною незгоден?
Петро в нас просто люди зневірились в то що влада щось може зробити , окрім того що може тільки красти, а так на нашій землі є все: замки і туристчні маршрути , гори які потрібні для лижних трас і люди які вміють зробити все які мають голову , може ви в тому зімною незгідні?
згiдна на всi100%
А де то тії Вороняки ?
Я з Олегом згідний. У нас справді дуже класний район з різними пам"ятками архітектури та багато чим іншим. Просто щоб розпочати таке діло як лижня у вороняках , чи в тому роді щось подібне потрібні перш за все великі блати, та БАГА-А-А-АТО КАПУСТИ.
)))
Згадалось як в мене на вулиці сусід ще осінню, не дочекавшись снігу на санках катався по асфалті і землі... скрегіт, іскри, а він довооооооооооооольний))) І не треба було йому ніякого снігу, а любив би кататись на лижах то і траси спеціальної йому тоже не треба було. Захотів - пішов покатався, пару раз об дерево стукнувся, пару раз піднявся тільки на одну гору і всьо. хватає для повного щастя