Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Нарешті! Ваш номер телефону - Ваш назавжди!

Автор Повідомлення
Нарешті! Ваш номер телефону - Ваш назавжди!
http://www.president.gov.ua/documents/12096.html

Підписано закон, щодо збереження Вашого номеру телефону при зміні оператора!

Що це дає?
1. Ви можете вільно змінювати оператора, при цьому усі Ваші знайомі знайдуть Вас за старим номером!
2. Нарешті можна позбутися невигідного оператора (де-хто використовує переадресацію, носить 2 телефона, або використовує неекономний 2-х картковий апарат). Тепер оператора можна змінювати без втрати контактів!
3. Нарешті можна позбутися непотрібного стаціонарного телефону, перенісши його номер на мобільного оператора!
andry пише:
(де-хто використовує переадресацію, носить 2 телефона, або використовує неекономний 2-х картковий апарат)

ти сі придурюєш? чи справді не знаєш нашо носять декілька телефонів?
andry пише:
Що це дає?

є досить суттєвий трабл у всій цій бадязі:тепер невідомо буде на якого оператора я звоню. а відповідно з"являться непередбачені витрати. для мене особисто-шкідливий закон
Васілій пише:
ти сі придурюєш?

Ну блііін, ти ж всьо зіпсув!

Васілій пише:
тепер невідомо буде на якого оператора я звоню. а відповідно з"являться непередбачені витрати

А мені паралельно, в мну всі однаково тарифікуються
а в мене не однаково... от для прикладу... в мене безлімітка на діджус.... і набираю я до коліжанки на той самий діджус, а вона тиць - та й забцла попередити, шо перейшла на іншого оператора... і шо, і капець прийшов моїм грошам на рахунку... я вважаю шо то є зле
andry пише:
Ну блііін, ти ж всьо зіпсув!

пірдупріждать нада
а шо я зіпсував?
Немає чого переживати, оператори звязку підстроятся під закон, щось придумають, а стартовий тебе буде з паспортом купляти? спец. служби лікують?
Тупо. Код оператора має бути в номері.

Логічніше "склеїти" новий номер зі старим, при дзвінку на старий включити переадресацію з попередженням (типу робот повідомляє шо цей номер обслуговується таким-то оператором)

ІМХО, тупий развод на бабло, самі оператори цей закон і пропхали.
Тут давно такий закон працює. Але проблем з дзвінками між різними операторами нема, бо нема ніякої різниці з якого оператора до якого дзвониш. Тут розрізняються тарифи в залежності від "віддалі" дзвінка (місцевий, дальній, міжнародний). І нема так само ніякої різниці стаціонарний чи мобільний. По номеру ніяк не визначиш який оператор його обслуговує

додано через 3 хвилини 25 секунд:

Часто згадую ті часи, коли дзвінок в межах, скажімо, КиївСтару коштував однаково чи то дзвониш з Єлихович в Ялту, чи з одної кишені в другу
Alexis пише:
тупий развод на бабло, самі оператори цей закон і пропхали.

Наскільки я знаю, то самі оператори були проти того закону. Одним із чинників що стримували клієнта від переходу на іншого оператора була втрата номера, а тепера її нема. Хоч по три рази на день міняй