Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Молодіжний захід церкви ХВЄ

Автор Повідомлення
Молодіжний захід церкви ХВЄ
шо за шабаш зараз проходить на площі біля шашкевича? як кажуть брати-москалі:мракобєсіє кокойти :shock:

mod: тему перейменовано 02.09.2010 (стара версія: мрак)
а шо там? а то я не в курсі... можна якось "пападробнєй"???
То там де вай-фай роздають безплатно?
Та щось похоже на вибори, якийсь плакат, музон, мєнти...
і то я будучи на озері такий фестиваль пропустила??? гиг.... а може й не зря я спеклася...
Alexis пише:
То там де вай-фай роздають безплатно?

думаєш батл цсо vs пантелеком? хто більше роздасть

додано через 2 хвилини 7 секунд:

шуткі шутками-я проїжжав коли там виступав якийсь пузатий, називав себе священником і ніс таку пургу шо мама дарагая срєндівіковіє кокойти

додано через 1 хвилину 9 секунд:

Альонка пише:
і то я будучи на озері такий фестиваль пропустила??? гиг.... а може й не зря я спеклася...

на яке озеро ходиш?
нині невдало з"їздила в Єлиховичі.... згоріла...... тепер така червона вся шо просто жуть.

а от вай-фай безплатний то файнечо)))
Васілій пише:
хто більше роздасть

Питання так навіть не стоїть, в нас там швидкість не ріжеться після кількох хвилин качання

Васілій пише:
якийсь пузатий, називав себе священником і ніс таку пургу шо мама дарагая срєндівіковіє кокойти

Інквізиція? Відьмаків на ялинці спалюють?

Альонка пише:
згоріла...

Співчуваю... Кремом мастись... А взагалі то досить небезпечно, особливо для дівчат!
Альонка пише:
нині невдало з"їздила в Єлиховичі...

перший раз шолі? в єлиховичах вода холоднюча. а от на комсіку-кааааааййййййййййффффффффф
andry пише:
Питання так навіть не стоїть

по моїх суб"єктивних враженнях пантел луччє раздає
Васілій пише:
по моїх суб"єктивних враженнях

Сигнал сильніший, в них антена без кабелю (роутер десь на вікні висит). В нас слабший, бо кабелю метрів 20, тому намана ловиться тіко біля ізваянія.
не перший раз, але дуже довго... то раз.... креми від згоряння дуже некорисні то два, а на комсіку брудніша вода то три...

а тепер по темі: може хтось по-порядку розтовкмачити шо то було за дійство в центрі? а то на разі складається картінка: священик під музон (кругом священика мєнти з плакатами) роздавав безплатний вай-фай
Альонка пише:
а тепер по темі: може хтось по-порядку розтовкмачити шо то було за дійство в центрі? а то на разі складається картінка: священик під музон (кругом священика мєнти з плакатами) роздавав безплатний вай-фай

точняк. так і було.
Альонка, там було троха не так. Я годину тому там проїзджав, і краєм ока бачив мєнтів, які товклися осторонь (їх палок не розгладів). Десь в центрі площі був розтягнутий якийсь великий плакат, кучками по 10-20 чоловік стояли люди... Я не вивчав того шабашу, бо намагався не подавити очманілих, чи то від спеки, чи то від того дійства перехожих, тиняючихся ширенгою проїзжою частиною вулиці.
Щодо вайфаю - зара замічено 3 охотніки, що викачують з точки 12 мегабіт торрентом. Ось міркую що буде скорше - сядуть батарейки чи закінчиться місце на вінтах
Ставати і приєднюватися до того збіговиська якось не хтілося, ще би случайно за свого прийняли, а то чревато
Судячи по тому шо ви понавиписували - буде або дощ або концерт:
Alexis

Хто з них священник?
В кадр попали плакат, музон і мєнти
ем.... і я хотіла спитатися, хто з них... але то таке... Дякую, Андрій. тепер усьо зрозуміла)
може це якось було повязано з приїздом патріарха ?
tapac01 пише:
може це якось було повязано з приїздом патріарха ?

Цей?
хех... так то ж нині була акція "молодь за здорову націю"... ну точно не пам"ятаю... шось типу того... мені тільки шо тато розказав... а так як він за день бачить і чує купу народу, то видно хтось приніс на хвості)
Хоча, за словами Васілій

Васілій пише:
виступав якийсь пузатий

скоріше був батюшка з цієї парафії:

Альонка пише:
акція "молодь за здорову націю"

Молодь, у домінуючих пропорціях, не спостерігалася... Хм.. а за яку націю йшлося?
Альонка пише:
"молодь за здорову націю".

мля. паходу там ніодного здорового не було
збиралась молодь церкви ХВЄ ( приміщення в саду, поблизу лікарні). Добре організований захід. Пісні про Бога, Україну, любов. Багато молоді такої, що не курить, не п'є, не лихословить, скромної, роботящої, думаючої... Причому багато молоді прийшло з батьками, що свідчить про міцні їхні сім'ї, прекрасні традиції та стабільну позицію в житті справжніх християн. Вони не сприймають, і це добре, музонів, пердонів, сексонів. Це дійсно молодь за здорову націю. Прийшли би, заспівали разом пісню про Христа, надію, віру чи любов - можливо якісь мудрі клепки в голові появились би. А то лише навіжені словеса, так що собі майбутнє готовите відповідне . Але людина має вільну волю... То ж кожен обирає... і кожен нестиме відповідальність....
Короче кажучи... так як я нічого про ту акцію не знаю, вам прийдеться повірити на слово Томасу.

І ше одне, Томас... якшо я люблю музику і не всюди волочу за собою батьків, то значить з мене здорова нація аж ніяк не получиться??? еххх... а я так надіялася )
Альонка пише:
якшо я люблю музику і не всюди волочу за собою батьків

ти ше паді і сєкас любиш?
на озеро йдеш?
нє, Васіліус... не йду... боюся, шо якшо нині піду, то можна буде мене до пива замість раків подавати...

Васілій пише:
ти ше паді і сєкас любиш?

ну та принаймні вороже не ставлюся та й не бриджуся
Томас пише:
збиралась молодь церкви ХВЄ
Спасибі Томас, тепер понятно. Пастори вийшли на охоту за свіжими душами/вівцями..
Шановна церква ХВЄ. Я непойняв. Який ідіот дав вам дозвіл витанцьовувати по центрі міста в робочий день? Чого міліцію від справ по всякій хєрні відривати? Чого ви перехожих дурманите?
Томас пише:
приміщення в саду, поблизу лікарні
От і танцюйте в свому саду біля лікарні. Запросіть бажаючих і танцюйте. А в громадських місцях - не мішайте людям.
Томас пише:
Добре організований захід
А то! Ніхто в упор не поняв шо ся твори.
Томас пише:
Багато молоді такої, що не курить, не п'є, не лихословить, скромної, роботящої, думаючої... Причому багато молоді прийшло з батьками, що свідчить про міцні їхні сім'ї, прекрасні традиції та стабільну позицію в житті справжніх християн. Вони не сприймають, і це добре, музонів, пердонів, сексонів. Це дійсно молодь за здорову націю. Прийшли би, заспівали разом пісню про Христа, надію, віру чи любов - можливо якісь мудрі клепки в голові появились би
"Ті хто з нами - правильні, ті хто НЕ з нами - неправильні". Правильно?
Alexis пише:
"Ті хто з нами - правильні, ті хто НЕ з нами - неправильні". Правильно?

Тут навіть не так питання поставлене. Ось в сусідній темі, п. Томас пише, що наш форум

Томас пише:
проповідує МРАК ( як в недавній темі де мраком назвали хринстиянський захід, що проводили здорові сили золочівської молоді)), а людина з нормальною психікою читати цього не хоче і йде на інші форуми, без мраку...

Тому автоматично усі форумчани з його легкої руки віднесені до людей з ненормальною психікою, а тих, хто не прийняв участі у збіговиську, до нездорових сил золочівської молоді. Незнаю як і хто, але я з таким тверженням категорично погодитися не можу...