Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Плагіат

Автор Повідомлення
Плагіат
Як ви ставитесь до плагіату та дотримання авторських прав? Питаюсь тому, що одна моя фотографія Золочева раптово, без мого відома опинилась на зовсім іншому сайті. Простіше кажучи, її просто вкрали
Подай на них в суд, а якщо серйозно, то по руках треба бити таких людей, щоб руки на клавіатуру не попадали
А давай підемо і їх поб"ємо??
ага, було б весело!
Як з'ясувалось, фотки тиряли не тільки в мене, але й у більш відомих людей. Багато фотографій було стягнуто з сайту www.castles.com.ua. Авторка сайту (сайт суперовий, раджу завітати) навела трохи шороху, і сьгодні зайшовши на ту злощасну фотогалерею, я побачив, що фоток там значно поменшало. Так їм і треба, крадіям інтелектуальної власності!
Хочу дізнатися думки шановної громади стосовно рімейків, реміксів, кавер-версій?
Гадаю більшість речей створюється (перероблюється) для покращення передачі суті композиції.
Тут є декілька аспектів.
говоритиму про кавери, це мені більш знайоме.
1. Якщо співак кожного разу перед тим, як виконувати кавер, називає автора композиції.
2. Якщо автор композиції не проти, щоб хтось співав і грав його музику і заробляв на цьому гроші.
3. Якщо кавери становлять незначну частину репертуару виконавця
4. Якщо співак може виконати цю пісню справді по новому, як приклад можу навести "Червону руту" у виконанні Чубая. Весела пісенька перетворлась на сумну і навіть трагічну пісню людини, якій кохання приносить водночас і радість і біль.