Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Нечистоти на вулицях рідного міста

Автор Повідомлення
Нечистоти на вулицях рідного міста
Ось і скінчився довгий та спекотний липневий вечір. Палаюче світило, освітивши останніми червоними променями роспечені дахи та верхівки дерев, ліниво закотилося десь далеко-далеко на заході. Вже стих гамір дітвори на вулиці, втомлені спекою сусіди розійшлися по своїм помешканням, готуючись до солодкого сну. Легкий вітерець, свіжим подихом пестить спраглі квіти, а стовпчики термометрів радісно звітують про наближення довгоочікуваної нічної прохолоди. Нарешті вже можна відкрити вікна і насолодитися прохолодним ароматом по-особливому пахучих лілей та троянд. Так хочеться, нарешті, підійти до вікна і вдихнути на повні груди довгоочікуваної свіжості, присмаченої вишуканою настоянкою квіткового нектару...
Аж ось, серед звичних нічних звуків, вухо вловлює легкий шурхіт, а за хвилю, як ранньою весною, з'являється веселий плескіт стрімкого вуличного струмка. Може дбайливий сусід поливає гогод, і життедайна волога, нарешті, потрапила на суху, розпечену землю? Чи просто, як це часто буває, потік наш легендарний, за своєю безвідмовною надійністю, водогін?

Та що ж це за запах???!!! О, ні, та це просто ЖАХЛИВИЙ СМОРІД! Незважаючи на спеку в помешканнях, поспіхом закриваються вікна а на вулиці чути невдоволені голоси обурених запізнілих перехожих.
Так, я знаю, що у дикі часи середньвіччя, цілком нормальним явищем було випласкувати "відходи домашнього виробництва" просто на вулицю, під ноги перехожих. Темні і неосвічені люди, не маючи зеленого поняття про гігієну та елементарні санітарні правила, самі ж згодом потерпали від тифу, холери, чуми та іншої зарази. Та й не було ні каналізації, ні спеціальних автомобілів для відкачування та вивезення нечистот. Але ж з того часу ТАК БАГАТО ЗМІНИЛОСЯ! Ро́берт Кох перевертається в домовині від того, що коїться на одній із вулиць Золочева, названій іменем нашого славетного гетьмана, Максима Залізняка!

То ж хто це робить? З чиєї "ласки", майже щодня, вулиця, де вдень бавляться діти, вночі перетворюється на стік для нечистот? Проведемо маленьке журналістське розслідування, тим більше, що дощу не було і винуватець легко визначається по "гарячих", точніше, мокрих слідах. Беремо фотоапарат і вирушаємо назустріч бурхливому потоку, адже спати і так повністю перехотілося. Чесно кажучи, подорож виявилася неприємною. Те, що недавно булькало у фарфоровій посудині сусідського туалету рясно змочило дорогу, і пройти, не захляпавши ніг, практично неможливо. Доведеться, після повернення додому, знову мити ноги і взуття. Ось, нарешті, і витік "струмнка". "Джерело" знаходиться біля воріт гарного, високого будинку за адресою вул. Залізняка 16, господар якого - далеко не бідна людина, а справжній приватний підприємиць, власник крамниці! Почувши кроки та розмову, господар завчасно встигає закрити кран і втекти. Потік вщухає, а мені залишається лише сфотографувати шланг та наслідки цієї неприємної несподіванки.

Ось маленький фоторепортаж з місця події:

Цікавить реакція влади і особливо санепідемстанції на моє повідомлення. Згідно законодавству публікація у ЗМІ є фактично зверненням громадянина і по цьому факту має бути проведене розслідування, взяті проби грунту, тощо. Якщо реакції не буде, бум писали в екологічну прокуратуру.
Ще нам тут до повного щастя епідемії тифу або дизентирії бракує!
+1. Достойна стаття. Классно розписано, хоч і многабукав, но легко читається.

batman пише:
"Джерело" знаходиться біля воріт гарного, високого будинку за адресою вул. Залізняка 16, господар якого - далеко не бідна людина, а справжній приватний підприємиць, власник крамниці! Почувши кроки та розмову, господар завчасно встигає закрити кран і втекти.

З конкретними фаміліями публікація мала б більше смислу.

batman пише:
Цікавить реакція влади і особливо санепідемстанції на моє повідомлення.

Ніяк. Відмазки:
1. Він зливає на землі заг. користування.
2. Нема збитків.
3. Було якесь ЧП, одиничний випадок, чувак ліквідовував, буває..
. . . ітд
Пріоритет реакції - мінімальний.
batman пише:
"Джерело" знаходиться біля воріт гарного, високого будинку за адресою вул. Залізняка 16,

люди просто ох*censored*ли пардон. людьми їх важко назвати.
Чому ж? Всім пофіг. От якби господар взяв до уваги шо на його красивій суцільній фарбованій брамі завтра може з'явитися креативне попередження - трохи подумав би. Судячи по фото, жирний великий шрифт білою краскою якраз підійшов би.

Роботи - 20 сек в безлюдний час. Зато подіє не тільки на нього, а й в перспективі на всіх бажаючих..
Alexis пише:
Всім пофіг

панімаєш-якщо так зробити то стаєш таким же гімном як і він. хоча інакшого виходу напевно і нема стопудов відкупиться
Васілій пише:
панімаєш-якщо так зробити то стаєш таким же гімном як і він

От блін чістаплюй. Ну звичайно ж: з чим звяжешся - об то і вляпаєшся.
А от задвинь то діло офіційно - так же вляпаєшся по самі вуха і запашок залишиться надовго.

Васілій пише:
хоча інакшого виходу напевно і нема стопудов відкупиться

Відкупиться від чого, від тюрми?? Шо він зробив кримінального??
Нє, ну є і інші виходи, їх не може не бути. Мені просто цей більше подобається Social Proof
Alexis пише:
Відкупиться від чого, від тюрми?? Шо він зробив кримінального??

та чо зразу кримінального-якби "органи" не були б настільки продажні то таки на нєхілий штраф він наробив
А штраф за шо? Де докази?
Лайфхак: півметровий кусок труби можна і з боку дороги присунути, вилити відро води і сфоткати.
Так любого можна до штрафу підвести..

Хотя і на заборі тоже всяке написати можна.. Но якшо за безпідставне хуліганство формально можна відгребти (втч і неофіційно), то за правдивий комент хазяїн сильно виступати не буде, ібо в самого рильце в пушку.

Так шо писати в санепідемстанцію і екологічну прокуратуру - просто смішно.
Хоча сподіваюсь шо помиляюся.
Alexis пише:
А штраф за шо? Де докази?

попробуй пару раз хоча б сміття вивалити. тіпо журналістське розслідування
batman пише:
Згідно законодавству публікація у ЗМІ є фактично зверненням громадянина і по цьому факту має бути проведене розслідування

Були б форуми ЗМІ - їх би давно позакривали, особливо в світлі останніх змін укр. законодавства.
Коротше.. Якшо хватає наївності звертатись в органи по такій слизькій справі, то додайте ше шоб завели щось типу телефону гарячої лінії для подібних випадків. Це, можливо, реальніше.
Дякую за підтримку, хлопаки!

Alexis пише:
От якби господар взяв до уваги шо на його красивій суцільній фарбованій брамі завтра може з'явитися креативне попередження - трохи подумав би. Судячи по фото, жирний великий шрифт білою краскою якраз підійшов би.

До речі, чудова ідея! Якщо влада не поставить чувачка на місце - бум малювали!

Alexis пише:
Лайфхак: півметровий кусок труби можна і з боку дороги присунути, вилити відро води і сфоткати.

Можна, але мені не до жартів. Подивися уважно на першу фотку - там крізь щілини в брамі видко що шланг довгий, так не пропхаєш. Ну і води там більше ніж відро, на око витекло не менше куба: дотекло аж до вул. Шевченка, і там розтеклося по асфальтіу, утворивши велику калюжу. Земля була суха, багато рідини відразу всмокталося.
batman пише:
Дякую за підтримку, хлопаки!

нє,, ну а так-па сасєцкі пробували з ним вогорити? шо каже? йде в атказ? бикує?

додано через 3 хвилини 49 секунд:

batman пише:
Якщо влада не поставить чувачка на місце - бум малювали!

заяву вже двінули кудась?
batman пише:
Згідно законодавству публікація у ЗМІ є фактично зверненням громадянина і по цьому факту має бути проведене розслідування

шоп влада відреагувала на твою статтю здалося б і тобі підписатись під статтею і вказати свої координати. на анонімки реагувати ніхто не буде
batman пише:
До речі, чудова ідея! Якщо влада не поставить чувачка на місце - бум малювали!

В тебе тупік. Влада буде ставити до нового року. А малювати? Сумніваюсь. Мотивації не хватить.

Хотя.. Судячи по ніку і аватарці - афтар настроєний серйозно.
Так шо МАЛЮЙ!
На перспективу. "убєй бобра - спаси дерево"
Одного демонстративно накажеш - інші завтра не повторять..

додано через 19 хвилин 33 секунди:

Правда воно не так просто, навіть для Бетмана.
Це непростий квест, но дає високу прибавку к опиту і кармі.
Якшо хватить духу для реалізації (я чогось сумніваюсь) - даю рекомендації:

Екіпіровка:
1. Краска. Підійде люба, найдешевша "Снєжка", ультра
2. Пензлик. бери від 3,5дюйма
3. Зажигалка з фанаріком
4. Підсобнік, для підстраховки, і для транспортіровки краски та зажигалки. Дає підвищену мораль, можна поставити на шухері, а якшо бігає гірше то прикриє у випадку форсмажора.

Тренінг:
- Шоб правильно оцінити свій бліц-тайм, каліграфію, розмір і жирність шрифта - раджу потренуватись на якомусь подібному заборі. слабша альтернатива - фотошоп.

Форс-мажор:
- Якшо попадеш в засаду, кричиш: "Рішення Громадської Постанови Форуму Золочів Плюс, т.1709 п.39061!!!". Цей спелл кидає босса в ступор на деякий час, в залежності від його імунітету (в п/п імунітет прокачаний, врахуй). В той час або уйо, або аттак. Головне, не перепутай. Но лучче уйо, бо на спущених собак спелл не діє, використовуй комбінацію фанарік-Снєжка. З хазяїном в фуллконтакт не вступати, ти в нас бетман а не чакноріс.
- Не раджу вступати в вищеописану калюжу. Мораль в мінусі, найдуть по запаху.

Вроді все, допоміг чим міг, боєц готов, ждем фотоатчота
Alexis пише:
1. Краска. Підійде люба, найдешевша "Снєжка", ультра

краска, пєнзлік-вчорайший день. для бетмена-тіко аєрозольний балончик! і пиши культурно, без матюків -жиби нам потім за тебе не червоніти
Краска чи не краска це вам вирішувати, але шото мені ця історія не нравиться. По перше
batman пише:
майже щодня, вулиця, де вдень бавляться діти, вночі перетворюється на стік для нечистот

і чому тоді ти до цього не готовий?
batman пише:
Аж ось, серед звичних нічних звуків, вухо вловлює легкий шурхіт, а за хвилю, як ранньою весною, з'являється веселий плескіт стрімкого вуличного струмка. Може дбайливий сусід поливає гогод, і життедайна волога, нарешті, потрапила на суху, розпечену землю? Чи просто, як це часто буває, потік наш легендарний, за своєю безвідмовною надійністю, водогін?

По друге я сумніваюся щоб з будинку
batman пише:
господар якого - далеко не бідна людина, а справжній приватний підприємиць, власник крамниці
batman пише:
"Джерело" знаходиться біля воріт

По третє з фото видно, що шланг не такого вже й великого діаметру, щоб пропускати через себе
batman пише:
Те, що недавно булькало у фарфоровій посудині сусідського туалету

Саме тому не розумію, чому ти зразу приймаєш ідею розмальовувати брами, проте ігноруєш пропозицію підійти і поговорити.

Я чомусь після фоток предсавив собі картину: "Господар відпочивав на морях. Приїхав додому, зирк, а через неробочу каналізацію, уся дощова вода з гір і горбочків потрапила в його підвал. Шо делать? Как бить? Конечно, кидає насос і викачує воду куди получиться. Вода фундамент підмиває, а хата дорожче."

Я не знаю ні batman ні вуйка що живе на вул. Залізняка 16, я лише виду до того, що спочатко варто поговорити, а не зразу "око за око".
вуйко на вул. Залізняка 16 повів себе як справжній пасивний гомосексуаліст
voshkaniridze ти вмієш на око визначати що по якій трубі має текти
tapac01 пише:
voshkaniridze ти вмієш на око визначати що по якій трубі має текти

Я конечно не сантехнік, але з фото це не труба а звичайний шланг, з діаметром як у крана. Я б у себе вдома каналізацію такого діаметру не ризикнув робити, тим більше у клозеті. Хоча .... дурних у світі багато
voshkaniridze пише:
Я конечно не сантехнік

а мозги включити? нашо там великий діаметр? береться насос фекальний, один кінець в вигрібну яму, інший-на вулицю. і вуаля-вже на гімновозці можна зекомити. не хочу огульно звинувачувати-але шось мені підсказує шо так робить не один лише вуйко з залізняка 16
Хм..., підтверджую, що по вул. Залізняка іноді протікають описані суміші, адже живу на сусідній вулиці. Взагалі, я дуже сподівався на те, що зливається гноївка худоби, а не... хоча... виявляється, таки ско... худоби, інакше не скажеш!
2 voshkaniridze: У вигребній ямі напевне відсотків 90 вмісту без жодних проблем пройде і через тонший шланг. Тим більше за допомогою насоса. А каналізації на цих вулицях немає, для відкачування нечистот замовляється спец. техніка (в народі г-но-возка). Коштує таке щастя - 70 гривень за 1 сеанс.