Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Яка Церква істинна?

Автор Повідомлення
Яка Церква істинна?
Якщо в апостольські часи існувала одна єдина істинна Церква Христова, то сьогодні прогресуюча кількість різноманітних деномінацій ускладнює для багатьох людей питання, яка ж Церква є істинною Божою Церквою в наш час? В Святому Письмі є ряд ознак, з допомогою яких можна визначити видиму істинну Церкву Божу.

Першою і найголовнішою ознакою є спадкоємність вчення Церкви. Апостол Павло пише про віруючих, що вони "збудовані на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем є Сам Ісус Христос" (Еф. 2:20). Чи навчає Церква так, як вчили пророки, Христос і апостоли? Якщо відповідь позитивна, то ви на правильному шляху.

Друга ознака описана в Матв. 28:19 – "Тож ідіть, і навчіть всі народи". Істинна Церква Божа на землі – не національна, а всесвітня Церква, яка несе звістку про спасіння по Божій благодаті в Ісусі Христі, "благовістячи вічну Євангелію мешканцям землі, і кожному людові, і племені, і язику, і народові" (Одкр. 14:6).

Третьою ознакою є віра в єдиного вічно сущого Бога в трьох окремих особах – Отця, Сина і Святого Духа. Несприйняття Ісуса Христа Вічносущим Богом (Ів. 1:1-3,14) і Духа Святого Божественною особистістю (Дії 13:2) вказує на відсутність біблійного підгрунтя релігійної спільноти.

Четверта ознака – прийняття Ісуса Христа, як єдиного посередника між Богом і людьми в питанні спасіння. "І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали" (Дії 4:12). Якщо Церква не визнає Христа єдиним посередником (1 Тим. 2:5), то слід замислитися над її істинністю.

П'ята ознака – істинна Церква очікує повернення Господа. І Святе Письмо і символ віри "Вірую" свідчать про друге пришестя Господа. Під час вознесіння Христа два анголи з'явились і звістили апостолам: "Ісус, що вознісся на небо від вас, прийде так, як бачили ви, як ішов Він на небо!" (Дії 1:11). Апостол Павло в Євр 9:28 сказав, що "Христос другий раз з'явиться тим, хто чекає Його на спасіння". Маючи хоча б елементарні знання латинської, можна легко визначити Церкву, яка очікує другого пришестя Христа.

Шостою ознакою є дотримання заповідей Божих. Ця ознака настільки важливий, що згадана в Одкр. 14:12 поряд з вірою в Ісуса Христа. А в Одкр. 12:17 написано, що не всі, хто називає себе християнами, а лише ті, що дотримуються заповідей Божих, викликають особливу лютість у ворога душ людських. Істинна Церква визнає всі заповіді Десятислів'я, якими пізнається гріх (Рим. 3:20, 7:7).

І, останнє, істинна Церква Божа завжди знаходиться в опозиції до світу, за що гнана та переслідувала світськими людьми в усі періоди історії. Ісус сказав: "Коли б ви зо світу були, то своє світ любив би. А що ви не зо світу, але Я вас зо світу обрав, тому світ вас ненавидить" (Ів. 15:19). Неможливо догодити світу, і в той же час зберегти вірність Богу. Про Першоапостольську Церкву, яка зберігала чистоту євангельського вчення, говорили наступне: "Відомо про секту цю нам, що їй скрізь спротивляються" (Дії 28:22).

Істинна видима Церква Божа є. І визначити її з допомогою Святого Письма, яке є компасом у духовних питаннях, не так вже й важко.
«Та не тільки за них Я благаю, а й за тих, що ради їхнього слова ввірують у Мене, щоб були всі одно: як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі, щоб одно були в Нас і вони, щоб увірував світ, що Мене Ти послав.» Ів. 17:22-23
Саме тому я вважаю, непотрібно шукати істинну церкву(храм), істинна церква в кожному християнині.
От мене, особисто, вже дістало, що одні і тіж самі люди логіняться підрізними ніками і емітують тут дискусію Може пора адміну робити висновки? Чи потрібнадишева популярність, "щоб оживити запустілий форум"?
Та нема давно вже істинної. Практично уся сучасна церква - комерційна структура, яка має таке ж саме відношення до Бога, як і міліція до правопорядку.
batman, там все куплено, кожна парафія коштує, зараз ті церкви просто розєднюють суспільство і фактично туда прийшли люди щоб заробляти, а не поучати.
ОЗНАКИ ПРАВДИВОЇ ЦЕРКВИ

Правдива Церква Ісуса Христа повинна мати чотири ознаки: бути єдиною, святою соборною (католицькою) і апостольською.
Єдність Церкви полягає в тому, що вона всюди і завжди голосить те саме вчення.
Святість Церкви грунтується на її прагненні довести людство до святості.
Правдива Церква є соборною (всесвітньою, вселенською), або католицькою, тобто повинна відповідати всім народам землі і прагнути до об'єднання народів.
Правда є одна для всіх людей. Ісус Христос умер за всіх людей, а, возносячись на небо, послав Апостолів до всіх народів і землі, які жили, живуть і будуть жити до кінця світу (Мат. 28, 20). Отже, І свою Церкву Христос заснував для всіх народів, а, зіславши на Апостолів дар розмовляти різними мовами, зазначив, що різні народи повинні з'єднатися у Христовій Церкві.
Правдива Церква повинна бути апостольською, тобто вона мусить існувати від апостольських часів, і її настоятелі повинні бути послідовниками Апостолів.
Ісус Христос неодноразово обіцяв своїй Церкві опіку і охорону (Мат. 16, 18; Мат. 28, 20). Під опікою самого Христа не може загинути Церква, ним заснована — мусить існувати і дійсно існує від апостольських часів аж донині.
Главою правдивої Церкви має бути наступник св. Петра.
Єдиними законними спадкоємцями св. Петра є римські папи.
Правдивою Церквою Христовою є та Церква, яка від часу створення терпить переслідування і яку Бог прославив багатьма чудами.
Ісус часто попереджував учнів, що на них чекають переслідування. Він говорив: "Слуга не більший від пана свого. Переслідували мене — переслідуватимуть і вас" (Йоан 15, 20); "А й година настане, коли то всяк, хто вас убиватиме, буде гадати, що служить тим Богові" (Йоан 15, 19). І дійсно, Католицьку Церкву постійно переслідували…

(C).
Пля, ті церковники або хворі на усю голову, або хворими придурюються.
Яка церква істинна))))? Жодна. Церква це як проституція - існує з самого початку. Людина створила собі бога-а не бог людину
dies irae пише:
Людина створила собі бога-а не бог людину

Ви або просто невіглась або розважаєтесь!!
Ні , скоріше я знаю трохи більше ніж Ви і Вас це лякає
dies irae пише:
Людина створила собі бога-а не бог людину

Ви не вірите в Бога?
Досить такий цікавий кліп раджу подивитися і зробити висновки, яка ж таке церква істинна?
http://www.youtube.com/watch?v=zVmqAZWVXuA&feature=player_embedded
Кожгий відповість за свої вчинки, навіть і священики не сховаються, всі перед Богом будуть рівними!
шановні я бачу, що більшість з вас не розуміє значення слова істинна чи істинність.
Церква істина - це означає, що Церква свідчить науку Христа. коли казати, що у церкві немає істини - це означає, що таким чином ми заперечуємо Бога. істиною є та церква, що дотримується вчення Христа і церковних догматів. і не треба сюда вписувати різні секти які створили власне вчення.
інше, церква це не лише духовні особи, це інші люди. без людей духовні особи були б певним театром або людьми, що ведуть певний спосіб життя. і коли я можу щось зробити чи не змовчати в певній ситуації треба це робити. (якщо ми бачимо коли чиниться безаконня зі сторони мирянина чи церковника). на жаль ми леше вміємо лише про це шептати одне одному і нічого не робити.
dies irae я не знаю чи ти атеїст чи просто вимахуєшся. коли атеїст то все ясно. коли ні то з такими словами як ти пишеш не жартують. за базар треба буде відповідати, якщо не на цьому світі то після смерті.