Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Конфлікт між мешканцями та підприємцями на вул.Кривоноса

Автор Повідомлення
Конфлікт між мешканцями та підприємцями на вул.Кривоноса
Конфліктна ситуація

Законна несправедливість?

Уже декілька років у Золочеві точиться боротьба за земельну ділянку між мешканцями вул. Кривоноса,5 та підприємцями, які надають ритуальні послуги

Боротьба за межу – нині болюче питання для багатьох мешканців кожного села та міста. За декілька соток, а бува, що й півметра, люди готові вперто псувати нерви один одному, скаржитися у міліцію чи, скажімо, до суду. Кожен відчайдушно намагається довести свою правоту. Звісно, на одному боці може бути закон і вплив, а на іншому – правда та справедливість. На жаль, нерідко нині ці фактори є не сумісними між собою. Щось схоже, відбувається навколо кількох сотих земельної ділянки площею 1832 кв. м. у Золочеві. Четверо мешканців будинку на вул. Кривоноса, 5, не змогли отримати право орендувати клаптик землі у тих межах, в яких вони користувалися ним упродовж десятиліть.

Колись на земельній ділянці, про перипетії навколо якої поведемо мову, було розташоване своєрідне сміттєзвалище. Жителі будинку Марія Рак, Стефанія Орловська, Софія Ляховська та Тетяна Ульдріх звернулися до керівництва на той час ще радянської влади з проханням прибрати сміття, а відтак дозволити їм користуватися цією землею. Колишня радянська влада пішла назустріч людям. Люди посадили на ділянках дерева та кущі й почали вирощувати на городину. Декілька років тому жителі вул. Кривоноса, 5 вирішили узаконити свої права на ділянки, маючи намір узяти їх в оренду, а відтак приватизувати. Утім, у літніх людей виникли труднощі. На декілька соток із площі, якою вони користувалися, претендували четверо приватних підприємців. Що ж було далі, я дізнався від жителів вул. Кривоноса, 5, побувавши літнього дня у Золочеві.

На місці події мене зустріли голова об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі ОСББ) Ольга Марець її заступник Галина Андриц та літні жителі будинку.

– Все почалося ще у 2004 році, – повела мову Ольга Марець. – Підприємці, які здійснюють продаж товарів для ритуальних послуг, вирішили розширити межі своєї території й відтак почали претендувати на землю наших мешканців. Колишній голова міської ради Тимків вирішив віддати їм землю в оренду на три роки.

– Упродовж останніх років ми вже кілька разів подавали заяву на оренду та приватизацію ділянки площею 1832 кв. м, розташованої поруч із нашим будинком, – продовжила Галина Андриц. – Утім, нам постійно відмовляли. Посадовці обмежувалися формальними відписками, зокрема, мотивували, що лише об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку можуть надати землю у приватизацію. Майже два роки тому ми створили ОСББ, зібрали усі необхідні документи й подали їх до міської ради. Із цим питанням довелося оббивати пороги влади упродовж кількох місяців. Я виступила на сесії міськради від імені мешканців будинку й розповіла про труднощі із можливістю отримати цю ділянку в оренду або у приватну власність. Депутати пообіцяли нам, що створять слідчу комісію з приводу питання з орендою нашої ділянки. Утім, їхні обіцянки виявилися голослівними. А тим часом, нашим сусідам-підприємцям продовжили термін оренди землі ще у жовтні 2008 року. Наше об’єднання отримало дозвіл на оренду лише цьогоріч, в якому міські посадовці попередньо відрізали ті кілька соток, за які й досі точиться боротьба.

Відтак, керівники ОСББ представили мені низку документів. Так, зокрема, ще у жовтні 2008 року Золочівська міська рада прийняла рішення сесії «Про передачу на обслуговування будинку по вул. Кривоноса,5», згідно з яким житлову споруду передано об’єднанню співвласників для обслуговування, утримання та ведення обліку. А рішення ради «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою на земельну ділянку» (у ньому йдеться про передачу наділу площею 0,1660 га у довгострокову оренду терміном на десять років) було прийнято аж… у лютому 2010 року. Перемірявши територію, співвласники будинку були шоковані: дві сотки загальної площі землі, на які росли посаджені ними дерева та кущі, не були включені у документ. Уже потім з’ясувалося, що ці декілька квадратних метрів згідно рішення сесії міських депутатів ще у 2005 році було зафіксовано у договорах оренди між міськрадою на підприємцями, наданої для обслуговування торгівельних павільйонів-магазинів. А у 2008 р. їм було продовжено термін оренди ще на три роки.

– Минулого року ми реконструювали паркан, піднявши його, оскільки із міста почали кидати сміття, –продовжила Галина Андриц. – У середині травня наші опоненти у присутності землевпорядника Золочівської міської ради Петра Шумляка зірвали загорожу й на територію, де були посаджені грядки, засипали щебінь. А 17 червня цього року підприємці розпочали підготовку до спорудження нових торгівельних павільйонів.

Мешканці будинку також розповіли, що одній із власниць – Наталії Боднар було продовжено термін оренди ділянки, коли вона перебувала в Італії. За словами Галини Андриц, влітку 2008 року від її імені до суду поступила скарга на мешканців будинку вул. Кривоноса, 5, просячи Феміду «зобов’язати відповідачів – Анну Лець, Катерину Ковернягу, Бориса Ковернягу та Марію Рак не чинити перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 0,0034 га на вул. Кривоноса для встановлення павільйону-магазину». Незважаючи на те, що суд ще не виніс рішення підприємці почали встановлювати опалубку для будівництва нових павільйонів на орендованій ними території. Саме за цим заняттям я застав їх, коли завершив розмову із жителями Кривоноса,5.

– У нас є усі документи на ці ділянки. – відповів на моє запитання Ярослав Волков (чоловік власниці торгівельного павільйону пані Мирослави).– Ми платимо усі податки. Як ми можемо будувати, не маючи ніяких документів. У нас є рішення сесії Золочівської міської ради про оренду земельної ділянки, видане ще у 2008 році. Відтак було затверджено проект відведення по наданню в оренду земельної ділянки площею 0,0034 га по вул. Кривоноса.

– Попередня влада винесла рішення, аби зняти старі кіоски, й надати можливість збудувати красиві однакові павільйони, – приєдналася матір власниці торгівельного павільйону Олександра Боднар. – Перед тим, як ми почали встановлювати опалубку, до нас прибули представники міської ради та державної виконавчої служби, аби розмітити межі. Вони й дозволили знести цей паркан, який заважав виконувати роботи. Ми забили кілки, які тієї ж ночі позривали мешканці будинку. Ми подали до суду, оскільки вони почали перешкоджати нам у проведенні законних робіт.

А тим часом, Тарас Волков – син власниці кіоску пані Мирослави представив мені копії договору оренди підприємця із міською владою, кадастровий план земельної ділянки погоджений начальником управління Держкомзему у Золочівському районі, акт прийняття-передачі землі площею 0,0034 га Золочівської міської ради, завірений заступником міського голови Богданом Зваричем та акт про виділення земельної ділянки в натурі (на місцевості) від 21 травня 2010 року.

– Акт складено у присутності землевпорядника міської ради П. Шумляка, завідувача відділу землеустрою ради О. Захарчука, – процитував Тарас Волков. – Ним засвідчено передачу земельної ділянки в натурі площею 0,0034 га моїй матері. Її зовнішні межі відповідають опису згідно кадастрового плану.

Водночас, мене ознайомили з письмовою відповіддю міського голови Володимира Зубара на заяву підприємців, датовану 31.03.2008р. Цитуємо один із абзаців, в якому було висловлено офіційну позицію влади з приводу конфлікту між двома сторонами: «По даній ситуації неодноразово працювала комісія міської ради, яка детально вивчала ситуацію, як у цілому, так і з кожною конфліктуючою стороною, зокрема. Намагання міської ради примирити сторони та дійти консенсусу результату не дало, оскільки кожна сторона відстоює лише свої інтереси і правоту. Підсумовуючи вищевикладене, питання вирішення конфліктної ситуацію просимо вирішувати у судовому порядку», що й зрештою зробила пані Боднар.

Поки я спілкувався з приватними підприємцями, на місце події прибули дільничні інспектори Золочівського райвідділу внутрішніх справ старший сержант міліції Володимир Колодзінський та помічник дільничного сержант міліції Віталій Хорхота. Правоохоронців викликав один із приватників, котрий поскаржився, що хтось із жителів Кривоноса, 5 пошкодив опалубку. Оглянувши документи, сержант міліції Володимир Колодзінський роз’яснив присутнім, що документ «Про виділення земельної ділянки в натурі» дає приватним підприємцям право встановлювати торгівельні павільйони й зазначив, що за даним фактом буде складено протокол про адміністративне порушення, якщо приватний підприємець звернеться з відповідною письмовою заявою.

Водночас, уже за декілька днів після мого відрядження до Золочева я дізнався, що районний суд відхилив позов Наталії Боднар до жителів вул. Кривоноса, 5 у зв’язку відсутністю доказів того, що вони перешкоджали спорудженню павільйонів. Про це у телефонній розмові розповів мешканець вул. Кривоноса, 5 Ігор Рак.

Наостанок додам від себе. Звісно, спостерігати за черговою сваркою жителів Кривоноса,5 та приватних підприємців, яка виникла під час мого візиту, було аж ніяк не приємним явищем. Людей, які десятиліттями обробляли згадану ділянку, але не отримали її в обіцяних межах, можна зрозуміти. Утім, їхні опоненти, згідно наданих ними документів, здійснюють усе за буквою закону. Інша справа – моральний аспект проблеми. Чи зможуть вони спокійно дивитися у вічі людям, в яких ось так без дозволу собі узяли клаптик землі? А навіщо було питати. Адже земля, насправді, державна!

Юрій СКОБАЛО (mk.lviv.ua)
Додам тобі ще дещо. Той Ярослав Волков, по клікухє "Сява", такий собі хлопець, курить план, нарік канкрєтний, мама в Італії, а влада наша за гроші і не те ше зробить!
пряма ссилка на наш сайт:
http://mk.lviv.ua
George пише:
пряма ссилка на наш сайт і електронна пошта:
http://mk.lviv.ua

жорж! та попустись вже троха зі своїм курьєром. весь форум засравісь

додано через 2 години 26 хвилин 30 секунд:
А взагалі-то нічо так пацани пишуть. і сайт може бути! Там про Золочів ((Кривоноса,5) на першій сторінці! Ще б ссилочку кинули від Золочів-плюс, то було б класно!!!
А ви почитайте самі, перш, ніж щось говорити.
За останні два з половиною роки у цій газеті надруковано три журналістські розслідування: "Нашумів синтепон у Золочеві", "Золочівський тупик" та "конфліктна несправедливість". Хоча було й про міліцію та про скоєні у вашому місті злочини. Дай Боже Вам здоров’я і гарного настрою!
я навть знаю, хто вам інфу подава... ну не гребе мене ні той синтіпон, ні тупік ні ніц... я там не замішана, від синтепону я далеко, конфлікт мене не зачепив. Та й періодичні видання я не люблю читати.
Rydik пише:
надруковано три журналістські розслідування:

ну і шо? надрукували-може пофастаєтесь результатами. чи прокукарікали а дальше хоть і не розссвітай чим скінчилась справа хоча б по синтепону? га?
Приєднуюсь:
Васілій пише:
чим скінчилась справа хоча б по синтепону? га?

Дуже цікаво а що далі???
Васілій пише:
надрукували-може пофастаєтесь результатами

voshkaniridze пише:
Дуже цікаво а що далі???

Ви чого, взагалі припухли??
Може ше предложіть обласній газеті ЗА ВАС мусор вивезти?
Alexis і Тарас01! Дякуємо за підтримку! Ми лише даємо сигнал для громадськості! Суспільство повинно вирішувати, як діяти далі!

додано через 4 хвилини 55 секунд:

Чекаємо на коментарі від Олега! Він щось собі зовсім заснув!
А без Васілія якось і сумно було б у наших розділах!
І рейтинг собі росте! Хіба погано? А якщо у когось будуть класні теми та документальні підтвердження до них, прошу звертатися за нашою електронною адресою (див. ссилки вище)! До нас зі своїми клопотами можуть звернутися й мешканці інших районів області, котрі сюди зазирають час від часу і навіть львів’яни! Про Вас уже чули на Високому замку! Повірте у нас працюють й профі , котрі вже з’їли не один пуд солі на розслідуваннях. Це я - молодий. А є люди зі стажем по двадцять-тридцять років. Якщо захочуть серйозно взятися, то вже візьмуться!
Jurgen пише:
А є люди зі стажем по двадцять-тридцять років. Якщо захочуть серйозно взятися, то вже візьмуться!

Ти скажи де ті люди є, які можуть за щось взятись і вирішити певну проблему суспільства? Я наприклад таких не бачу і не знаю всі беруться за своє покищо. а чужі проблеми нікому не цікаві. Хіба для того щоб плітки посплітати.
Jurgen пише:
Ми лише даємо сигнал для громадськості!

то ви собі хлоп"ята трохи попухли. розслідування(хоча і журналістське) має дати на виході якусь інфу. прошу проінформувати громадськість міста золочева про результати журналістського розслідування ну хоча б по "справі" синтепону".
Jurgen пише:
Якщо захочуть серйозно взятися, то вже візьмуться!

ужас. то ви просто звичайна джинса. скіко вас ше тут зареєструється? ти вже третій вроді цирк. і дєцкій сад
Я вдячний Богу за те, що він підкидує мені в житті таких людей, як Ти – Васілій! Інакше я б залишився таким, як був колись. Говорити у нас вміє багато людей, а от робити: інша справа! Може закінчиш журналістику з дипломом? Там не вистачає, таких як Ти! Зроби сам, перш, ніж повчати інших!
Та й взагалі у цьому світі вистачає наглих чиновників, підприємців, які пруть напролом до кінця, ні перед чим не зупиняючись. Але до якого кінця, Васілій? Який кінець їх чекає там! Не сила в грошах чи у руках, а у дусі! Лише сильний духом пройде свій шлях до кінця, який стане для нього початком! А кінець скнар, заздрісників, лицемірів, злобних та мстивих людей – і буде кінцем без початку! Зупинися Васілій, поки не пізно! Це мій останній коментар у твій бік! Забагато честі коментувати твою критику! Я не ображаюся, а лиш дивуюся. Тобі потрібні мої емоції чи може тому, хто маніпулює Тобою? Пиши, що хочеш, чоловіче! Таким, як Ти – бути легко, адже руйнувати легше, ніж будувати! Бути таким, як хочу бути я, значно важче! Хай твоє слово буде останнім і Ти залишишся тут ( на форумі), так би мовити, переможцем, а я – буду останнім найгіршим журналістом для таких, як Ти! Але це лише на цьому світі! Ісус Христос у Святій Трійці Єдиній прорік: останні будуть першими, а перші останніми! А ще Бог сказав: покайтеся, бо Царство Боже близько!
Jurgen, от не треба тільки з себе тут мученика строїти..
Васілій, якшо йому дати щолбана, виражається чітко і ясно:
Васілій пише:
розслідування(хоча і журналістське) має дати на виході якусь інфу. прошу проінформувати громадськість міста золочева про результати журналістського розслідування

шо тут непонятного?
Jurgen пише:
Може закінчиш журналістику з дипломом? Там не вистачає, таких як Ти! Зроби сам, перш, ніж повчати інших!

тебе там хтось прив"язав? не можеш-кидай. стіко вас розвелось якоби журналістів шо за копійки продадут все шо мама дарагая. а саме головне ше хватає наглості наїжжати на мене, на потенційного читача. і за шо? за то шо я не впав на спину і не дригаю в екстазі ножками від нівібєнної крутості джинсової газєтки? хто вам доктор?
не вижу пока ДІЛА!!! пока одні заяви.
ше раз:
Васілій пише:
прошу проінформувати громадськість міста золочева про результати журналістського розслідування ну хоча б по "справі" синтепону".

чекаю ше день і автоматом переводитесь в розряд балаболок звичайних(тіпа вашого каріфана улєга )

додано через 2 хвилини 24 секунди:

блін. тре сі вчити печатати двома пальціма. ато альоха пичатає скорше
Jurgen пише:
лише даємо сигнал для громадськості! Суспільство повинно вирішувати, як діяти

Якби конкретній громадськості заважала би якась конкретна проблема, то конкретна громадськість сама би її конкретно би і вирішила. А так, поки на голову не капає, нашо метушитись?
Narik i AVB: Дякую Вам за підтримку! Одразу стає зрозуміло, хто є хто! А тепер віlповідь for Alexis! Роботу, яка стосувалася синтепону координував Олег та Віталій (його знайоми юрист). Якби він, чи будь-хто зі Золочева звернувся до нас, аби написати про наслідки цієї історії, ми б повернулися до теми. У нас застоссовується така практика. Не звертався ніхто, аби ми давали офіційний запит у справі.
А як проводять розслідування досвідчені журналісти, можете прочитати наш кур’єр завтра, придбавши у кіосках "Інтерпрес", або ж зайшовши на наш сайт вже у понеділок. Дізнаєтеся, як "працюють" судді у Пустомитах! Ось там скоро буде результат! Який? Про це вже пізніше! Може й потому й про своїх захочете написати.
От за підер... як Всілій ми маємо такі Україну. В жопу тебе треба дибіла кусок. Гнати його з форуму треба. Я хоть до преси довів то що робиться ту в Золочеві а ти мене не маєш права одливати брудом. ти хоть сволоч культури навчися силюх дурний.
Jurgen пише:
Дякую Вам за підтримку!

Це мені за об'єктивність?

Jurgen, подивись, будь-ласка, на инші теми форуму з такими "скромними" постами, як попередній. Яка в них доля?
Мені би хотілося, щоб цю тему читало багато людей. Чесно. Але з таким подянням...
AVB пише:
Якби конкретній громадськості заважала би якась конкретна проблема, то конкретна громадськість сама би її конкретно би і вирішила. А так, поки на голову не капає, нашо метушитись?

Золоті слова. Поважаю людську думку, коли її висловлено у толерантній формі. А я взагалі усе сказав, що хотів сказати з приводу цієї теми. Тепер, сподіваюся Олег розповість, як далі рухаються справи по вул. Кривоноса, 5. Самому цікаво!
Олег

Курча мать... в мене вже нема слів. Не досить того, шо з форуму, на якому колись можна було поговорити і про життя, і про здоров"я і про всякі цікавинки, зробили форум політики, економіки та криміналу, то ше й ти, Олеже, попускаєшся до чорт-зна якого рівня і плетеш всяку фігню, брєд... і вопшє навіть не знаю як той неадекват можна назвати. А з вигляду така інтелігентна особа... аяяяй... від кого, но від тебе не очікувала. І вот якраз через всі оті твої "житєйскі" теми, народ валом повалив чимподальше від форуму.

P.S. Моя особиста думка, хоча думаю шо адекватні люди її підтримають.

P.P.S. Думаю, мене ти, Олеже, брудом поливати не будеш, і нецензурними словами обзивати також. Принаймні буду на то надіятися.

І ше одне, то так... до слова сказано, була б безмежно рада, якби з форуму повиганяли, або повтікали численні клони користувачіфв. бо якшо хтось думає, шо по манері писання його важко вичислити, то він глибоко помиляється.
Олєх,
Прошу
Не
Хвилюватись

як доведеш хоть одну справу до кінця-тоді і поговоримо про повагу. а так-ти звичайний лох, якого "жирні" дяді використовують втьомну, підсовуючи тобі всякого роду якоби "сенсаційну" інфу. А ЦЕ НАБАГАТО ГІРШЕ НІЖ ВІДСУТНІСТЬ ІНФИ-невже ти цього не розумієш?

додано через 13 хвилин 21 секунду:

Jurgen пише:
після попередньої про «ІМК» статті мені навіть погрожували, хтось наводив справки.

да ти шо. ай-яй-яй-яй.
я дам вам парабєлум(с)
до чого та вся писанина в темі про кривоноса-ніпанімаю. перегрівся, афтар?
Парабелума мені не треба! Коли Бог вирішить, що прийшов мій час, тоді й мене не стане! А Тебе Васілій я прощаю, як наказував Ісус Христос: прощайте ворогів своїх! І хай Тебе Бого простить! Більше мені Тобі нічого сказати. Бог оцінюватиме нас за вчинками нашими, коли прийде на це час! Ніхто з нас не святий! А загалом процитую ще раз Біблію: перш, ніж вийняти скалку з ока ближнього свого, вийми скалку з ока свого!
Ну а про конфлікт можна шось написати? Я би вже сам шось нарив би, як би був на місці...
Хлопці. Шо ви робите?
Утім, я не на місці, а взагалі живу в іншому районі області. Від себе про конфлікт можу додати таке. Мені відверто шкода мешканців Кривоноса, 5, бо я бачив цих старих жіночок на власні очі, спілкувався з ними! Вони обробляли ті городи десятиліттями. А тут якісь панове відібрали у них клаптик землі. Мені розповідали, що це було зроблено за кругленьку суму. Натомість жителі Кривоноса не захотіли нічого платити не офіційно. І правильно зробили! Ось їм і не дали оренди. Подейкують, що мої колеги з газети «Народне слово», яка знаходиться навпроти будинку Кривоноса, 5 взагалі відмовилися писати про цей конфлікт. Ще декілька людей з обох сторін потім теж намагалися мене переконати не публікувати цієї статті. Я переконав їх заспокоїтися. Якщо вже приїхав, то писатиму. І написав. Шкода було стареньких! Як дивитися в очі цим людям? Інформую про ще один факт, який не увійшов у статтю. Коли мешканець Кривоноса,5 фоткав, як підприємці робили опалубку, один із них ледь не побив його! Я про це писати не став, щоб не загострювати конфлікту. Кажу відверто: тепер уже нічого не зробиш. У підприємців на руках є чималий стос документів, який за словами місцевих міліціонерів підтверджує їхні права на той клаптик. Тепер вони вже залили опалубку і нікуди не підуть. Я лише дивуюся, що їм було плювати на те, що кожен день ті старі жіночки –жительки Кривоноса,5 підходили до них й сварилися! Де їхнє сумління?
В мене ідея! Може Олег або ж хтось із Вас залучить до форуму деяких жителів Кривоноса,5 (там є голова і заступник ОСББ), а також тих підприємців. О це було б цікавіше, ніж суперечки на тему, як писати журналістські розслідування!
Та ви ітак тут з олегом як одного поля ягоди..
Хватить вже давити сльозу і розмахувати кадилом!

Jurgen пише:
О це було б цікавіше, ніж суперечки на тему, як писати журналістські розслідування!

Стаття викладена упереджено і односторонньо (прафессіаналізм?)
ЯК можна відібрати то, шо тобі не належить??
Бабаки втіхаря десятиліттями користувались чужою землею, мовчали і тішились, а тепер спохватились? Хитрі, нє? Де вони раньше були?
Про кругленьку суму є докази? Або хоча б сума? Нє? Ну то чого сплєтнічати?

Навіть при рівних умовах/сумах: Що вигідніше для розвитку міста - город чи ПП? Питання, як то кажуть, риторичне..
Я сльозу не давив, а лише відповів по темі, давши відповідь для AVB! По-друге, як це можна помітити вище у різних публікаціях, намагаюся давати позиції усіх сторін. Крім того, моє право, як журналіста висловити свою думку на користь якоїсь зі сторін. Кожен по – своєму правий. Людям обіцяли надати документи на всю землю, але чомусь не дали. Хіба це чесно? Та й не лише бабулі ці питання ходили вирішувати, а й керівник та заступник ОСББ. А з іншого боку, я висловив у статті про те, що усі документи на руках у підприємців є й довести вже нічого не доведеш. Про суму у статті я нічого не вказував, хоча почув інформацію з кількох джерел. Хоча воно й так зрозуміло, оскільки саме так, до прикладу, у Львові справи вирішуються. Я достатньо прокоментував у цій темі.
І наостанок, стосовно дятлів. По-перше, дятли – винищувачі комах, які псують дерева!. Тож, це непогане порівняння із журналістами! По-друге, на Львівському форумі відвідувачі поводять значно культурніше, ніж скажімо, деякі панове, які провокують конфлікти. Там таких одразу ж блокують. Можете зайти й подивитися. Але я не мав на увазі AVB чи Alexis. Їхню думку розумію й частково погоджуюся із конструктивною критикою та їхнім баченням ситуації. А Nariky, Тарасу і Олегу дякую за підтримку. Щасливо! Мені пора на Львів!
P.S. От і котися на свій Львівський форум, аби ми тебе тут не бачили! Це Я вже за когось дописав….
І тим не менше Бажаю Вам усім гарного настрою! Хай Вас Бог оберігає від всього злого!

додано через 2 хвилини 7 секунд:

відповідь для AVB! По-друге, як це можна помітити вище у різних публікаціях, намагаюся давати позиції усіх сторін. Крім того, моє право, як журналіста висловити свою думку на користь якоїсь зі сторін. Кожен по – своєму правий. Людям обіцяли надати документи на всю землю, але чомусь не дали. Хіба це чесно? Та й не лише бабулі ці питання ходили вирішувати, а й керівник та заступник ОСББ. А з іншого боку, я висловив у статті про те, що усі документи на руках у підприємців є й довести вже нічого не доведеш. Про суму у статті я нічого не вказував, хоча почув інформацію з кількох джерел. Хоча воно й так зрозуміло, оскільки саме так, до прикладу, у Львові справи вирішуються.
Ну от такі "деякі панове, які провокують конфлікти" теж мають своє бачення ситуації.
Враховуйте це.
Підозріло - це якщо в усьому погоджуються - є варіант, шо вас мають за ідіота..
Так що все в нормі.

додано через 1 хвилину 49 секунд:

А з темами про Львів ітд - це вам дійсно на ЛФ..
Не вперше переконуюся на вашому форумі у відомій, як світ істині. Як Ти ставишся до людей, так і ставитимуться до Тебе. Або ж інше! Сміється той, хто сміється останній! Про гоїв скажу свою думку. Представники деяких національностей (з етичних міркувань називати не буду, аби не образити - не всі вони такі погані, адже сам не можу себе назвати чистокровним українцем. Мої коріння ведуть також в Польщу, Німеччину та Росію). Так от. Представники деяких націоанльностей вважають себе вищими за інші народи й вважають нас гоями. До речі, Олеже! Я себе до гоїв не приписую, а радше до християн. Для Ісуса Христа богообраним народом була не лише одна національність. Розп’явши себе не Хресті, він об’єднав між собою усі народи, зробивши їх нарівні з богобраним народом. І хто б себе ким не вважав, для Бога найріднішими є ті, хто служать йому вірою та любов’ю, вміють прощати й намагаються не тримати ненависті та образ на ворогів. Матеріальним світом правлять Мамона та грошові мішки, а світом духовним - Господь Бог! Він любить кожного, і католика, і православного, і протестанта, і юдея. А найбільше тих, хто йому служить! Милосердний Ісус чекає на кожного з нас й ніколи не покине нас у біді, якщо ми його про це щиро попросимо! У мене вже кілька разів були шанси опинитися на іншому світі. Але Бог почув мене. Успіхів Вам у боротьбі за справедливість у Золочеві! Хто пройде усі випробування, отримає шанс на спасіння! Адже всі ми насправді лише гості на цій планеті! Це лише початок нашого шляху, а яким буде кінець, залежить від кожного з нас! Адже не доля, не гороскопи та магія вирішує наше майбутнє! Кожен має свій вибір: між добром і злом! Іншого шляху просто немає! Цей вибір нам дає Бог! Тож, варто ним скористати... Удачі!

додано через 12 хвилин 33 секунди:

А тепер про наше буденне! Як я і обіцяв нині нашому сайті (назву знаєте самі. підказка: див. вище) можна прочитати матеріал про будні корумпованих суддів на Пустомитівщині! Може і хтось із Вас захоче на основі обгрунтованих фактів написати про золочівських суддів: позитивне або негативне, але об’єктивне? Звертайтеся! Поки про "Кримінал на Золочівщині" немаю, що додати. До нас чомусь не доходить інформація від вас із офіційних джерел. Якщо цікавить, читайте про кримінал у інших регоінах Львівщини Де? Обійдемося без реклами. Принаймні маємо дещо від ваших сусідів із Перемишлянщини. Якщо цікавить опублікуємо! У рубриці "Кримінал по-золочівськи" ви можете самі розповідати про невигадані історії, як це роблять на львівських форумах: про пияків, хуліганів. злодіїв та хабарників, яких чомусь не ловлять! Вперед! Ми дали Вам поштовх! Слово за Вами! Золочівчани! Не дайте занепасти темі, яка може стати однією з найцікавіших на форумі!
Проблема не в жителях даного будинку і не в підприємцях . Проблема в тому , що нова міська влада , в особі п. Худзея , хоче руками жильців даного будинку відібрати дану земельну ділянку в підприємців, котрі вже більше десяти років здійснють тут підприємницьку діяльність, а згодом забрати цю землю собі.
Пан Ху - ще та штучка!
ігоррр пише:
нова міська влада , в особі п. Худзея , хоче руками жильців даного будинку відібрати дану земельну ділянку в підприємців, котрі вже більше десяти років здійснють тут підприємницьку діяльність, а згодом забрати цю землю собі

Іншими словами, фокус планується десь в діапазоні між відказом підприємцям і рішенням бабок оформити ділянки на себе?
І в любому випадку міська земля під городи не піде?
Тіпа вспливе ще якийсь нюанс - тому шо "міська", або оренда або типа того?
Чи як?

додано через 1 хвилину 11 секунд:

Ходять слухи, шо вищезгаданий пан шось занадто міцно присосався до рідної землі, і це вже не перший випадок..

Но це ж просто слухи, чи не так?
А хто такий цей п. Худзей?
Хтось має досвід роботи з цією особою?