Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Форум Золочів Плюс запустів. Чому? Хто винен?

Хто винен, що Форум Золочів Плюс не працює
Організатори та Адміни 30%   4
самі золочів'яни, бо байдужі до всього 61%   8
ті що стоять за цим сайтом 7%   1
неправда , наш форум найкращий і гарно працює 0%   0
сексуальні збоченці та придурки , які заполонили наш форум 0%   0
влада, яка глущить Форум 0%   0
Всього голосів: 13
Автор Повідомлення
Форум Золочів Плюс запустів. Чому? Хто винен?
Сумно читати цей Форум, ніхто не дискутує, не піднімає актуальні питання, проблеми, куди поділись дописувачі, невже Золочів вже нікому не цікавий. Одним словом - пустка. Прикро. Одні теми про секс, розпусту. Профанація, одним словом.
Чому там сталось - запитання до організаторів Форуму. А там все добре починалось.... Були рейтинги. Довіра. А тепер ?
Хтоб говорив. Замість того, щоб лити пропоганду і робити розборки критикуючи когось, треба піднімати актуальні теми, писати на позетив!
А якщо пишеться всякий бред то і не читають цього.
Крім того є об'эктивна причина - літо. Не до ворумів зараз людям, усі на моря
Сезон відпусток винен.

додано через 1 хвилину 51 секунду:

Сорі bam не почитав усього, зразу відповів на питання вгорі
Винні vkontakte, odnoklasniki. Люди там сутками сидять
ну я б не скзазала, шо так зразу і винні кантахти і однокласники.... не так воно є насправді. От мені, наприклад, не вистачає форуму зі всім обговорюваннями і тими його жителями, які були найнайнайговіркішими. А bam правильно каже, якби не створювали одноманітні теми, в яких нічого крім критики посадовців нема, і якби в кожній темі не кидали цитати на півекрана з інших форумів, може воно було б і цікавіше.
Олегу БАН!!!
День 1 - приходить містер ІКС і апає всі дєццко-прідурачні теми
День 2 - приходить Томас і возмущається, шо "форум уже не торт"
День 3 - всі дружно шукають винних

Красиво. містер ІКС і Томас - зачот!
voshkaniridze, в чому мене звинувачують?
Олег пише:
voshkaniridze, в чому мене звинувачують?

Альонка пише:
якби не створювали одноманітні теми, в яких нічого крім критики посадовців нема
Вибрав

- самі золочів'яни, бо байдужі до всього

хоча фактично занепадання форуму - наслідок поєднання кількох факторів. Не буду вдаватися в тонкощі, скажу лишень, що форум у теперішньому його стані має дуже обмежену цільову аудиторію. В зв'язку з цим, а також деякими іншими причинами, форум покинули креативні особистості, просто цікаві люди, ось і маємо наслідки.

В інтернеті повно форумів, вони активні і мають багато учасників. Є і форуми, де багато золочів'ян. Чому ж вони не тут? Все просто - їм тут не цікаво. На мою думку, адміністрація мала б подумати над реанімацією форуму.

Чим можна оживити форум?
Насамперед потрібні ініціативні люди, які б публікували цікаві новини (і не лишень з політичного та життя чи життя маньяків).
Потрібно змінити підхід до модерування. На форумі стало нормою масово і безапеляційно видаляти теми. Такі модератори приносять лише шкоду: люди писали, правил форуму не порушували - їх думку видалили без попередження. Людина, звісно, ображається і не пише, або пише менше. Вважаю, що теми і повідомлення, перед видаленням, обов'язково мають зноситися в смітник, дії несправедливого модератора потрібно мати змогу оскаржити і "відновити справедливість".
Також, можливо, є сенс сконтактуватися з колишніми учасниками, модераторами, з'ясувати причини, які призвели до покидання ними форуму, перепросити учасників, зробити висновки на майбутнє.
andry пише:
форум покинули креативні особистості, просто цікаві люди

пліз, декілька хвамілій
andry пише:
Є і форуми, де багато золочів'ян

пліз, декілька ссилок.
andry пише:
На форумі стало нормою масово і безапеляційно видаляти теми

а підтвердит зможеш?
прогуляйтесь по подібних форумах подібних містечок. кругом все так само. тре жити і поменше мотати соплі на кулак і якщо є шо сказати-то писати. а як нема-ну то і йух з ним
Васілій я не збираюся тут сперечатися, я висловив свою думку онлі.
я просто хочу знати де сі тусуют криатівні сволочівці
Тобі такому креативному туди не можна, бо тоді вони там тусуватись не будуть
ну вот і апять почали соплі по іпалллу розмазувати. щибай мідяки, бам. кріатівщік, йопт
запустів- бо проповідує МРАК ( як в недавній темі де мраком назвали хринстиянський захід, що проводили здорові сили золочівської молоді)), а людина з нормальною психікою читати цього не хоче і йде на інші форуми, без мраку...
Прикольно в опитуванні
"влада, яка глущить Форум"
Уявляю собі ту картину

На мою думку час зараз просто такий. Всім дійсно все стало долампочки.

додано через 2 хвилини 7 секунд:

І люди йдуть, бо замахує. Можна було для прикола опитування: "Назвіть причину, з якої залишаєте форум..."
Томас пише:
проповідує МРАК

Томас пише:
здорові сили золочівської молоді

Томас пише:
людина з нормальною психікою

Давайте бути толерантніші, ок? Чому, якщо нехристиянський, то психіка ненормальна?
мені вже багато хто казав шо в мене психіка точно не здорова.... так шо я всього того не боюся...
Зараз літом багато хто у відпустці, або займається сільськогосподарськими роботамі, або порозїзджалися хто де. Нічого до зими всі будуть на місті, зійдуться.
Васілій пише:
щибай мідяки, бам. кріатівщік, йопт
я за день маю те, що ти за тиждень. І коли ти розпинаєшся щоб показати свій креативний інтелект, я собі спокійно сьорбаю пивасік і балдію от жизні. А от через таких то, з форуму і йдуть люди. Зрештою ми ж то знаємо чого тебе досі не забанили. Хоч і правила порушуються регулярно
bam пише:
Зрештою ми ж то знаємо чого тебе досі не забанили. Хоч і правила порушуються регулярно

ану-ану, інтірєсна. розкажи всім-хулє скривати
bam пише:
я за день маю те, що ти за тиждень.

кумедний ти і глюпій
bam пише:
от через таких то, з форуму і йдуть люди

Брехня... а во я не пішла... і не піду. З форуму йдуть люди через те, шо на день-два забігають всякі клоуни і стараються нагадити в всіх темах, та ше й створити десяток нових і тупих.
Назви мені форум де одна людина сидить під кількома ніками і імітує дискусію між собою (роздвоєння чи то розтроєння особистості???) схоже на хворобу... З іншого боку правила для чогось то придумували. Якщо їх порушують, а адмін не реагує то одне з двох, або йому по барабану, або він ж це і робить!!!
bam пише:
Назви мені форум де одна людина сидить під кількома ніками і імітує дискусію між собою

шоти йорзаєш я прастітутка пад клієнтом. сказав а кажи йо
bam пише:
Зрештою ми ж то знаємо чого тебе досі не забанили

чого мене не забанили?
bam пише:
одна людина сидить під кількома ніками і імітує дискусію між собою

я так поняв це про мене? цитату пліз. балаболка
Чого сваритеся? Ніхто не йде. Дійсно ж нема нагальних проблем для дискусії, ні виборів, ні катастроф. От і глуховато.
Чому наш ФОРУМ спить?
В країні йде передвиборча компанія до місцевих рад. Кругом дискусії, цікаві програми, концерти, спори. Тільки цей форум " Золочів-Плюс" мовчить. Ніби в рот води набрали? Що запугали Вас чи що ? Це ж зоряний час для форумів. Тут пустка. Звертаюсь до тих, хто цей форум організував. Не губіть справи, яку так гарно почали. Ви ж бачите, що цей форум став тепер один з безлюдних. Невже все у Вас зупинилось, не працює думка, ініціатива. В місті сміються, що ви всра. ися, від страху, ніби-то хтось на вас наїхав, чи на ваших лідерів. Давайте, щось дискутувати, давайте цікаві теми, а не спати. Скільки можна. Золочів так проспите, до влади прийдуть хряки і кому буде ліпше від того. Ну? Не спіть?
poma пише:
Тільки цей форум " Золочів-Плюс" мовчить

І чому це мовчить?
Ось наприклад:
http://forum.zl.lviv.ua/topic1739.html
http://forum.zl.lviv.ua/topic1748.html
Ну і звичайно антиреклама:
http://forum.zl.lviv.ua/topic1761.html
http://forum.zl.lviv.ua/topic1755.html

Плюс я ще не чув, щоб в Золочеві когось зареєстрували як кандидата.
А ти хоч читаєш той форум , Рома? Я думаю , що тут достатьо тем про вибори, владу і т. п. Інші форуми - нічим не ліпші. Ми вміємо всі критикувати Золочів, а самі щось робити не хочемо.

додано через 1 хвилину 38 секунд:

От приміром сьогодні в центрі міста співала " Ватра" за Яценюка та "Фронт змін". Правда, я не знаю, хто в Золочеві той фронт змін, але співала " Ватра "непогано.
Я читаю пане ІКС цей форум. І маю право критикувати. Я прихильник " Самооборони" Олеся Донія та Юрія Луценка. В Золочеві , на жаль, про їх роботу говорять небагато, замовчуюють її. А партія Самооборона" реальна сила. От якби форумчани подискували - вартує голосувати за " Самооборону" чи ні. Думаю цікаво б було...

додано через 57 секунд:

А то " фронт змін"- шо то за партія. хто в ній- ніхто не знає...