Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чужими руками смітимо...

Автор Повідомлення
Чужими руками смітимо...
Проблема засмічености міста є таки серйозною проблемою. Давайте думати логічно, як місто має бути чистим, коли урни для сміття можна порахувати на пальцях. Якщо у вихідні в місто виходить гуляти приблизно з 500 молодих людей(ввечері як мінімум) і кожен випє пляшечку пива , зїсть морозива чи горішків,.. все що після цього залишається додому нести?
Безкулькультурність - це не тому що ми смітимо, а тому що немає ПОРОЖНЬОЇ УРНИ ДЛЯ СМІТТЯ!!!!!
Ulyj пише:
.. все що після цього залишається додому нести?

А чому б і ні?
Ще одна проблема існує з деякими, мягко кажучи, несвідомими громадянами, яким смітники заважають, і вони намагаються постійно з ними боротися, тобто тупо ламати. Не знаю в чому прикол, напевно відсутність мозгів грає роль. А взагалі Золочів штучно перетворили на смітник. Я не знаю хто то такий "умний" з нашої влади додумався, щоб забрати контейнери від будинкув і сміття вивозила машина по годинах. Це повний дибілізм. Перше були локальні скупчення мусору, тепер сміття горами складають біля кожного будинку (наприклад на інтузах). Тож так просто, взяти на роботу трьох нормальних людей (не алкашів) дати їм зарплату 1000 грн. в місяць, і вони будуть раз в день забирати сміття з контейнерів і все.
Я думаю що прблема сміття в місті є ще культура наших громадян то в першу чергу. Тобто те що ми маємо погану звичку все винети сусідові під двері як то кажуть, але щоб в хаті було чисто, і нам самим то виливається проблемами.
mops пише:
Ulyj пише:
.. все що після цього залишається додому нести?

А чому б і ні?

А чому б так? І що потім з тим робити?
Я йду на роботу на 9:00 а машина приїзджає в 9:20. Що те сміття колекціонувати? Чи бігати по Золочеві шукати куди б його подіти?
не знаю що робити але на двiр викидати смiття все ж не варто
Re: Чужими руками смітимо...
Ulyj пише:
Проблема засмічености міста є таки серйозною проблемою. Давайте думати логічно, як місто має бути чистим, коли урни для сміття можна порахувати на пальцях. Якщо у вихідні в місто виходить гуляти приблизно з 500 молодих людей(ввечері як мінімум) і кожен випє пляшечку пива , зїсть морозива чи горішків,.. все що після цього залишається додому нести?
Безкулькультурність - це не тому що ми смітимо, а тому що немає ПОРОЖНЬОЇ УРНИ ДЛЯ СМІТТЯ!!!!!

Безклультурність вона і в Африці безкультурність, якими б гаслами її не прикривали. Безкультурність формує сім'я і звичайно ж вулиця.
Велика доля правди в Ваших словах є - це бездіяльність влади, точніше навіть сказати невміле керування міською господаркою . Але це не оправдовує безкультурність .
kvartyrant пише:
Безклультурність вона і в Африці безкультурність, якими б гаслами її не прикривали

Це правильна думка, тому що сміття породжуємо ми і від нас залежить де воно опинеться.
maximus пише:
сміття породжуємо ми і від нас залежить де воно опинеться.

Ми сміття породжуємо, питань нема, але десміття опинеться - це не від нас залежить, а від комунальних служб, які на даний момент не справляються зі своєю роботою, не забезпечують місто необхідною кількістю смітників, і не прибирають належним чином місто. Прибираються лише центральні вулиці, а решта?
Смітників мало - це факт, але людина має вибір донести папірчик до найближчого смітника чи викинути не відходячи, в тому і проявляється рівень культури і цивілізованості
Я не був у Німеччині чи Швеції, а от за циганів можу сказати, шо рівень культури в них нічим не відрізняється від нашого. А подекуди наші поводяться і більш цивілізовано. Я вже давно не бачу порозмальованих стін і пам'ятників, що всюдибіч зустрічається там. Наші люди вже більш-менш усвідомили шо таке приватна власність і стараються кожен тримати свою господарку в чистоті, навіть мешканці багатоквартирок якось наводять лад проти своїх під'їздів. Величезна кількість наших громадян побачила світ і перейняла краще. Так шо проблема не є в безкультур'ї чи невихованості. А руки опускаються донести той папірець до смітника, коли бачиш висипаний простоніж кульок з побутовим сміттям. І цей кульок вже є як протест владі, яка знущається з мешканців, змушуючи їх як якусь худобу бігати за сміттєвозом в строгому режимі. Ми вже НЕ БИТЛОТА!!!
Ось ще одна темка пилюкою припала...
Видно проблема сміття є досить нагальною... А чому б не зробити в 1 прекрасний день флешмоб і не винести все своє сміття перед міською радою в величезну купу, бажано щоб ваняло, то може тоді пани в кабінетах почнуть рухати свою тирсу в голові? Поки мордою не ткнеш, то і не побачать...
Побачив обабіч траси через ліс.

Але лише цим справі не зарадиш. Бачив також на власні очі, пацан виносив сміття: відро і ше кульочок. Так Кульочок він з якоїсь причини не схотів донести до смітника, який був метрів за 20, а просто жбурнув його в кущі! От би там поліцай з палею трафився...