Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Робота в інтернеті

Автор Повідомлення
Робота в інтернеті
Народ хто знає якісь сайти де можна заробляти закиньте сюди!
наперед дякую!
http://oboobs.ru/
нащот заробітку не знаю, але хоць руки займеш
unreal пише:
Народ хто знає якісь сайти де можна заробляти закиньте сюди!
наперед дякую!

Реально заробити в Інтернеті неможливо, звісно, якщо ти не власник
Інтернет-казіно. А витратити гроші-це дуже реально! Посилаю:
www.parimatch.com., www.shans.ua., www.lottery.com.ua. На початок думаю вистачить!
roma пише:
Реально заробити в Інтернеті неможливо

Не согласін.
А як на рахунок: http://www.free-lance.ru/ і тому подібного????
roma пише:
Реально заробити в Інтернеті неможливо
Рома ти не правий! Можу з тобою поспорити на 100 баксів. От здибаємось, сідаємо за мережу, я тобі відкриваю екаунт на одному з сайтів і дивимось на рахунок. Якщо бабулі капають, ти попав, якщо я пантую - відразу отримуєш свої чесно зароблені 100 баксів!
Питання скільки і як можна заробити. От один з моїх сайтів www.osoba.at.ua дає в середньому 100 російських рублів в тиждень. І я не кажу що у мене лише один сайт чи блог. І лише один спосіб заробітку (бізнесу) в мережі

додано через 1 хвилину 3 секунди:

voshkaniridze пише:
А як на рахунок: http://www.free-lance.ru/ і тому подібного???

Підтримую і рекомендую. Особисто там підробляв...

додано через 2 хвилини 29 секунд:

Васілій пише:
нащот заробітку не знаю, але хоць руки займеш

ти, я бачу тоже берега в тому не бачиш. Написавши свій лінк ти вже приніс бабулі власнику цього блогу! причому безкоштовно!
bam пише:
Можу з тобою поспорити на 100 баксів
Школота детектед?

bam пише:
ти, я бачу тоже берега в тому не бачиш. Написавши свій лінк ти вже приніс бабулі власнику цього блогу! причому безкоштовно!
Я чогось тоже берега не бачу.. Чого ти чужі лаве рахуєш? А сам вже своїми рефовськими сателітами про негрів і масонів тичеш в глаз при любій хєрні. Таких в неті - грузовик і ше повозка. А нормальні ресурси якраз і продвигаються за рахунок самих користувачів.

Нічого особистого, просто не уважаю таких самовпевнених рефоводів. Всюда їм шкурний інтерес ввижається. Рефами треба займатись втіхаря, шоб серед нашої поважної публіки не втратити своє ліцо. А для блізіра рекламувати щось біле і пушисте. В тебе, бачу, інших карт нема. Ну то ненада тут про береги розпинатись.. Бізнєсмєн мля ги
bam пише:

я копійки по тирнету не щибаю. най має. ти якшо нуждаєшся-кажи. памогу. убогим все тре помогати
Alexis пише:
Рефами треба займатись втіхаря, шоб серед нашої поважної публіки не втратити своє ліцо.

а чим ше може похвалитись лузєр. стома рублями з намьоком жи шо й не одними. ума то нема
Васілій пише:
а чим ше може похвалитись лузєр. стома рублями з намьоком жи шо й не одними. ума то нема

Та ладно.. Бам не лузер. І написав строго по темі. Но його трошки перешкалює. буває
Alexis пише:
І написав строго по темі

та тєма тоже немношко подєбільному написана(с)
Alexis пише:
Бам не лузер.

ладно. я тожи не люблю це слово. але і успішний впевнений в собі чоловік не буде фастатись як він мідяки щибає. не погусарськи якось
Васілій пише:
та тєма тоже немношко подєбільному написана(с)
Грамотні теми не живучі, перевірено. Чим дібільніша тема, тим більше знаходиться бажаючих полічити добрим словом..

Васілій пише:
але і успішний впевнений в собі чоловік не буде фастатись як він мідяки щибає. не погусарськи якось
Ну да, шось типу того.
Васілій пише:
я копійки по тирнету не щибаю. най має. ти якшо нуждаєшся-кажи. памогу. убогим все тре помогати

А я щебаю, причому регулярно , і хоч на життя не жаліюсь, але якщо ти такий гордий то прошу R367347350612 або Z272275386932 побачимо який ти щирий

Васілій пише:
а ти що податкова, що я маю тобі писати скільки заробляю? Зрештою я валив на твою думку і коли ти будеш пахать на дядю я буду кайфувати от жизні
Васілій пише:
убогим все тре помогати
bam пише:
якщо ти такий гордий то прошу

Бам, будь уважний. Написано про убогих, а не хитрожопих
Alexis пише:

ти правий, але я надіявся шо той унікал різниці не замітить. А то на разі крім його пантів і критики чужих постів я на цьому сайті від нього нічого не бачив.

додано через 1 хвилину 5 секунд:

я, в принципі, сумніваюсь, що він знає що з тими номерами робити
bam пише:
я, в принципі, сумніваюсь, що він знає що з тими номерами робити

Угу, ржачно буде коли він гляне на твій БЛ і скаже шо ти ваапще ше не доріс
та мені по барабану, я на всяку фігню не звертаю увагу, а ми від теми відходимо.
А фіг його зна шо тут писати.. Все уже давно розписано.
Лучче скажи як вивести ВМ по курсу 1х1. Може комусь пригодиться.
bam пише:
Alexis пише:

ти правий, але я надіявся шо той унікал різниці не замітить.

та облажався-обтікай. чим більше відмазок-тим глибше пагруженіє
bam пише:
А я щебаю, причому регулярно ,

та щибай-вон люди і фляшки здают, і в мусорках риються. і деякі нічо живут. і якшо ніхто не знає чим вони заробляют-то навіть за порєдних можут праканати

додано через 1 хвилину 30 секунд:

Alexis пише:
А фіг його зна шо тут писати..

та шо писати-сраццо дафайте
Я ж кажу унікал... А ВМ без комісіє виводити не доводилось. Міняю рублі на гривні і виводжу на пластикову карту приватбанку. Як на мене самий оптимальний варіант. Можна ще купувати поповнення на мобілку, але мені стільки на мобілці не треба.
Писати взагалі є про багато що, але серйозні теми просто так на халяву ніхто не відкриває.
Скажу лише, що зара вивчаю одну кантору по проведенню опитувань у Львові, якщо буде щось путьове, то тоді шось може напишу. А так непровіреного не буду писати.
Ура! Я знайшов кнопку Бабло:
Alexis пише:
Ура! Я знайшов кнопку Бабло:

Ну ти і насмішив. Гарно написано. Я навіть собі скопіював ту сторіночку . Щодо суті - натуральний лахатрон-піраміда. Якщо ти в тому береш участь то може якусь там вигоду і отримаєш МОЖЕ! Єдине що точно, що ця кнопочка виконує функції серфінгу і розкручує сайт власника. От і вся наука.
Бам, ти по ходу перегрівся там на своїх лахатронах Всюда бачиш чужий профіт.
Показують сіські - ти бачиш бабло, показують бабло - ти бачиш піраміди
Твори добро и бросай его в воду. Коли дозріє - піднімай. От і вся наука.
Кстаті, нагадався ше один баян
фатить вже працювати(хоць і в тирнеті). всі на моря! вода-як кампот! мадера-пачті даром! ну і всякі сіськє -піраміди вааалооом