Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Військова частина 3007 присяга 22.05.2010

Автор Повідомлення
Військова частина 3007 присяга 22.05.2010
Усим, хто не байдужий, усим хто причетний, хочу присвятити дану тему. Хто має що розповісти і поділитися фото і відео з цієї події, ласкаво запрошую!!!
Наскільки знаю командир частини Рачок , толковий мужик. Взагаліто на тереторії дуже чисто і прибрано.
Так, я теж про нього багато лесних відгуків чула, буду сподіватися, що більшість з них правда. Військова частина величезна і досить зелена, але люду було дуже багато. І місто мені дуже сподобалось, таке чисте, тихенькі вулиці, стільки гарних місцин. Шкода, що лишень невеличку їх частину змогли подивитися. Але на пам'ять зроблено дуже багато чудових фото..
А дозвольте поцікавитись, Ви звідки, панєнко tina1984?
Добрий день, Мамука Злой. Загалом то, я з невеличкого міста в Полтавській області, під назвою Кременчук, може чули)))))
tina1984
Доброго. Ну, теж скажете, "невеликого", знаємо таке місто, багато про нього чули. А присяга в Золочеві завжди визначний час. І показуха гарна в частині. Маю на увазі виступи. Тренуються, однако. Я був декілька разів, дивився. А от чистоті в частини, та яка 3007, могло б багато міст повчитись, Золочів то не такий вже й чистий. Хоч Вам видніше. Ви бували в Тернополі, наприклад?
Взагалі, у Львівській області я вперше, тому мені все в цікавинку, місто у вас і справді чистеньке, в порівнянні з іншими, так що в вас є привіт ним пишатися... Вені все сподобалось, окрім велечезного натовпу на присязі, через який я так і не мала змоги побачити присягу нареченого... ну нічого, буду сподіватися, що може хоть хтось відгукнеться, з тих хто знімав процес присяги на відео з гарного ракурсу і поділиться зі мною...
Усім привіт!!! Знову потрібна ваша допомога, хочу знову завітати до вашого міста, але незнаю де зупинитися, може підкажете?????
Моя знайома здає біля частини квартиру.