Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Наша міліція нас береже

Загальне відношення до міліції
Відношення позитивне :) 38%   7
Відношення негативне :( 61%   11
Всього голосів: 18
Автор Повідомлення
Наша міліція нас береже
Золочівські правоохоронні органи.
Які у вас з ними відносини? Що думаєте про наших міліціонерів?
Ви звертались до них? Вони звертались до вас?
Порекомендуєте щось змінити чи не треба?
шо альоха, пресанули тебе з пивком?
Сабж створено за пропозицією працівника МВС
Alexis пише:
працівника МВС

із самого міністерства? крут ти альоха однако
а по темі-стикався тіко в паспортному столі. притензій нє імею. я законопослушний громадянин і не нариваюсь
однозначно негативне відношення.
роботи їхньої не видно, не тому, що "и на первый взгляд как будто не видна...", а тому, що нічого толком не роблять.
держава наділила їх досить великими повноваженнями, які вони застосовують не за призначенням, а для свого збагачення.
і нікого вони не бережуть.
я ще не зустрічав хороших "співробітників МВС"
достатньо тільки на "лице" подивитись і все ясно стане, що то за людина.
мав з ними неприємну зустріч: хотіли підкинути мені наркоту...
при тому я навіть не курю, не кажучи вже про більше. і ставлення до наркотиків і наркоманів в мене категоричне.
Ну шо тут скажеш. Яке може бути ставлення, якщо в МВС така зарплата, що туда йдуть або шоб прожити на хабарях, або "бо більше нікуда не беруть". Хотя, може ще до недавна туди йшли і за ідею, проте думаю побачивши шо і як .... Напривеликий жаль така обстановка не лише в міліції, а й в прокуратурі, армії(не строкова), прикордонних військах, митниці і т. д.
Проте ставлення до них сильно змінюється, коли потрапляєш в біду(чого вам не бажаю). Як би там негативно ти до них не ставився, але в разі чого починаєш горланити як навіжений "МІЛІЦІЯ!!!!! МІЛІЦІЯ!!!!"
Лапають і садять вони не тих кого треба то саме головне, а хто має гроші того вони не зловлять, нарахунок продажності чесних міліціонерів в нашій країні немає!
voshkaniridze пише:
Як би там негативно ти до них не ставився, але в разі чого починаєш горланити як навіжений "МІЛІЦІЯ!!!!! МІЛІЦІЯ!!!!"

Неправда. Багато хто не звертається до них. Звісно, якщо в людини вкрали машину, то вибір не великий або пишеш заяву, або ні. Бо ні хто більше розшуком не займається.

voshkaniridze пише:
Напривеликий жаль така обстановка не лише в міліції, а й в прокуратурі, армії(не строкова), прикордонних військах, митниці і т. д.

voshkaniridze
я б погодився тільки з "не лише в міліції, а й в прокуратурі і митниці".
а як вам новий начміл? Свобода балдіє.... Монако кричить "слава міліції! " а народ обурується
Про начміла ліпше ніц тут не писати.....
Що в Україні найгірше? Це залізниці, автошляхи, медицина і міліція.
Один раз ішов по місту, двоє підлітків п"ють з горла пляшки пиво.
Побачили двох міліціонерів, які йшли по місту і кричать "Менти! Менти погані!" Ви думаєте, яка реакція була цих міліціонерів? А ніякої!
Вони собі спокійно далі пройшли!
Висновок. Міліція, яка не в змозі захистити себе, не в змозі захистити і когось.
roma
Подібний випадок. Автобусна зупинка в Золочеві. В ср.. ку пяні гамнярі доганяються пивом. Стоїть двоє сержантів. Один з малолеток допив пиво, розбив пляшку. Від правоохоронців нуль. Підходить ще один міліціянт(також автобус додому чекає). Тут другий пацанчик розбиває і свою бутилку. Міліціонер який прийшов останнім відразу підійшов до нього, зробив "зауваження", заставив позбирати на зупинці усе сміття. Ті двоє шо першого разу навіть не скривилися, стояли за спиною того шо робив "зауваження" і мовчали.
Я до того що всіх рівняти не слід.