Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Яка має бути середня заробітна плата?

Автор Повідомлення
Яка має бути середня заробітна плата?
Як Ви думаєте яка середня заробітна плата має бути для пересічного громадянина? І яка зарплата є в наших держслужбовців? І чи можна вижити на ту зарплату яку нам платять?
ну, думаю,600гривен на тижденъ(не на мiсяцъ)хватило б. а в посадовцiв зарплати ого-го! навiтъ думати страшно яких розмiрiв вони сягаютъ.
а, ще з нашими зарплатами тiлъки торбу на плечi i за кордон на заробiтки. вижити на 600 гривенъ в мiсяцъ не можливо, пробувала
Олег пише:
І чи можна вижити на ту зарплату яку нам платять?

Вижити можна, але щоб більш менш нормально жити потрібно не менше 500 баксів в місяць. Звичайно машину і квартиру не купиш, але на харчування і шмотки вистарчить.
А тепер подумайте, який дохід в вас в місяць, з свіх можливих джерел, і порахуйте, які витрати ви робите на той же місяць, і подумайте, як ми виживаєм, і саме образливе те, що держслужбовці високих рангів, які не такі вже і компетентні і нетакі вже і людяні і взагалі часом просто................... мають такі зарплати.. а вони з держбюджету..... чи варто просто мовчати? чи маєм ми право голосу тепер? чи тільки під час виборів? чому ми нічого не робимо? є така установа як статистика.... цікаво зробити незалежне опитування.. не багато звичайно згодиться на таке, але можна буде побачити картину виживання людей... МЕНІ ЦІКАВО, ЧОМУ Я ЖИВУ В ТАКІЙ ДЕРЖАВІ, І ЧИ МОЖУ Я ЩОСЬ ЗМІНИТИ....
Життя - сувора штука, і справедливості в ньому нема...
Якщо 2 старих за кордоном, то хватить 250 грн, якщо один - то 550. А якщо нема - то 2000 грн.
maximus пише:
Олег пише:
І чи можна вижити на ту зарплату яку нам платять?

Вижити можна, але щоб більш менш нормально жити потрібно не менше 500 баксів в місяць. Звичайно машину і квартиру не купиш, але на харчування і шмотки вистарчить.
Приблизно щоб зараз вижити потрібно 1000 грн. на місяць на одного чоловіка.
ja zhyvu na 400 ujavit'.vo zhytja
З нашими цінами на товари і послуги шоб жити хочаби як найбідніші цигани треба мати ГАРАНТОВАНИХ $5000-7000.
Sorry! Мав на увазі ГРИВНІ.
Важко погодитись з багатьма судженням щодо державних службовців, оскільки ці люди уособлюють еліту нації, яка спроможна реалізувати політичний та економічний курс заявлений правлячою/ими партією. Ну це в ідеалі. Тут є 2 шляхи: рівень зарплати чиновника знаходиться в прямій пропорції з результатами його діяльності і другий шлях: висока зарплатня, як стимул ефективної праці. Ні перше, ні друге в нас працювати не буде, доки заміщувати посади будуть „любі друзі”. Що стосується рядового громадянина, то справді, дохід низький. Але з іншого боку – в нас люди на останні гроші можуть купити собі забавку останню модель мобільного телефону за доларів так 400. Люди не раціонально використовують гроші, все ще розраховують на допомогу держави. А між тим, за 400 доларів можна розпочати свою власну справу. Так, невеличку, але це буде початок...
На рахунок того що наші люди не вміють розпоряжатися своїми грошима то правда , але то не в всіх випадках, на рахунов власної справи я не згоде що за 400 доларів можна її розпочати , але тобі просто не дадуть встати задавлять податками різними зборами і тд.. , там і санстанція буде шукати роботу і ще купа служб. Щоб прожити зараз середні сімї потрібно :150 грн. що тижня положити в холодильник , плюс послуги за квартиру (2 кімнати 450 грн) в місяць, малому до школи приблизно 1-2 в день, що сезонна зміна одягу мінімум 500-700 грн., а відкласти вже нічого (телефон, нет) Так що приблизно зарплата в місті має бути 2000 грн. на працюючого члена сімї, тоді можна з голодним розмовляти
Все одно 2000 грн. то троха замало. Суджу по Португалії: прожитковий мінімум=мінімальна зарплата=$400. Там так живуть найбідніші! Добротне м'ясо вони можуть купити за $2-2.50, а ми, якби мали тих 2000 грн=$400 купуємо те ж саме м'ясо за $6-8! Так шо, гадаю, жити за 2000 грн в місяць - то, м'яко кажучи, не життя.
AVB пише:
Все одно 2000 грн. то троха замало. Суджу по Португалії: прожитковий мінімум=мінімальна зарплата=$400. Там так живуть найбідніші! Добротне м'ясо вони можуть купити за $2-2.50, а ми, якби мали тих 2000 грн=$400 купуємо те ж саме м'ясо за $6-8! Так шо, гадаю, жити за 2000 грн в місяць - то, м'яко кажучи, не життя.

А Ви йдіть працювати до пана Бартківа - він же в нас людина року , може підкине зарплату в 2000 $
1. Переконаний, шо п. Бартківу спеціалісти моєї категорії НЕПОТРІБНІ!
2. Маю радикально випрямлене ставлення до заробляння грошей в Україні.
3. До чого тут середня заробітна плата?
Яка має бути середня заробіна плата?
Malin пише:
рівень зарплати чиновника знаходиться в прямій пропорції з результатами його діяльності

На мою думку рівень зарплати чиновника має становити:
R=k*MR, де MR - мінімальна зарплата, k=1..10 (відповідно до займаної посади).

Ось такий мій проект.
voshkaniridze пише:
На мою думку рівень зарплати чиновника має становити:
R=k*MR, де MR - мінімальна зарплата, k=1..10 (відповідно до займаної посади).

Ось такий мій проект.

Схема проста, однак не конче ефективна. Подібна система оплати праці чиновників існує і зараз. Називається - посадовий оклад, і вона себе не оправдовує.
400 баксів.... мінімум на життя - має хватити!
Саніто пише:
на життя
- погоджуюсь. Але життя - там. А в Україні - це жалюгідне існування.
AVB пише:
- погоджуюсь. Але життя - там. А в Україні - це жалюгідне існування.

Я думаю що все залежить зараз від нас, від нашої активності, потрібно нагадати нашим керівникам їхні передвиборчі програми! Крім нас ніхто не зробить цього, якщо ми будемо мовчати, то нічого не вийде зарплати вони нам не піднесуть, а за ті зарплати що вони мають вони нас будуть слухати і говорити нам те що ми хочем чути, Ви згідні зімною?
Олег пише:
Яка має бути середня заробіна плата?

шоб вистачило на всі потреби + прожитковий мінімум, затверджений ВР
Я думаю що зараз для того щоб жити в Золочеві потрібно мінімум півтора тисячі гривнів на працюючого члена сім"ї.
1000$ на сім"ю з 4 чоловік
massimo пише:
1000$ на сім"ю з 4 чоловік

Ну тут можна вже щось відкласти потихеньку.
massimo пише:
1000$
на кожного працюючого як для Золочева в самий раз буде.