Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Янукович наш Президент

Автор Повідомлення
Янукович наш Президент !!!

додано через 4 хвилини 45 секунд:

Треба підняти рейтинг Віктору Федоровичу !!!
olyatihonova пише:
Янукович наш Президент !!!

Сьогодні ми вже всі побачили чий це "Ваш презик" !

olyatihonova пише:

Йому мало рейтинг, йому потрібно підтягувати науку, діловодство, економічну теорію і т. д. в особистому плані

Що далі ... оце буде цікаво
kuderav пише:
Йому мало рейтинг, йому потрібно підтягувати науку, діловодство, економічну теорію і т. д. в особистому плані

А для чого? Повір, що в історії США були президенти, ще набагато менш грамотніші від Віктора Федоровича. А увійшли позитивно в історію, наприклад, Ендрю Джексон . Його портрет на 20 $. Колись в старовину казали: " Основне-не король, основне -свита(оточення)". А ще точніше висловився Сталін: " Основне-кадри, які вирішують усе".
roma пише:
А для чого? Повір, що в історії США були президенти, ще набагато менш грамотніші від Віктора Федоровича.

Але ти забув сказати саме головне, вони були справжні ПАТРІОТИ своєї країни
А наш Вітяня готовий здати країну, суверенітет за свої власні інтереси, і як ти добре помітив, для свого ОТОЧЕННЯ-СВИТИ.

Ганьба !
kuderav пише:
А наш Вітяня готовий здати країну

ти напевно про флот? от ти сам віриш в те шо в 17 році флот би покинув севасстополь? тіко так-чесно. без саплєй

додано через 5 хвилин 12 секунд:

kuderav пише:
Ганьба !

як ти думаєш чому все ж таки опозиція допустила ратифікацію? чи не тому часом шо навіть вони розуміють шо потрібні бабки. в політиці нічого нема залізобетонного. і як будем чутись в силі то угоди можна і переглянути.
Васілій пише:
ти напевно про флот? от ти сам віриш в те шо в 17 році флот би покинув севасстополь? тіко так-чесно. без саплєй

Да флот це тільки верхушка айсберга, це тіко те, що неможливо скрити від суспільства.

В 17 році флот нікуди б не дівся, бо такої стратегічно вигідної бази для Росії більше б вони ніде не знайшли. Це ясно. Але що хотіла Юлька для прикладу зробити, поставити їм ціну підходящу ... Так що відповів Владимир Владимирович - "ето нереально высокая цена" !

Нащо нам газ по тій самій ціні + здача території, якщо можна взяти за оренду, і тим самим мати дешевий газ. Ринкова економіка вроді рулить.
kuderav пише:
якщо можна взяти за оренду, і тим самим мати дешевий газ.

ну так то і вийшло. шо за істерика про здачу територій?
Васілій пише:
ну так то і вийшло. шо за істерика про здачу територій?

Вась тобі все нормально, ти не відчуваєш що нас з тобою просто "кинули" ...
що так і вийшло? ... нічого не вийшло, що ми маємо газ за 50 баксів ?
Впаяли б оренду нормальну, самі б ступились, або б давали свої пропозиції, а не ми б плазували перед ними.

Ти ж живеш ніби на заході, мав би трохи патріотом бути, чи що ...
kuderav пише:

Я знав шо ця фраза колись прозвучить напряму.
Вот вона - така переконлива і така рідна аргументація!
kuderav пише:

мене в корінь заї*censored*ли дибільні скигління про зради і національні інтереси. а морди кєнзьора і парубія видіти вже не можу.
kuderav пише:
що ми маємо газ за 50 баксів ?

ми маємо газ по 236. а мали по 330. я думаю це дуже вигідна для нас домовленість.
kuderav пише:
ти не відчуваєш що нас з тобою просто "кинули" ...

відчуваю. ті які агітують не плазувати перед ними ті і кинули. таки перебор вийшов троха з голодоморами і шараварами.[/b]
Васілій пише:
мене в корінь заї*censored*ли дибільні скигління про зради і національні інтереси.

Бо живемо бідно, і розуміємо що від того мало що зміниться. На революції я реально бачив що може щось змінитись, скигління перетворили на дії ... але знову "кинули" ... хотілось би в останнє, та ні ...

Васю, ти в якомусь пості говорив про середнє статистичне, так ось газ для України був на рівні 235 баксів, а став 238 Все це чистої води обман.

Мені подобається твое почуття гумору, а без соплєй ти кого підтримував на Президетських виборах, просто цікаво побачити твою точку зору по тексту ... (маю на увазі в першому турі)
kuderav пише:
так ось газ для України був на рівні 235 баксів, а став 238 Все це чистої води обман.

анука пападробнєй
kuderav пише:
а без соплєй ти кого підтримував на Президетських виборах, просто цікаво побачити твою точку зору по тексту ... (маю на увазі в першому турі)

я не мав змоги голосувати. так сталось. але мій голос все одно нічого б не змінив. бо скоріше за все голосував би за гриценка. хоча точно знаю що кардинально дії його б не відрізнялись від теперішніх дій яника. були б хіба під другим соусом в другому турі голосував би за янука.
http://www.tymoshenko.ua/uk/article/72wn5mcw

Васілій пише:
в другому турі голосував би за янука.

Круто. Вважаєш тепер так само... ?
Навіть Петро Писарчук, якого "кинули" вже думає інакше
kuderav пише:
Круто. Вважаєш тепер так само... ?

я пока кидка не наблюдаю. а істерика..... лузери завжди істерять.
писарчука може й кинули. а я на посаду не розраховую. скажу як на духу-мені пох мовне питання. пох шараварщина і голодомори. ніякий янук чи юля не помішають мені вірити в те шо я вірю і цінувати те шо ціную а від влади хочу шоб хоч троха дали якийсь поштовх економіці. реально заї*censored*ло жити в занзібарі
Є тут дві складові питання цього питання. Перша-це база іноземного флоту.
Звичайно набагато краще , якби її не було. Та якщо вона і є , то з цього не треба робити трагедії. Подібні бази американці тримають по всьому світу, і навіть на соціалістичній Кубі(Гуантанамо). І соціалізм на Кубі від того не постраждав. Можна сказати, що американці -це не москалі. І це правильно. Тим більше, що"договори з Росією не варті навіть паперу на якому вони написані". Та Росія окупувати нас може і без Севастополя, так само , як і позбавити Криму.
Друге-це газ. Газифікація , яка почалася з радянських часів досягла в Україні
дуже великих масштабів( Дійсно -газ це дуже зручний , хоч і дуже небезпечний вид палива). Перейти просто так , на інший вид палива , швидко неможливо.
А для хімічної промисловості- це взагалі практично неможливо(по технологічним процесам). До речі , один Одеський припортовий завод(хімія) споживає газу значно більше, ніж всі побутові споживачі області. А щоб взагалі не піднімати ціну газу для промисловості, треба підняти ціну газу для населення в 15 раз!
Хто б це витримав! Тому дії президента, в цілому були правильні !
roma пише:
Тому дії президента, в цілому були правильні !

я думаю троха не так. результат правильний. а дії по досягненню цього результату я вважаю не зовсім правильними. і якщо "нова" влада буде продовжувати ламати через коліно, а не пробувати домовлятись-вона однозначно програє.
roma пише:
підняти ціну газу для населення

Прикол полягає в тому, що населення споживає десь на 4-5 млрд кубів менше, аніж власний видобуток газу на території України. Тому економічних підстав для зростання ціни газу для населення протягом останніх 5 років немає жодних. Є лише кон'юнктурні причини, але не економічні.
Але ми усі, думаю, розуміємо, як вигідно використати газ власного видобутку, а населенню продати об'єми, отримані з-за кордону.

Менше з тим.

Особисто, в обговорюваних домовленостях я найбільш образливим бачу те, що для вирішення ціни на товар для промисловості (приватної) використовуються державні домовленості. З нас не те що сміється, з нас просто в шоці уся Європа, поєднання державного з приватним в світі вважається не те що не допустимим, це як мініум скандал, як правило - відставка.
andry пише:
Прикол полягає в тому, що населення споживає десь на 4-5 млрд кубів менше,

брехня. видобуваєм близько 19.5. споживаємколо 21. але як ти кажеш
andry пише:
Менше з тим.

немає якраз ЕКОНОМІЧНИХ підстав для стримування ціни для населення. а є дешевий популізм на якому хочуть в"їхати в рай політики. але ж ми розумні люди. нашо нам повторювати бздури політиків. з якої такої радості наші газовидобувники мають продавати газ дешевше ніж він коштує на світовому ринку? газовики шо не хочуть їсти? ми шо хочем і газову галузь розвалити? ціна на наш газ має бути=ціні російського мінус ставка транзиту який врахований в російській формулі. ну ше може деяка "патріотична" знижка. а вже населенню держава має допомагати адресно. а не всім підряд дешевій газ.
andry пише:
я найбільш образливим бачу те, що для вирішення ціни на товар для промисловості (приватної) використовуються державні домовленості.

а шо може підприємства можуть купити газ самостійно?
andry пише:
З нас не те що сміється, з нас просто в шоці уся Європа, поєднання державного з приватним в світі вважається не те що не допустимим, це як мініум скандал, як правило - відставка.

не ведись на ту всю псевдопатріотичну туфту. ніхто з нас не сміється. вірніше не так-сміється. але з того жи ми стали занзібаром
roma, треба враховати те що потрібно шукати альтернативні види палива, якими є біогаз. Сумське науково-виробниче об’єднання ім. Фрунзе та Донецька фірма “Біогаз» які випускали біогазові установки, та котли розраховані на мазут та тверде паливо, також е багато винахідників таких як Олександр Анатолійович Єкимовських який пропонує паро-газова турбінуу якої ККД у два рази більшим ніж на існуючих турбінах АЕС, ТЕС та інших енерговиробляючих агрегатах та ціною у 5 разів меншою, а також водяна турбіна з 90% ККД для будь-яких АЕС, ТЕС та інших енерговиробляючих агрегатів за ціною у три рази меншою від існуючих в світі. В чому причина що наші чиновники не зветтають уваги на таких людей?
http://www.yekimovskikh.com/
Васілій пише:
брехня

(Джерело)

Бюджетні організації відніми (там десь 2-3 ярди), підприємства теплокомуненерго не розглядаємо (їх і не розглядає ніхто ніде), то все-таки підприємства, які ще й часто генерують електроенергію.

Цитата:
Незважаючи на наявність у Компанії права вирішального впливу на прийняття рішень у ВАТ „Укрнафта”, питання забезпечення населення обсягами видобутого останнім природного газу за врегульованими цінами не вирішується.

Довідково: в порушення законодавчих актів ВАТ „Укрнафта” здійснює реалізацію природного газу власного видобутку через аукціони, за договорами комісії та за прямими договорами безпосередньо промисловим споживачам, пояснюючи свої дії наявністю ліцензії на постачання природного газу за нерегульованим тарифом та відмовою
НАК „Нафтогаз України” купувати газ навіть за ціною, що дорівнює собівартості видобутку.

Довідково: в результаті повернення природного газу ВАТ „Укрнафта” Компанія змушена буде закуповувати імпортний природний газ для забезпечення потреб населення.

(Джерело)

Васілій пише:
з якої такої радості наші газовидобувники мають продавати газ дешевше ніж він коштує на світовому ринку? газовики шо не хочуть їсти? ми шо хочем і газову галузь розвалити?

Ціна на світовому ринку формується виключно з хотілок картелів, і не має нічого спільного ні з вартістю видобутку, та ні з якою іншоб економічною доцільністю. Їсти вони мають що, причім вистарчає не лише на хліб з ікрою, а й на "золоті унітази" та "золоті зуби собакам". Газ видобувається з української землі і українці цілком мають право на розумне ціноутворення на скарби надр Батьківщини.

Васілій пише:
ціна на наш газ має бути=ціні російського мінус ставка транзиту який врахований в російській формулі. ну ше може деяка "патріотична" знижка. а вже населенню держава має допомагати адресно. а не всім підряд дешевій газ.

У Туркменії населення за газ не платить. Взагалі. Я не закликаю так робити, але населення країни, що володіє власним видобутком, має отримувати газ дешевше, аніж його продають на світовому ринку. Звісно, газовики теж мають В МІРУ заробляти.

Васілій пише:
ніхто з нас не сміється

Новини почитай, вчорашні, хоч би ось тут

Цитата:
У Євросоюзі критично оцінюють нові домовленості України і Росії.

Таку оцінку дав посол міністерства закордонних справ Чехії по спеціальним дорученням з питань енергетичної безпеки при ЄС Вацлав Бартушка в інтерв'ю газеті "Комерсант-Україна".

"Для мене, як і, я впевнений, для більшості європейців, в тому числі чиновників Євросоюзу, незрозуміло, як можна змішувати знижку на газ з перебуванням військової бази на території країни", - сказав посол.

При цьому він зазначив, що в ЄС ні від кого не можна буде почути гострих слів або вироків з приводу підписаних документів, це внутрішня справа України і Росії, оскільки Євросоюз не був готовий допомогти Києву домогтися більш низької ціни газу.

"Тому ми не збираємося нікого вчити", - сказав Бартушка.

"Ми живемо у світі символів. Новина про те, що Україна поміняла знижку на газ на 25-річне базування Чорноморського флоту РФ і через це в українському парламенті відбулася бійка, - дуже погана новина для інвесторів", - зазначив він.

Бартушка заявив, що в країнах Євросоюзу в принципі неможливе підписання такої угоди: "У нас рішення про ціну газу підписують компанії, наприклад Gaz de France, RWE, EON. Вони - не господарі країни і не можуть виміняти перебування військової бази на території Німеччини або Франції на знижку на газ ".

"А в Україні уряд домовляється про комерційні питання. Він бере на себе функції, яких немає у керівництва Євросоюзу. Звичайно, все це виглядає дивно для європейського менталітету. Тому цей договір у Євросоюзі ніхто не зрозумів", - зазначив він.
andry пише:
Новини почитай, вчорашні, хоч би ось тут

почитав. сміху не побачив[quote="andry"]
andry пише:
Ціна на світовому ринку формується виключно з хотілок картелів, і не має нічого спільного ні з вартістю видобутку, та ні з якою іншоб економічною доцільністю. Їсти вони мають що, причім вистарчає не лише на хліб з ікрою, а й на "золоті унітази" та "золоті зуби собакам".

ну нашо та пропаганда?
andry пише:
населення країни, що володіє власним видобутком, має отримувати газ дешевше, аніж його продають на світовому ринку.

немає якогось спеціального світового ринку. ми і є світовий ринок. ми давно в сот. ми частка світового ринку. шо таке отримувати? шо це за термін? назад в совдеп? купувати. купувати по ринковій ціні. а от малозабезпеченим має допомогти держава! ну невже це незрозуміло? різна ціна на газ-це бардак і корупція.
ну а європа а шо європа? європа стурбована зближенням укр і рос. тому і істерить. але сама європа в цьому і винувата. своїм зверхнім і деколи хамським відношенням до україни.
андрюха. ну я ше не дивуюсь дятлу олегу. чи ше тут є пару балаболів. але ти ж працюєш в "реальному секторі"! ти ж повинен розуміти що поки не оживе крупна промисловість нічого не буде. і інтернета не буде

додано через 20 хвилин 45 секунд:

Олег пише:
також е багато винахідників таких як Олександр Анатолійович Єкимовських який пропонує паро-газова турбінуу якої ККД у два рази більшим ніж на існуючих турбінах АЕС, ТЕС та інших енерговиробляючих агрегатах та ціною у 5 разів меншою

олег! ти і інтернет-то як мавпа з гранатою. де ти то гімно находиш? ну хоть голову деколи включай-яка має бути теперішня кпд турбін якщо її можна збільшити в 2 рази
andry пише:
Особисто, в обговорюваних домовленостях я найбільш образливим бачу те, що для вирішення ціни на товар для промисловості (приватної) використовуються державні домовленості. З нас не те що сміється, з нас просто в шоці уся Європа,

Образливим для України чи для Європи? Ми образу переживемо, а якщо вже так Європа думає про нас варто було відмовитися від обхідних газопроводів "Північний і Південний потік". Подібного бажання в Європи
абсолютно не видно!
andry пише:
Прикол полягає в тому, що населення споживає десь на 4-5 млрд кубів менше, аніж власний видобуток газу на території України. Тому економічних підстав для зростання ціни газу для населення протягом останніх 5 років немає жодних.

Невже хтось це рахував? І звідки такі цифри? Наскільки мені відомо
власним видобутком газу населення можна забезпечити на 30% в теплий період року.
Олег пише:
треба враховати те що потрібно шукати альтернативні види палива, якими є біогаз. Сумське науково-виробниче об’єднання ім. Фрунзе та Донецька фірма “Біогаз» які випускали біогазові установки, та котли розраховані на мазут та тверде паливо, також е багато винахідників таких як Олександр Анатолійович Єкимовських

Цілком згідний треба! Але це треба було робити поступово ще на зорі незалежності(коли Україна кілька років взагалі не платила Росії за газ!), а не зараз в авральному порядку.
Як живеться, Віктор Андрійович?
Піпл не хаває З глибин "каналізації" Президент без пам'яті
Після того, як у вівторок Україна пережила ганьбу зі здачею під контроль Росії частини своєї території, думається, не одна людина питала себе - як взагалі таке могло статися? Це не сон?

Як могло статися, що депутати-регіонали у Верховній Раді ламають носи своїм опонентам, що Конституційний суд став слухняною іграшкою в руках Януковича, що країна взагалі майже не пручається в руках його бригади?

Власне, вже після оголошення результатів президентських виборів, коли було ясно, що на нас чекає, в голові нуртувала думка - невже цього неможливо було уникнути? Чому Україну спіткала саме така доля?

Того ж вівторка в парламенті і біля нього можна було побачити політика, який міг би, а точніше, який мав би відповісти на ці запитання.

Саме в день голосування по ратифікації харківських угод "в люди" вийшов Віктор Ющенко.

Хоч, напевно, можна було сподіватися на участь президента і у суботньому мітингу, коли, враховуючи ситуацію в країні, змогли знову об'єднатися навіть ті політики з єдиної у минулому помаранчевої команди, між якими останнім часом пробігла не одна чорна кішка. Не склалося.

Не виключено, що Ющенку наразі просто небезпечно показуватися у таких місцях. "Зрадник", "Іуда" - найбільш м'які слова, які довелося почути на свою адресу колишньому кумиру Майдану від людей, що оточили Верховну Раду.
І це не дивно, тому що "маленьким" (термінологія Ющенка) українцям, зрозуміло, - якби не позиція Віктора Андрійовича, яку він займав під час виборів і кілька останніх років, Янукович ніколи б не став президентом України.

Ну не виходило - усі кампанії останніх років показували, що демократично налаштованих виборців в Україні хоч невелика, але більшість. І ця незначна перевага давала можливість рухати Україну в європейському напрямку.

Для того, щоб перемогла Партія регіонів, знадобилася лише одна річ - зрада, яка до того ж замішана на якихось гіпертрофованих особистих амбіціях.

Сьогодні маємо це усвідомлювати. Україна опинилася не тільки під загрозою втрати Севастополя і Криму. Уряд Азарова вже домовляється з Росією про спільні проекти в атомній енергетиці, які означатимуть, по суті, втрату контролю над цією сферою з боку України.

На черзі - авіабудування, і та сама газотранспортна система, щодо якої регіонали поки що не втомлюються бити себе в груди - "бачте, не здали!". Але зі слів Азарова випливає, що Україна взагалі не здатна розвивати самостійно, без Росії, жодну стратегічну галузь.

Українська мова поступово витісняється з освіти. Якщо врахувати, що в інформаційному просторі її й так було обмаль, а сьогодні ще й ставиться питання про скасування дубляжу кінофільмів, то мусимо констатувати - Україна остаточно перетворюється на глуху російську провінцію, зі своїми суто етнографічними "прибамбасами".

Останній цвях в гуманітарну політику Ющенка, після скасування судами президентських указів по Шухевичу і Бандері, Янукович забив у Страсбурзі, відмившись визнавати Голодомор геноцидом українського народу.

Було б ще зрозуміло, якби колишній глава держави домовлявся з Януковичем на якихось паритетних засадах. І, очевидно, домовленості існували, але той, хто сідає грати з шулерами, програє вже тоді, коли приймає таке рішення.

Сьогодні ж поведінка Ющенка під час виборів виглядає як "благодійна" допомога "донецьким". Або ж він діяв за принципом: хай гине Україна, якщо я не переможу. Чи: хай усе летить під три чорти, лише б не стала президентом Тимошенко.

Освіжимо пам'ять - Ющенко на посаді президента миттєво підписав вигідні для Януковича зміни у виборчому законодавстві. Він розправився з двома губернаторами - Аваковим і Бондарем, які відкрито виступили проти Януковича.

Ющенко їх звільнив ще перед другим туром. В той час як його земляк, голова одеської ОДА Сердюк, що публічно підтримав кандидата від ПР, залишився на своїй посаді. Як бачимо - не довго.

Втім, це лише "технічні" питання. Головне ж полягає в тому, що саме Ющенко виконав за Януковича усю брудну роботу, роз'їжджаючи Західною Україною і поливаючи брудом Тимошенко. І його заклик голосувати проти обох мав відгук.

Тепер питається - заради чого?

Та й це була лише завершальна стадія змови. Задовго до виборів тодішній президент активно використовував підконтрольний йому Нацбанк, щоб ускладнити економічну діяльність уряду. Обвал гривні цілком на совісті керівництва НБУ, яке, зазначимо, і за нової влади зберегло портфелі.

Призначення людини Ахметова Раїси Богатирьової на посаду секретаря РНБО свого часу взагалі було сатисфакцією за неможливість створити коаліцію з Партією регіонів за результатами парламентських виборів 2007 року. Сьогодні Богатирьова як і раніше на коні, чи то пак - в кріслі.

Ющенко призначив заступником секретаря Радбезу, а потім і послом в Росії Костянтина Грищенка. Того самого, який сьогодні вже в якості глави МЗС активно захищає харківські угоди.

По суті, глава держави тоді створив квоту у владі для "опозиційної" Партії регіонів. І це сталося, до речі, після того, як ані НУНС, ані БЮТ не дослухалися його наполегливих рекомендацій врахувати думку регіоналів при формуванні Кабміну.

За рік до того сталася пам'ятна втеча Мороза прямо з під "вінця" помаранчевої коаліції, до більшості з регіоналами і комуністами. Але Мороз перебіг після того, як Ющенко тягнув із "добром" на коаліцію, даючи можливість ПР вести свої переговори.

Чим тоді все закінчилося? - Правильно, міністри-нунсівці продовжили працювати в уряді "антикризовиків".

Та, можливо, найбільш боляче сьогодні згадувати меморандум Ющенка з опозицією, що "реанімував" Януковича, якого вже час було списувати на політичну пенсію.

Цікаво, між іншим, чи не телефонує бува нині Віктор Андрійович Віктору Федоровичу на рахунок дотримання положень Універсалу національної єдності?

Чим в глибшу яму Ющенко заганяв Україну, тим затятішою ставала його патріотична риторика.

В чомусь зрозумілою є позиція частини інтелігенції, яка в силу своїх переконань, соціального становища, донині її сприймає. Але як пояснити його поведінку українським патріотам десь на Луганщині або в Криму, любов до України яких вимірюється не кількістю виданих книжок чи статей, а кількістю втрачених зубів в бійках з "гоблінами", найнятими Партією регіонів?

Два слова й про найближчих соратників Ющенка. Коли доводилося читати новини про мітинг біля Верховної Ради 27 квітня, в одній з них йшлося - "колону "Нашої України" очолює Віра Ульянченко".

Українська політика, звісно, давно перетворилася на театр абсурду, але й вона іноді дивує витонченими знущаннями над здоровим глуздом. Адже чоловік Ульянченко сьогодні працює заступником у міністра освіти Табачника. Та й сама Віра Іванівна є унікальним кадром... для того ж Януковича.

Ніхто інший, як вона в якості голови Київської облдержадміністрації облаштовувала для Януковича його мисливські угіддя в Сухолуччі під Києвом, прокладала туди бюджетним коштом додаткову, спеціально для "лідера", дорогу. Куди ж Ви ведете свої колони, пані Віро?

Насправді ж, Ющенко проклав Януковичу дорогу не лише до Сухолуччя. Він встелив йому прямісінький шлях до посади президента України.

Ми можемо бути незадоволеними політичними лідерами, та головне щоб ми мали можливість критикувати і переобирати їх в незалежній Українській державі. Найгірше, якщо хтось з політиків, навіть найвищого рангу, заради свого "я" піддає ризику саме її існування.

Не знаю, чи є правдою спорідненість Віктора Ющенка з останнім гетьманом Запорізької Січі Калнишевським, чи це всього лише вигадка його хорунжівських біографів. Але те, що президент хотів стати в один ряд з визначними постатями української історії, не викликає сумніву.

Проте, з огляду на нещодавні події, він скоріше доповнює інший список постатей, про яких українці згадують з прикрістю, - полковників Галагана та Носа, які допомагали російським імперським військам здобувати ту ж Січ, і улюблений Ющенків Батурин.

Навіть зараз, після того, що відбулося у парламенті, Ющенко заявив, що не буде об'єднуватися з Тимошенко, хоч, повертаючись до початку, сьогодні лідери різних політсил намагаються шукати між собою спільну мову.

А Віктор Андрійович й надалі хоче перебувати у своєму сні, який потроху стає кошмаром.

Євген Булавка
містер ІКС пише:
Сьогодні ж поведінка Ющенка під час виборів виглядає як "благодійна" допомога "донецьким". Або ж він діяв за принципом: хай гине Україна, якщо я не переможу. Чи: хай усе летить під три чорти, лише б не стала президентом Тимошенко.

Дуже гарно сказано, добавити нічого !
olyatihonova пише:
http://www.youtube.com/watch?v=oowdk2Xqhbg
+1 в рейтинг. теракт
Просто заклинач вінків якийсь!