Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Про сміттєзвалище

Автор Повідомлення
Про сміттєзвалище
Вже не раз мешканцями форуму, і мною в тому числі порушувались питання про смітьєзвалище в с. Єлиховичах.
Так от, недавно з ранку (біля 6:30) мною була помічена цікава машинка, яка вивозила сміття на дане смітьєзвалище. Машинка була вилеченька, тому навів справки, в чоловіка який працює з вивозом смітт в Золочеві.
На моє питання "Невже в Золочові такі модні машинки прикупили?", він повідав мені, що це Тернопіль возить. Велику кількість вони вивозять в сторону Львова, і кілька машин постійно (напевно економлячи пальне) вивозять сміття з Тернополя в с. Єлиховичі.
Відверто кажучи я сумніваюсь що таке відбувається без відома керівництва міста та району. Думаю що вони поімели долю, і щас без лишнього шуму і пилі Тернопіль вивозять частину сміття в наш район.
Шкода звичайно що в мене телефона без камери, проте тепер ношу з собою цифровий. Якщо пощастить то фотодокази будуть додані.
То виходить наша влада дозволила зробити велике сміттезвалище з нашого міста?
Хай в Зборів возять - і ближче, і їхня область!

А фотки таки давай, а то написати можна всяке..
Нормально оформи, і відішлем ссилку в інтернетовські ЗМІ. Вони теж люблять фотки
Адміністрація повідомляє що в м. Золочеві розміщено 68 контейнерів, а де вони ніхто незнає?
Зараз нашій владі всерівно, їм би побільше вкрасти в людей.
Ти читати вмієш? Причому ТУТ контейнери?? Не по тому питанню свої папери пхаєш.
Тут нам чужий мусор втиху зливають - а він контейнери рахує
ппц
Alexis, я розумію тільки одне що всіх нас мають за лохів, і все робиться не для нас а для них таких як Кензюз, Золотник, їм всерівно що буде з нами, аби вони жили добре. І хватить терпіти тим сукам що обікрали нашу країну.
В іншу тему пліз.
Тут тернопольські мосоровози посягають на єлиховицьку цілину.
Якшо афтар скине фоти - бум розбиратись
Факт волаючий, виглядає, що у Єлиховичах намагаються створити міжобласне звалище. Потрібні фоти, бажано з номерами вантажівки. Не думаю, що такі речі робляться самовільно, без документів: шоферу дали путівку в Єлиховичі - повіз в Єлиховичі. Самостійно нариватися на "дело" ніхто в здоровому глузді не буде.
Прийшло літо і знову стара тема...(горить, палає, купа диму). У кого є фотоапарат і час, можете на Бродівську стріт вийхати і сфоткати
voshkaniridze, ну і нехай собі горить. ти що небачиш що всім нас.. ти, всі хочуть робити гроші. В наші державі кожна проблема то є гроші які можна під ту проблему отримувати, і чим довше вона є тим більше можна качати.
Пан Гриньків звітує:

Нещодавно з 31 травня по 4 червня, горіло міське сміттєзвалище. На щастя пожежу вдалося оперативно загасити, але навіть за цих декілька днів шкоду навколишньому середовищу та здоров’ю людей, котрі дихали отруйним димом, було нанесено чималу.

Цей випадок ще раз гостро висвітлив цілий ряд проблем, які пов’язанні із функціонуванням сміттєзвалища та потребують нагального вирішення міської владою.
Пожежа – це біда, і вона як у фокусі, висвітлила позицію окремих осіб у ставленні до цієї проблеми.

Визнаю провину і прошу пробачення перед мешканцями вулиць Галицької, Закарпатської та інших міста Золочева, жителям Єлихович, Зозулів, Городилова, які попередньо опинились в зоні лиха. Вони мають право висловлювати протест та обурюватись таким станом нашої господарки. Мене навіть не ображають емоційні і не завжди цензурні вислови на мою адресу, оскільки люди не завжди знають, що робить міський голова та влада загалом для вирішення тієї чи іншої проблеми. Однак ця проблема виникла не сьогодні, адже вивезення та накопичення побутових відходів на сміттєзвалищі відбувається ще з 1964 року і саме зараз досягло критичної межі, за якою може статися непоправне. Чітко розумію, що часу у нас вже немає і одним із першим кроків є передбачення в бюджеті міста на 2011 рік виділення коштів на виготовлення проектної документації на реконструкцію полігону твердих побутових відходів (сміттєзвалища), про що вже неодноразово говорив. У планах міської ради є встановлення протягом найближчого часу лінії для сортування побутових відходів, що дасть можливість відсортувати все, що може горіти. Але та кількість побутових відходів, що накопичена за минулі роки, залишиться і може знову горіти в будь-який час, як це бувало в попередні роки, коли звалище горіло місцями, до снігу. Щоб цього не повторялося, потрібно проводити рекультивацію, тобто засипати сміття шаром грунту. це зрозуміло пов’язано з немалими коштами, яких сьогодні і так обмаль у міському бюджеті. Слід зазначити, що пожежу вдалося загасити тільки шляхом засипання місць загорання піском. З цього приводу мушу констатувати незрозумілу позицію сільського голови Єлиховецької сільської ради Ореста Гучка. Уявімо собі ситуацію: горить сміттєзвалище. Жителі сіл Єлиховичі, Зозулі, Городилова, міста Золочева задихаються від отруйного диму, а сільський голова та частина депутатів перешкоджають брати поряд пісок для гасіння пожежі. Чи то сільський голова щось не зрозумів, чи то виборці помилилися в своєму виборі? Можливо, варто поцікавитись, чи все так законно із забором і вивезенням піску на території Єлиховецької сільської ради. Спекулювати сільському голові своїми повноваженнями під час пожежі просто аморально.

Кажуть в народі, що чужої біди не буває. Пожежа була погашена, і тому що багато людей надали свою допомогу. Це Василь Вовнянко – ТзОВ "Барком", Анатолій Жабурняк – ТзОВ ім. Шашкевича, приватний підприємець Роман Курилко, Андрій Починок – ТОВ "Княжі Лани", Віталій Шумішин – ПП "Лендком Юкрейн", Богдан Хімчук – Золочівський райвавтодор та інші. Не рахуючись з передбачуваними затратами ці керівники проявили людяність і громадянську позицію.

Хочу подякувати працівникам комунальних підприємств – Золочівському МВ ЖКП (В. Газда) МКП "Золочівводоканал" (м. Венгер), окремо бійцям райвідділу ГУ МНС України (Ю. Байовський), котрі високопрофесійно виконали свій обов’язок.
Лихо також показало моноліт місцевої влади. З перших годин пожежі керівники райдержадміністрації Я. Окрепкий, М. Бучковський, Р. Сухецький були присутні безпосередньо в епіцентрі подій та особисто брали участь у ліквідації пожежі.

додано через 2 хвилини 41 секунду:

Нагадало:
- Почему наш мэр во время грозы улыбается?
- Он думает что его фотографируют

ІМХО, якби пожару не було – його треба було б організувати. Бо це просто геніально – так пропіаритись на пожежі. Спочатку роками смерділо, потім горіло, довели до критичної точки, а потім приїхали керівники-бетмени зі спонсорами і все чуть не власноручно погасили. Знову наші "герої з лопатами" на всіх газетах
Медаль кожному – як мінімум!
Alexis пише:
ІМХО, якби пожару не було – його треба було б організувати. Бо це просто геніально – так пропіаритись на пожежі

Піар однозназно. Коли воно тільки починалось(в одному місці трішки тліло), то нікому не було діла. Через два дні тліла вже більша територія. Зі слів людей, що якраз порались на городах біля смітьєзвалища, пожежники приїхали, постояли збоку, покурили і поїхали. А ось коли вже наступного дня валив чорний густий дим, тоді вже і почали гасити.

До речі коли бачу плакати ГЕРОЙ-РЯТІВНИК, то аж тошно стає. Зразу згадую, як був у диспечирській пожежної, коли пролунав дзвінок(дальше у вигляді діалога, приблизна розмова):
Диспетчер(Д):
- МЧС(чи як вони там тоді себе називали).
Чоловічий голос(Ч):
-Горять чагарники під лісом с. (не памятаю вже)
Д: - А ви хто
Ч: - Голова сільської ради (того ж села)
Д: - Ну якщо ви сільський голова, то організуйте людей і гасіть, а в нас бензину нема. (і повісила трубку).
Якщо не брешу то було то в 2007 чи в 2008 році.
О, тут можна писати і писати...
Я не знаю хто пише Гриньківу тексти (таким емоційним дєвчачим почерком), но.. Пане Гриньків, не тримайте виборців за дибілів. Ну вирішили побавитись в колхозніка, порились під деревами (неудачно), погасили тліючий мусорник (це ж не пожежа, правильно?). Но хіба це робота міського голови? А бюджет то - пустий! І з боргами! І закритий прокуратурою! Де гроші?
Цитата:
Чи то сільський голова щось не зрозумів, чи то виборці помилилися в своєму виборі?

Поставте це питання собі, пане Гриньків. Може дійсно, Вам треба було йти в аграгії або в пожарнікі? І звільнити керівне місце для когось із ефективнішими задатками керівника?
Ваша робота - вирішити питання грамотно. Поставити на місце пожарніків і мчс, вияснити аргументацію сільського голови (не факт що він повністю неправ, так можна з часом весь карьєр на мусорник пересипати і без толку.. опит з деревами Вас нічого не навчив?). Ну, розібратися в питанні і направити на точку професійних людей. А так просто зібрались, зняли бабло з підприємців, захватили фотоапарати і поїхали тушити. Не вмієте грамотно організувати просте питання - махайте лопатою і далі. Так скоро на кожну пожежу будете з пожарніками їздити, помагати воду носити.. Разом зі своїм "монолітом місцевої влади" і спонсорами..
У Золочеві сортуватимуть сміття http://zolochiv.net/u-zolochevi-sortuvatymut-smittya/