Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Робота по спеціальності

Робота по спеціальності
Працюю по спеціальності 66%   4
Працюю в іншій сфері 33%   2
Всього голосів: 6
Автор Повідомлення
Робота по спеціальності
На кого ви вчились и ким працюєте зараз?
Чи пригодилась вам корочка з навчального закладу?
по спеціальності-інженер-електрик. працюю інженером. не зовсім єлектриком чи пригодилась корочка-х. з. але шо не зашкодила то точно. А от знання стопудово пригодились. і таки реально шкода шо в свій час досить халатно відносився до навчання(молодасть, хулє )потім багато чого прийшлось наганяти самому.
так шо вчіться, діти. дядько Василь дурниць вам не порадить
Працюю по спеціальності. Дійсно погоджуюсь в Васілієм, можна було уважніше на деяких парах бути Не на всіх звичайно, тільки на тих які реально в практичному житті застосовую.
Диплом добре що є, питали про нього на роботі.
kuderav пише:
тільки на тих які реально в практичному житті застосовую.

не можу назвати предмета який був би зайвим і чимось мені пошкодив. рівень викладання може деяких був не завжди високим. але шоб зайвим-не скажу. в нашому запутаному житті не знаєш шо може більше згодитись завтра
Що в тебе не було дурноватих предметів, особливо на перших і останніх курсах, для забезпечення навчального процесу. Були напевно, я про них і говорю.
kuderav пише:
для забезпечення навчального процесу. Були напевно, я про них і говорю.

наприклад? непамятаю таких

додано через 2 хвилини 54 секунди:

kuderav пише:
Що в тебе не було дурноватих предметів,

я про це ващє то писав напочатку-па молодості багато чого здається дурнуватим і непотрібним. особливо то шо йде на першій парі
Класна в тебе память Я теж не вчора закінчив "вишку". І не буду зараз ломати собі голову і згадувати ці предмети, більше того, я не інженер, у нас предмети різні були. Але перші курси це Вища математика, різноманітна історія і т. д.
kuderav пише:
Вища математика, різноманітна історія і т. д.

мдя. таки в тебе всьо запущено гірше ніж мені здалось. ну ше з великою натяжкою там якусь бібліографію чи тому подібне можна було б вважати не важливим. але математику і історію нам с табой ні папуті
Ти не уважний Васілій, мене це насторожує
Я перечислив предмети першого курсу, і де ти прочитав що вони були дурнуватими Я просто крім них не можу згадати предметів першого курсу, які були забиті навчальним процесом.

Будь-уважний
Я взагалі по житті більше практик, і тому загальних теоретичних предметів не по спеціальності не любив Мені завжди було цікаво як воно працює, як вирішити ту чи іншу проблему ...
kuderav пише:
Будь-уважний

ти хочеш шоп я тебе ткнув носом? на перший раз пращаю. я сьодня добрий
Ти взагалі на форумі я бачу самий добрий
Але дійсно це розмова ні про що
Зійдемся на тому, що все що було в программі, яку професура складала, було все потрібно, як не для спеціальності, то для загального розвитку.

Але як же не хотілося все то вчити ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
kuderav пише:
Але як же не хотілося все то вчити ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ну то пиши недоучка вже хто ти по професії
Та ніби я не недоучка Закінчив інституту. Маю диплому. Менеджер зовнішньоекономічної діяльності.
kuderav пише:
Менеджер зовнішньоекономічної діяльності.

аааа. родінай таргуєш
Та нє навпаки якраз забугорною продукцією ...
Вчився на геодезиста. Працюю геодезистом.
Корочка потрібна. Для акредитації (і ше багато чого).
Саме цінне - знання! І якшо ше вміти їх застосувати де треба, буде успіх, і протирання штанів на "політфілософіях" виявиться не марним.
А я хотів вчитися на художнєга, вивчився на економіста (диплом магістра за спеціальністю "економіка підприємства"), а працюю компютерщиком... фатографом, і там де більше платять
kuderav, є велика різниця коли ти приходиш на роботу і ті книжки та придмети, які ти вчив по спеціальності виявляються сильно застарілими і ти починаєш переучуватися по своїй спеціальності, тому що теорія сильно відрізняється від практики. На даний час інформації є дуже багато і фактично того студента "фарширують" непотрібними знаннями. Треба змінювати систему навчання студентів, а саме не "фарширувати" їх інформацією, а навчити її правильно "обробляти" інформацію.
astrolik пише:
компютерщиком

повбивав би
voshkaniridze пише:
повбивав би

ну дик не ІТ-шником
astrolik пише:
ну дик не ІТ-шником

самаубійства двума пострілами в голаву
вчилась на економiста, але працюю не по спецiальностi, бо нiкому вони зараз не потрiбнi((