Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Екстримальні розваги або прибирання парку

Автор Повідомлення
Екстримальні розваги або прибирання парку
- Парк прибирати підеш?
- А шо то буде? Коли? Для чого?

Сімнадцятого квітня була розпочата акція "Чисте місто", - людям надоїло, кажуть, випрошувати міську владу поприбирати, - вирішили власними силами зробити, якшо не чистим, то чистішим рідне містечко.
Он-лайн, ідею організатора підтримало понад сто чоловік різного віку. Небайдужий-бо народ до створених власноруч еко-проблем, рветься героїчно вирішувати, бо "свідомі". Подавали власні ідеї та пропозиції щодо підвищення ефективності збору сміття та фарбування лавок, запитання ставили провокаційні - типу "... невже ж не приємно ж поприбирати там, де накакали?". Словом, товариство відреагувало позитивно, зумів таки організатор "розпалити вогонь в серцях небайдужих", відповідно можна і до діла братись.
Прибилизно о другій (час, на який було домовлено розпочинати прибирання) сімнадцятого квітня в старому-доброму, хоч і брудному, "комсомольському парку" зібрались певно всі небайдужі, уявіть стільки народу біля озера, ніде яблуку, чи шо там росте, впасти. Після поділу товаришів на загони, нарешті стало можливим порахувати волонтерів - приблизно чоловік шість... ні, не зайвих шість чоловік, яких вже просто не було де задіяти, всього прийшло на прибирання парку шість чоловік.
Оскільки розкисати і нарікати на лиху долю часу впринципі не було, відразу взялись до роботи. Кажуть - "чого очі бояться, то руки зроблять" - десь о сьомій вечора прибирання парку офіційно підійшло до свого логічного завершення, не то шоби поприбирали все, але "руці-нозі" сказали "досить!"... В сміттєвих кульках опинились ржаві банки з-під пива, пляшки скляні і пластикові, і ще ціла безліч безумовно потрібних, але вже давно використаних "цікавинок". Лавки набули свого улюбленого зеленого кольору, заміть неулюбленого "сіро-буро-незрозумілого". Гірки, доріжки, смітники - територія навколо озера чиста, чи надовго?
П. С. прибирання міста продовжується - не пропусти наступного разу..,
і я про тебе не напишу
Ага..... А заслуги за таке прибирання яка партія(чи кандидат) візьмуть на себе???