Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чому не можна спалювати сміття

Автор Повідомлення
Чому не можна спалювати сміття
Дим від горіння сухої трави і листя містить усі отруйні речовини, що їх вбирає у себе трава і листя протягом літа: сполуки свинцю, ртуті та інших важких металів.
Густий чорний дим від тління одноразового посуду, пакетів, упакувань містить канцерогенні речовини – поліароматичні вуглеводні (ПАВ).
Ґума, згоряючи в багатті, крім ПАВ, виділяє канцерогенну саджу й окиси сірки, що викликають респіраторні захворювання.
Обрізки лінолеуму, шкірозамінників, церата, пластмасові дитячі іграшки, відра і т. п. виділяють при згорянні не менше 75 потенційно небезпечних речовин. Деякі з них можуть сприяти виникненню злоякісних пухлин.
Уламки меблів, старих дерев'яних конструкцій просякнуті консервантом пентахлорфенолом, оброблені лаками або пофарбовані олійними фарбами, що містять свинець.
Під час згоряння 1 тонни рослинних залишків у повітря вивільняється більше 9 кг мікрочасточок диму. До їх складу входять пил, окис азоту, вуглекислий газ, важкі метали тощо. У листі, що тліє без доступу кисню, виділяється бензопрен, що може викликати онкологічні захворювання у людини. Крім того, з димом у повітря вивільняються діоксини - одні з найбільш отруйних для людини речовин.
Олег пише:
Дим від горіння сухої трави і листя містить усі отруйні речовини

О то маєш, нова інформація, від чого можемо ще швидше піти у Вічність
Але цікаво все таки, наші діди і прадіди палили ще не таке, і жили по 100 літ, а ми мусимо задумуватися через таке ...

Дякую Олег за інформацію, дійсно є над чим задуматись!
Тут справа така колись довкола наших дідів стояли ліси, які поглинали вуглекислий газ, а тепер там стоять пеньки, і машин та заводів було менше.
Дійсно є над чим задуматись. Вам з балконів видніше.
А сміття куда?
kuderav пише:
і жили по 100 літ

може фатить вже молоти дурниці. набери в гуглі середню тривалість життя "своїх дідів"
http://globalist.org.ua/?p=10
http://www.newsru.ua/world/24feb2010/smertnost.html
Васілій я бачу ти прихильник статистики Я її особисто не люблю, бо вона не дає повної картини. Це середнє статистичне відомо всім як обчислюється Статистика показує приблизну картину але не цілком реальну.
І гуглити - це прикольно, але можна і таке нагуглити http://www.naturalist.if.ua/?p=278 де чітко написано чому наша тривалість життя скорочена
Чорнобиль - це світова біда, яка дала таку колосальну негативну сторону для нашого населення, для дітей, що за століття не розгребемо.

----
А сміття куда ?

Думаю ми маємо мати нормальних людей при владі, яких ми туди поставили, і вони повинні собі сушити цим питанням голову інакше зміна на інших

А як інакше, ми ж будуємо цивілізоване суспільство, так будемо поважати одне одного Не ховатися після виборів, чи то призначень в кабінети, і пройтися містом і почати вирішувати ті питання, які болять ...
kuderav пише:
Я її особисто не люблю, бо вона не дає повної картини.

ти можеш її любити чи не любити-це не поміняє того факту що середня тривалість життя теперішніх людей вища від тривалості життя покоління наших "дідів" навіть при тому що ми їмо і шо спалюєм.
kuderav пише:
де чітко написано чому наша тривалість життя скорочена

як казала моя вчителька літератури-сматрю в кнігу і віжу фігу. це про тебе. в твому посиланні написано чому тривалість нашого життя менша ніж тривалість життя в більш "цивілізованих" країнах. але ж є ще більше країн де і рівень і тривалість життя набагато менша за нашу. тому може фатить соплі розмазувати по морді ліца
Васілій, я радий за твій оптимізм, його повністю підтримую і хочу жити більше чим мої прадіди. Ти сам бачиш як робиться статистика беруть до уваги території різні і т. д. і можна зробити будь-яку статистику, для прикладу Африку і Україну і середній рівень життя буде взагалі цікавий.
Але дійсно не будемо "соплі розмазувати ...." ну ти молодець у висказуваннях ...
Тема про сміття
Будемо спалювати чи ні ? Ось в чому питання .
kuderav пише:
Будемо спалювати чи ні ? Ось в чому питання .

будемо. а шо дєлать? нахєра я буду платиу за вивіз-ліпше викину в ліс. або спалю. всьо равно ніц мені не буди
всі знають хто палить. всі знають хто викидає. і ніадна бляць не піде до участкового і не пожаліється. такшо такава селяві
А як прийде Олег до влади і будуть за таке штрафувати.
Якщо чесно, нехватка інформативності. Якби людям проводили розяснення і наголошували на шкідливості, з часом, ясно що не зразу, але з часом, кожен 2-гий, а потім і кожен власник будинку знаходив б альтернативу спалюванню.
kuderav пише:
Якщо чесно, нехватка інформативності

наївняк. всі всьо знають. то так як з куривом і бухлом-всі знають жи вредно але бухати не кидають поки не зазвенить з того світу
Згідний. Хочеться оптимістично просто дивитись у майбутнє. Надоїла вся чорнота.
Всі знають і нічого не міняють ... чому, що заважає, свідомо йдуть на скорочення життя ...
Якби в тебе був би вибір "напитись до чортів" чи класно відпочити без бухла, зайнятись чимісь корисним. Піти в басейн, піти на премєру, піти на концерт чи банально провести 2 години в спортзалі ?
Але ж так живуть більшість цивілізованих людей у світі, вони думають про своє здоровя в першу чергу, про відпочинок ...
kuderav пише:
Надоїла вся чорнота.

ти сам себе і заганяєш в ту чорноту.
kuderav пише:
Якби в тебе був би вибір "напитись до чортів" чи класно відпочити без бухла, зайнятись чимісь корисним. Піти в басейн, піти на премєру, піти на концерт чи банально провести 2 години в спортзалі ?

а ше класніше випити на премьєрі в антракті. або після басейну
Від диму ше ніхто не вмирав, ситуація сильно перебільшена.
Палили, палимо і будемо палити. Щоб ні в якому разі не залишати. Поки не появиться більш-менш зручний метод утилізації.
В місті, да, просто - баки (контейнери). А що робити зі сміттям в приватному секторі або на дачі?
Штраф за дим - і шо? Будем викидати на купи, в річки/озера, в ліс.. І ті дятли які плювались на дим, знов розкриють писок - ай-я-яй, біда, АН-ТИ-СА-НІ-ТА-РІ-Я!
Хіба не так?
kuderav пише:
Але ж так живуть більшість цивілізованих людей у світі, вони думають про своє здоровя в першу чергу, про відпочинок ...

ті цивілізовані палили б аж гай би шумів якби знали жи сусід не стукане

додано через 1 хвилину 7 секунд:

Alexis пише:
Хіба не так?

Васілій пише:
будемо. а шо дєлать? нахєра я буду платиу за вивіз-ліпше викину в ліс. або спалю. всьо равно ніц мені не буди
Хто памятає як німці по моєму пропонували на нашому міському сміттєзвалищі поставити фабрику по переробці сміття на газ. І що, не домовились, не ті гроші. А можна було нормально утилізовувати все сміття і мали б халявний газ.

В приватному секторі, дачі що нема мусорників, якщо не близько всерівно люди довозять до контейнерів, машина не заберає загальний мусор, забирала б і контейнер з листям в сезон.
kuderav пише:
В приватному секторі, дачі що нема мусорників,

каг дальок ти від народа
Це не я дальок від народа, це народ дальок від культури, легше сміття в лісі викинути під дерером, чи в рів, як на зозулях, ніж до мусорника довезти.
да. ліс підзасрали. причому приїжжають другий раз і і тому гімні далі сидять. мо то мутанти якісь
Васілій пише:
мо то мутанти якісь

Укравїнець балотний, абікновєнно-лісавой
Васілій, вже наші українці обїздили весь світ побачили, як живуть інші люди і нічого не навчилися, як їх навчити? Штрафами ти нічого не зробиш.
Олег пише:
Штрафами ти нічого не зробиш.

расстрєл?