Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Пересильні фонди міста Золочева

Автор Повідомлення
Пересильні фонди міста Золочева
Нелюдські умови життя або Трохи про пересильні фонди міста Золочева!
На балансі міської ради перебувають будинки (або квартири в будинках), які відносяться до пересильних фондів Золочівської міської ради. Усім цим «добром» у нас (маю на увазі міську раду) завідує п. Зварич. В цього шанованого пана є інформація про те, хто живе та хто робить вигляд що живе в пересильних фондах. Наразі не про це.
Стан житла в будинках пересильних фондах-ось що турбує найперше!
Чи знає Вельмишановне панство міської ради, що даючи дозвіл на проживання в пересильному фонді воно тим самим ставить під загрозу життя, здоров'я тих людей, які будуть там жити?
ЗНАЄ! Мусять бо показувати вигляд що щось роблять.
А якщо не знає, що твориться в пересильному фонді, то ми тому ПАНСТВУ трохи поможем.
Перше.
Що ми знаємо! Знаємо, що на папері житлові приміщення з фондів житла для тимчасового проживання повинні відповідати санітарним і технічним вимогам (Постанова КМУ від 31.03. 2004 р. № 422).
А тепер переглядаємо фотографії і робимо висновки про санітарні і технічні вимоги пересильного фонду по вул. Бенівській, 4 у м. Золочеві.

Далі буде....
черговий пук від олега. Ну і шо дальше? ти або роби шось з тим або не пукай
Васілій неправ. В даному випадку (для початку) на це потрібно звернути увагу широкого кола громадськості. Що Олег і робить.
Alexis пише:
Васілій неправ.

ти сумніваєшся шо дальше пука діло не піде?
Так він ні на шо і не підписувався.
І шо тут можна зробити?
Alexis пише:
Так він ні на шо і не підписувався.

а для чого тоді це? Лідер громадського об"єднання пустозвон?
Alexis пише:
І шо тут можна зробити?

та багато шо можна-можна наприклад хотя б заяву хоть куда небуть написати. про нецільове використання коштів. але офіційно-шоб була зареєстрована, щоб був номер-і взяти на контроль. відповідь по заяві-опублікувати на форумі.
є канєшно другий варіант. може ми неправильно зрозуміли цобу-він мав наувазі шо тимчасові жильці страшні свині і гадять там де живуть(тимчасово) а доблесна адміністрація заманалась за ними підтирати?

додано через 3 хвилини 58 секунд:

Олег пише:
Усім цим «добром» у нас (маю на увазі міську раду) завідує п. Зварич

а ше є варіант-просто поступив заказєц обісрати пана зварича(для тих хто захоче звинуватити мене шо захищаю вищеназваного добродія-поняття не маю хто то такий, бля буду )
Васілій пише:
а для чого тоді це? Лідер громадського об"єднання пустозвон?
Припустимо що "громадське об"єднання" хоче почути реакцію тієї ж громади. А може всіх задовільняє такий стан?

Васілій пише:
та багато шо можна
Та-та, хіба язиком. Хотя афтар (не думаю шо це Олег навчився так писати) обіцяє продовження..
Останній варіант ймовірніший. Але і хвалити п. Зварича тут точно нема за шо.
Alexis пише:
Васілій пише:
та багато шо можна
Та-та, хіба язиком

так а я про шо? піз.... ой пардон багато говорити-не мішки носити
Alexis пише:
Припустимо що "громадське об"єднання" хоче почути реакцію тієї ж громади

ну то достатньо було фоток. без звинувачень конкретних людей і без висновків

додано через 3 хвилини 42 секунди:

Alexis пише:
Але і хвалити п. Зварича тут точно нема за шо.

ага. тіпо прийшов зварич і при ньому всьо сі розвалило
Не бачу звинувачень. Бачу конкретну посадову особу, яка займається цим питанням.
Чи може давайте по привичці "А ми.. А вони.."?
Alexis пише:
Не бачу звинувачень.

а фотки?
Alexis пише:
Бачу конкретну посадову особу, яка займається цим питанням.

тобто шо хотів олег сказати-пан не справляється? чи навпаки-покращив підмінний фонд?
Alexis пише:
Чи може давайте по привичці "А ми.. А вони.."?

так воно так і є з самого початку:"ми"-олег який горою за "народ" і "вони"-зварич і ті шо помогали розвалити .
до речі а це шо за тонкій намьок:
Олег пише:
В цього шанованого пана є інформація про те, хто живе та хто робить вигляд що живе в пересильних фондах

думаю це ключова фраза в розумінні цілей даного висеру(нє пабаюсь етага слова )

додано через 2 хвилини 58 секунд:

всьо. ладно. чекаєм продовження. першим попрошу пробачення якщо мої побоювання щодо пука не підтвердяться
... на цю "халупу", що не відповідає ні санітарним, ні технічним, а тим паче людським умовам життя, ВЛАДА дає з барського плеча папір на право жити в цій халупі. Підписує той папір зовсім не бургомістр м. Золочева (питання-чому не ВІН?), а якийсь Стецюк І. Дивимся на папір

Далі буде цікавіше...
Олег пише:
Далі буде цікавіше...

СантаБарбара мля.. Детектив детектед..
Хто такий Стецюк? Його не було в сценарії!
Боюся що п. Стецюк, це людина, яка підписує такі папірці за 1000 грн. зарплати в місяць, і навіть боїться подумати, що в разі чого буде цапов-відбувайлом.

Кстаті звідки фотки. Невже тебе туда намагались пересилити????
voshkaniridze, там жили люди по 3-4 роки!!