Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Початок приємних несподіванок від "Пан-телеком"

Автор Повідомлення
Початок приємних несподіванок від "Пан-телеком"
От і перші приємні несподіванки від "Пан-телеком"... із квітня місяця підключення для радіоклієнтів становлять 300 грн. При підключенні використовуються найновіше обладнання (http://www.ubnt.com/bullet). Для більш детальної інформації завітайте у наш офіс, що знаходиться за адресою: м. Золочів, вул. Ст Бандери 13 (павільйон №5)
Ти би позвав когось старшого хай нормально описує ваші "несподіванки"
Бо непонятна ні тема ні деталі.
Або подивіться як пишуть ваші колеги в сусідніх розділах.
Несподіванка полягає в тому, що раніше таке підключення коштувало у нас 1000 грн., у наших колег.... у певних варіантах і 1600 грн.... тому підключення у 300 грн це є суттєво...
Andros82 пише:
у наших колег.... у певних варіантах і 1600 грн

Сорі, але на булети ніколи не підключали. Опеклися на продукції Ubiquiti Networks, другий раз на граблі не наступаємо.
Наностанції і булети... різниця між ними певна є, походжуюсь що наностанціями неварто користуватися для підключення клієнтів
Andros82 пише:
різниця між ними певна є

Тільки у відсутності встроєної антени. Апаратно таке саме г-но як і наностанції.
Ми і далі залишаємося при думці, що клієнти достойні мати якісний зв'язок.
andry пише:
клієнти достойні мати якісний зв'язок

На мою думку комп'ютери 1995-1996 року випуску явно ненадійніші, а ніж нове, гарантійне обладнання
Andros82 пише:
комп'ютери 1995-1996 року випуску явно ненадійніші

P-III / P-IV придумали у 1995 році?

Використовуємо брендові комп'ютери DELL, Compaq, Siemens, зараз йдуть машини виробництва 2002-2005 років, нова бездротова плата, флеш (замість вінчестера), якісні антени.


Ви хоч би роутерборди людам ставили, нафіга вам той "новий" китай ?
А можна дізнатися марку бездротової плати та флешки? І де вони вироблені? не той самий "новий" китай? І навіщо тоді людям "брендові комп'ютери" 8-ми річної давнини із платами та флешками із китаю. А енергозбереження?? Всі плюси за новими технологіями, а не за б/у барахлом..
Останнє питання в цій гілці:

ЧОМУ на базах, серверах доступу та інших ключових об'єктах ви ставите сервери на "б/у барахлі" а не користуєтеся "високотехнологічними" "новими технологіями".

Не бачу сенсу продовжувати дискусію, на кожен товар є свій купець.
Хочу виправити... ставили. А Ви ще досі продовжуєте ставити...
Ок, хто схоче - пошукає в неті. Але переважно закінчується все так:

http://www.lan23.ru/forum/showpost.php?p=38037&postcount=54

http://forum.nag.ru/forum/index.php?showtopic=53771&pid=479578&st=100

Все, підключайте, і нехай щастить
Так, так розсмішив... ну так бувають дефектні пристрої, але з таким самим успіхами могла безпровідна карточка дефектна попастися... За весь час що ми використовуємо булети (на даний час десь біля 100 шт) у нас попалося 4 !!!! дефектних булета, які були замінені по гарантії... а в людей замінені за 5хв... притензій 0! І дійсно на кожен товар є свій покупець.
Два провайдери вирішили поговорити між собою. Молодці. Спілкуйтеся, і ніколи не воюйте. Молодці що випробовуєте нові технології. Випробували NanoStation - в мусорник. Тепер випробуєте і таку річ. Проблеми лиш би не були в нас, людей які будуть купувати то "нове чудо", бо настає той час, коли ми рахуєм гроші, ми хочемо чітко знати за що платимо. Якщо за таку ціну ми отримаємо і таку якість у "часи пік", тоді проблеми будуть у Вас, а це вже неприємно. А ціна дійсно приваблива. Хоча ... як бачимо по останніх опитуваннях у супермаркетах, люди тепер в більшості випадків купують дорожчий але надійний і від брендових виробників товар, ніж дешевий - альтернативних фірм, які за рахунок неякісних комплектуючих здешевлюють саму ціну товару. Це маркетинг друзі, і нічого ми з цим не поробимо.

Рухаєтесь в ногу з часом - супер, аби клієнти не жалілись Бо втікатимуть хто в телеком, хто на мобільний і-нет (є і такі ), а хто і до ЦСО.
kuderav насправді проблеми у "час пік" виникають не через клієнтське обладнання, а через базові станції які нездатні "переварити" об'єми інформації, що проходять в той чи інший момент часу. В даному випадку дешевизна підключення невідповідає страхам про неякісне обладнання. Насправді бренд Ubiquiti Networks це сучасний провідний виробник безпровідного обладнання за якістю товарів якого можна порівняти з Мерседс бенс у автовиробників. Власне кажучи із вище сказаного випливає одне... в першу чергу оператори зацікавлені в якісному та надійному зв'язку клієнтів, оскільки від цього залежить прямий прибуток самого оператора і цим шляхом іде і "Пан-телеком".
kuderav пише:
Це маркетинг друзі

маркєтінг юноша це коли тобі впарюють ті ж самі комплектуючі але під виглядом
kuderav пише:
від брендових виробників

але вже за грубші гроші. в дешевих лінійках товарів нема різниці брендовій чи не брендовий. а в верхніх лінійках не бренду не буває. учітє матчасть
Васілій пише:
маркєтінг юноша це коли тобі впарюють ті ж самі комплектуючі але під виглядом

В останніх словах речення я на цьому і наголосив, тому щоб тут з цією дешевизною не вийшло каки


Васілій пише:
але вже за грубші гроші. в дешевих лінійках товарів нема різниці брендовій чи не брендовий. а в верхніх лінійках не бренду не буває. учітє матчасть

Тут трішки я маю іншу думку, або не зрозумів мене, або ми по різному думаємо. Для прикладу Китаєць Cherry Amulet і навіть ходовий останніх років Opel Vectra чи то В серії чи С. Люди які працюють у тій чи іншій сфері можуть чітко дати оцінку компанії, яка має за спиною купу літ на ринку, а звідси і помилки і вдосконалення заради якості, і проти цього підробки.

Andros82 пише:
Ubiquiti Networks це сучасний провідний виробник безпровідного обладнання за якістю товарів якого можна порівняти з Мерседс бенс у автовиробників

Тут ти напевне трішки перегнув Фірма має не таку довгу історію, як названий тобою автомобіль Дійсно має значні переваги, створює все нові і нові засоби передавання даних, але ж не потрібно і забувати про те що ти сказав : БАЗОВІ станції. У Ubiquity Network думаю по іншому уявляють в ідеалі використання свого обладнання. Бази робляться на якісному обладнанні під їх WiFi клієнтів. У нас з метою здешевлення, робиться по іншому, нажаль. Це видно і по мобільному звязку для прикладу. Як бази деколи перегружені, як їх мобільний інтернет працює , хоча технологія теж крута, і дає оптимістичні надії клієнтам.
Відносно надійності Ubiquity Bullet так як і наностанції не втішаю довіру. Дай Боже пережити наші круті грози, як феєрверки бувають. Не хотілось би поставити обладнання і за місяць щоб воно згоріло. Не забувай такі речі по гаранії не проходять. Вже прочитав багацько постів по форумах, люди пишуть, що дуже часто летять вихідні підсилювачі, і це враховуючи що є грозозахист і заземлення. Чи були такі випадки ?
А де халявний і-нет усім, що заплатили по 1000(давайте якусь акцію... )? Взагалі до приходу "Пан-телеком" швидкість нету в ночі росла до 400 кб\с, при 1мегабітному тар. плані, чому тепер припинили нічну роздачу трафіку?(і так по радіоканалі не витягнеш стільки- скільки 10-15 клієнтів по LAN)..., і оновіть на своєму сайті пункт-меню "Контакти" - він же тепер не відповідає дійсності, правда?
А на рахунок Булетів - нормальне мережеве обладнання, на рахунок стійкості до грози, не знаю.., але в усіх інших аспектах працює відмінно! Та й зважаючи на статистику наведену пару постів вище, можна сказати, що Китай робить не перші кроки на шляху удосконалення своєї (а не підробок іноземних фірм) продукції: http://www.diakit.ru/mmenu.php?id=50, і звичайно його основна перевага - компактність, простота підключення\використання.
John1992on пише:
чому тепер припинили нічну роздачу трафіку?

збільшення швидкості у нічний час повернеться трішки згодом, всі затримки пов'язані із заміною обладнання та білінгу...
John1992on пише:
і оновіть на своєму сайті пункт-меню "Контакти"

фактично... тре замінити
John1992on пише:
і звичайно його основна перевага - компактність, простота підключення\використання.

погоджуюсь на всі 100%
Ще одна "приємна" несподіванка :

І скільки це триватиме?, а потім в кінці місяця з Вас 100 грн(а де аплоад рібята?),...
І кстаті ваш сайтєц ніфіга не працює...

додано через 1 годину 9 хвилин 44 секунди:

Вот максимум, що видає нет(і апа знов на 50% менше.., цікаво як в ЦСО з аллоадом?):
ping непоганий
tapac01
Да ладно, скріни вгорі - фігня, останні пару тижнів нет взагалі....

П. С. з 25.06.10 - почало працювати нормально
Приємні несподіванки від "Пан-телеком" продовжують
Приємні несподіванки від "Пан-телеком" продовжуються!!!
Шановні наші абоненти Ми любимо ВАС (а ще більше Ваші гроші ) От і ще одна приємна новина від "Пан-телеком" - оскільки "головною метою кожної комерційної структури є заробляння грошей", та змовившись з нашими конкурентами - "ЦСО", вирішили, що Ви ЗАМАЛО нам ПЛАТИТЕ! Тому з 01.08.2010 стартують НОВІ "АКЦІЙНІ ТАРИФИ" під кодовою назвою - "В ОСІНЬ НА ЩЕ МЕНШІЙ ШВИДКОСТІ", тобто ВИ отримаєте у двічі МЕНШУ швидкість ІНТЕРНЕТУ ЗА ТІ САМІ ГРОШІ!
Детальніше на сайті "Пан-телеком", а незабаром (на мою суб'єктивну думку) і на сайті ЦСО!!!

ГОТУЙТЕ ГРОШИКИ!!!
Чого ж ви так жестоко то...
"З 01.08.2010р. вводяться нові тарифи для абонентів кабельної мережі"
ну і хорошо менша дискримінація радіо-мержі))
John1992on
Дойде черга і до радіомережі!!! Нежуріться!!!!!
2 nemo, все навколо дорожчає і нема нічого трагічного в тому, що оператор намагається вийти на рентабельність послуг. Із збільшенням абонбази виникає потреба оновлювати обладнання, купувати ширший канал, і т. д. Влада придумує нові податки, ліцензії, дозволи, тощо, що зводить на нівець мізерне зростання прибутків. В звязку із скрутним економічним становищем притік нових абонентів зменшується, а існуючі переходять на дешевші тарифи, чому, до речі, дуже сприяє суттєве збільшенням швидкості доступу на них. Звісно, це завдає збитків оператору. Надання нерентабельних послуг призведе до сходу оператора з ринку і додатковим витратам абонентів на пошук іншого оператора.
А загалом, ми постійно спостерігаємо збільшення вартості електрики, абонплати за телефон, комунальних послуг, чому ж інтернет має увесь час дешевшати? Можливо, державна компанія, що проїдає бюджетні гроші, чи "монстри" комунікацій, що проїдають гроші інвестортів, або живляться за рахунок сотень мільйонів мобільних абонентів, задля знищення конкурентів, можуть дозволити собі тривалу роботу з дуже-дуже від'ємною рентабельністю, але компанії малого та середнього розміру так працювати не можуть. Та й де ті монстри у регіонах, у містах на кшталт Золочева? Та не має їх тут по тій самій причині - надзвичано низька рентабельність і сумнівна окупність. Отож, не слід дуже журитися, просто таке селяві...
ну дик троха рухайтесь-фатить тупо перепродавати тирнет. може пора вже якісь додаткові послуги надавати. думайте, карочі
andry
Ну дуже ви все гарно розписали! Аж сльози на очі навернулись !
1. Відколи це купівля гамузом та розпродаж в роздріб була нерентабельною?
2. Скажіть що останній квартал ви пішли в "мінус"? (Маю на увазі реальний збиток, а не просто зниження надходження грошової маси)
3. Згідний що іде інфляція, але обрізати швидкість каналу у двічі - це те саме, що в двічі підняти ціни на хліб, газ, теплопостачання чи проїзд в транспорті наприклад! Все має робитись виважено! А тут, даруйте, пахне простою змовою! Ну це моя суб'єктивна думка .

PS. Розумію, що зменшення кількості грошових номіналів у власній кишені нікому недовподоби! Але криза однакова для всіх!!! Тим-паче у такому маленькому місті як Золочів. Тому до зниження прибутків потрібно відноситись адекватно, а не шукати, даруйте, "ЛОХА" який за все заплатить...
nemo пише:
1. Відколи це купівля гамузом та розпродаж в роздріб була нерентабельною?

На ринку інтернету вже дуже давно оптовий трафік в рази дорожчий, аніж роздрібний. Для тих хто в т... сорі, не в курсі, "гуртовий" мегабіт такої якості як в нас зараз в Золочеві, при об'ємах у сотні мегабіт коштує близько 150 гривень (з транспортом, а в УТ і ще дорожче ), а "роздрібний" - ну можна, наприклад, глянути в прайс.

nemo пише:
2. Скажіть що останній квартал ви пішли в "мінус"?

Насамперед - За ЦСО в цій темі не йдеться, в нас поки що критичних проблем не спостерігається. Ми маємо кілька напрямків діяльності і вони в різний час частково покривають збитки в інших. Щодо падіння прибутків - так, є суттєве падіння, якраз після підвищення швидкості, за рахунок масової міграції користувачів на дешевші і тепер вже комфортні швидкості.

nemo пише:
А тут, даруйте, пахне простою змовою! Ну це моя суб'єктивна думка .

Сходіть на базар. Чим там пахне? Є об'єктивна реальність і ринкове ціноутворення.

nemo пише:
Тому до зниження прибутків потрібно відноситись адекватно, а не шукати, даруйте, "ЛОХА" який за все заплатить...

Без коментарів. Займетеся бізнесом - дайте знати. Я прийду до Вас з цим лозунгом.

-------------------
P.S. Щодо "Лоха" - луук пліз на Золочівські ціни нету в мобільщиків, або, на тому самому недолугому, але тим не менше шалено збитковому "ОГО".

P.P.S. Далі нехай в цій темі відстрілюються представники сабжевого оператора.
nemo пише:
3. Згідний що іде інфляція, але обрізати швидкість каналу у двічі

а де про це можна почитати?
Васілій пише:
а де про це можна почитати?

http://infoservice.lviv.ua/trf.html - тарифи ще на липень
http://infoservice.lviv.ua/trf1.html - тарифи вже на серпень


додано через 18 хвилин 53 секунди:

ТРЕМТІТЬ "ЗБИТКОВІ" ОПЕРАТОРИ, ІДЕ ВЕЛИКИЙ І СТРАШНИЙ (СТРАШНОЗБИТКОВИЙ) УКРТЕЛЕКОМ!!!
Сам не іде , з собою нові тарифи несе
До завершення місяця у Золочеві впроваджуються нові тарифи від УКРТЕЛЕКОМУ (Київські)
Детальніше http://www.ukrtelecom.ua/presscenter/news/official?id=101047

Очікуємо відповіді від місцевих операторів!

2andry
andry пише:
Сходіть на базар. Чим там пахне? Є об'єктивна реальність і ринкове ціноутворення.

1. Дуже не люблю коли до бізнесу відносяться як до базару (тим паче у такій високотехнологічній галузі, і такі професійно-досвідчені люди як Ви Андрію)
2. Непотрібно перетворювати ринкове ціноутвореня на, даруйте, "базарне".

PS. А можливо це я чогось не розумію ?!
nemo пише:
ТРЕМТІТЬ "ЗБИТКОВІ" ОПЕРАТОРИ, ІДЕ ВЕЛИКИЙ І СТРАШНИЙ (СТРАШНОЗБИТКОВИЙ) УКРТЕЛЕКОМ!!!

Йде? Ну і добре що йде, я навіть знаю куди

nemo пише:
PS. А можливо це я чогось не розумію ?!

Ось створите власний бізнес в галузі звязку - багато проясниться, тоді і поговримо.

А взагалі, я щось не до кінця розумію, за що йдеться в цій темі? За Пан-Телеком, Укртелеком, чи як ЦСО має працювати? Давайте, може, по темі?

P.S. Офіційний сайт Пан-Телеком занходиться за цією адресою: httр://www.pantele.com.ua
nemo пише:
Васілій пише:
а де про це можна почитати?

http://infoservice.lviv.ua/trf.html - тарифи ще на липень
http://infoservice.lviv.ua/trf1.html - тарифи вже на серпень

так я ніпоняв? швидкість обрізає інфосерв. а чого андрюха тут жопу тоді рве
Васілій пише:
а чого андрюха тут

Взагалі-то я чомусь вважав, що цей форум публічний, і я маю право дописувати в будь-яку гілку, з твого дозволу, звісно
Ось шановний nemo у своєму повідомленні від 01.07.2010 21:27 мимоходом згадав нашу організацію у контексті якоїсь змови, згодом почав цікавитися тонкощами телеком-ринку. Як було не відписати такій приємній людині? Зрештою, так і бути, бавтеся далі без мене
andry пише:
мимоходом згадав нашу організацію у контексті якоїсь змови,

ну раз ти почав виправдовуватись-значить таки правда
andry пише:
і я маю право дописувати в будь-яку гілку

та пиши канєшна. я тіко спитав чого б то ти за пантел жопу рвав? а ти зразу нєрвнічаєш
Ну час покаже і все розставить на свої місця!
Заголовок теми злегка віддає іронією
Нарід, не будьте такими наївними, кожен думає за приємне для себе, але переважно за твій рахунок
Авжеж, багатий добрий дядько, з якогось дива хоче усім зробити приємно Ха-ха, не смішіть мої тапки
Меценатів не буває, бізнес є бізнес
Готуйте вазелін, розслабтеся і насолоджуйтеся Буде троха больно, але може комусь сподобається
Andros82 пише:
От і перші приємні несподіванки від "Пан-телеком"... із квітня місяця підключення для радіоклієнтів становлять 300 грн

Інформацію потрібно оновити і нахил теми змінити. ІМХО

http://www.pantele.com.ua/ru/component/content/article/9-news/58-zolproizsmenatarif

Замітьте, що колись була швидкість наприклад 512Кб/с і швидкість закачки теж була та сама, а зараз, за новими тарифами, шв скачування в 2 рази менша...((
А в ЦСО, наприклад теж тарифи міняються з 1 серпня, але ж швидкість скачування залишається однаковою згідно інформації з сайту ЦСО.
Так тепер виходить, що ЦСО набагато краще і вигідніше, чим Пан-Телеком...
Mixon - ти баламут!!!
Це швидкість передачі меньша!!!
voshkaniridze
Не зрозумів...512/256 Кбит/с що тоді це означає?
я так поняв що 512 шв. передачі, 256 шв. скачування.
і тоді чому в ЦСО просто 512?? В чому різниця?
Перша цифра це швидкість передачі даних ДО споживача(тобто скачування). Друга це швидкість передачів ВІД споживача(тобто передачі).
Таким чином якщо ти возьмеш у ЦСО пакет 512 Kbit/s а Вася Курочкін у Пан-Телеком 512/256 то качати файл з депозіта ви будете(по теорії) з однаковою швидкістю, а одже за один проміжок часу. Проте коли захочете шото виложити на депозіт, то ти виложиш (по теорії) вдвіччі швидше.
Ясн.
спс)
Внесу ясність. Швидкість віддачі в новому дизайні сайту ЦСО вирішили не публікувати, ця інформація мало кому цікава, адже зазвичай під швидкістю доступу провайдери вказують власне швидкість скачування інформації з Інтернет. Реально - на радіотарифах в нас симетрія (скачування=віддача), на тарифах для локальних мереж, як це прийнято, несиметрична, на що є ряд вагомих причин. Щодо зміни тарифів, і кого вона стосується - інформація є як на нашому сайті так і у відповідних гілках цього форуму.

P.S.
voshkaniridze пише:
качати файл з депозіта ви будете
З депозитом, рапідою, тощо - не все так просто буде у Васі Хто в курсі - мене зрозуміє. Ті сайти накладають певні обмеження, і Вася, скоріш за усе, чекатиме глибокої ночі. Так що, для прикладу, краще використати якийсь інший, і, бажано, достатньо швидкий сайт.
Малося на увазі що і Mixon і Вася кпили собі преміум акаунт.
nemo пише:
ТРЕМТІТЬ "ЗБИТКОВІ" ОПЕРАТОРИ, ІДЕ ВЕЛИКИЙ І СТРАШНИЙ (СТРАШНОЗБИТКОВИЙ) УКРТЕЛЕКОМ!!!
Сам не іде , з собою нові тарифи несе
До завершення місяця у Золочеві впроваджуються нові тарифи від УКРТЕЛЕКОМУ (Київські)
Детальніше http://www.ukrtelecom.ua/presscenter/news/official?id=101047

Вже і наступний місяць почався, а великий і жахливий (с) усе йде і йде тим самим еротичним маршрутом, що і раніше Крім того, суперприбутковий навіть не назбирав грошей на поновлення ліцензії і слізно впрошує уряд про преференції
andry
більш непрофесійтого управління ніж телеком ще треба пошукати, бути монополістом практично на теритоії всієї країни і так все прос... ти
andry
та не має різниці.., Укртелеком існуватиме ще довго- довго.., і його ліцензії поновлять як не крути.., але правління його і справді нубське, краще влада продала б його..
Хех... нові тарифи від Пан-Телеком з 1 листопада))
але де все таки ті обіцяні швидкості??
замість 4....3.2, замість 2...1.2.... а де ще 0.8 Mb\s ??