Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Початок приємних несподіванок від "Пан-телеком"

Автор Повідомлення
Шановний Mixon, мені надзвичайно приємно, що Ви настільки уважно слідкуєте за змінами у тарифах ПТ но яким чином Ви за 3 дні змогли протестувати три тарифні плани?
Так, встиг.
Але тільки не 3, а 2))
Ще вчора тут був зовсім інший комент... Навіщо його було редагувати? ))

Насправді ПТ дає зараз більші швидкостя ніж є на офсайті, тому якщо у Вас є якісь "нюанси" із швидкістю рекомендую звернутися в офіс, для того щоб направити до Вас технічну бригаду для вияснення всіх обставин.
)))

та ні зараз вроді все нормально зі швидкістю... качає стабільно високо, ну а до кінця зкачування швидкість стає такою, як і по тарифу))))
ну і точно знаю (так у всіх) швидкість не стабільна в різні години дня... наприклад, якщо потестити швидкість один раз, то швидкість була 5 Mb\s (за тарифом 4), пізніше - 3,5.... потім вже 4... ітд.)
а мож залишити 5 мегабіт та й все?)))))))
andry пише:
Реально - на радіотарифах в нас симетрія (скачування=віддача), на тарифах для локальних мереж, як це прийнято, несиметрична, на що є ряд вагомих причин.

andry І все таки конкретно, що за причина? Чому швидкість передачі інформації від комп"ютера в 2,5 рази менша , ніж до комп"ютера на локальних мережах? Хоч правда раніше різниця була ще більша.
Тепер щодо підключення по радіодоступу. При заявленій ціні 900 грн.,
для жителів деяких сіл(наприклад с. Вороняки), ціна значно вища, і доходить до 2000грн.
roma пише:
andry І все таки конкретно, що за причина?

"Домашнім" користувачам смуга продається в кілька разів дешевше вартості закупки цієї ж смуги оператором. На корпоративних тарифах залишина симетрія, на усіх решта тарифах швидкості несиметричні, це дозволяє надавати більшу закачку. Якщо зробити симетрію то швидкість закачки доведеться зменшити (зросте навантаження на обладнання і канал).
Щодо радіопідключень - через демпінг конкурентів вже кілька місяців пропонується 2 аналогічних ПО ВАРТОСТІ (обладнання інше) підключення конкурентів варіанти:

1. Вартість ПІДКЛЮЧЕННЯ 400 гривень, встановлене обладнання залишається у власності оператора. Тобто для початку роботи достатньо заплатити 400 гривень і підписати контракт.
2. Вартість обладнання 900 гривень (реально воно трошки дорожче) + (іноді) вартість робіт по монтажу. Обладнання переходить у власність клієнта.

Підключення до локальних мереж залишається безкоштовним.

Хто заплатив 2000 гривень за обладнання за останні 3 місяці? Мені таких фактів не відомо. Якщо є реальний факт - будь-ласка мені в приват, реально розберемося.

Надалі, щодо питань стосовно ЦСО пишіть, будь-ласка, в наш розділ.
Ні, ну що це таке, Пан Телеком?!
кожен вечір швидкість інтернету дуже низька, сторінки відкриває по 5-10 хв... хоч в мене і тариф 4 Mb\s.
Швидкість стає нормальною десь близько 11 і так кожен день... виправляйте, колеги.
P.S така проблема не тільки у мене, а й у більшості моїх знайомих... дехто з них вже перейшов на інтернет від ЦСО, кажуть що стабільніший...
DoC. +100
то ппц... кожен вечір Інтернет взагалі нульовий.... загрузити якесь відео чи щось скачати взагалі нереально з таким нетом...((
велике прохання... Пан-Телеком, зробіть вже нарешті швидкість стабільною і по тарифу, а не 200-400 Кб/с кожного вечора!!

додано через 1 годину 2 хвилини 41 секунду:

Отака в мене швидкість кожного вечора вже тиждень, хоча тарифна шв. 4Мб
як то кажуть висновки робіть самі....
Як казав мій друг - Миші плакали і кололись і продовжували їсти кактус.
P.S. Ну то втікайте в Ясенівці на ОГО, вже не забаром.
Eton пише:
в Ясенівці на ОГО

Та де, там окрім гіркого розчарування якістю будуь ще й проблеми з відключенням (відключитися від ОГО, підключеного по акції може коштувати до 500-600 грн, це повна вартість модему + штраф)

Ну але кожна людина має сама пройти свій шлях, щоб зрозуміти, де добре, а де зле
А скажіть чи планується нічна роздача трафіку... як це було колись? =)
як добре бути студентом...

Володька пише:
як добре бути студентом...

Тарифи по трафіку та ще й з зірочками??? Фу, це вже роки 3 моветон в фіксованому звязку....
Обмеження трафіку - це дійсно величезне "ФЕ!" при таких швидкостях.., але добре що і таке є, а добре не студентом бути, а жити в обласному центрі)

П. С. А до чого це в темі "ППНВ Пантелеком"? Він і так собі погибає потихеньку, навіщо з них знущатись в такий спосіб...) Тільки цього місяця 2 знайомих відключились від ПТ і один з них тепер підкл. ЦСО, інший ОГО - і обоє задоволені своїм новим вибором). Але кажуть після цих відключень ПТ став працювати задовільно, напевно це зв'язано з значною розгрузкою БС)))
Навіть мінімалка 4mbit/s за 50грн - це круто.
І зря ви так про ліміти. Ну скільки можна насерфити за день? Ну пару гіг максимум.. А тут - 10 гіг/день. Шо ж ви таке качаєте шо 300гб/міс мало?
Правда, зірочки картинку портять.. І шось там про студентів.. Де пруф?
Я просто порівнюю дані нам тарифи з тарифікаціює інтрнету у м. Львові. Взагалі жоден опратор, прайси котрого я бачив, не обмежує трафік, але в випадку обмеження все залежить від потреб. 300 Гб це досить не погана пропозиція переважно для активного серфінгу. Але коли інтернет виходить за межі браузера, задана кількість трафіку стає не дуже привабливою пропозицією. Наприклад у м. Львові є нет 80мб від Київстару всього 140 грн.(правда технологія інша).

П. С. Взагалі буде круто, коли ЦСО езернет в Ясенівцях зробить(размечтался )
John1992on пише:
напевно це зв'язано з значною розгрузкою БС)))

Напевне )))

)) Якщо це реальні дані(якщо так, то як їх отримали?), то це явно показник вельми унікальний як для інтернет-оператора)))
Наскільки я розумію ПТ тримається "на плаву" завдяки проведеній кабельній мережі в м. Золочеві.

П. С. З таким "прогресом" власникам ПТ прийдеться рахувати не прибутки, а витрати на його утримання...
Мені також цікаво звідки такі дані? З космосу?
Andros82 пише:
Мені також цікаво звідки такі дані? З космосу?

Ні, ближче, з системи моніторингу.

John1992on пише:
Якщо це реальні дані(якщо так, то як їх отримали?)

Досить просто. Кожних 10 хв обчислюється середнє споживання трафіку, дані зберігаються. На основі збережених даних будується діаграма. Власне тут приведена діаграма по згаданому користувачеві, що добре пояснює розвантаження БС.

John1992on пише:
то це явно показник вельми унікальний як для інтернет-оператора)

Це нормальний показник, не розумію, в чому унікалність? Я завжди підкреслював, що якість послуг в нас хороша, про це говорять і наші користувачі, правда мало хто вірить, поки не спробує.
andry Ми один одного не правильно зрозуміли
Коли я писав про розгрузку БС, то мав на увазі власність саме ПТ, а тому пост з даними моніторнгу мене здивував, оскільки я подумав що це дані саме від ПТ(і тим більше здивувася звідки ЦСО їх отримало, а також ця діаграма показує не якість розгрузки, а швидше неактивність абонентів). Взагалі під якісним навантаженням на БС, я маю на увазі відношення кількості абонентів на одну БС до її максимальної пропускної здатності до основного інет-каналу.
Наскільки я розумію саме з мого трактування відповіді andry'я постало запитання від Andros82

П. С, з ЦСО вже довгий час все зрозуміло - страються тримати планку високо, і не раз це довели. Хотілось би побачити аналогічну(а ще краще за період в 1міс) діаграму від системи моніторингу Пантелекому, якщо це технічно можливо)
John1992on пише:
ndry Ми один одного не правильно зрозуміли

Зрозуміло. Я мав на увазі, що абонент, який переключився від ПТ є активним, і досить потужно використовує канал, в якості іллюстрації була приведена його активність за вчорашній день. Власне він де-що звільнив ресурси базової станції ПТ, і я припустив, що через це
John1992on пише:
Але кажуть після цих відключень ПТ став працювати задовільно, напевно це зв'язано з значною розгрузкою БС)))
Ну от, маємо неприємну новину для ПТ, абонент який відключився скоріш за все створювавв мінмальну нагрузку..., що стало поштовхом до зміни оператора? - Відсутність стабільної якості, і невпинне її погрішення, з чим це повязано - вирішувати вже спеціяліістам ПТ)
Цитата:
John1992on, ти не зрозумів графіка і робиш помилкові висновки, цей клієнт якраз і навантажує максимально свій канал на швидкості в 1 мб/с... Читай уважніше надану тобі інформацію, і вже після цього роби якісь висновки, і тим паче друкуй їх
Дійсно, я здійснив фатальну помилку написавши такого змісту коментар-висновок..., ну що ж, тоді все добре "клієнт який навантажує максимально свій канал" вас більше не турбує) - Але це стоється лиш першої частини Висновку, тому:
Цитата:
що стало поштовхом до зміни оператора? - Відсутність стабільної якості, і невпинне її погрішення(:- цензурований в культурну форму коментар вашого колишнього абонента), з чим це повязано - вирішувати вже спеціяліістам ПТ.

залишається в силі...

П. С. і де продовження "Початку приємних несподіванок від "Пан-телеком"" - чи вони вже закінчились назавжди?
Alexis пише:
І зря ви так про ліміти. Ну скільки можна насерфити за день? Ну пару гіг максимум.. А тут - 10 гіг/день. Шо ж ви таке качаєте шо 300гб/міс мало?

Так, дійсно, пересічний абонент, який не скачує з Інтернет великих об'ємів інформації, переважно не виходить за цей ліміт. Але достатньо хоч зрідка запускати торрент, чи, наприклад, кілька годин на день дивитися онлайн відео, як ця планка вже не здається такою примарною. До того ж, згаданий оператор включає в цю цифру і локальний трафік, тобто до сусідів по будинку. Отож враховуються і фільми, скачані з доступних ресурсів мережі.

Приведу приклад. Ось тижневий трафік одного з клієнтів ЦСО, який користується на тарифом із швидкістю приймання 24 мегабіти на секунду. Видно, що він користується торрентами або іншими файлообмінними програами. Небагато, по кілька годин на день.

Як можна бачити, навіть при такому, не дуже активному споживанні, сумарний трафік ІНТЕРНЕТУ абонента вже досягнув майже 900 ГігаБайт. А скільки би він скачав на швидкості 100 Mbps? А якщо ще додати локальний трафік?

Отож, вважаю, тарифи по трафіку маст дай, і велика швидкість на них - не що інше, як маркетинговий хід, що надає їм певної привабливості на фоні повільніших, але дійсно справжніх безлімітів конкурентів. Я вже навіть нічого не кажу про інші "зірочки" у тарифах

P.S. У наведеній Володькою табличці ліміт вказано в Гб (так позначаються Гігабіти). Якщо так, то це всього 300/8=37,5 ГБ (ГігаБайт)
300 GB це обмеженя по локалці...
з нету тяни скільки влізе...

Швидкість рідко коли падає...

в мене тариф за 95 грн... то якшо загрузити норм торент то 4 MB/s а то й і більше деколи видає