Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Третя світова війна міф чи реальність?

Автор Повідомлення
Третя світова війна міф чи реальність?
В суспільсві за багато століть склався стереотип війни, яка проходить задопомою фізичного втручання в справи країни за допомогою зброї. так звана "гаряча війна", але є ще інші методи ведення війни такзвана "холодна війна" яка ведеться за допомогою "інформаційної зброї", економічної зброї (дати гроші під великі проценти), фактологічної зброї створення різних релігій, конфесій, сект, пересварити людей за допомогою релігії, зброї геноциду такими є горілка, наркотики, біодобавки, секс, культ тіла, хронологічної зброї, коли показати людям що в історії їхнього країни чи нації було тільки те що вони були рабами і прислуговували вище стоящі нації чи народу.Зміна світогляду людей, тобто зміна людський цінностей. Доречі вдумайтесь в такі цифри, по дамим ВООЗ вживання більше 8 літрів спірту в рік на душу населення веде до знищення нації.
Олег пише:
зброї геноциду такими є ........ секс, культ тіла,

сам придумав? якщо так-то савсєм долбанутий ти ольку. якщо не сам-то тим більше бо тягнеш всяке гамно сюда не думаючи
Васілій, пропоганда сексуальної розпущеності, раннього початку сексуального життя, пробного чи громадянського життя приводить до того що руйнується інститут сімї, на 100% одружень в Золочівському районі 40 % розлучень. От маєш до чого привела сеуксуальна революція. Одна третя дітей залишаються в абортарії. Таємниця продовження роду є насвятішою. вона є порушена, скільки зломаних людсбких доль принесла сексуальна революція. Зараз секс нашій молоді показують як якусь дитячу забавчу. але все закінчується тоді коли людина одружується, там вжее потрібно думати про сімю, про дитину.
до чого сексуальна розпущеність до сексу? ти шо не займаєшся сексом? чи тобі огидно але мусиш для продовження роду?
Олег пише:
скільки зломаних людсбких доль принесла сексуальна революція.

блін. ну точно слабий. А скількох людей вона зробила щасливими-особливо жінок, які до того не знали шо таке оргазм і думали шо сунув -винув так і має бути
Олег пише:
Васілій, пропоганда сексуальної розпущеності, раннього початку сексуального життя, пробного чи громадянського життя приводить до того що руйнується інститут сімї, на 100% одружень в Золочівському районі 40 % розлучень.

А хто дав Вам Олег інформацію, що цих 40% розлучень стались якраз через сексуальну розпущеність. З Вашого посту виходить тільки одне, Ваш вік неможе дати адекватну оцінку всього того, що зараз відбується у світоогляді молодої людини 16-18 річого віку. В Європі, Німеччина, Франція, нам добре відома Італія, раннє життя перед одруженням це нормальний процес. Вони не беруть шлюбів у церкві у 21 рік, і за рік два думають як розвестися бо це церковна інституція, а тут не так все просто. І взагалі ВАСІЛІЙ цілком правий, до чого тут секс. Є двоє молодих осіб, які вже з теперішнім інтернетом, з 1 класу чітко усвідомлюють що таке статеве життя і до чого воно призводить коли не користуватися контрацепцією. Коли вони цим займаються, вони це роблять у двох випадках, через любов (ідеальний випадок), через інтерес до чогось нового. А цікаво де є розбещенність, в чому вона конкретно проявляється ?

Щодо 3 світової війни, це велика філософія, розводити зараз руками і казати буде чи не буде ? Причини , методи запобігання ... Все це дурниці.
На мою думку, війна вже давно почалась, хіба Ви не помічаєте скільки біди стається кожен день в світі (вибухи, землетруси, кровні протистояння), більше того, яка йде війна за душі наші, як зачастили Свідки Єгови до народних мас, до слабких особистостей, які втратили віру.
Нам дійсно є над чим замислитись, а не зациклюватися на СЕКСІ.
Колись добру тему піднімав про НАРКОТИКИ та АЛКОГОЛІЗМ, це теж війна, і вона немає поки видимого кінця.

Думаємо панове і робимо правильні висновки. Дякую
Існують різні види ведення воєних дій ; "Холодна" та "Гаряча" війна, а виглядає воно так
Олег пише:
15.04.2010 18:57 [цитата]
Існують різні види ведення воєних дій ; "Холодна" та "Гаряча" війна, а виглядає воно так

Де є джерело інформації. Хто саме видав таку таблицю диференціювання, вона на російській, напевне якийсь професор філософ.
І як це повязати з темою що була створена?
Повязано воно з тим що можна вбивати людей за допомогою різних видів зброї, непотрібно створити відповідний інформаційний стан в суспільстві, де люди будуть вбивати самі себе притому будуть приносити великі гроші, зброя стала біль вишуканою, джерелом такої інформації є http://kpe.ru/
kuderav пише:
І як це повязати з темою що була створена?
все просто: у носорога плохое зрение но с его весом это не его проблема

Но якшо вже на то пішло - рекламна пауза:
Ролік 1 (укр)
Ролік 2 (рус)
Ролік 3 (eng)
Alexis пише:
Но якшо вже на то пішло - рекламна пауза:
Ролік 1 (укр)
Ролік 2 (рус)
Ролік 3 (eng)

А що тут доброго, дивитися на те, що зробили самі. Хто привів до влади тих чи інших політиків? Ми.
Всі ці ролики це заказний піар-хід, це ясно, і показувати чи непоказувати нічого не дасть, люди в нас непідйомні, незнаю що має статися щоб країна почала повставати проти корупції, проти тіньового бізнесу, який перевищує бюджет країни в рази.

Але ця тема не про те ... політика це жахлива річ, особливо у нашій країні.
kuderav, є три види політики; це внутрішня, зовнішня та глобальна політика. Внутрішня та зовнішня політика країни розрахована на 5-10 років, а глобальна політика розрахована на 50 - 100 років, іте що робиться в нашій країне є наслідки глобальної політики та тих політиків,. які нерозуміють що вони творять, тобто незнаючи глобальної політики неможливо робити політику внутрішню та зовнішню. Я тут вже в темі "Суспільство та інформація" в чому проблеми наших політиків та людей. Суспільство зараз опинилося в "Новому інфомаційному стані" і наші люди нерозуміють в чому їхня проблема. http://forum.zl.lviv.ua/topic1451.html
Ми відійшли від теми.
kuderav, політика також зброя проти народу нашого, і вона називається глобальна політика, тотальне знищення молодих людей, вийдіть на наші цвинтарі і побачите скільки молодих людей померло від такої політики, ті політики вже безсилі щось зробити вони просто немічні, а народ втратив наш віру чого вони досягали Помаранчевою революцією. зброя геноциду то горілка і вона діє на багато поколінь. А нарід наш так боїться гулагів і репресі що неможе нічого зробити. Хлопці подумаєм що нам робити і нашим дітям? Саме головне що депутати наші не розуміють того що в них немає тоже майбутнього в такій країні, яка зараз є!!!! Подивчіть на наші ліси, їх вивезли закордон і нам сюда привезли з"елений папір" долари, які немають ніякої ціни порівняно з сировиною, яку вивезли звідси. Наша країна стала сировинним придатком до Європи. Україні під проценти дали гроші, які віддавати будуть наші діти і ми.
Олег пише:
тотальне знищення молодих людей
Олег пише:
А нарід наш так боїться гулагів і репресі що неможе нічого зробити

То капець! Всіх посадют!!
Шо робити??

ps: Всім просто пох. Ніхто не хоче рвати жопу за інших. І це зрозуміло.
Олег пише:
Хлопці подумаєм що нам робити і нашим дітям?

А нащо нам думати? А після нас, хоч потоп!
kuderav пише:
В Європі, Німеччина, Франція, нам добре відома Італія, раннє життя перед одруженням це нормальний процес. Вони не беруть шлюбів у церкві у 21 рік, і за рік два думають як розвестися бо це церковна інституція, а тут не так все просто. І взагалі ВАСІЛІЙ цілком правий, до чого тут секс. Є двоє молодих осіб, які вже з теперішнім інтернетом, з 1 класу чітко усвідомлюють що таке статеве життя і до чого воно призводить коли не користуватися контрацепцією. Коли вони цим займаються, вони це роблять у двох випадках, через любов (ідеальний випадок), через інтерес до чогось нового. А цікаво де є розбещенність, в чому вона конкретно проявляється ?

Європа вже догралася з такою ліберальною політикою щодо сексу, порнографії, сексуальних меншин. Корінні народи наведених вами країн вимирають, так як мають найнижчий показник народжуваності. Років так через 20 мігранти з арабських країн буду складати 50% населення тих держав. Та і взагалі секс - це особисте життя людини, а будь яке втручання в особисте життя людини повинно каратись законом. Хіба не втручається порнографія зараз в особисте життя людей? Хіба не робить багатьох психічно-нездоровими?

Це саме і стосується алкоголю, тютюну. Це невидима зброя, якою була розвалена наша держава в 91 році. Нічого само по собі не відбувалось і зараз не відбувається. Причина проста - ліберальний капіталізм, де все перетворюється в бізнес, навіть самі потаємні фантазії і бажання при такій системі можна переводити в доллари. А ще великою зброєю є фальсифікація радянської історії, коли 20 років підряд влада сре в її бік і в більшості молодих вже в головах тільки те, що були лише голодомори, і гулаги і більше нічого. Розпалюється націоналізм, ворожнеча між народами. Одним словом все, що планувалося ЦРУ ще 60 років тому, те і відбувається. Змінився світ, але не означає, що він таким має бути і чекати кінця. І як би не було, але порядок навести можна, не всіх жеж дибілізувала реальність, залишилось багато мислячих людей, які можуть дати опір капіталізму і буржуазній дерьмократії від низу до верху. То ж вище носа! Ми народ, який розгромив фашизм, побудував потужну промисловість, полетів в космос, народ, якого поважали і боялися. Заборонити алкоголь, табак, тупорилі шоу на ТВ, серйозна боротьба з порнографією, проституцією, укріплення інституту сім'ї, боротьба за соціальну справедливість, інтернаціоналізм, введення смертної кари. І через 5 років побачите, як зміниться ситуація.
Дуже схоже на сучасний Китай Хочу бути українцем, а не китайцем. А український народ фашизму не розгромлював. Якшо ж я почну так вважати, то я - повний китаєць!
Населення України в 2010 році скоротилося до 45 мільйонів чоловік, повідомляє УНІАН із засланням на Держкомстат країни. Згідно з цими даними, лише в минулому квітні жителів України стало менше на 17 тисяч чоловік. За даними Держкомстату, 31 мільйон чоловік живе на Україні в містах. Сільське населення складає 14 мільйонів чоловік. По прогнозах ООН, якщо динаміка убування населення збережеться, то до 2030 року українців буде 39 мільйонів. Раніше в демографічному звіті ООН повідомляла, що на Україні найнижчий в світі природний приріст населення. У 1992-м-коді - першому році незалежності - чисельність населення України складала більше 53 мільйонів чоловік. Раніше Рада національної безпеки і оборони України оповістила основні демографічні проблеми країни. Серед них було названо зниження народжуваності і збільшення смертності, скорочення тривалості життя і загальне старіння населення. +++ треба якось виправляти ситуацію. які є пропозиції? А може це комусь наруку, що стає менше?