Золочів Плюс
Форум міста Золочів

В чому правда і сила

Автор Повідомлення
В чому правда і сила
Як на Вашу думку, в чому правда і в чому сила?
Нажаль зараз такий час, і в нас така держава, що і правда, і сила в ГРОШАХ!
vaymut,ja z tojy zgidna.dy*e studno za na6y krajiny za te 6o v4uteli stojat na bazari,a pensioneru rujytsja po mysornukax.
В чому сила? Сила в правді, народ! А гроші... Скільки було всіляких, що мали гроші, великі гроші... І де вони.. Усі мертві... Ні, в грошах є тільки ілюзія сили, тільки ілюзія...
ти знаєш Мопс я з тобою згоден прада в силі правди, як тут некрутися гроші невсе роблять погоду, ще сила в вірі , то я думаю робить найбільшу погоду.
ой народ, як не банально, але сила в єдності, і сила в правді... як не крути.. якщо совість чиста.. то сил на страх не тратиш, якщо в гурті з розумними людьми, --то не боїшся впасти-підтримають, а якщо багато грошей.. то тільки й пережиття, як їх зберегти і невтратити.. хіба то життя?
Біл Гейтс здається не скаржився...
Правда - це одна сила. Але є ще одна - неправда і зло. І що не кажіть, таки сильна сила...
А якщо поєднати НЕПРАВДУ, ЗЛО і ВЕЛИКІ ГРОШІ... Уявіть, що буде врезультаті.
В єдності правда і в вірі в те що ми є нація , в тому правда я і сила а гроші будуть потім то гарантія.
Я не зовсім зрозумів що ти хотів сказати, але якби ми були нація то жили би набагато краще ніж зараз. А сила є в тому щоб жити по правді.
Дуже гарні відповіді, та треба рухатись далі. Всі зійшлися на тому, що сила в правді. Тоді що є правда?
Ми, люди, поступаємо просто: правий - хто сильніший.
гроші і тільки гроші
На світі було досить багатих людей, і що? Померли, так само. як бідні.
Це вже не важливо. При житті вони були праві.
Cкільки того життя!
Скільки не є, а людина - таке жадобне створіння, шо хай навіть мізер урвати - то вже полегшає.
Sergio пише:
Всі зійшлися на тому, що сила в правді. Тоді що є правда?

Те, що сила в правді - це факт, але кожен повинен вірити в неї, шукати її в житті і берегти як зіницю ока. А правда є тоді, коли людина живе, керуючись моральними законами, бо правда - істина, справедливість, те, що не підлягає жодним сумнівам ... і все це зводиться до одного поняття - ЛЮБОВ!
Правда, на мою думку, на жаль, у кожного своя. Сила правди стосується опосередковано. І дуже часто правда йде після сили.
Іра, ти дуже добре відповіла, тому наступне питання: "Де є ті джерела любові, з яких ії можно брати у всьому тому комплексі, який ти описала?"
Ти напевно "Брат" і "Брат-2" переглядав недавно
Я думаю ще сила в єдності, таке запитання чому євреї тримають весь світ? Тому що вони дружні і я думаю то є сила.
сила-в правді...
Якщо сила в правді, то ми всі надзвичайно безсилі і слабкі
Чому? Невже ми всі такі закоренілі брехуни?
Сила звички... Ти ніколи не пробував порахувати скільки раз за день збрешеш? Покажіть мені людину, яка кожного дня бреше принаймі менше 7 раз
Я не збрешу, якщо скажу, що не брешу? Ну звичайно буває, але брехня викликає в мене таку відразу, що язик сам по собі каже правду. І, говорячи правду, стає набагато легше жити - не треба пам"ятати, де, коли, кому і що саме ти збрехав.
О... То ти в нас ексклюзив... Ні в якому разі не йди в політику чи в бізнес, зіпсуєшся...
І все ж я думаю, що в нас люди дуже люблять брехати... Особливо цікаво дивитись їм в очі, коли ти знаєш що вони тобі брешуть... та ще й так щиро, і поклястися можуть...
І я не люблю брехати, почуваюсь при цьому неприємно.
Але, звичайно ж брешу. Деколи. Ну зовсім рідко. Частіше лукавлю.
Так от. Коли людина почувається неприємно, вона почувається менш сильною. А отже, таки сила в правді! Бо навіть якби людина не брехала, але і не говорила правди, вона би так само почувалась сильною, як той вазонок на вікні третього поверху, шо стоїть і думає який він сильний, шо може одним махом набити здоровенну ґулю на чолі перехожого унизу. А справжня сила вазонка виявляється тільки при самому ударі до голови перехожого.
Так що, хто хоче бути сильним (чи почуватись так), говоріть тільки правду!
ну всяка брехня буває... де-коли просто не можливо не збрехати...
А я думаю, що сила і правда в коханні, бо тільки людина, яка кохає і яку кохають може тверезо мислити і розрізнити, де правда, а де намашка
Дійсно, кохання - це величезна сила, яка з людьми творить справжні дива.
Ато. Це ж страшна річ! Для тих хто її не приймає.
Самоконтроль, воля,... - сила?
VIA пише:
сила і правда в коханні, бо тільки людина, яка кохає і яку кохають може тверезо мислити і розрізнити, де правда, а де намашка

Не можу погодитися з цим, адже закохання засліплює і в стані закоханості часто люди не помічають або ж не хочуть помічати того, що насправді очевидно. Я вважаю, що закохані люди не здатні тверезо мислити...
Да... Саме в їх почуттях і виявляється слабкість... Ніколи не помічали як легко можна маніпулювати людиною, коли знаєш її почуття, емоціїї... Це аж ніяк не сила...
У всякому разі взаємне кохання не шкодить, а от від тверезих думок можна поїхати.
Еее, народ, кохання - то таки велика сила! На собі переконався...
І шо, весілля буде?
Кхм-кхм, ми тут здається виясняєм, в чому саме правда і сила, а не особисте життя членів форуму.
Мопс, ти певно точно вже кудись зібрався... маю на увазі женитись
а сила таки-в правді...
Ну, гаразд. Напевно сильніший той, хто більше правди має, і менше її розказує!
або навпаки
А ще з'ясовується, шо сила в порозумінні.
І справді... тільки його нам всім так не хватає...
Ленхен на фотці це ТИ?
Прочитав це все,i впринципi зi всiма погоджуюсь. (навiть з mорs. Свята людина, на пам\'ятник претендуе , при життi , або при наймi... уявiть вул. Морsа
роздiляю думку кожного-про кохання, ЕДНIСТЬ, правду i. т. п. Але, я реалiст, а реалii нашого сьогодення, не дуже приемнi Г Р О Ш I оце В Е Л Е Ч Е З Н А С И Л А!!! Е поодинокi випадки коли вони безсилi. А врештi решт за грошi (шаленi) можна купити ВСЬО! Окрiм совiстi, ну i мабуть здоровля,i то можна посперечатись(на рахунок другого) Менi в карман \"лiмон\"... I всi менi в... А окрiм того я i притулок (собачачий, або для бомжiв) можу побудувати. А хто з вас може зробити це за допомогою ПРАВДИ, едностi, а кохання взагалi смiшно Ми в полонi грошей i заперечення не приймаються!!!
Як що нема грошей, це РАЙ. Або казка про Незнайку,i то в першiй частинi, а там де вiн на Лунi РАДЖУ ВСИМ ПОЧИТАТИ.
... мля, сам собi спортив настрiй ((

Posted from a Nokia mobile phone
Не думав, шо ше хтось читав і захоплювався Пригодами Незнайка на Місяці.
Щож, значить деколи сила і в начитаності.