Золочів Плюс
Форум міста Золочів

В чому правда і сила

Автор Повідомлення
Нда, якби у нас росли гігантські буряки і бульба - ото би була сила! А відносно того , що сила в грошах - можна посперечатись. Справді, гроші -дуже сильна штука, але не найсильніша. Є випадки, коли гроші не допомагають, ніяка кількість. А отже це не найсильніша річ.
[quote=\"AVB\"] ну... трошка прогнався просто запам\'яталось, з дитинства а з вiком розумiеш як прiкольно замучений сюжет

Posted from a Nokia mobile phone
Правда не знаю де но точно не в НАРОДНОМУ СЛОВІ

А сила точно в НЬЮТОНАХ
voshkaniridze пише:
А сила точно в НЬЮТОНАХ

5 балів!!!!
Я думаю що ще велика сила в розумі, ну і не все в грошах. Томущо гроші без розуму нічого не варті, ну і здоров"я нічим не купиш скільки би ти тих горшей не мав. Ще сила в правді і в дусі людини, як не крутили але Гулаг все одно виліз бо то була правда. Трохи мене занесло на високі матерії
Кожному подобається своя правда і сила.
Правда і сила для кожного своя!
А я говорю- СИЛА В ГРОШАХ.

а ще сила буває в володінні інформацією
От що що, а iнформацiю можна купити
в ГРОШАХ!

m@xxximus, все вірно, якщо володієш інформацією, то можеш її і продати інформація-то багатство
а як що я володiю грошима, то вирiшую купувати ii в тебе чи нi
в ГРОШАХ!

m@xxximus, залежно яка інформація я підпишуся під кожним твоїм словом, сила в нинішньому світі в грошах(в любомі їхньому еквіваленті, в любому). не буду говорити про ВИСОКІ матерії в чому сила і правда-бо живу в НИЗЬКОМУ світі

додано через 26 хвилин 1 секунду:

я вважаю, що інформація-то є своєрідний еквівалент грошей для когось
ПРАВДА-нівчому, СИЛА-в грошах
EMMIE пише:
ПРАВДА-нівчому
не погоджуюсь. Вважаю, що правда є, її просто не може не бути. не пам'ятаю хто сказав. А сила в знаннях. Наприклад, якщо ти знаєш, як, наприклад, покласти плитку на стіну, то не треба наймати майстрів, платити. Просто закачуєш рукава - і вперед. Аааа, ше потрібна відвага.
VIA
ти напевно ремонт робиш в квартирі, а то уже другий пост де ти згадуєш за плитку
Та нє, знаю таких людей, в яких дві ліві руки. А тебе з днем народження
та яка нах плитка...
нашо потрiбно вмiти класти плитку, як маеш купу грошей цирк, якi знання!? Я би хотiв бути тупим але багатим и насолоджуватись \"тупим\" життям яке прикрашене \"лiмоном\"$

m@xxximus, то для прикладу, коли нема грошей.
Справжня і велика сила в коханні, адже кохання здатне подолати всі труднощі. Щодо правди, то я наприклад, ненавиджу коли мені брешуть, особливо близькі люди і в очі навіть не червоніючи, я з легкістю можу прийняти правду хоч інколи вона буває гіркою. Правда це теж велика сила, але їй до кохання ше далеко.
Ксюшка
так романтично

додано через 34 секунди:

VIA пише:
А сила в знаннях.

знання то і є інформація

додано через 15 хвилин 14 секунд:

Ксюшка пише:
Правда це теж велика сила

в чем сила, брат? (с)"БРАТ"
ще може в жуйках
Може і в жуйках. Але напевне правди більше в щорості, а сили - в МОПСа!
пАжалуй с \"силой\" я сАглашусь

... тут

m@xxximus все просто! сила в правді, а правда в грошах!
А гроші в кого?
AVB а гроші в m@xxximus

А в сталеварів сила - в плавках!
Мабуть, сила всеж-таки в здоровому глузді! А як людина ним користується в житті, то вже інша справа: тоді відповідні наслідки
Калина, 100%
От тільки правда де? Може прав той, в кого більше прав?
Сила в рукавичці :)
Віра Надія Любов.
Віра - то є велика сила, в кожного свої уподобання і світогляд, але, в що б та віра не була, ключевим елементом є саме віра, вона надає прагнення до здійснення наших повсякденних задач та мрій.
Надія - як на мене, дещо слабше поняття, сильні духом не потребують такого. Хоча, бувають слабкі моменти у кожного, тут вона і може пригодитися.
Любов - сама яскрава сила, під впливом цього почуття перевертаються гори, не треба ні віри ні надії, все дається просто, якщо і підкошуються коліна, то встати можна в одну мить. Така людина нездоланна, бо їй відкрився смисл життя.
А правда... Правда тільки в тому, в що віриш, надієшся, та любиш. В кожного правда своя, а якщо збираються багато хороших людей, то вони цікавляться, в кого яка правда лиш для того щоб краще взнати себе.
Я вважаю що сила в правді і відвертості
Sanya) пише:
Я вважаю що сила в правді і відвертості

Воно би повинно було бути так, та у світі все не так.
На мою думку найбільша сила в ПРАВДІ, як не крути грішми правда всерівно вилізе.
Олег, точно шо вилізе, а от в яку сторону, напевно, в ту, де більше грошей пропонують.
В правдиву сторону! Я трошки більше прожив від тебе і може трошки більше знаю.
Тоді сила не в правді, а в часі. Бо правда є завше, але не завжди вона в силі.
Якщо сила поєднується зі справедливістю, то що може бути сильнішим від цього союзу? (ЕСХІЛ)
Сьогодні ще раз впевнився, шо зараз в будь-якій пересічній життєвій ситуації (виключення рідкісні) все вирішують:
а) бабло
б) особисті зв'язки
фцак, ледь депресію собі не нажив...
Коли то всьо нарешті скінчиться???
Суть сили і правди поллягає в правельності їх застусуванні.
Каліграфія.
Невже рибалка так вплинула на каліграфію
Обережно, бо ті професіонали мають великий досвід))

якийсь герой мультфільмів пише:
Сила в рукавичці!
в тій шо в нас в центрі????
Якщо вже в рукавичці є сила, то прикиньте, які потужності криються в Макро чи Епіцентрі! І де ж тоді правда в тому світі?
Сила-в грошах, а Правди взагалі нема.
Та не в тій рукавичці!!!
То якийсь мультик був, де герої збиралися в коло, і крачали: "Сила в рукавичці!!!".
І їм являлася сила.
Ого! Такого мультика я не бачив Це з серії про Їжачка? О то був мультик - СИЛА!
Правда в чесноті, а сила в дружбі.
Кот да Винчи пише:
То якийсь мультик був, де герої збиралися в коло, і крачали: "Сила в рукавичці!!!".

В страшних, запилених архівах моєї пам"яті нарилось... То був не мультфільм а серіал.... Йшов він кажись по неділях чи то суботах... на 1+1.... пара підлітків і заяц мутант ну і рукавичка....
глюк.... біла кімната в якій потім появлялись віконечка колорові і вони в них провалювались....
Оце ж глючний фільм.....