Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ювенальна Юстиція або як законно забрати дитину

Автор Повідомлення
Ювенальна Юстиція або як законно забрати дитину
В Украине стартовал правительственный украинско-канадский проект по созданию системы ювенальной юстиции
Цитата:
Как сообщает представитель украинской стороны - руководитель рабочей группы по внедрению системы ювенальной юстиции в Украине, заместитель Министра юстиции Валерия Лутковская, целью проекта является предоставление Украине технической поддержки. Цель совместного проекта - создание в стране системы максимальной защиты прав несовершеннолетних.

Що таке ювенальна юстиція? Це добро. Це захист дітей від власних батьків методом примусової конфіскації їх в дитячий будинок.
В Росії це добро вже практикується. Парадокс - найбільш незахищеними виявились відносно нормальні сім"ї.
В рунеті зараз зараз можна знайти массу статтей про це, слабонервним читати не рекомендую.
А для тих хто не любить шукати і багато читати: КАК ЗАКОННО ОТОБРАТЬ У ВАС РЕБЁНКА
Є таке чудо в світі. Але тут на це ніхто такими переляканими очима не дивиться. Наші, що повиїжджали в "дітозахисницькі" країни, самими першими навчилися обходити їхні ж закони. Проблеми як такої вже страшної то й нема. Короче, хочеш вміти вижити, пристосовуйся до нових порядків і користуйся вигодами нового суспільства, а нє - то опинишся на задвірках.
Якшо в Україні колись і вступить даний законопроект в силу, то нашим вже шо тільки не пережившим людям буде зовсім не складно навчитися жити "по ньому".
Ну-ну.
Українка в Норвегії: Це жахливо: жити з постійним острахом, що в тебе можуть забрати дітей

AVB пише:
Але тут на це ніхто такими переляканими очима не дивиться
Може патаму шо в ТАМ вже давно всі видресувані? і тому шо ссуть шо можуть бути наступними?

додано через 2 хвилини 47 секунд:

В нас менталітет не той. В нас закон буде працювати як пугач.
Додамо нашу палочну систему і корупцію: "Чо нічо не робите? Хто там возмущається проти влади? Фамілія? Ну-ка перевірити!"
В наших судах фіг шось доведеш, і якшо нема бабла шоб викупити - сім"я без дитини.
Не знаю як в інших країнах, но В НАС це будуть ГРОШІ і ВЛАДНИЙ ІНСТРУМЕНТ.
Я не роздуваю проблему - вона вже роздута в РУнеті. Тепер наша черга.
Ювінальна юстиція
Наказом № 198/7 від 16.03.2010 Міністерства юстиці з метою розбудови сучасної системи ювенальної юстиції задля зменшення рівня злочинності серед молоді та покращення захисту їхніх прав та інтересів про утворити робочу групу з впровадження системи ювенальної юстиції в Україні. Що таке Ювінальна юстиція? Згідно закону про Ювінальну юстицію наші діти в школах будуть знаходитись під наглядом представників з прав дитини, тобто будуть вчити дітей доносити на своїх батьків чи неображають їх батькі, чи забороняють йому сидіти в інтернеті, чи заставляють помити та прибрати в квартирі. За твердженнями ювінальних технологів це порушенням вони мають право забрати в Вас дитину в судовому порядку, коли заберуть одну дитину можеть забрати іншу, обставинами за яких будуть вилучати дітей з сімї буде нехватка фруктів в холодильнику, безробіття батьків. Ювінальна юстиція підконтрольна ООН і дітей можна буде відсудити через міжнародні суди, враховуючи бюрократію суди будуть довгими і вернути свою дитину буде практично неможливо!!! Враховуючи що в звязку з тим що багато батьків виїхало закордон і діти залишилися на отриманні в батьків пенсіонерів ті норми небудуть виконуватися. механізм остаточного руйнування сімї запущений.

http://news.yurist-online.com/laws/15483/
Чергова бздура заокеанських сіоністів-капіталістів направлена на руйнування сімей, створення армії рабів і відмову багатьох людей бажання мати дітей для скорочення людської популяції.
Я вас прошу, воно в нас не буде працювати і так
Ще й як буде, але прийде все дуже і дуже незамітно в міста-мільйонники, а з часом і на периферію докотиться. Ці програми розроблені вже дуже давно і в західній Європі вже діють на повну. Низький рівень народжуваності, невелика кількість офіційних шлюбів, бездітність - перші вагомі результати тої штуки і не тільки. Хочете, щоб в нас так було? то і дальше вірте в добрі європейські цінності)
voshkaniridze
Ти з якої.. планети?
Росія вже успішно продвигає: ЖЖ - http://bit.ly/brfVoM, http://bit.ly/cSiLWQ (не такі вже ті Ж і "жовті", кстаті)
В нас теж починається, я ж писав.

Америкоси далеко не тупі, як з них преться Задорнов. Вони давно пришугані своєю ж демократією. В нас пока - відносно вільно дихається. Аж занадто. Но ненадовго.
Ну шо приїдуть амерекоси і будуть у нас допити дітей проводити???
Я вас прошу. А якщо посадять якусь тьотю на пів ставки в школу, щоб то робити, та в неї може бути ще гірша ситуація дома на рахунок фруктів в холодильнику і т. д. До того ж в країні проблема з дітьми які зараз без батьківської опіки, можна подумати що її хочуть збільшити.
Доречі зараз існують психологи в школах, різні там соціальні фонди і т. д., які дивляться за порушеннями прав дітей. Дійсно позбавляють деяких челабеків батьківських прав, хоча скільки ще дітей недоїдають, недосипають, і ховаються вечорами хто зна де від "батьків" алкашів.
Я не знаю де ти набрався тої святої наївності за літні канікули, но спустись трохи на землю.

Представ шо до тебе постукає та сама "тьотя на півставки" (правда з двома мєнтами), тіпа поступила інформація, доколупається за любу мєлоч і випише рішення про неналежні умови утримання дитини. Дитину - в дитячий будинок, ти - звісно протестуєш в суді/ін. інстанціях. Справа триває кілька місяців, в той час дитина у вшивому дитбудинку. Стандартна процедура, закон розпливчатий, трактовка довільна.

Питання 1 - скільки ти готовий заплатити щоб дитину забрати звідтам додому?

Питання 2 - що ти будеш робити для недопущення такої ситуації?
Правильно, сидіти і не рипатись куда не слід, шоб чиновники/лікарі не звертали лишній раз на твою сім"ю уваги.

А безпризорніки підуть для статистики, походу вони і державі нафіг не потрібні/невигідні.

Ну? дойшло? Чи призвем в тему ше Олега, шоб пояснив?
Alexis пише:
Представ шо до тебе постукає та сама "тьотя на півставки" (правда з двома мєнтами), тіпа поступила інформація

Пошлю її нафіг разом з ментами. Я дома, це приватна власність, хай тусують. А обшук так просто не зроблять(тут вже тьотю менти пошлють). Одним словом вчіть свої права, і не бійтеся всіх підрят.
voshkaniridze пише:
Пошлю її нафіг разом з ментами

Та ніхто і не вдирається і ніякі обшуки не проводить.. і на права твої ніхто не посягає..
І чо ти думаєш шо до такого варіанту розвитку подій додумався тільки ти, а вони нє?
http://vkontakte.ru/gsearch.php?section=video&q=%EA%EE%E1&name=1

докладніше про ювінальні суди можна подивися в контакті.
Олег пише:
http://vkontakte.ru/gsearch.php?section=video&q=%EA%EE%E1&name=1

докладніше про ювінальні суди можна подивися в контакті.

КОНЦЕПЦИЯ ОБЩЕСТВЕННОЙ БЕЗОПАСНОСТИ???
Наступного разу на ютуб посилай.
Серийные самоубийства матерей в Полтавской области - плоды ювенальной юстиции на Украине
Цитата:
Со слов очевидцев были случаи, когда детей отбирали и просили за них серьезную сумму. Когда мать приносила требуемую сумму - детей отдали, но пригрозили: "Если будешь поднимать шум, больше ты их не увидишь!". Такова ситуация в Лохвицком районе прекрасного Полтавского края...
... Этот случай самоубийства матери не единственный в Лохвицком районе. До этого еще две матери добровольно ушли из жизни после того как соц. служба отобрала у них детей. Заметьте, матери не пьющие и не наркоманки. Одна из них просила - "Не забирайте у меня детей - я покончу жизнь самоубийством!". После того как забрали - повесилась. За них некому было заступиться и дело так и замяли. Местные жители говорят что были еще случаи, но данных про них пока нет.

Ідеальний, еффективний і законний метод..
Сьогодні одна повісилась, завтра інша прийде в соц. службу з ножиком...(чорний гумор) Чоча і те і інше біда. Але то просто одна сволота там працювала.
А ящо більш серйозно то покажи звідкіля цитуєш(я взагалі то жовтої преси не читаю).
voshkaniridze пише:
то покажи звідкіля цитуєш

зарапартувався вошка. зцила ж вгорі є
voshkaniridze пише:
Я вас прошу, воно в нас не буде працювати і так

Ой як буде шановний, ще й як буде !
Поглянь на ТВ, як зараз почали мусолити цю тему. Чомусь раніше не було стільки передач про бідних дітей на вулицях та в сім"ях алкашів.
Приймуть, як ЄС притисне все приймуть. Про 100% підняття цін на газ та підвищення пенсійного віку хтось з нами радився ? Хтось питав якої думки народ ?
Ернесто правильно згадав, це один з пунктів жидівської еліти і він повинен бути впроваджений.
Стосовно самогубств жінок на Полтавщині я теж таке чув.
BBC пише:
це один з пунктів жидівської еліти і він повинен бути впроваджений

Не поняв.. Ви про шо?
Alexis пише:
Не поняв.. Ви про шо?

довго пояснювати, думки вголос ...