Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Весна на шаленій швидкості

Автор Повідомлення
Весна на шаленій швидкості
З нагоди побудови міської оптичної мережі ТзОВ "Центр сервісного обслуговування" продовжує тішити Золочів'ян новими весняними пропозиціями:

1. Протягом весни 2010 року підключення до ethernet мережі абсолютно безкоштовне!
2. Усім користувачам мережі з тарифними планами від 70 гривень включно і вище видані власні статичні зовнішні адреси
3. Швидкість доступу на тарифних планах від 70 гривень включно і вище збільшена в 1,5-2 рази.
4. Нічна швидкість доступу подвоюється.

Бажаємо усім веселих свят!
andry пише:
2. Усім користувачам мережі з тарифними планами від 70 гривень включно і вище видані власні статичні зовнішні адреси

На сайті пише зовсім інакше

http://cso.com.ua/index.shtml?inet_cust_price

Індивідуальна зовнішня IP адреса видається лише за зверненням абонента. Це пов'язано з підвищеним ризиком злому комп'ютера абонета з боку Інтернет та високою вартістю даного ресурса.

Самі собі суперечите
Дякую, nrg1, як зажди, даємо більше ніж обіцяємо
Дійсно треба відредагувати.
Відредагував.
Дякую за швидкість. Працюю переважно вечером, кинув одного разу тест
Результат мене вразив...
[/img]

Дякую за відгук, yokogama!
andry пише:
Наступний, 2011 рік - рік ethernet технологій

пля, андрій якшо не протягните мині на сило ethernet то я вашу гнилу канторку размажу. шо, страшно?
Васілій пише:
мині на сило

Шо за село?
andry пише:
Шо за село?

Звісно , Єлиховичі! Майже центр європейської цивілізації, а ЦСО ще навіть кабель туди не протянуло, і скоріше всього навіть не думає це робити!
roma пише:
Звісно , Єлиховичі!

рома! ти слєдіш за мноу
roma пише:
і скоріше всього навіть не думає це робити!

а як жеж
andry пише:
2011 рік - рік ethernet технологій, нарешті це вже зрозуміли усі,

roma пише:
Звісно , Єлиховичі!

В Єлиховичах вже 2 роки існує можливість підключатися за технологією radioethernet. Цією можливістю вже скористалися десятки мешканців села. Виглядає, що на разі усі ніби щасливі, щомісяця робимо кілька нових підключень.

roma пише:
ЦСО ще навіть кабель туди не протянуло

Щодо провідного ethernet то на разі в селах є кілька проблем.

1. Відстані. По-доброму потрібна оптика до будинку, її собі зможуть дозволити дуже і дуже заможні мешканці (дорого). Мідний ethetnet працює на 100, максиум 140 метрів від оптичного вузла, яких, відповідно, потрібно десятки.

2. Дуже часто, в приватному секторі, людей доводиться ВМОВЛЯТИ на колективне підключення, кожен абонент чомусь хоче мати власну антену на власній хаті. В багатоповерхівках колективні підключення виходять якось природніші та й значно дешевші.

3. Будівництво. Протягування дорогої оптики на дерев'яних стовпах між якими їздить техніка виглядає якось недовговічно (сама оптика служить багато десятків років). Каналізація переважно відсутня, а існуюча на зорі незалежності держави була подарована Укртелекомові та монополізована.

Виходячи з вищеописаного можна зробити деякі підрахунки, які покажуть, що поки в селі не буде хоча б сотня користувачів, підключення за будь-якою дротовою технологією напевне є безнадійно нерентабельне. Набереться сотня-півтора - будемо думати про оптику. Десь так.
За кордоном такі проекти існують, але там вони прибуткові, адже по-перше держава сприяє провайдерам, по-друге, вартість інтернету для провайдера в рази нижча, а підключення та тарифи для енд-юзера в рази вищі (транспортна інфраструктура розвинутіша а населення заможніше).
Кажуть, київляни з новоявленого Пан-Телекому тиснуть, щоб в ЦСО відмінили нові тарифи і так само як в них підняли ціни. Народ хвилюється, чи обріжуть швидкість тим, хто вже підключений, чи ні?
batman пише:
и обріжуть швидкість тим, хто вже підключений, чи ні?

Підстав для хвилювання немає. Існуючі абоненти і далі можуть користуватися акційними тарифами. Але важливий нюанс - тільки до моменту появи заборгованості або при зміні тарифного плану на менший, за вартістю.
Для лояльних користувачів швидкість залишається акційною!
ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!! (нікого обідити не хотів)
НЕ НРАВІТСА:
andry пише:
Ніяких додаткових оплат (зміна тарифу, тощо) немає

Хоча на сайті за адресою http://cso.com.ua/index.php?text=internetprice я наступну фразу зустрів три рази: Вартість зміни тарифного плану на менший, за вартістю, складає 20 грн.

В мене на роботі в різних офісах Інтернет від різних провайдерів. Таким чином в Струтині ЦСО, у Львові та Тернополі "Укртелеком", а от недавно у Рівному 3G"Утел". А щас по подробніше.
ЦСО люблю за якість. Що, що а якість Інтернету та особливо якість обслуговування клієнтів у них завжди були на висоті. Мінусом у них є покриття. Всетаки це не національний провайдер, тому ні у Львові ні у Рівному підключитись немає можливості.(хоча можливо це також і плюс, бо невже ви думаєте, що якийсь там національний провайдер буде з вами панькатись, якщо у них по всій країні тисячі клієнтів).
Укртелеком класний за покриття, та свої 24 Мбіт, хоча у Львові лінія так їх і не витримала, тому скоро думаю перейдемо на "Аркада-Х", хоча в Тернополі ОГО-Ультра нічо так работає.
Тепер історія як я взяв 3G у Рівному. А все дуже просто. У Рівному в фірми немає жодного договору на оренду офісу, а усі провайдери хочуть, щоб за адресою де ви підключаєте Інтернет Ви мали якісь документи на право власності чи оренди. Найпростіше було поїхати у Львів, взяти модем та сімку Утел. Конечно після введення безлімітних тарифів (наступили на ті ж граблі що і з ОГО) швидкість не очень, тим не меньше пріоритетом була не швидкість Інтернету, а швидкість підключення.

Доречі друге фе:
andry пише:
на 3G вже немає безлімітів

а як тарифи якими у Рівному користується наш офіс: http://www.ukrtelecom.ua/services/customers/mobile/tariff/internet ?

TO BE CONTINUE
Бачу що для чистоти експерименту тре буде ше взяти додому Пан-телеком!

PS
Ще раз прошу не ображатися усіх провайдерів. Сам колись підключав Інтернет і знаю які це важкі гроші. Я пишу щоб вказати усім на їх недоліки, можливо це дозволить Вам покращити свою роботу.
voshkaniridze пише:
а як тарифи якими у Рівному користується наш офіс

Укртелеком односторонньо ввів обмеження на об'єм інформації, незважаючи на гучну рекламу про "справжній" безліміт, без обмежень. Обмеження появилися досить недавно, з початку цього місяця, і вони досить жорсткі:

Цитата:
*з 1.07.2010 для абонентів тарифного плану «ОГО! Мобільний 256» після скачування/прийому 5 Гбайт трафіку в мережі Укртелеком, а для абонентів «ОГО! Мобільний Необмежений» - після 10 Гбайт швидкість встановлюється до 64 Кбіт/сек на приймання та до 32 Кбіт/сек на передавання даних.

Це вже так званий "умовний безліміт", або тариф, який включає певний об'єм трафіку, а далі йдуть якісь суттєві обмеження.

voshkaniridze пише:
Бачу що для чистоти експерименту тре буде ше взяти додому Пан-телеком!

По вартості підключення умови однакові, правда, обладнання різне. Проси установку RouterBoard (411R або 411AR, якщо маєш ноут), бо з булетом не матимеш перспектив, якщо щось не складеться
Вошка! ти зуби не заговарюй. поляну вже накрив? куда підходити? відхепібьорздити
voshkaniridze пише:
НЕ НРАВІТСА:
andry пише:
Ніяких додаткових оплат (зміна тарифу, тощо) немає

Хоча на сайті за адресою http://cso.com.ua/index.php?text=internetprice я наступну фразу зустрів три рази: Вартість зміни тарифного плану на менший, за вартістю, складає 20 грн.

Оплата за ЗМЕНШЕННЯ тарифу введена в липні, тому те, що залишилося на сайті є вірним частково і залишилося через неуважність. Дякую, за зауваження, буде виправлено сьогодні.
Пояснення. Останнім часом, у багатьох клієнтів з'явилася звичка постійно змінювати тарифи (щомісяця або навіть кілька разів на місяць), чи призупиняти послуги на строк до кількох днів (наприклад, "їду в Шацьк, призупиніть а потім, через 3 дні включите").
Зміна тарифу - робота, яка займає час як в бухгалтерії, так і в мене, і вона потребує оплати. Її стало досить багато, тому треба або наймати ще одного працівника, який би тільки цим займався і відповідно піднімати тарифи, щоб оплатити його роботу, або ввести плату за зміну тарифу. Вирішили перейняти досвід інших провайдерів, адже практично усі беруть таку оплату в розмірі від 20 і більше гривень. Тепер кількість заявок на зміну тарифу / призупинку зменшилася в рази, це зменшує навантаження на працівників, які можуть займатися своїми прямими обовязками, не витрачаючи дорогоцінний час на зловживаючих безкоштовними послугами клієнтів.
Васілій пише:
Вошка! ти зуби не заговарюй. поляну вже накрив? куда підходити? відхепібьорздити

Не по темі, тим не меньше дякую за вітання. Будь-коли дзвони проставлюсь.
andry Будь-яка робота повинна оплачуватись. Зміна тарифу в тому ж числі. Одні провайдери ховають цю оплату в тарифи(заставляючи усіх користувачів платити за тих хто міняє тарифи), інші вводять оплату за послугу. Як на мене то другий варіант справедливіший. Все що мені не сподобалось це те що на форумі одне а на сайті інше.

Доречі сайт став кращий. Звичайно що ще є над чим у вільний час попрацювати. Наприклад кнопка звіт по трафіку показує нулі.
Дякую, voshkaniridze

Щодо сайту - 95% роботи виконав форумчанин Eton, я думаю, йому дуже приємно читати відгук.
Щодо статистики використання - вона тимчасово відключена, в ній просто немає потреби. Ми абсолютно ніяких обмежень на використання об'ємів трафіку не накладаємо, тому використовувати ресурси обладнання на облік трафіку вважаю недоцільним.
якия конект сайту Пан-Телеком [/i]