Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що ж то буде, що ж то буде...

Автор Повідомлення
Що ж то буде, що ж то буде...
Може я ставлю занадто глобальне питання, але все ж таки... Як ви бачите нашу країну через, скажімо, 5 років? Де ми будемо жити: може в Українській губернії РФ? Чи може варто пакувати валізи і забиратися за кордон подалі від гріха?
Подаватися нікуди не треба, якщо буде Руська губернія, то може життя стане краще, приєднамо ще Білорусію і взагалі буде СССР намбер 2 Україна як така, і наші славні політики доказали тільки одне-гребти під себе вони вміють дуже-дуже добре. Який би поганий СССР не був, люди жили при ньому краще, була робота і добра зарплата, не треба було тих циганських Італій і Португалій, і саме головне такого бардаку, як зараз, не було.
Все, треба тікати... Куди втечеш, всюди та сама фігня. А почитавши Апокаліпсис заспокоюєшся - яка різниця, де зустрічати кінець світу?
Поправочка: краще жилося незначному відсоткові населення, який мав доступ до корита, чи літературною мовою кажучи, влади. Це було десь 20% людей. Решті жилося не так вже і солодко.
Ти кажеш, що бардаку не було? Був. Але говорити про нього не мали права. Це піар технології (може слово модне і сучасне, але техніка стара як світ). От дехто з молодих людей і вірить словам, які десь колись хтось казав. А в нашому світі стільки-то брехні!
Я сама союзу майже не пам"ятаю, але багато чула від своєї сім"ї, від людей, які знають самі, як там "добре" було! Цим словам я дійсно можу впевнено повірити.
Можна про це спорити дуже довго і кожен буде правий в чомусь. Дійсність така, що при Союзі було мало свободи, але радіо-завод і багато інших державних установ робили і заробляли непогані гроші. Зараз непогані гроші люди заробляють або заграницею, або ті що добре крадуть або обходять стороною закон. Сприймай це як факт. А також сприймий як факт те що багато простих, повторюю простих, робочих робили на нашому заводі і не думали про якісь Польщі чі інші країни. Польська жеброта сама до нас приєзджала на заробітки. Я не вірю словам які десь-хтось казав, я говорю те що пам'ятаю. А тепер, будь-ласка, ти мені роскажи, що таке піар-технологій і яке він має відношення до СССР?
Це штучні засоби формування загальної думки в суспільстві. Це робиться всякими яскравими гаслами, суспільною роботою (піонєри, комсомол), це коли вчителька в школі може покарати дитину, яка говорить рідною мовою. а в гіршому випадку настукає на її батьків і їх в КПЗ забирають, що ідеологію радянську не підтримують і розхитують! ("Как посмел, падла!!!") Це почуватися в себе вдома комусь винним за те, шо ти взагалі живеш і дихаєш их воздухом! Нормально? І скільки тобі грошей дадуть, думаєш багато? Сумніваюся. Не своїм багато не платять.
Ше одне! Структура і ідея СССР наскрізь штучна. Її створили кілька людей, а в народі вона не прижилася, тому її і нема зараз. Якби всім так добре тоді було, то чому цього нема до сьогодні? Я знаю, що люди з власної волі і від щирого серця помирали за національну ідею, а хто добровільно помер за систему? Я таких не знаю. Ось де можна побачити, де справжня цінність, а де фальшивка. От, по-моєму це найпереконливіші аргументи.
Цитата:
Структура і ідея СССР наскрізь штучна. Її створили кілька людей, а в народі вона не прижилася, тому її і нема зараз.

MUBa,
Вы помиляєтесь, причому дуже сильно. Ідея така існує, причому перспектива набагато краща ніж в нашої демократії. Я говорю про країну Китай, яка за розвитком своєї економіки набагато сильніша за інші країни світу. Одна біда в бідних Китайців, не вміють користуватись презервативами і роблять забагато дітей, тому одне що зупиняє цю комуністичну країну від лідерства в світовій економіці являється надзвичайне перенаселення країни...

На рахунок формування загальної думки в суспільстві, то в цьому ви праві. Як і в Росії так і в Україні формується доволі погана думка про наші сусідні країни завдяки засобам масс-медія.
Так, по-перше, шо за "ви"? Мені тільки 18 років! І ми тут ніби й не сваримося, а по-здоровому дискутуємо, хіба ні?
MUBa
Sorry, думав ти набагато старша. В Інтернеті це можна сприймати як дуже хороший комплімент
Richard, я з тебе в шоці! Читаю твої повідомлення і дивуються як, ніби розумні освідчені люди, можуть так примітивно думати. Я не знаю скільки тобі років, але думаю не багато і ти не маєш морального права стверджувати що при СССР було добре жити. Це була своєрідна "МАТРИЦЯ", ілюзія чудового світлого життя, а поза тим мільйони закатованих знищених людей. Звідки візьметься Україна, якщо всіх прогресивних людей було ліквідовано, а натомість завезено чужинців без віри, без культури напів-людей, які силою впроваджували "идею коммунизма". І саме більше мене дратує тупість сучасних людей які плачуть за минулим бо "ковбаса і хліб був дишевий" і не треба було ні про шо думати бо за всіх думала компартія. Люди, які пропагують такі думки, є рабами і бидлом, і вони не заслуговують на нормальне людське життя, та воно їм і не потрібне, тому знову віддаємо владу кому-небудь, аби нас не рухали. І не кажи що зараз нема роботи нема де заробити гроші - це брехня! Хто хоче той знайде!
maximus,
Ти думаєш як середній американський-республіканець якого 20 років годували пропагандою "комунізм-зло". С фактами спорити тяжко, було вбито багато невинних людей, але це була діяльність окремих державних діячів яким їхала криша і було це дуже-дуже давно. Сама система має право на життя, і як показує сучасний час, без втручань Америки, досить успішно. І нікого не вивозять, нікого не завозять, немає ні-яких Матриць...
Шкода тільки що в багатьох Українців комунізм асоціюється с тим самим що і в Американців плюс з Сталінізмом і репресіями.
Цитата:
І не кажи що зараз нема роботи нема де заробити гроші - це брехня! Хто хоче той знайде!

Ага. Тепер понятно
maximus пише:
А поки в мене крадуть я буду робити те саме.

Так і живем
Я згідна з Річардом, тоді було краще, звичайно, ніхто не каже , що було ідеально, але не так як тепер. І ви не врахували, що в нашому менталітеті є така загугулінка-----як ЖИТИ ТІЛЬКИ ТАК , ЩОБ БУЛО БОБРЕ ТІЛЬКИ МЕНІ, І НЕ ВАЖНО ЯКИМИ ШЛЯХАМИ ТОГО ДИБИВАТИСЯ. чого нападати на москалів.. послухайте історії своїх старших родичів, хто руйнував храми і хто знущався над ближніми? свої ж.. ті що чуть чулись в силі.. а культура і звичаї по при всі заборони жили.. хто хотів-той молився.. хто хотів-----розмовляв своєю мовою. КОЛИ БУДЕ КРАЩЕ-------А ТОДІ, КОЛИ ДІТЕЙ ВІД МАТЕРІВ ВІЗЬМУТЬ І ОКРЕМО ВИХОВАЮТЬ.. може вони не переймуть тої всьої погані що в нас заложена.. ми дуже спицефічна нація
ІНКОГНІТО,
Ого я дуже приємно здивований що хтось розділяє мою думку
Взагалі на Західній Україні багато хто із молодого покоління живе старими стереотипам. В Росії точно так само. До мене в гості мав друг з Москви приїхати. Так він першим ділом питався як там(у Львові) відносяться до Рускої мови, бо він чув дуже багато різних історій про Бандеровців. А другий знайомой який приїхав с Казані, взагалі був дуже приємно здивований тим що побачив у Львові і тим що чув від своїх Руских колег.

Масс-медія має страшно великий вплив на сприйняття людини і на жаль в більшості випадків цей механізм вдало використовують на людях в передвиборних кaмпаніях.
В мене ніколи не виникало проблем в спілкуванні з людьми різних національностей.. і взагалі.. нема поганих чи добрих націй----люди просто різні бувають.. але правда хохлушкою мене називали
Richard! Кожна людини має свою точку зору на політику і на історія, і це нормально, дискусія повинна будуватися на принципах здорового глузду. А те що ти пишеш переходить всі межі. Тупо виривати відривки фраз причому з інших розділів
maximus пише:
А поки в мене крадуть я буду робити те саме.

Дана цитата є не повною і відноситься до іншої теми
http://forum.zl.lviv.ua/topic60.html?highlight=%EF%EE%EA%E8+++%EC%E5%ED%E5+%EA%F0%E0%E4%F3%F2%FC
Це показує про твій примітивізм в спілкуванні і невміння вести дискусій!
Приниження------це теж не показник здорової дискусії, критика теж повинна мати межі, хоча я вас обох не знаю, але як казав кіт Леопольд------"РЕБЯТА---ДАВАЙТЕ ЖИТЬ ДРУЖНО!!!"
Richard,
ти так цікаво закрутив! Спочатку пишеш, що конкретно СССР - супер, а потім - що СССР - це не є по-суті комунізм, а тільки вибрики окремих людей.
Richard пише:
Ти думаєш як середній американський-республіканець якого 20 років годували пропагандою "комунізм-зло".

Комунізм - не зло. Стосовно того в мене ніяких упереджень нема, боронь Боже. Мор чи Кампанелла (знайомі імена?) придумали першооснови такого устрою з найкращих міркувань. Я навіть читала "Утопію". Це Томас Мор придумав собі таку країну з ідеальним ладом, де всі були рівні, всі все мали, всі щасливі були і нікого їм не треба було. Країна жила сама в собі, за горами-морями, щоб ніхто з широкого суєтного світу не заважав спокійному життю... Люди мали мати по 2 дітей (щоб рівновага трималася), все мало бути передбачене, кожен ходив на якусь одну роботу, а в вільний час можна було сидіти в бібліотеці, щоб самовдосконалюватися. Ні кроку вліво, ні кроку вправо, ніякого індивідуального самовираження, всі як один і один як всі. Це і є головний мінус такого устрою - сучасні люди - індивідуалісти, вони так не виживуть. Ну як, подобаєцця початок? Ота теорія і принцип колективізму, викладений у ній, дали початок теоретичному комунізму. А потім був Маркс, Енгельс, вони то, здається, з економічного боку обгрунтували.
А потім появилися люди, які вирішили взяти оту морівську ідею, зклепати з Марксом-Енгельсом і зробити таку систему насправді. Для чого - не знаю. Або то були просто фанатики з величезними амбіціями, або, швидше за все, хотіли загребти під себе побільше, прикриваючись красивими гаслами. Спробували - ніби виходить! Але люди нервуються!.. А шоб не нервувалися - треба від них спочатку все забрати, а тоді видавати по маленькій частинці, щоб дякую казали! А як почнуть знов нарікати - то на Сибір, мать їхню, або голодоморчиком заморити! А люди-то все одно нарікають!
А тепер подумаємо: чи нервувалися би люди, якби все було так гладко і красиво, як про то писали і говорили?
Це був не чистий комунізм, який би мав бути, а його спотворений варіант. Бо лідер такої махіни не може бути такий, як всі інші: він по любому мав би бути індивідуальністю-унікалом, навіть трохи хворим. А де хвороба, там і агресія, там і терор.
Можете сказати, що в 80-х роках ніякого терору вже не було. Але чи допускалося якесь вільнодумство, навіть добре якісно? Ні. І таких речей як форуми не могло би існувати, і інтернету би не могло існувати, і радіо нормального і телебачення. І США чи Західну Європу можна було би бачити тільки на малюнках, вночі під ковдрою з ліхтариком, бо НЕ МОЖНА би було!
Цитата:
Це показує про твій примітивізм в спілкуванні і невміння вести дискусій!

Вести дискусію, я вмію дуже добре, особливо с такими людьми як ти. Я розумію коли немає що написати, можна нахаміти, багато розуму для цього не треба. І чесно кажучи, не сміши мене своїми постами в яких ти говориш про здоровий глузд, а потім неадекватно реагуєш на повідомлення в якому яскраво видно смайлик в кінці
Як я можу ще реагувати, коли ти відкрито виставляєш мене злодієм! Ця цитата вирвана з повідомлення про програмне забезпечення, і в тому сенсі ти тоже крадеш і будеш красти!. І постав шоч 100 смайликів в кінці це нічого не міняє!
Люди, це не зовсім - точніше, зовсім не - стосується теми! В приваті будете люб"язностями обмінюватися. Хто за - підніміть руки!
maximus пише:
Як я можу ще реагувати, коли ти відкрито виставляєш мене злодієм! Ця цитата вирвана з повідомлення про програмне забезпечення, і в тому сенсі ти тоже крадеш і будеш красти!. І постав шоч 100 смайликів в кінці це нічого не міняє!

Повеселив, дякую. Спочатку треба думати що говориш або взагалі не говорити дурниць. А то сам себе виставляєш злодієм, а потім кричиш :lol:

MUBa
Цитата:
ти так цікаво закрутив! Спочатку пишеш, що конкретно СССР - супер, а потім - що СССР - це не є по-суті комунізм, а тільки вибрики окремих людей.

Я закрутив? Дійсно? Давай подивимся. ССС-супер? Якщо можна точну цитату де я таке сказав. А СССР не є по суті комунізмом а вибриками окремих людей? Мені здається що смисл моїх слів доволі сильно перекручений. Це я закрутив?

Цитата:
Можете сказати, що в 80-х роках ніякого терору вже не було. Але чи допускалося якесь вільнодумство, навіть добре якісно? Ні. І таких речей як форуми не могло би існувати, і інтернету би не могло існувати, і радіо нормального і телебачення. І США чи Західну Європу можна було би бачити тільки на малюнках, вночі під ковдрою з ліхтариком, бо НЕ МОЖНА би було!

Ти знаєш цей парафраф самий цікавий с твого повідомлення. За Історію виникнення комунізму дуже дякую, але я тобі можу реферат написати, але це буде трошки не в тему.

На рахунок того що ти написала. Вибач але це просто смішно. Я тобі ще раз наведу приклад Китаю і скажу що там тобою перечислене НЕ заборонено. Час проходить, все змінюється, навіть комунізм змінився і відкрив двері для участі в світовій єкономіці. Якщо виходити с твоїх слів, то Китай мав би зараз бути закритий для інвесторів с других країн, але в реальності все зовсім інакше.
А тепер про свободу слова в масс-медія. Ти думаєш та свобода є в Україні. Візьми наприклад простий Золочів і нашу газету Народне Слово. Там багато критики в сторону нашої влади? А чому? Візьмі історію Гонгадзе, подивись уважно ТВ, почитай газети, а потім зрівняй(якщо зможеш звичайно), яка свобода слова у нас, а яка в інших країнах Західної Европи чи США. Наша свобода слова то якраз і є Матриця.
Чо ти такий умний в Китай не поїхав, якщо там так добре, а в Штати. Напервно там тепліше правда. А на рахунок свободи в СССР... люди які прогинаються під систему не відчувають тиску - це факт. Якщо людина мала свою думку і намагалася відстоювати її вона обовязко попадал під прес тоталітарної вистеми. Я це відчув на своїй шкурі коли в 91 році (СССР фактично був розвалений) намалював в зошиті тризуб. Так що не треба ля-ля. Що стосується свободи слова то раніше його в нас просто не було, а зараз воно контролюється грошовою масою. І в нас і в твому Китаї.
Цитата:
Чо ти такий умний в Китай не поїхав, якщо там так добре, а в Штати. Напервно там тепліше правда.

А чому я повинен був їхати в Китай??? Тільки тому що мені подобається як розвививається економіка цієї країни і не подообається стиль життя, мова і все інше що звязана с цією країною. Другий раз коли буду кудась їхати спочатку буду дивитись як розвивається єкономіка, свобода слова і все інше. Логічно мислиш
Цитата:
Що стосується свободи слова то раніше його в нас просто не було, а зараз воно контролюється грошовою масою. І в нас і в твому Китаї.

Звичайно, тому що бідний ніколи не зможе контролювати, то на що в нього немає грошей. Ні в США, ні в Канаді ні в любій іншій країні світу.
Ого! То твій прогноз такий, що скоро шаблона фраза "європейська якість життя" заміниться фразою "китайська якість життя"? І ще одне - давай не плутати економіку з політикою, бо виходить ми говоримо про різні речі. Китай мав зовсім інші передумови свого комунізму: був собі Китай і сам для себе зробив собі комунізм - там ніяка інша нація з претензіями на панування не стояла над душою. А з Рашою в нас сам знаєш, як складалося. Та й до комунізму там зовсім не йде. Ти, мабуть, знаєш, що більшу популярність там мають партії правого спрямування (то нічо, шо за ними стоять зовсім "ліві" люди...) От якби зробити український комунізм тільки для України з українським керівництвом - ну це ше більш-менш. Це був би ДУЖЕ ризикований експеримент і я МАЙЖЕ впевнена, що наш національний характер того не сприйняв би. Але раз би вже про таке йшла мова, то нашій теперішній компартії я б таку справу не довірила.
За рахунок чого піднялася китайська економіка? Займає друге місце в світі після США 1. дешева робоча сила, 2. підробляють все шо продається, від булавки до автомобілів. Цивілізовані країни давно вже заборонили ввіз китайської продукції на свій ринок, і тримається їхня економіка за наш рахунок.
Чесно кажучи хотів закрити для себе цю тему, але прочитавши останнє повідомлення за рахунок чого єкономіка Китаю процвітає, вирішив таки відповісти
Цитата:
То твій прогноз такий, що скоро шаблона фраза "європейська якість життя" заміниться фразою "китайська якість життя"?

То не мій прогноз, то прогноз багатьох економістів/інвесторів, які про це говорять вже дуже довгий час. Я чесно кажучи не бачу за рахунок чого країна с таким величезним населенням може добитись такого високого рівня життя.

Цитата:
За рахунок чого піднялася китайська економіка? Займає друге місце в світі після США

Економіка Китаю займає 6-місце серед економік других країн і перше за розвитком.
В чому США займає перше місце, а Китай друге? Дуже цікаво послухати
Які країни заборонили продукцію Китаю? Які цивілізовані країни можуть тримати свої економіки за НАШ рахунок? Чим дальше в ліс, тим більше дров
Якщо можна, то відписуй с конкретними фактами, а то чим більше читаю твої повідомлення про економіку країн складається враження що в тебе дуже поверхневе поняття про все це "чув дзвін, але не знаю де він"
напеввно через п ять років ми вже не будемо жити
ну, на цій оптимістичній ноті...
будемо закiнчувати ''переливати в пусте порожнэ''
На скільки мені відомо з неофіційних джерел зараз в районі створена комісія яка буде віслідковувати незаконних підприємців району(37рік), тобто тих підрприємців які неплатять податок. Я хотів би спитати що робити з тими вчителями які займаються незаконною репетиторською діяльністю то поперше а подруге він тим доьється тільки більшої корупції у владних структурах нехай нагадає собі влада як вона ловила таксистів. Тут напевно вибори обійшлися дорого?
До чого тут репетиторство, де ти бачив щоб викладачі, які займаються репетиторством були оформлені як підприємці??? А оскільки вони не підприємці то і податку не повинні платити. До них притензій не може бути. Я думаю ця комісія створюється з іншою метою.
Олег пише:
Я хотів би спитати що робити з тими вчителями які займаються незаконною репетиторською діяльністю

Вони повинні сплачувати податки, раз вони отримують за це гроші - значить повинні платити податки.
Петро Бушенко пише:
Вони повинні сплачувати податки, раз вони отримують за це гроші - значить повинні платити податки

Про шо мова, нехай спочатку дадуть вчителю достойну зарплату і тоді від нього щось вимагають, чо ви до них причепились, вон депутати ганяють вагони туда-сюда без жодних податків, там збитки на мільони доларів для держави!!! А що вчитель, якщо має голову і можливість нехай собі заробить пару долярів, вам що шкода??? Вони ж знання вам дають, допомагають поступити в вуз вашим дітям і економлять вам купу грошей.
Richard пише:
Подаватися нікуди не треба, якщо буде Руська губернія, то може життя стане краще, приєднамо ще Білорусію і взагалі буде СССР намбер 2 Україна як така, і наші славні політики доказали тільки одне-гребти під себе вони вміють дуже-дуже добре. Який би поганий СССР не був, люди жили при ньому краще, була робота і добра зарплата, не треба було тих циганських Італій і Португалій, і саме головне такого бардаку, як зараз, не було.

Тільки без мене. Я таког не побачу це точно. Чому? Тому що я "НАЦІОНАЛІСТ". Хай хто шо каже не люблю я негрів, москалів і жидів, геїв, лесбіянок і інших. Треба буде возьму зброю до рук, навіть якщо буду один проти тисячі, але поки я живий Україна буде вільна. Хто зі мною???
А я А я ... найбільше ненавиджу расизм і негрів
Цитата:
Тому що я "НАЦІОНАЛІСТ". Хай хто шо каже не люблю я негрів, москалів і жидів, геїв, лесбіянок і інших.

Ти скоріше нацист, а не націоналіст
2 voshkaniridze
Ну добре, а негрів ти за що не любиш? Живуть вони собі в Африці, нікого не чіпають...
То тоже люди просто інакшого кольору шкіри, і вони теж мають право на цій землі, такщо не потрібно їх принижувати за те що вони належать до негроїдної раси.
voshkaniridze пише:
Тільки без мене. Я таког не побачу це точно. Чому? Тому що я "НАЦІОНАЛІСТ". Хай хто шо каже не люблю я негрів, москалів і жидів, геїв, лесбіянок і інших. Треба буде возьму зброю до рук, навіть якщо буду один проти тисячі, але поки я живий Україна буде вільна. Хто зі мною???

Ну чоловіче, це РАСИЗМ, а надмірний націоналізм - ФАШИЗМ!
voshkaniridze пише:

Можна ненавидіти окремих людей, чи певні клани відчувати ненависть до людей по національній, расовій чи інших ознаках це вже знадто.
Крім цього Ваші заклики взяти в руки зброю , коли потрібно буде, це просто високопарні слова. Не потрібно піддаватись емоціям людині, яка ратує за "Ідеальну країну" . Це по-вашому і є Ідеальна країна - в якій людина зі зброєю в руках стає головним аргументом дискусії?
Я тоже Вас підтримую kvartyrant, томущо війна до нічого доброго не приведе, хіба що до розрухи, голоду, хворіб. Такщо потрібно шукати мирний спосіб вригулювання любої проблеми, кулаками можна помахати в останній момент. Найпершим виявом свобідної країни є підтримка свободи слова, думки.
Олег пише:
Такщо потрібно шукати мирний спосіб вригулювання любої проблеми, кулаками можна помахати в останній момент. Найпершим виявом свобідної країни є підтримка свободи слова, думки.

слушна думка. До свободи слова я б ще додав такий термін як адекватність сприйняття критики. З цим в нас теж проблеми . Лозунг "Хто не з нами - той проти нас!" на жаль актуальний і сьогодні.
voshkaniridze пише:
Хай хто шо каже не люблю я негрів, москалів і жидів, геїв, лесбіянок і інших.

Перепрошую, я не те мав на увазі. Я не люблю організацій що "боряться за їх права". В розвинених країнах самою незахищеною особою є гетеросексуальний мущина білого кольору шкіри. Бо шо де не зробиш, то зразу починається: "Ти нацист", "Ти обідив гея/лесбіянку тільки через те шо він/вона (авт. скоріше воно) є гейом/лесбіянкою", "Ти образив жінку, бо вона жінка". Часто трапляються навіть абсурди. Почитайте. Тим більше інет у всіх є.
О. Була тема про майбутнє, а вийшла про майбутнє. Мені трохи більше ніж 18 років, і я непогано пам"ятаю часи СРСР. Так от нічого доброго про цей час сказати не можу, був жовтенятком, в піонери не взяли, за те що порвав спеціально в класі портрет Леніна( скандал в школі був грандіозний, батькам дісталося). Моя сім"я жила дуже забезпечено, батько мав можливість, пам"ятаю банани і апельсини ящиками, а сусіди немали часто масла, і їхні діти приходили до мене часто перекусити щось смачного. Одяг з Югославії, Польщі, Туретчини. Але батько завжди мене виховував патріотом УКр. казав що СРСР це погано, ясно що вссе пошепки на кухні.

додано через 39 секунд:

Сорі, вийшла про минуле
massimo, ти молодець, не зустрічала людей, які б отак відкрито казали, що живуть або жили добре та ще й в порівнянні з іншими. Переважно люди чомусь це скривають. Так, тепер по темі: я думаю, що нічого доброго нас не чекає в майбутньому. Головне те, щоб кожен займався своєю улюбленою справою, можливо тоді, коли в кожній сфері будуть не випадкові люди, а спеціалісти ( будь то лікар, чи педагог, чи навіть двірник), буде краще життя. І ніхто не буде брати хабарів.
VIA а що скривати. Ті хто мене знає, знали і бачать зараз як я живу, мені сісти і брехати соромно. А на рахунок правди, то тут на форумі є люди які м"ягко кажучи дурника клеють. От наприклад опитування про порно двоє чоловік пише що не знають що це таке
Що ж то буде, що ж то буде - МУБа, не бідкатись!
Відповідь на не надто глобальне питання.
Через, скажімо, 5 років, ми будемо жити в Українській державі, де, можливо, буде не стільки змін в плані покращення матеріальних благ, але в плані підвищення національної свідомості. І не варто пакувати валізи і забиратися за кордон подалі від гріха. Щось зробити на краще для себе, своїх дітей та держави, хоч то далеко не просто, - можна зробити і вдома. Так вже сталося, шо переважаючій більшості простіше шукати тимчасового прибутку за кордоном, хоча то не задля панського збагачення робится.
І нехай то буде і не через 5, а більше років, а я вірю, що ті повільні зміни, що відбуваються на Україні будуть зростати, й дедалі стрімкіше.
Зміни видно, і всі їх бачать, залишилось не губити віри, і більше думати про майбутнє. Не буде вже того, ігнорування (і без того безсилих) червоних привидів з минулого припинить взагалі їх існування.
Нехай живе Україна!
Кот да Винчи пише:
Щось зробити на краще для себе, своїх дітей та держави, хоч то далеко не просто, - можна зробити і вдома.

Ага-ага! Тутечки вже на багато років наперед усьо пороблено...
Куме, мастімо п'яти!
Кот да Винчи пише:
Через, скажімо, 5 років, ми будемо жити в Українській державі, де

Два варіанта - або потрошки будувати ту саму державу, або мастити п'яти.

додано через 3 хвилини 6 секунд:

Ага, є третій: спочатку друге, потім перше