Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи потрібна Україні ще одна державна мова?

в Україні одна державна - українська 75%   3
а что, можно и по русски 0%   0
без різниці / без разницы 25%   1
Всього голосів: 4
Автор Повідомлення
Деколи в новинах можна почути необгрунтовану істерику з приводу того що російську мову в Україні притісняють. Паралельно деякі політики кричать про впровадження ще другої - російської. Це нормально?

В Україні є одна державна мова, яка є одним з головних атрибутів здорової нормальної цілісної держави. Ніхто ж не забороняє користуватись іншими. Так для чого?
"Азарович" ніби старається, наскільки я міг поспіхом побачити. Правда так вже виламує ті слова, шо аж у вухах нудить, але ж політично не хаміє.
То такі істерики підкидають партпрИшварки, політичні клоуни, шоб було над чим "працювати". Та ну їх!

От шо робити, шоб не допустити цього на державному рівні?
Alexis пише:
Так для чого?

тому шо реально російською розмовляє більше половини населення і вони вважають цю мову своєю рідною мовою. і відповідно люди хочуть гарантій на законодавчому рівні що і надалі зможуть без перешкод користуватись нею. а чому і ні? ми ж розумні і цивілізовані люди. я не бачу в цьому нічого страшного. гірше коли ця тема розколює народ.
Українському народу пофіг якою мовою користуватись. Народ ця тема не розколює. Теперішня давно затверджена ситуація народ цілком задовільняє. А розколять народ зміни в цьому положенні.
AVB пише:
Народ ця тема не розколює

ага-ага. халва. халва. халва
Васілій, ти шо за москалів? Чим тебе УКРАЇНСЬКА МОВА НЕПРИКАЛЮЄ?
прикалює. не прикалують придурки які думають що коли вони розмовляють українською, то вони автоматично кращі тих українців що розмовляють російською
Олег пише:
Васілій, ти шо за москалів?

і ти один з тих про яких я говорив вище вони не москалі, вони українці, які розмовляють російською. і дуже багато з них принципово не будуть говорити укр мовою, поки існують такі рагулі як ти. прасці єслі абіділ-накіпєла
Тут треба вияснити хто рагіль, я би тебе просив
Васілій пише:
і ти один з тих про яких я говорив вище вони не москалі, вони українці, які розмовляють російською

А чого немає на оборот, нехай би в Росії вводили Українську мову? А ти такий українець що продався, завтра прийдуть узбеки потім ще якісь
Васілій пише:
рагулі як ти
і ти під них ляжеш, аби гроші платили і ваСілін був свіжий, тоже не важно який чи ВІН чи китайський чи москальській.
Олег пише:
А чого немає на оборот, нехай би в Росії вводили Українську мову?

от і перша дурість рагульська-в Росії немає бажаючих говорити українською
Олег пише:
А ти такий українець що продався, завтра прийдуть узбеки потім ще якісь
Васілій пише:
рагулі як ти
і ти під них ляжеш, аби гроші платили і ваСілін був свіжий, тоже не важно який чи ВІН чи китайський чи москальській.

ну і шо? хіба я не правий-чисто рагульська логіка
Я тільки за то щоб однією мовою держави була мова рідного народу який проживає на території України, а в людини яка відкидає свою рідну мову просто намає батьківщини, є точка на карті і все, людина, яка рідну мову, є фальшивою тому що вона відкинула дух свого рідного народу. Зараз вона продала дух народу, завтра продась свою маму, батька, землю на якій живе її народ для таких рагулів, то все нормально. І на міряй людину своїми рагульськими мірками. Тебе Василий этого непонять. Для осіб, які відкинули рідну мову розмова про рідну мову рідного народу не має жодного сенсу через відсутність рідного народу. От тому ми там погано живем. Тобто цілком природним буде констатувати той факт, що рідна мова для осіб, у яких відсутній рідний народ, також відсутня.. А "істиною" для таких є їхня улюблена фраза: "какая разніца на каком язикє"
ну раз пішла така пянка давай розказуй як ти збираєшся жити в одній країні з людьми яких ти вважаєш продажними, манкуртами, бандітами, маскалями і т. д. і т. п. І чи захочуть вони після цього мати з тобою справу? чи ти може плануєш будувати Україну в межах Галичини?
Олег пише:
Тебе Василий этого непонять

точніше не скажеш-тебе мені нікада нє панять
Васілій, тут така штука манкурти та продажні збирають докупи і їх видно, а справу мати то вже моя справа з ким.
панятно. відповіді не буде. а на хера тоді пишеш мені? нічо ніпанімаю
http://video.i.ua/user/521040/2190/36057/?p=2#comments
Можна зробити так як з тими звірями, але ті хто зробили між нами ту різницю будуть тільки задоволені, але то не вихід. Треба пропогувати свою мову і тре починати з себе. Коли людина, яка тут живе на Україні все життя не навчилася розмовляє по українські, а наш українець підходить до неї і починає розмовляти російською то який він громадянин, чи поважає він себе? Починати треба з простого, треба поважати свою мову і себе.
Олег, ти рідкісний неадекват.
З твоєю пропагандою і провокацій "зі сторони" не треба.
Культура так і пре! Оратор мля..