Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Заробіток в інтернеті

Автор Повідомлення
Заробіток в інтернеті
Тема для обміну думками і досвідом тих, хто хоч раз пробував видерти копійчину з мережі, а також для тих хто планує, щоб не спотикались і не робили наших помилок.
Пробував. Но не видирав, а заробляв.
От тільки цикати по лінку за копійку якось не довелось. І шо, вигідно?
Неа за копійку ні, точно. Але інколи щоб поняти систему треба її відчути. За 10 копійок - можна спробувати... Але прийшов до висновку що більше заробляєш на партнерках, навіть клікових. От вивісив лінк на партнерку на сайті минулого тижня а на неї зайшов якийсь власник порносайту з Росії. І як його туди занесло навіть не пойму. Так за минулий тиждень тільки за 3 дні з його сайту впало 132 російські рублі. Мелоч но приємно. Я так поняв головне не заробити, а вміти забрати
Заробіток в інтернеті - це реальність. Але не для всіх. Така робота, як і будь-яка інша, потребує певних навиків, знані. Висококваліфіковані професіонали можуть заробляти близько 1000 $. Для того аби почати заробляти такі гроші в мережі потрібно чимало попотіти. Звісно на кліках, цього не заробите. До речі про заробіток в інтернеті ви можете дізнатися, якщо підпишетеся на розсилку "Как построить успешный бизнес в Интернете"
От не вірю! Не вірю я і все! Сам на собі переконався! У мене немає жоднї освіти по програмуванню та мережевим технологіям. Усьому навчився самостійно. Просто треба в себе вірити і прагнути досягнути мети. По трошки невеличкими кроками кожен день хоча б по 15 хв. Для того щоб почати заробляти потрібно комп, доступ до мережі і БАЖАННЯ. Все решту питання часу. Звичайно якщо ви хочете заробляти великі гроші відразу не вкладаючи в справу то так не вийде. Але якщо все робити поступово, то такої інвестиції як власний час буде абсолютно достатньо!
Далі для тих хто вже зробив перші кроки і має свій сайт або блог. Всі на початку стикаються з такою проблемою як збільшення відвідувачів. Я, особисто вважаю що достатньо 10 чоловік в день, але головне, щоб ця аудиторія була цільова. Ніж 100 чоловік які просто клікнуть і закриють сайт. Проте на початку навіть ті, хто просто заходить і навіть не читає ресурсу мають свій позитивний вплив на розкрутку.
Реальний заробіток на рекламі digital-ventures.net, регаєшся ставиш рекламу на свій сайт і получаєш по 0.1грн за клік по ній
bam пише:
тільки за 3 дні з його сайту впало 132 російські рублі. Мелоч но приємно. Я так поняв голов

b andriy 132 рублі за 3 дні , грубо 1320 рублі в місяць , після всіх
переводів 300 грн. в місяць, І це можна назвати роботою? Та якби я б
був дівчиною, я б з таким хлопцем чи мужиком за столом в барі не сів, щоб пиво випити!
Я розумію, що не всі можуть носити батареї на спині з 1 на 9 поверх на московських новобудовах, щоб заробляти хоча би нормальні гроші. Але і нащо займатися такими дурницями, і ще при тому псувати собі очі. Лікування, яке дороге , а очей особливо! Хлопці будьте мужчинами!
roma
то не я писав
тут digital-ventures.net реально заробити і 1000 в місяці і то не рублів а гривнів
ну взагалі digital-ventures це лохотрон і платили вони ДУЖЕ МАЛО! А минулого місяця вони закрились невиплативши нікопійки більшості своїх партнерів! Я на той час вже відмовився від них, пощастило а такий партнер як Google чи Yandex не підводять! Маючи власний сайт(блог) можна заробляти на хліб з маслом і навіть більше. Кому цікаво можу поділитись досвідом, і допомогти зі створенням сайту. Найпростіше це зробити на платформі Ucoz, навіть вкладати нічого непотрібно! Ладно якщо комусь цікаво то можу запевнити що 200-300$ в місяць при затратах 30 хв день це не потолок!
Шановний Maverick,

Партнерська программа digital-ventures на протязі своєї роботи щомісяця сплачувала комісії, при закритті у поточному місяці (не у минулому) були зроблені всі виплати постійним партнерам і тим, які набрали мінімальну суму для виплат.
Також було прийняте рішення про додаткові виплати партнерам зі статистикою більше 1000 кликів (які не досягли мінімального рівня) за умови, що за період роботи у партнера не було порушень.

Якщо у Вас є питання щодо виплат у Партнерський мережі, надішліть листа на адресу: affiliate@digital-ventures.net
оо, з ними я довго переписувався! потратив купу нервів і часу, і кінець кінців отримав бан, і свої чесно зароблені не отримав, як і всі мої знайомі... і взагалі я ніде ніодного позитивного відгука нечув про них! і якщо порахувати що з тисячі відвідувачів по рекламі клікають десь 10-20 то потрібно 500 000 відвідувачів щоб отримати 500 грн, от питання скільки часу потрібно чекати щоб отримати таку кількість відвідувачів?
хочете бабла на рекламі - Google AdSense - поки не дурили. Можна на Яндексдіректі, але слабше. Контекстна реклама - дійсно копійки. Заробити можна на партнерках або на реальних товарах чи послугах, на продажі посилань, рекламних постах, копірайті і рерайті.
Повністю згідний! Сам цим займаюсь не так давно але вже вийшов на досить високий рівень, лише з гуглівських чеків повністю вистачає на життя, і ще оплатити квартиру у львові...
на мою думку простіше отримати прибуток за допомогою інтернету
Maverick пише:
10-20 то потрібно 500 000 відвідувачів щоб отримати 500 грн
троки не вірно... Реально перевірив таку статистику: 30 днів - 9445 переглядів, від них 175 кліків, дохід =19,6 Є =200,9 грн Середня відвідуваність сайту 170-200 хостів і 314 переглядів. Вийти на таке можна за місяць, але доведеться хоча б по годині на день посидіти. Сайт наповняв тупо сканованим текстом, перекладами і рерайтом з унікальність під 80% Як на мене результат середній...
Клікери звичайно добре, але ніхто з моїх знайомих що сидять на заробітках в інеті на цьому не заробляє - нестабільно і мало виходить.