Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чого ми живем так погано?

Автор Повідомлення
Чого ми живем так погано?
Все життя ми зачимось біжимо, хочемо жити краще, працюємо і всеодно не живемо краще, чому так? Як нам жити ліпше? Чому ми такі егоїсти? Кожен з нас думає що коли він дойде до певної якоїсь цілі стане жити краще і все рівно чого бракує в нашому житті, і дальше ми шукаємо чогось кращого, що заставить нас задуматися що все в житті набагато простіше? Тільки через страдання людина зможе зрозуміти що жити треба люблячи один одного. Жити заради того щоб любити.
Все дуже просто Олеже. Ще дідусь Ленін казав Буття визначає свідомість, а свідомість визначає буття! На перший погляд казуїстика, але то тільки на перший. Живемо погано тому, що думаємо про всяку фігню, а, відповідно, і робимо вігн. У нас як в Собачому черці - революція в головах. От я перед виборами і протягом виборів доказував одному персонажу що він не правий, а той дер сорочку на грудях і лив пропоганду за Юлю на цьому форумі. І де тепер той персонаж, а головне де його Юля? Скажу більше, ЯК ВІД ЦЬОГО ЗМІНИЛОСЬ НАЖЕ ЖИТТЯ? А ніяк. Просто є категорія оленів і їх тисячі від низу до гори які пудрять нашим людям голови, придумують страшилки аби відвернути увагу від головного. Ажити будемо доти так погано поки займатись будемо фігнею замість того, щоб думати про власні сімї, поки працюватимемо за дякую, поки мовчатимемо коли з нас будуть робити дурнів. Нічого не зміниться, стадова психологія, інетртна маса. Вихід мабуть один, поки не стане вже так погано, що перестануть на чорне казати що воно біле і навпаки. Такщо, як казав мені один товариш, вчись розбирати і збирати автомат
Васілій пише:
Такщо, як казав мені один товариш, вчись розбирати і збирати автомат

А ще треба вміти влучно стріляти.
Відкривай тир, буде в тебе куча клієнтів, та і мішені знайдуться
Bam ! В основному з тобою згідний. Та про одне ти забув!
Дідусь Ленін казав , що треба" вчитись, вчитись і ще раз вчитись..." Та він забув сказати, що треба працювати , працювати і ще раз працювати ! А в нас народ не вміє, а ще більше не хоче працювати, навіть за великі гроші! Наші люди добре працюють лише в Росії, Італії, Іспанії, Португалії. Запізнюється людина на роботу на півгодини і дивується, що начальник до неї пред"являє претензії. От в сталінські часи за 20 хвилинне запізнення на роботу без серйозних на те причин 2 роки давали! Це дуже жорстокий, але надзвичайно ефективний метод роботи "с некоторыми несознательными гражданами..."
[/code][/quote][/i]
roma пише:
Наші люди добре працюють лише в Росії, Італії, Іспанії, Португалії.
Прото тут фігню платять. Виконуєш роботу такуж саму за обємом і якістю, а отримуєш за неї копійки в 10 раз менше ніж за кордоном. Я по собі суджу, виконую просту монотонну роботу, хоч і вимого по якості великі, а оплата в 3 рази більша ніж оплата праці мого колишнього шефа.
Пунктуальність дуже цінна річ. В нас люди працюють за принципом "Якщо їм здається, що вони нам платять, то нехай їм здається, що ми працюємо." О в багатьох речах не погоджуюсь я з Тягнебоком, а от відносно люстрації, це він попав у яблочко. Доки не попруть старпйорів вихованих на комуністичних засадах з посад, доти нічого путнього не буде.
bam пише:
Доки не попруть старпйорів вихованих на комуністичних засадах з посад, доти нічого путнього не буде.

Ну попрш. і шо? прийдуть молоді. голодні. В основному взагалі без всяких моральних принципів. і шо?
а на виробництві(там де воно ше є)-без
bam пише:
старпйорів вихованих на комуністичних засадах

взагалі все рухне. так шо не тре рубати зплеча. люстрацію тре було робити 19років тому. а тепер пізно.
bam, на рахунок того що нашим людям платять дуже мало я з тобою згоден, але в тому винуваті саміж люди, вони не інтересуються що можна заробити більше. На рахунок комуни нічого нікуда не рухне без них по ті причині що не заміних людей немає, але є проблема в тому що немає вузів де би вчили бути керівником, а керувати хочуть всі. Ніхто не враховує того що бути керівником то тоже спеціальність.
Олег. сто раз зарікався з тобою дискутувати по причині безперспективності того заняття. але ладно-попробуєм ше разок.
от ти сам написав
Олег пише:
немає вузів де би вчили бути керівником

тобто нових керівників немає. а старих вигнати бо
Олег пише:
не заміних людей немає

оксюморон. Нє?

додано через 5 хвилин 50 секунд:

пока не зрозуміють претенденти на регіональних лідерів(маю на увазі олега і т. п)шо політична тріскотня не проходить, до тих пір вам(бам, там, пам..... )ніц ту не світи
Рубати ніколи не пізно. Але то деколи буває невчасно. Та й байка про комуністів то лише байка. Просто треба любити порпатись в гівні, яке рідне воно б не було. Можна навіть з головою
Я взагалі за регулярну зачистку владних апаратів. Свіжі мозки завжди краще. Аж поки взагалі лафа не настане.
Васілій пише:
Ну попрш. і шо? прийдуть молоді. голодні. В основному взагалі без всяких моральних принципів. і шо?
а на виробництві(там де воно ше є)-без bam пише: старпйорів вихованих на комуністичних засадах взагалі все рухне.
100%

додано через 58 секунд:

А взагалі, тема - ще один баян, хіба шоб знов поплакатись
Викиньте гавно з голови і наведіть порядок в себе (вдома, на робочому місці, ... ). Елементарних правил дотримуватись треба: дорожнього руху, поведінки в громадських місцях, користування транспортом, ... за буйки не запливати ...
Самим приємніше буде.
Мамука, в уркаїні "не запливеш за буйки" - не виживеш по-людськи. Хоча в принципі ідея вірна.
Васілій, таке до тебе питання, зараз прийшла весна і наші люди почнуть спалювати масово смітя, тамтого року в Золочеві стояв туман з диму, не було чим дихати, тепер скажи, як пояснити нашим людям що спалюючи відходи вони травлять один одного, як з ними говорити?
Олег пише:
тепер скажи,

Олег! Хто в нас лідер громадської організації? я чи ти? якщо ти не вмієш людєм пояснити жи вони дауни-ну то кидай то діло і йди грузи. вуглю. і не грузи мене ідіоцкими проблемами
Васілій, ти тільки вміэш критикувати мене більше я тут від тебе не можу прочитати та втікати від запитань, а з таким хаотичним спалюванням сміття потрібно боротися, за допомогою "Соцільної реклами", тобто методом безструктурного керування людьми. Встановленням рекламних щитів, реклами на радіо та телебаченні, яка би розяснювала людям до чого приведуть їхні дії.
нє олєг. йух народ ложив на твою рекламу. а рецепт простий-подаєш заяву в міліцію. при бездіяльності міліції-заява в прокуратуру на бездіяльність міліції. ну ти то такі ази повинен знати. нє?
Васілій, і будуть участкові бігати по полях і лапати людей, але коли священник в церкві скаже парафіянам, що те що вони роблять (спалюють сміття) є гріховним, що природа є дарована Богом і людина немає право бездумно нищити її, що люди будуть хворіти від того диму. оскільки на мою думку що церква нетільки має дбати за духовне здоровя людей, але також і за фізичнеа. Що люди тим самим зневажають один одного, бо вбивають один одного. Васілій то потрібно не мати нічого в мозгах, щоб того не розуміти. А в нашої влади треба спитати по повній програмі за таке, томущо вона не дбає за людей, а тільки за свої кишені.
Ну да, перестанем палити. І куда то добро дівати? Чекати поки буде масове гниття сміття (поширення якоїсь зарази) і антисанітарія. Як в минулого року в Тернополі.
Отут якраз лікарям і знайдеться робота
Чи просто весняне загострення манії кИрування?
Тоді як, всім палити і нехай воно все горить!?? Ті всі пляшки кульки і давай дихати тим всім? А коли створити сортувальні лінії на смітниках, які будуть розсортовувати сміття, і місту будуть переробники сміття будуть робити знижки в в оплаті комунальних послуг. Подивіться люди скільки труб водопровідних та каналізаційних перегнило? А не можна би було занятися таким виробництвом? Але цьому має сприяти держави, надавати безпроцентні позики, розробляти грантові програми на створення таких ліній. Та зрештолю немішати людям і люди самі наведуть порядок.
http://eco-ua.org/ доречі можна звернутися за порадою до тих хлопців
Олег пише:
надавати безпроцентні позики

Ой не п.. дів би ти відносно безпроцентних позик і вкладень грошей в деяких дєятєлєй взагалі!
Alexis, да ти правий, але в ідеалі так має бути? Ти ж згоден зімно? То що вони забили на нас то так!!!! І то велика біда.
А тіпа ти не поняв про кого я писав?
Да, таки біда..
ольку ти шо з палітіки вирішив перемітнутися в "зелені"
з. и. нічо нє панімаю-тебе знають в місті. тобі не соромно за то шо ти тут пишеш. це рівень 3-го класу. і то троїчніка
bam пише:
Прото тут фігню платять. Виконуєш роботу таку ж саму за об"ємом і якістю, а отримуєш за неї копійки в 10 раз менше ніж за кордоном. Я по собі суджу, виконую просту монотонну роботу, хоч і вимого по якості великі, а оплата в 3 рази більша ніж оплата праці мого колишнього шефа.

Все це правильно , але і правильно те, що в власник, якщо ї платить зарплату високу, то грубо кажучи, вимахає тебе , і в хвіст , і в гриву.
Моя родичка була в Італії, в Мілані, а там дуже добре платять навіть по-італійським міркам. І з місцем повезло і добре платили. Так от не дай боже, щоб господиня побачила, щоб під час робочого дня, вона хоча би присіла. В кращому разі зніме зарплату за день, в гіршому- вижене тебе, І знову шукай роботу. Тому мусила і пилесосити , і вікна мити по декілька разів на день.
roma пише:
І з місцем повезло

roma пише:
Тому мусила і пилесосити

то тепер сі називає повезло капєц
я тоже перечитала повідомлення і вздріла там той парадокс... якшо пахати цілий день без передишки - то повезло, то я боюся уявити шо б було якби таки не повзло...
Альонка пише:
там той парадокс...

я мав наувазі трохи не то. можна пахати. але життя одне. воно коротке. пахати треба щоб пахота приносила не тільки гроші. людина в ""пахоті" повинна всеж старатись до якоїсь самореалізації. не можна жертвувати собою заради тільки грошей. ми ж все ж таки не з племені тумба-юмба, кожен має як мінімум! середню освіту. багато хто вищу. ми ЦИВІЛІЗОВАНІ люди. І шо? тепер вважаєсі жи повезло коли тобі довіряють пилососити кавйор і мити туалєт? не можу зрозуміти людей які виїжжають закордон на такого роду роботу. але то таке. мо я шось не доганяю
Васілій пише:
ми ЦИВІЛІЗОВАНІ люди

Вася! Ти на порядок виріс в моїх очах! А то все "корови пасти" та "коням хвости крутити", прикидувався

Коротше, пояснюю. Виїхала маса народу. Різного. Багато, якшо не більшість, з освітами полюдяними. Але через затурканість совком, лише одиниці чітко усвідомлюють справжню ціну своєї освіти і свою вартість на ринку праці. А тут ше й держава (маю на увазі усю циганщину) заглядає тобі в кожну ср@. у, піклується, всякі блага надає. А наша проста совкова людина до такого не звикла! Влаштувався болгарку цілий день на руках колисати за державний прожитковий мінімум, і забув начисто за постсовкове соціяльне жахіття. Людину цілком задовільняє як морально, так і матеріяльно, пожити троха ЯК ЛЮДИ, нехай навіть на мінімум. А мінімум на циганщині дозволяє сплачувати хату, жерти-пити-вдіватись, вчити дітей, на машині кататись, у відпустку увесь світ відкритий, а можна й троха зекономити, додому шось відіслати. А з часом то так затягує, шо забуваєш хто ти і шо тут робиш, тому люди і не просуваються повище. Хоча не згідний дещо. Зараз вже мало хто полишався на будовах-фермах. Більшість познаходило собі тепліші місця.

Щоб зрозуміти шо означає "повезло", треба то пережити. І не треба лякатись, Альонка, шо праця за кордоном така "беззупинна" і "виснажлива". Це все перші враження новоприбулих. Бо наші люди не звикли до такого темпу і організації праці. Та з часом смекалисті люди швидко розуміють що до чого. Тут основне ПОКАЗАТИ активну працю, зробити видимість. Але й не слід забувати про результат. Часом є такі унікали, шо мають все зроблене за півтори години, а "тяжко працюють" повну робочу зміну.

Такшо, гадаю, та Ромина родичка просто не освоїлась із суттю завдання, і з перепугу мала шмарувати не покладаючи рук

А тепер - чого ми живем так погано. Краще "з дуру будувати канаду" в Україні, ніж спорити яка партія чи кандидат гірше. Такі речі пізнаються в порівнянні.
AVB пише:
Вася! Ти на порядок виріс в моїх очах! А то все "корови пасти" та "коням хвости крутити", прикидувався

не тішся, Андрейко. то я так-під*censored*нути про цивілізованість
AVB пише:
у відпустку увесь світ відкритий,

ну-ну. розкажи. пофастайся куда ти зїздив. цирк.
AVB пише:
Людину цілком задовільняє як морально, так і матеріяльно, пожити троха ЯК ЛЮДИ, нехай навіть на мінімум

брєєєєєєхняяяяяя але то таке. живіт си як хочите. морально задоволені життям люди виглядают троха інакше від тих шо приїжжєют "аттуда" лічити сюда зуби
AVB пише:
А тепер - чого ми живем так погано

та не так вже погано ми і живем. плакатись любимо-то так. шо може є хтось голодний? майже в кожного на подвірю машинаі шо може в когось нема дома телевізора? в кишені кожного моб телефон ато і по 2 ти зара скажеш шо то якраз на гроші заробітчан і живуть. сагласін. деякі так і живуть. але навіть до того як почали виїжжати все це у нас було.
о. а тепер головне-все це в нас є при тому жи ніхто ніц не робе. фантастіка нє?
AVB
от я того і не розумію, якшо ж все зроблене за півтори години то чого працювати цілу зміну і робити одну і ту саму роботу по кілька раз....
Альонка, ну подобається людині тепленьке місце і нічого иншого їй не треба. Або і не вміє. Та якшо вже людина принципово не згідна з таким робочим уставом, вихід один - працювати на себе, наймаючи инших.
Думаю, що треба починати з себе, дому, родини, не можна змінити світ, не почавши з себе, хоча свідомих людей дуже мало ... і це на жаль правда!
Lady Mary, то дуже тяжко змінити себе, саме головне бачити що робить хтось. Багато людей залишило свої сім"ї і залишили тут своїх дітей, які виховуються бабусі та дідусі. Батьки висилають їм гроші а вони їх бездумно тратять. Як навчити тих дітей шанувати ті гроші, які їм висилають батьки?
нормально навчити... не давати їм великі суми грошей..... а шо, якшо батьки з-за кордону шлють гроші, то обов"язково ті гроші мають мати діти??? хай їх тримають ті самі бабусі і дідусі, а дітям видаються гроші тільки в тій кількості в якій вони їм дійсно потрібні. Сумніваюся, шо батьки закордоном працюють для того шоб діти бухали і волочилися де тільки можна... зазвичай виїжджають для того шоб заробити на навчання, а не на лікування від алкоголізму.
Альонка, але так нажаль зараз є. Батьки в тому випадку заробляють гроші. а втрачають на тому що не можуть контролювати свої дітей, а саме головне спілкуватися з ними. Такі діти мають батьків, але їх немає, гроші ще не саме головне в вихованні дітей.
Олег пише:
гроші ще не саме головне в вихованні дітей

Я би сказав взагалі не головне. На гроші можна виростити дитину, а виховати на любові.
Та й не така вже тотальна ситуація з дітьми без нагляду батьків. Рідко коли обидвоє виїжджають за кордон. При цьому не обовязково дитина має опускатися, деградувати. Гадаю, значно переважає число випадків, коли дорослі, яких мало шо цікавить крім "колбаси", вирощують (як бульбу) "діточок", яких мало шо цікавить крім "мабілки". А це справжня біда нації. Звідси починаються проблеми суспільства.
Васілій пише:
пахати треба щоб пахота приносила не тільки гроші. людина в ""пахоті" повинна всеж старатись до якоїсь самореалізаці

Ти хоть знаєш що таке пахоті? Вони в тебе від того хіба що мама висилає появилися, ти їх понатирав ті пахоті, пахарь.
Олег пише:
пахарь.

я б і тебе міг попробувати навчити. але не візьмусь-прогнозую дуже низьку ймовірність досягнення хоть якогось результату. бо тре мати мосх-а в тебе на ліцо налічіє атсутствія галавнога мосха
То все на що ти здатний ставити такі діагнози Пахарь? Зато ми так погано живем. Нарахунок МОСХА в свого тата спитай як то МОСХИ робляться. дибілів понаробляли з пахотями.
Олег. ну накуа ти до мене сі причипив? Га? скачеш за мнов по темах. За мною ж не заржавіє-довго будеш обтікати. давай договор-взаємний ігнор

додано через 1 годину 40 хвилин 12 секунд:

Цитата:
На самом деле на Украине происходит конфликт не между русскими и украинцами. Будь Украина «оккупирована» немцами, поляками, кем угодно, хоть марсианами, но жителю с типично селянским мировоззрением всё равно требовалось бы оправдание собственной неполноценности. Он всё равно будет завидовать более умному, богатому, успешному и вести свою непримиримую борьбу с ним. Украинская история является самым лучшим свидетелем тому. Окраинное селянство воевало с польскими, немецкими, советскими «оккупантами», но никогда не собиралось и не могло строить своё государство. Дорвавшись до власти, они продолжали свою «борьбу», которая по факту была борьбой с городом, с цивилизацией. Именно этим объясняется неприятие «свидомыми» любой культуры, кроме своей собственной фольклорной селянской бутафории. Декларативные заявления об их «европейскости» и «демократичности» не более чем бред сумасшедшего. По факту вы не обнаружите у них ни одного, ни другого. Разнообразие мнений, взглядов, языков и культур для них неприемлемо. Ворвавшись в город, они перенесли в него свои порядки и обычаи. Теперь уже горожане являются для них чужаками, вторгшимися на их территорию. А значит, они будут продолжать свою борьбу до полного изнеможения, потери сил и разрушения города, государства, цивилизации.
(с)
цитата не моя. але майже під всім можу підписатись