Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Закон про реєстрацію мобілок

Чи вважаєте цей закон дибілізмом?
Так, дибілізм! Таке можуть придумати тільки в Україні! 50%   2
Ні, це дуже потрібний закон для виходу з економічної кризи. 25%   1
Це був передвиборчий піар 25%   1
Всього голосів: 4
Автор Повідомлення
Закон про реєстрацію мобілок

Наші керовнікі придумали такий "надзвичайно потрібний" закон.
Тіпа воюють з корупцією і контрабандою.
Що ви про це думаєте?
нормальний закон. а шо не так?
для чого він?

додано через 13 хвилин 14 секунд:

я вважаю що це такий самий дибілізм як і розтаможка машин...

щеб почали сірники реєструвати.... тараканів і болото....
massacra пише:
для чого він?

1-боротьба з контрабандою телефонів
2-якщо закон запрацює крадіжка телефону стає безглуздою тратою часу :)

додано через 2 хвилини 32 секунди:

Цитата:
– Ну да, говорили, что каждый второй аппарат ввезен контрабандой...

– К сожалению, вы ошибаетесь. В прошлом году контрабандой на украинский рынок попало девять из десяти мобильных телефонов! Но уже начиная с 31 июля ввезенный нелегально мобильный просто нельзя будет подключить к сети украинских операторов. Кроме того, используя учет ІМЕІ телефонов, можно достаточно эффективно, как это делается в Европе, бороться с их хищением.

http://www.ucrf.gov.ua/uk/press/71/1245830288/
чому роблять так щоб було вигідно (дешевше) ввозити з-за кордону? Якщо той самий телефон за кордоном дешевше? Хто на тому гріє кишеню?
Зробіть ціни дешевше закордонних і "стає безглуздим" ввіз із-за бугра... навпаки будуть вивозити...

додано через 1 хвилину 37 секунд:

тут телефон - як газета, а не розкіш... сьогодні один, а через місяць (тиждень) вже інший... замахаєшся реєструвати...
massacra пише:
тут телефон - як газета, а не розкіш... сьогодні один, а через місяць (тиждень) вже інший... замахаєшся реєструвати...

якщо він куплений легально і в легального продавця-нічо реєструвати не треба. всьо автоматом. при купівлі в салоні продавець зобов"язаний продемонструвати шо телефон в білому списку-смсскою чи через тирнет перевіряеться
От я мобілку на ebay придбав. Чи буде скоро працювати не знаю.
voshkaniridze пише:
От я мобілку на ebay придбав

ану-ану. шож ти там такого придбав шоп тре було так заморочуватись.
voshkaniridze пише:
Чи буде скоро працювати не знаю.

три місяці на реестрацію. потрібна митна декларація. але закон вроді не працює зараз.
Цитата:
нічо реєструвати не треба. всьо автоматом. при купівлі в салоні продавець зобов"язаний продемонструвати шо телефон в білому списку

Цитата:
Бажано, щоб особа, яка дарує мобільний телефон, який було придбано за кордоном, зареєструвала його перед тим, як його дарувати. В іншому випадку для реєстрації коду ІМЕІ подарованого телефону необхідно щоб Вам передали ще й оформлену на нього митну декларацію. Тільки в цьому разі Ви зможете зареєструвати код ІМЕІ подарованого мобільного телефону. Для цього Вам необхідно написати заяву встановленого законодавством зразка та направити її на адресу Українського державного центру радіочастот: 03179, м. Київ, проспект Перемоги, 15 км. Форма заяви знаходиться у розділі „Зразок заяви”. До заяви необхідно прикласти оригінал оформленої митної декларації.
Якщо ви привезли мобільний телефон з-за кордону, Вам необхідно написати .... .... До заяви необхідно прикласти оригінал оформленої митної декларації, яку Ви заповнили при перетинанні митного кордону. В декларації необхідно зазначити марку мобільного телефону та кількість.

http://www.ucrf.gov.ua/uk/imei_base/faq/

"все автоматом?" а якщо особа не мала змоги, часу і т. д. щоб зареєструвати? скільки мінінгітів вспливають "автоматом"? Вже і не радий будеш подарунку навіть "якщо він куплений легально і в легального продавця".
Ти офіційно купив в магазині? я теж.... і чим мій телефон менше фірмовий ніж твій? а може і більш фірмовий.... а не "сертифікований" десь в Одесі? і зроблений "спецом" для України.... зі всіма витікаючими скрипами кнопок і шатом корпуса...
та нафіг ту мобілку!
massacra пише:
"все автоматом?" а якщо особа не мала змоги, часу і т. д. щоб зареєструвати? скільки мінінгітів вспливають "автоматом"? Вже і не радий будеш подарунку навіть "якщо він куплений легально і в легального продавця".
Ти офіційно купив в магазині? я теж.... і чим мій телефон менше фірмовий ніж твій? а може і більш фірмовий.... а не "сертифікований" десь в Одесі? і зроблений "спецом" для України.... зі всіма витікаючими скрипами кнопок і шатом корпуса...

шо за істерика? ви там закордоном савсєм адічалі нічого нема складного при перетині кордону заповнити митну декларацію. панятно шо комусь бізнес на перепродажі закордонного мотлоху привезеного зі смітника прикриється. але таки тому хто торгує легальним товаром таки буде легше. всім харашо бути не може ти зайди в золочівські "салони" і подивись шо там продають
Васілій, ти не переживай, ми тут не адічалі.... То на Україні дичають... Смішно бачити дибільні спроби зробити порядок... Не з того і не там починають...

Чому не ходять нозями по салонах і не взйо.... їх за продаж мотлоху?

Та шо тут говорити.... Хочеться сказати "Слава Україні!" так і робіть дальше...
massacra пише:
Смішно бачити дибільні спроби зробити порядок... Не з того і не там починають...

смішно як ти кумедно надуваєш щоки
massacra пише:
Хочеться сказати "Слава Україні!" так і робіть дальше...

хочецця відповісти-не твоє діло. звалив-радій і тіш себе шо правильно зробив. є багато і гірших законів. і в тій же італії теж
massacra пише:
Чому не ходять нозями по салонах і не взйо.... їх за продаж мотлоху?

ну нахіра ходити-зробили базу імеі. це великий плюс. то шо там деколи виникають деякі колізії-помалу врегулюється. ти поцікався-в європах тоже напевно є шось подібне до того закону.
ше би с секондом якийсь порядок навели. ато стидно йопт в космосі!!!!!!!! зробити секонд ну чи не дибіли
Закон дуже навіть правильний, а то як правильно каже Васілій "зовсім одічали". Більше того, в Росії при покупці мобілки треба пред"являти паспорт,
з якого записують всі твої анкетні дані. І дійсно , тоді значно менше стане бажаючих дзвонити зі стаціонарних телефонів на мобільні телефони з- за рахунок підприємств , а також поменшає тих , хто повідомлятиме про замінування шкіл, вокзалів і лікарень.
Рома! Ти таки слабоадекватний чолов"яга В Росії паспорт потрібен не при купівлі мобілок а прикупівлі сім-картки. ІМЕІ до того ніякого відношення не має бо немає прив"язки до конкретної особи. Думай хоць троха перед тим як писати
Васілій, от і поцікався чи є такий закон... такого закону немає... Я приїхав з своєю мобілкою купленою ше в Україні і ніхто мене не просив митної декларації шоб я міг нею тут користуватися... і не відключав через 3-4 місяці "через то, що мій ІМЕІ не є в їхній базі"... Так само і купа інших людей зі всього світу.... Можеш хоть на Марсі телефон купити, аби він був для тої мережі в якій працює оператор і не давав перешкод... такою х... ньою як в Україні ніхто і не думає займатисмя.... а от при крадіжці телефону, власник звертається в "органи" заявляє про кражу і предоставляє "доказ" що це дійсно його телефон - коробку і по можливості чек або фактуру на покупку... крадіжка стає безглуздою, бо по ІМЕІ в момент вичисляють де є краджений телефон.. дадуть такої пі.... ди і штраф шо аж шуба завернеться...
а при купівлі СІМки дійсно тут треба предявити посвідчення особи...

тут не тратять свій вільний час на дурні справи... а в цей час працюють і зароблябють гроші... ВРЄМЯ - ДЄНЬГІ...

а то, шо каже roma, по дзвінки за рахунок підприємства - так це українська бидляцка тіпа хитрість, а насправді - натура...

додано через 5 хвилин 13 секунд:

Шановні панове! Ви їсьте виделками не сертифікованими для України і одіті в носки не сертифікованими для України!!! там де стоїть знак СЄ - то цей товар сертифікований для Європи, а Україна з її законами далеко не в Європі а сидить в ЖО... І по самі вуха... тіштеся тим!
massacra пише:
Я приїхав з своєю мобілкою купленою ше в Україні і ніхто мене не просив митної декларації шоб я міг нею тут користуватися...

в нас до цього часу теж ніхто нічого не вимагав. а тепер вимагають. НУ І ШО????? в чому проблема?
massacra пише:
а при купівлі СІМки дійсно тут треба предявити посвідчення особи...

в нс наприклад не треба посвідчення. але ж я не кричу криком-шо ж я буду робив якщо я нелегалом в"їду до європи і мені не продадуть сімку
massacra пише:
а от при крадіжці телефону, власник звертається в "органи" заявляє про кражу і предоставляє "доказ" що це дійсно його телефон - коробку і по можливості чек або фактуру на покупку...

цікаво шо ти предявиш коли вкрадуть твій телефон привезений з україни

додано через 19 хвилин 28 секунд:

Пи. Си. шановні закордонні заробіччани! не тре так часто тикати нас в наші недоліки. бо це вже не ваша справа. а ми ту сі якось розберемо. шкода шо приходисі ту розгрібати без вас. але ви приїжжийте, не забувайте. але в гості, не надовго. І назад, назад-подалі від української бидляцької тіпа хитрості в культурну європу мити культурним європейцям сраки. це ж так вазвишаїт чи не так.
пардон, єжилі каво абіділ
Бачу що тут немає з ким і про що говорити.... Балакайте самі з собою...
А як
Васілій пише:
мити культурним європейцям сраки

то хто хоче то миє... а я не на то вчився... і заробляю свій хліб своїми знаннями.
massacra пише:
Бачу що тут немає з ким і про що говорити.... Балакайте самі з собою...

та як би то ти хотів дійсно поговорити то найшлисьмо про шо. ти перечитай шо ти пишеш-в кожному пості під*censored*пка на рахунок *censored*ьовості україни. не забуваючи при тому хвастанутись як у ВАС в європах за*censored*стя. цитувати не буду. сам прочитай.
massacra пише:
а я не на то вчився... і заробляю свій хліб своїми знаннями.

ну так а чо? ми тебе вчили а заробляєш там. приїжжєй і побачим на шо ти сі вчив. якось так малята
ладно. як кажут брати-москалі :сліф защітан
мобілку - ФСР@АКУ! нашо вона сі здалася, такі проблеми тут піднімати?
AVB пише:
мобілку - ФСР@АКУ!

а пан знає толк в ізвращєніях
стараємся
Васілій, ти ж не психіатр, щоб говорити про чиюсь адекватність! Як кажуть в Євангелії : "Не суди когось, і сам не судимий будеш ". Російські "органи
просто полегшують собі життя. Ніж заходити до оператора , щоб взнати базу IMEI
з відповідною постановою прокуратури, це ж легше любому менту зайти в точку продажу, показавши службове посвідчення.
Друге, IMEI потрібне, оскільки держава хоче на тому заробити, щоб наповнити і так "пустий" бюджет.
Ну шо тут сказати, рома Єта фієрічна. Ти не маєш найменшого поняття про шо пишеш
roma пише:
Російські "органи
просто полегшують собі життя. Ніж заходити до оператора , щоб взнати базу IMEI
з відповідною постановою прокуратури

Ше раз для тупих-ІМЕІ це такий собі серійний номер ТЕЛЕФОНА. а особу (в деяких випадках) ідентифікує сім-карта. Ти різницю бачиш? Нє?
roma пише:
це ж легше любому менту зайти в точку продажу, показавши службове посвідчення.

ОпСоСи не мають права розголошувати особисті дані абонентів без рішення суду.
roma пише:
IMEI потрібне

ІМЕІ не може бути потрібним чи не потрібним. Це об"єктивна реальність А от база даних кодів ІМЕІ-це справа суб"єктивна і залежить від бажання чи не бажання. Я ясно виражовуюсь , рома?
Васілій , ти обтяжений національною українською звичкою, вважати себе розумнішим , ніж це є насправді, а когось дурнішим. Та не говори, про прості
прописні істини, що таке номер мобілки і що таке сім-карта. Повір, що всім вони тут зрозумілі, і мені теж. І через номер 307 не раз визначав свою мобілку і інших, і чи вони знаходяться в базі даних.
Народ тут на сайті пробує зрозуміти мотив дії уряду України. Це не так важко. По-перше бажання виглядати в очах світу цивілізовано. По-друге боротися з контрабандою і втратою бюджетних надходжень від неї. По-третє, ліцензувати цей вид діяльності одержавши додаткові доходи до бюджету. доходи. По -четверте, посилити контроль за громадянами, і зокрема запобігати крадіжкам мобільників. Звісно пересічному українському громадянину- це невигідно, але зате, дуже вигідно державі.
roma пише:
Повір, що всім вони тут зрозумілі, і мені теж.

Пардон якщо абіділ, але з твоїх текстів то нікуя не видно
roma пише:
По-третє, ліцензувати цей вид діяльності одержавши додаткові доходи до бюджету

от якшо ти такий мудрий то розтолкуй мені тупому шо ти хотів сказати цією фразою
roma пише:
По -четверте, посилити контроль за громадянами

рома. от ти кажеш шо я тобі розказую прописні істини. а ти знов і знов торочиш одну і туж глупость. неможливо за допомогою імеі контролювати громадян, бо імеі ніяк не прив"язаний до конкретного громадянина. Ти це розумієш чи нє? вже п"єтий раз пишу. пальці вже болять. якщо не згідний-опиши для прикладу випадок коли держава зможе підсилити за мною контроль використовуючи імеі. Мо я шо не знаю.

додано через 2 хвилини 36 секунд:

roma пише:
Звісно пересічному українському громадянину- це невигідно

ну от я пересічний громадянин і мені абсолютно пох на цей закон-контрабандою мобілок не займаюсь, мобілки не краду і не скуповую крадені. В чому моя невигода?
Я за такий закон, але тільки щоб він запрацював на Україні.
Васілій , не починати ж тут на сайті , відкривати економічний лікбез. Просто всяка економічна діяльність потребує дозволу (ліцензування). Хоче допустимо салон "Мобілочка" продавати мобілки, вона повинна дістати відповідний дозвіл від органів місцевого самоврядування(райдержадмінстрації), зарегіструватися в податковій і лише тоді проводити свою діяльність. Так само люба фірма, допустимо "Nokia", яка хоче реалізовувати свою продукцію в Украні. Тільки реєстрація на рівні Києва. Звичайно все це потребує значних затрат і впливає на ціну продукції. Тій же
"Мобілочці" все одно від , якої фірми закупляти оптом продукцію, аби закупити по -дешевше і продати по-дорожче. І вона цілком може скористуватися іншою "фірмою", яка і ліцензії відповідної немає і завозить свою продукцію контрабандним шляхом.
І магазину вигідно і покупцеві також, бо коштує таж сама мобілка значно дешевше. А цей закон перекриває подібний бізнес.
roma пише:
Васілій , не починати ж тут на сайті , відкривати економічний лікбез

рома, не сміши людей. Шо ти понавиписував. сміх один. от прочитам-і не знаю шо сказати. пиши ше
Якщо комусь явно не вистачає інтелекту, то хай собі сміється на здоров"я. Таким і пальця покажеш сміятися буде. Сміх -це здоров"я!
roma пише:
не вистачає інтелекту

ну добре. може тоді попробуєш розтлумачити шо ти хотів сказати цією фразою
roma пише:
Хоче допустимо салон "Мобілочка" продавати мобілки, вона повинна дістати відповідний дозвіл від органів місцевого самоврядування(райдержадмінстрації), зарегіструватися в податковій і лише тоді проводити свою діяльність. Так само люба фірма, допустимо "Nokia", яка хоче реалізовувати свою продукцію в Украні. Тільки реєстрація на рівні Києва. Звичайно все це потребує значних затрат і впливає на ціну продукції. Тій же
По-простіше, щоб зрозуміти. Купив я мобілку "Nokia" 3 роки тому назад в одному з магазинів, і звісно ні в якій базі даних її IMEI не було. В тому самому магазині на другий рік купив для дружини "Samsung" і з подивом виявив, що її телефон (ІМЕІ)є в базі даних, хоч тоді , ще про той закон, тільки говорили. Його навіть не було принято. "От подумав, як хлопці стараються!" Через півроку купив для доньки "Nokia" в тому самому магазині , і ІМЕІ цієї "Nokia", як і моєї не було в базі даних.
Висновок, зрозумілий? Samsungи магазин купляв в одного постачальника, який мав легальний бізнес, і телефони наперед проходили регістрацію з веденням ІМЕІ
в базу даних, а в постачальника "Nokia" бізнес був м"яко кажучи, тіньовий і ніякої регістрації, він звичайно не проводив. Пізніше продавець підтвердив моє припущення.
рома! нашо ти мені байки про контрабандні трубки пишеш. ти поясни те шо я просив
roma пише:
Хоче допустимо салон "Мобілочка" продавати мобілки, вона повинна дістати відповідний дозвіл від органів місцевого самоврядування(райдержадмінстрації), зарегіструватися в податковій і лише тоді проводити свою діяльність. Так само люба фірма, допустимо "Nokia", яка хоче реалізовувати свою продукцію в Украні. Тільки реєстрація на рівні Києва.

Васілій , невже ти такий тупий чи вдаєш себе такого? І це з твоїм 25 рейтингом! Оптова фірма, яка має ліцензію, має право на регістрацію IМЕІ у відповідних органах. Яка немає ліцензії , такого права немає. Тобто в кінцевому результаті вилітає з ринку продажу мобільних телефонів.
roma пише:
Оптова фірма, яка має ліцензію, має право на регістрацію IМЕІ у відповідних органах. Яка немає ліцензії , такого права немає. Тобто в кінцевому результаті вилітає з ринку продажу мобільних телефонів.

рома. апять пальцем в жо... тобто небо ти ващє розумієш шо таке контрабанда? фірма яка немає "ліцензії"-немає права нічого возити. значить апріорі возить контрабанду. і до чого ти ліпиш ту всякі ліцензії? ти впевнений шо вона там потрібна? давай краще вживати термін "фірма , яка легально працює на ринку продажу мобільних телефонів".
roma пише:
Яка немає ліцензії ,................. вилітає з ринку продажу мобільних телефонів.

як можна вилетіти звідкись якщо ніколи там не знаходився я маю наувазі легальний ринок.
може я шось не зрозуміло пишу? так ти не встидайся, перепитай. я попробую по другому написати
Васілій ! Нащо нам обом ламатися у відкриті двері, обговорюючи цей закон? Адже ні ти , ні я не заперечуємо, що він потрібний. В крайньому разі для держави! Ще перед своїм народженням(цього закону) засоби масової інформації вказували, що його основне завдання - боротьба з контрабандою мобілок. Звісно, якщо цей закон сумлінно виконувати, він буде працювати. Та в нас в УкраЇні навчились обходити і не такі закони!
roma пише:
Васілій ! Нащо нам обом ламатися у відкриті двері, обговорюючи цей закон?

а пагаваріть