Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Увага! Весняна пропозиція від CSO!

Автор Повідомлення
Увага! Весняна пропозиція від CSO!
Сувора, холодна та сніжна зима поступово відступає. Весняне сонечко, поки що несміливо, визволяє з зимового полону клаптики сплячої та замерзлої землі. Але вже чути дзвін струмків та з-під снігу ось-ось з'являться перші весняні квіти.

Тож чого чекати? Зустрічаємо весну на шаленій швидкості!

ТзОВ "Центр Сервісного Обслуговування" оголошує про початок акції "Весна на шаленій швидкості"

Відтепер абоненти локальних мереж, які підключені оптично-волоконними лініями зв'язку, отримують унікальну для нашого міста можливість насолоджуватися високошвидкісним доступом за надзвичайно привабливими цінами, просто вибравши акційний тариф!

Швидкість 2 мегабіти обійдеться Вам всього у 70 гривень!
Швидкість 3 мегабіти обійдеться Вам у 110 гривень!!
Швидкість 5 мегабіт обійдеться Вам у 110 гривень!!
Швидкість 8 мегабіт доступна за 150 гривень!!!

Усі тарифні плани абсолютно безлімітні з гарантованою швидкістю та мінімальними затримками!
На усіх тарифних планах видано зовнішню статичну IP адресу

Відтепер швидкісний інтернет стає доступний кожному! Насолоджуйтеся високоякісним онлайн-відео без затримок, спілкуйтеся по відеозв'язку в Skype, завантажуйте в кілька разів більше інформації за дешевшим тарифом!

Детальніше - http://cso.com.ua/index.shtml?inet_cust_price

Увага! Акція обмежена територіально. Про можливість підключення будь-ласка запитуйте в абонвідділі (бухгалтерії) ЦСО за адресою вул. Степана Бандери 7 (наприклад, при оплаті послуг)

Підключення до порту обладнання нашої мережі, за умови виконання робіт на стороні абонента абонентом, як завжди, безкоштовне. Для підключення необхідно прокласти кабель від свого комп'ютера до комутатора CSO та повідомити нас для здійснення з'єднань. Модем або роутер необов'язковий, підключення можливе безпосередньо до мережної плати Вашого комп'ютера.
Виконання робіт по прокладці кабеля нашими спеціалістами коштує 100-150 гривень з врахуванням вартості кабеля та грозозахисту. У вартість входить також налаштування комп'ютера і антивірусна профілактика.

Звертайтеся: 067-37-40-802, 096-74-08-112, 067-37-05-626
м. Золочів, вул. Ст. Бандери 11 магазин ЦСО (Навпроти пам'ятника Шевченку)
Я так зрозумів, абонентів бездротової мережі це не стосується?
В перспективі планується поширити акцію і на них?
Alexis пише:
Я так зрозумів, абонентів бездротової мережі це не стосується?
В перспективі планується поширити акцію і на них?

Ні, на жаль, поки що ніякі порівняно дешеві технології, окрім ethernet, не дозволяють надавати якісних послуг на таких швидкостях.
ANDRY ! А як ти дивишся , що поверх ваших оголошень Укртелеком, клеїть свої з більш вигідними(по їх словах) пропозиціями.
Зрозуміло, що ваші 150 грн. за 5 мгб значно більше, ніж така ж сума за 2 мбт Укртелекому . І в свою чергу Укртелеком не говорить, що їхнє 8 мбт коштує 250 грн . І все таки з за високої вартості підключення у CSO, я знаю чимало людей , які віддали перевагу Укртелекому.
рома! ти долбєнь! виділена лінія це завжди краще і якісніше ніж інші види підключення.
правда з"явились чутки шо такі тарифи це вроді акції, на три місяці. Це правда?
roma пише:
А як ти дивишся , що поверх ваших оголошень Укртелеком, клеїть свої з більш вигідними(по їх словах) пропозиціями.

Ключові слова "(по їх словах)". ОГО в Золочеві провалилося, ось і хлопцям вставило начальство щоб робили хоч щось.
На разі їх дії далекі від конструктивних - знищення оголошень та обхід наших клієнтів, яким розказуються казки, аналогічно дуже далекі від правди.

roma пише:
Зрозуміло, що ваші 150 грн. за 5 мгб значно більше, ніж така ж сума за 2 мбт Укртелекому . І в свою чергу Укртелеком не говорить, що їхнє 8 мбт коштує 250 грн .

Щодо тарифів то хто хоче сам порівняє:

http://cso.com.ua/index.shtml?inet_cust_price
http://my.ukrtelecom.ua/ua/group_wide/dsl_init/tariff/

Про якість навіть нема що говорити, по звязаніості магістралей Укртелеком пасе задніх серед українських провайдерів і не має доступу до загальноукраїнської точки обміну трафіком UA-X. Порівнювати ADSL можна хіба з радіодоступом, Ethernet то абсолютно інший клас якості.

roma пише:
І все таки з за високої вартості підключення у CSO, я знаю чимало людей , які віддали перевагу Укртелекому.

Не зовсім так.
Підключення до Ethernet для клієнта тепер АБСОЛЮТНО безкоштовно (тоесть даром), тобто кабель до квартири кладемо за свій рахунок, клієнтові залишається підписати договір і щомісяця платити за інтернет.

Підключення по радіо близько 1000 гривень, що є не багато для приватного сектору (це на 200 гривень менше аніж вартість самого обладнання). Проведення телефонної лінії для ADSL обійдеться дорожче, я вже не кажу про вартість ADSL модему. Прошу ще врахувати, що при підключенні до телефону доведеться додатково доплачувати ще гривень 20 в місяць за телефонну лінію.
Васілій пише:
правда з"явились чутки шо такі тарифи це вроді акції, на три місяці. Це правда?

Частково. Літом як мініум залишатьця ці, а може будуть і ще цікавіші тарифи.
andry пише:
Частково. Літом як мініум залишатьця ці

ти не викручуйся-кажи прямо-буде підвищення ціни? чи ці тарифи дорожчати не будуть, а можуть хіба подешевшати. дай чітку відповідь. знаю декількох чоловік яким наобіцяли золоті гори. вони кинули ого. перейшли до вас. а тепер сумніваються-бо інформація йде від співробітників вашої компанії.
що таке термін:
Цитата:
Спеціальні тарифи для користувачів локальних мереж:

(більшість багатоквартирних будинків, центр міста)

В чому їх спеціальність? в тому що їх дія обмежена в часі? Чи шо?
Васілій ! Не будь такий сварливий і категоричний, як тещі! Дякуй за те, що є, бо і іншого може не бути. Звісно є і інші оператори з більш вигіднішіми тарифи, ніж CSO , але ж не у Золочеві. Рік тому назад їхав в елетричці зі Львова з дівчиною, яка їхала з Яворова до Тернополя. Так в них Інтернет на тому рівні, що в нас був 6 років тому назад з Укртелекому. Я як почав розповідати про інтернет у нашому місті, то вона подумала, що я їй розказую казки.
roma пише:
Рік тому назад їхав в елетричці зі Львова з дівчиною, яка їхала з Яворова до Тернополя.

рома! так дятлів як ти кругом море-і в яворові і в тернополі і в золочеві деякі ващє не знают шо таке інтернет
roma пише:
Дякуй за те, що є, бо і іншого може не бути

в нас таке не канає-як тіко починаєш дякувати зразу сідают на шию і шей ножками тіліпают
Васілій пише:
ти не викручуйся-кажи прямо-буде підвищення ціни? чи ці тарифи дорожчати не будуть, а можуть хіба подешевшати. дай чітку відповідь.

Тарифи річ не постійна і вони завжди і в усіх залежать від багатьох факторів, наприклад: законодавства, курсу валюти, ринкової ситуації, тощо.

Скажу, що з нашого боку, підвищення вартості НЕ планується. Цього достатньо? В будь-якому випадку у нас тарифи будуть КРАШІ за конкурентів в кожному конкретному сегменті ринку на данній території.

Васілій пише:
знаю декількох чоловік яким наобіцяли золоті гори. вони кинули ого. перейшли до вас. а тепер сумніваються-бо інформація йде від співробітників вашої компанії.

Не знаю, що хто кому обіцяв. Людина має послугу, вона її задовільняє - користується. Не задовільняє - повідомляє провайдера - не вирішується - відключається.

Васілій пише:
що таке термін:
цитата:
Спеціальні тарифи для користувачів локальних мереж:

(більшість багатоквартирних будинків, центр міста)

В чому їх спеціальність? в тому що їх дія обмежена в часі? Чи шо?

Спеціальність полягає в тому, що вони надаються виключно користувачам локальних мереж і є більш вигідні, аніж ті, що доступні по радіоканалу.
тобто зростання ціни на "спеціальних" тарифах не буде? я правильно зрозумів?
Васілій пише:
тобто зростання ціни на "спеціальних" тарифах не буде? я правильно зрозумів?

Абсолютно вірно.
Мало того, (див сусідню тему) - ми ще збільшили швидкість. Сподіваюся, ті кілька чоловік отримали свої "золоті гори"
andry пише:
На усіх тарифних планах видано зовнішню статичну IP адресу

IPv4-адреса закончатся в начале 2011-го года http://habrahabr.ru/blogs/internet/106488/