Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Підсумки першого туру виборів. Хто переможе взагалі

За кого проголосуєте в другому турі
Ю.ТИМОШЕНКО 63%   7
В. ЯНУКОВИЧ 9%   1
Проти всіх 27%   3
Всього голосів: 11
Автор Повідомлення
Підсумки першого туру виборів. Хто переможе взагалі
Потрібно обєднатися всім національно-патріотичним силам, інакше терпітимемо олігархів

додано через 8 хвилин 3 секунди:

та терпітимемо взагалі Табачників, Азарових.... Образ Віктора Януковича сьогодні причесаний американськими та російськими політтехнологами. Здається, що Янукович уже не такий страшний, як був у 2004-му. Але за восковим обличчям і незмінною посмішкою Будди, що дивиться на нас із плакату, ховається багато невідомого й страшного.
Дмитро Табачнмк, колишній віце-прем'єр уряду Януковича, народний депутат від ПР, найвідоміший українофоб навіть у середовищі регіоналів. Його улюблена тема - поділ українців на два окремих народи: галичан і малоросів.
Дмитре їабачнш: «Галичани - це ґвалтівники та вбивці. Вони не люди, а експеримент Заходу проти справжньої проросійської України». Західна Україна для Табачника - «человеконенавистнический зксперимент против России».
«Галичане практически не имеют ничего общего с народом Великой Украиньї ни в ментальном, ни в конфессиональном, ни в лингвистическом, ни в политическом плане. У нас разньїе враги и разньїе союзники. Более того, наши союзники и даже братья - их враги, а их «герой» (Бандера, Шухевич) для нас - убийцьі, предатели и пособники гитлеровских палачей»
Дмитро їабачнмк: «Захватившие власть в Украине галичане считают нас - малороссов, великороссов и белорусов - единьїм русским народом. Их пропаганда и реальная политика направленьї не талько против нас, как «неправильних» украинцев, проживающих на территариях, которьіе галичане почему-то считают своими, но и против соседних русских государств - России и Беларуси»
*
Дмитро Табачник: «После Майдана ключевьіе позиции в государственном руководстве заняла «скунсовая порода», прикрьівающая безверие манией «национальной» церкви, интеллектуальное убожество - «думанием по-украински», культурную ущербность - уничтожением традиционной украинско-русской культурьі».

додано через 2 хвилини 55 секунд:

Микола Левченко, секретар Донецької міської Ради.
Микола Левченко: «В Украине должен бьіть государственньїм один русский язьік, потому что незачем создавать и формировать другой. Возможно, будет найдена такая формула, при которой украинскии язьік будет региональньїм, например, во Львове, Тернополе, Ивано-Франковске. Может, в Виннице будет какой-то другой язьік, ближе к суржику, во Львове более ополяченими язьік».
Микола Левченко: «Украйна - несостоявшееся государство. Некоторьіе . кричат, что «Украйна єдина». Черта с два) Есть русскоязьічная часть страньї, есть западная, говорящая на непонятньїх наречиях».
Микола Левченко; «Партия регионов никогда не будет голосовать за закон, создающий возможности для героизации фашистских пособников из ОУН-УПА. Более того, предпримет все мерьі по поиску и наказанию оставшихся в живьіх нацистских преступников и их пособников». «Для меня боевики ОУН-УПА били и остались бандитами».
Вадим Колесніченко, народний депутат від ПР. Автор десятків законопроектів спрямованих на «захист» російської мови, яка нібито зазнає страшних утисків в Україні

Вадим Колесмі'ченко: «сГорсдских советов, которьіе могут законньїми. способами поддержа^ь русский язик, есть много на Украине. Если они обьединятся, то можно добиться для русского язьїка регионального статуса».
Вадим Колесніченко: «Проект Закона Украиньї "О, . запрещении реабилитации и героизации фашистских коллаборационистов 1933-1945 годов" внесен на рассмотрение Верховной Радьі Украиньї с целью установлення законодательного запрещения реабилитации и героизации фашистских коллаборационистов 1933-1945 годов».
Микола Азаров, колишній перший віце-прем'єр уряду Януковича, народний депутат ПР. Незважаючи на кількаразове перебування в українському уряді, так і не зміг вивчити українську мову. Доповіді українською читає з листочка з жахливим російським акцентом, що робить їх малозрозумілими.

ЯНУКОВИЧ ВЕДЕ ДО ВЛАДИ КОМАНДУ,
У ЯКІЙ ЗІБРАНІ НАЙЗАТЯТІШІ УКРАЇНОФОБИ!
Щодо другого туру, то, на мою думку, варто голосувати "не підтримую жодного кандидата" Я вже казав, що і Янукович і Темошенко - два чоботі пара. А ось результат коли велика кількість проголосує проти всіх стане серйозним сигналом для того, щоб майбутній президент задумався. Крім того слід пам'ятати, що економічний рівень життя у країні лише покращиться. Хоча б тому, що Тимошенко не буде премєром. А саме у премєра за конституцією більшість економічої влади у державі.
Мій особистий прогноз- ці вибори крок назад. Адже не залежно хто виграє Україна вже розпочала рух в сторону Росії віддаляючись від європейських стандартів. Порядку всеодно небуде. Оскільки у разі виграшу Януковича - небуде опори у парламенті. Таким чином будуть розбіжності між політикою президента, парламента та кабінету міністрів.
Голосувати ПРОТИ ВСіХ категорично не можна- бо це фактично тактика та задум партії регіонів та Януковича. Це фактично голос відданий їм. Важлий КОЖЕН голос., особливо на Зах. Україні. Як цього не зрозуміти ВАМ ?
Окей пише:
Голосувати ПРОТИ ВСіХ категорично не можна- бо це фактично тактика та задум партії регіонів та Януковича

а можна сі спитати чим тимошенко ліпша за януковича.?
Васілій пише:
чим тимошенко ліпша за януковича.?

Краще доїти вміє...
Не будемо ми, галичани, при ній почувавтися рабами Москви, адже наші недруги бачать, що Україна поволі, але українізується, центр України стає українським. Ось і кинули всі можливі та неможливі засоби щоби зупинити руками Януковича цей поступ або хоч пригальмувати. А багато хохлів не розуміють цього і ніколи не розуміли, бо думають що в них дешевша буде варена ковбаса. НЕ БУДЕ. А от хоча б скритий, але ГНІТ буде. Але рабам все рівно, а яка різниця говорить раб. І той краде, і та краде. Але треба бачити перспективу, перспектива Януковича- повернення в старі часи, під крило старшого брата, другий шлях- поступ, може й повільний, але поступ вперед і головне, дальший розвиток української України, чого при табачниках-януковичах НІКОЛИ НЕ БУДЕ

додано через 6 годин 17 хвилин 30 секунд:

Тимошенко назвала об’єднавчу ідею України
Кандидат на пост Президента, чинний прем’єр-міністр Юлія ТИМОШЕНКО впевнена, що об’єднавчою ідеєю України мусить стати європеїзація держави.

Про це йдеться у її вітанні з нагоди свята Водохреща.

"В цей святий день я стверджую, що Україна стане красивою, сильною та справедливою європейською державою. Саме так я визначаю місію, роль і, водночас, - об‘єднавчу ідею для всієї України", - сказала Ю. ТИМОШЕНКО.

Прем’єр вважає, що свято Водохреща, яке символізує очищення від усього нещирого і недоброго, також мусить стати святом світлих та нових починань. "Нині настав час діяти, працювати наполегливо та вперто, розбудовувати незалежну Україну, дарувати їй успіхи та перемоги, стверджуючи наші національні амбіції", - підкреслила вона.

"Сьогодні ми маємо перші паростки таких перемог. Ці паростки були забезпечені талантом і наполегливою працею наших підприємств, робітників та вчителів, діячів культури та мистецтв, лікарів та наших спортсменів. Адже Сила, Краса і економічні досягнення завжди йдуть поряд", - йдеться у вітанні.

Ю. ТИМОШЕНКО також подякувала за небайдужість всім, хто минулої неділі прийшов на виборчі дільниці, щоб виконати свій громадянський обов’язок. "Я вдячна тим, хто віддав свій голос за мене як за кандидата в Президенти. Я вас ніколи не підведу. Я також висловлюю подяку всім людям, які проголосували за світле майбутнє нашої держави, за впевнений рух вперед. Весь світ побачив, що абсолютна більшість людей не хоче повертатися в минуле, і ніколи не підтримає антиукраїнські сили зла, які чіпляються за історію перед тим, як канути в небуття", - наголосила кандидат на пост Президента.

"Впевнено і твердо ми робимо все для того, щоб зайняти гідне місце в світі. І ми його з Вами займемо. Так буде. Я ні на мить не сумніваюся в цьому. Пройде всього кілька тижнів, і перед Україною відкриється новий шлях. Шлях світлих та важливих перемог. Доба безпросвітності та лихоліття зараз завершується назавжди. Саме в ці дні, зі світлого християнського свята Водохреща, почнеться справжнє очищення України, її величний та гідний поступ. Ми наближаємо цю мить разом", - сказала Ю. ТИМОШЕНКО.
Окей пише:
Не будемо ми, галичани, при ній почувавтися рабами Москви,

який жи ти всьо таки дрімучий ідіот. рабами ми не будемо почуватися тільки тоді коли зможем видавити з себе ту галичанську зверхність яка проявляється в тому шо ми собі здаємося самими україськими українцями в україні. на якій підставі кожин другий щирий галичанин вважає всіх негаличан українцями другого сорту? поки ми будем вважати що в тому шо в нас гнилі зуби і немита посуда винуваті москалі, а європейцям кланятись до землі за те шо милостиво дозволили мити за ними нічні горщики-до тих пір так і будем вибирати з двох купок лайна ту купку яка меньше смердить. і на справді ніхуя не весело. пьєть років просрали-дякуємо ющинку. ше 5 проплаваєм як какашки в прорубі-подякуєм тимосі або януку. А яка нахуй різниця
насправді дуже шкода шо в країні так дохуя довбойобів які й тримають на плаву ту всю шоблу. голосуючи за них.
але нічо не поробиш-димократія. і я згідний прийняти любий вибір! я особисто виживу в любих умовах. а на довбойобів шо ведуться на популізм по великому рахунку плювати. вони самі раді обманюватись
Чому на форумі відкрито пишуть матами, як отой Васілій " ЩО це таке
Цитата:
ніхуя не весело. пьєть років просрали-дякуємо ющинку. ше 5 проплаваєм як какашки в прорубі-подякуєм тимосі або януку. А яка нахуй різниця

Хтось має банити такі речі, виносити попередження чи ні?

додано через 3 хвилини 2 секунди:

А потім скажуть Юля винувата, що Васілій відкрито матами пише і йому за це нічого не є, а має бути, до демократія це не вседозволеність, як він си думає
містер ІКС пише:
Чому на форумі відкрито пишуть матами, як отой Васілій "

бо нема вже більше про вас довбойобів літературних слів.
містер ІКС пише:
Хтось має банити такі речі, виносити попередження чи ні?

модератор напевно згідний зі мною і рука йому не піднімається забанити мене.
містер ІКС пише:
А потім скажуть Юля винувата

ПІШОВ НАХУЙ ПРИДУРОК ЗІ СВОЄЮ ЮЛЬОЮ! ТИМ САМИМ ПУТЬОМ НАЙ ЙДУТ І ЗІ СВОЇМ ЯНИКОМ!
Хочу президентом бачити німця з автоматом і собаками.
ЮЛЯ у Львові. Браво. Там було багато із Золочева, бачив , що її слухають і аплодують від душі. Де там тягатися Януковичу, який навіть боїться ДЕБАТІВ.
Ось що у Львові кажу Юля:Кандидат на посаду Президента, чинний Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко закликає українців об'єднатися в ім'я щасливого майбутнього України, її світлих досягнень і перемоги демократичних ідей.

"Сьогодні ми маємо зробити вибір на користь нашої рідної України. Лише разом, єдині ми можемо протиставити свою мету реваншу, який насувається на нашу державу в особі тих сил, які хочуть завоювати владу, що не дісталася їм у 2004 році. Ми можемо бути сильними лише разом", - заявила Юлія Тимошенко на Всеукраїнському вічі, яке відбулося біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові.

Кандидат на посаду Президента закликає співвітчизників пам’ятати про святу місію України і про те, що тільки через духовне очищення можна побудувати міцну державу. "Духовністю, натхненням, вірою ми маємо подарувати світу найкращі стандарти гармонійного духовного життя. Народ повинен мати той рівень духовності, щоб примножити нашу культуру і віру, і це дає нам шанс на очищення від усього того, щоб нам не подобається, і ми цей шлях пройдемо. Ми доведемо і примножимо всі шляхи зміцнення державності і незалежності", - переконана Юлія Тимошенко.

Прем’єр-міністр вкотре закликала українців не піддаватися на брудні технології, що їх використовують олігархічні сили, які прагнуть реваншу на виборах Президента. "Ці люди хочуть сьогодні прорватися до влади, несучи ризики втрати європейського шляху незалежності, і ми маємо знати, якою зброєю вони воюють", - підкреслила кандидат в Президенти.

Вона закликала співвітчизників не допустити обману, через який команда Віктора Януковича хоче пройти до влади. "Ми сьогодні маємо виклики найвищого рівня, і тому: єднання, вихід на дільниці, голосування – і перемога. І ми разом, всією командою будемо втілювати всі мрії і сподівання", - заявила кандидат в Президенти.

Юлія Тимошенко також звернулася до українців з проханням не вірити фальшивій рекламі, "яка проникає в душі і свідомість людей", і брехливим обіцянкам команди Віктора Януковича.

"Останні два роки були роками боротьби проти кризи, політичного хаосу і роздрібненості. Віктор Янукович вживає технологію використання кризи для дискредитації демократичної команди. Він прагне повернути те, чого ми позбулися у 2004 році. Вони хочуть донести до людей, що Янукович і Тимошенко – це одне і те ж. Ця отрута ллється з усіх каналів телебачення, від тих людей, які хочуть свою боротьбу за владу зробити пріоритетом. Не може бути нічого спільного між мною і Януковичем – ми з різних планет", - зазначила Юлія Тимошенко.

Прем’єр-міністр заявила, що всі її кроки у владі були спрямовані на побудову якісного і гідного життя в Україні. "Люди, які слідкують за роботою нашої команди, знають, що моє життя на посаді Прем’єра було присвячено зміцненню держави і прокладенню для неї стабільного шляху, боротьбі за зміцнення держави і за її незалежність", - підкреслила вона.

"Перед нами важкий шлях, і я хочу один раз і назавжди покласти край будь-якій розрізненості і роздрібненості справжніх патріотів України. Моя віра і моє служіння Україні завжди будуть захищати українську націю від будь-яких викликів. Ми можемо бути першими серед перших. Наша команда знає, що перемога буде за Україною", - підсумувала Юлія Тимошенко.

Хто за !
Васілій пише:
ПІШОВ ++++ +++++++ ЗІ СВОЄЮ ЮЛЬОЮ! ТИМ САМИМ ПУТЬОМ НАЙ ЙДУТ І ЗІ СВОЇМ ЯНИКОМ!
Ось відносно двох останніх то точно згоден.
А ось, хамити і мати гнути не діло. Був би я адміном відразу б забанив. А може це адмін і пише???!!!
Ту ще й інша справа, наскільки я пам'ятаю правила форуму, то писати рекламу у топіках неможна. А все написане містером Х - політична реклама.
І ще, доречі, хто буде президентом - вже і коню понятно. Ходивби до школи знав би про густоту і співвідношення населення в Україні. Думаю Юлька програє і з великою різницею. Єдине її спасіння це західна ураїна де Януковича не переварюють. Проте багато будуть голосувати проти всіх. А проти всіх - це зайвий пункт за Януковича...
і ще...
містер ІКС пише:
Хто за !
- Я проти!
Чого ми не мали своєї держави, тому що будували БАМ і продавались.
Я проти ! каже новітній БАМ, от через такиї бамів ми , власне, і бідні. Бідні - бо дурні. Дурні- бо бідні. І хочемо знову будувати в Росії БАМ.
Горе таким лакеям!
А Президентом буде Юля, 45 набере, а любимець БАМА -43 . І будуть бами скиглити та проклинати - і те їм не так, і ті- не ті... був би москаль - було б ліпше. Знаємо давно ваші бамівські пісні- мой адрес не дом и не улица, мой адрес - СССР, который

додано через 44 секунди:

построил БАМ...

додано через 10 хвилин 1 секунду:

Для БАМА передали песню донецкие , кстати одна из любимых его кумираКолёса диктуют вагонные,
Где срочно увидеться нам.
Мои номера телефонные
Разбросаны по городам.
Заботится сердце,
Сердце волнуется,
Почтовый
Пакуется груз.
Мой адрес -
Не дом и не улица,
Мой адрес -
Советский Союз.
Мой адрес -
Не дом и не улица.
Мой адрес -
Советский Союз.
Вы, точки-тире телеграфные,
Ищите на стройках меня.
Сегодня не личное главное,
А сводки рабочего дня.
Заботится сердце,
Сердце волнуется,
Почтовый
Пакуется груз.
Мой адрес -
Не дом и не улица,
Мой адрес -
Советский Союз.
Мой адрес -
Не дом и не улица,
Мой адрес -
Советский Союз.
Я там, где ребята толковые,
Я там, где плакаты "Вперёд",
Где песни рабочие новые
Страна трудовая поёт.
Заботится сердце,
Сердце волнуется,
Почтовый
Пакуется груз.
Мой адрес -
Не дом и не улица,
Мой адрес -
Советский Союз.
Мой адрес -
Не дом и не улица,
Мой адрес -
Советский Союз.
Мой адрес -
Не дом и не улица,
Мой адрес -
Советский Союз.
Мой адрес -
Не дом и не улица,
Мой адрес -
Советский Союз!
Голосуй БАМ за СССР

--------------------------------------------------------------------------------

додано через 1 годину 11 хвилин 12 секунд:

Павличко про технології московських спецслужб на виборах в Україні
Відомий письменник та громадський діяч Дмитро ПАВЛИЧКО закликає українців голосувати за кандидата у президенти Юлію ТИМОШЕНКО, бо вона стала «проти бездушної, антиукраїнської, керованої агентурою КГБ кліки ЯНУКОВИЧА».

Як повідомили УНІАН у прес-службі БЮТ, у своєму зверненні Д. ПАВЛИЧКО ззаначає: «Перемога ЯНУКОВИЧА на президентських виборах 7 лютого – це друга державна мова, Єдиний економічний простір, Митний союз, повна залежність України від Москви у внутрішній і зовнішній політиці. Це втрата всіх надбань у національному та демократичному житті України часів політичної самостійності. Україна – страшно сказати - обернеться в губернію відновленої російської імперії».

Д. ПАВЛИЧКО наголосив, що московські спецслужби знову використали проти України «бацилу особистої амбітності, звинувачень у зраді, заразу, яка обертала друзів у ворогів упродовж усієї нашої історії».

«Оточений підлабузниками, „любими друзями”, підісланими агентами, Президент відкинув усі спроби налагодження й порозуміння в стосунках із прем’єром», - переконаний Д. ПАВЛИЧКО.

Він не сумнівається, що «заява ЮЩЕНКА про те, що ТИМОШЕНКО і ЯНУКОВИЧ – „два чоботи пара” – неправдива, бездоказова, спрямована на те, щоб ставленик Москви, головний опонент Президента, дійшов у тих чоботах до влади».

«ТИМОШЕНКО ніколи не була чоботом з ноги ЯНУКОВИЧА. Вона завжди ходила рівно та високо несла прапор України», - наголосив Д. ПАВЛИЧКО.

Письменник акцентував увагу, що «національні, демократичні, людяні й християнські сили України готуються до боротьби проти нового московського зверхництва та поневолення».

«Вони повинні об’єднатися й стати за ТИМОШЕНКО, бо в її особі мають і матимуть союзника. Голосування за ТИМОШЕНКО - це підтримка живого розуму, здатного розвиватися і відповідати на жорсткі виклики часу не за писаними вказівками помічників і спічмейкерів, а за власними думками», - пояснив Д, ПАВЛИЧКО свою позицію.

«У нашій теперішній страшній ситуації, коли стоїмо за крок до безодні, я закликаю голосувати за ТИМОШЕНКО з багатьох причин. Найважливіша серед них – це вибір самої ТИМОШЕНКО, її відвага стати проти бездушної, антиукраїнської, керованої агентурою КГБ кліки ЯНУКОВИЧА», - резюмував він.

У першому турі виборів Д. ПАВЛИЧКО як член Української народної ради підтримував кандидатуру чинного Президента Віктора ЮЩЕНКА.

містер ІКС пише:
Я проти ! каже новітній БАМ
- Я думав, що вже всі зрозуміли. Навіть діти, які тут пишуть на форумі зрозуміли що БАМ - це ініціали, а ти олень досі не поняв. (зрештую не я перший опустився до персоналей). Скажу тобі більше, при бажанні і з допомогою друзів я б міг цю тему так зафлудити, що про тебе й не згадали. Крім того абревіатура не відміняється.
Крім того, я б не спішив, називатись когось лакеєм. Я дійсно будую, але не в Росії, а в україні, і думаю, заробляю більше ніж ти…
Щодо людей які строїли БАМ то я б тоже не іронізував. Як правило то були молоді українці. Багато з яких залишились в Росії І заробляли вони не погано, житло отримували, і стаж був рік за два. А ти у своєму житті щось побудував???
А тепер по суті пропоганди. Спеціально для таких "обізнаних" форумчан скажу, що чим більше тексту, а особливо пропаганди, тим менше його читають. Цікаво, а мозгів хватає щоб щось від себе написати? А?
містер ІКС пише:
а любимець БАМА -43
взагаліто правильно улюбленець... А якби уважно читав, то я писав, що голосуватиму проти всіх.
Можливо я десь не правий, але люди ніколи не помиляються. Глянь на свою репутацію... Таке саме чекає Юлю.
Щодо донецьких... То це теж глупість. Якби ти десь бував далі ніж Золочів то не писав би такої фігні. Я, взагалі то, був і у Донецьку, і у Луганську і у ще багатьох містах сходу і півдня України. Скажу впевнено, ті, хто хоче працювати живуть значно краще ніж у нас тут на Заході. І не вони до нас, а ми до них їздимо заробляти. Чи може ти згоден працювати за 2,4 грн за годину. Я тобі куцу таких точок назву в Золочеві де Народні депутати, власники бізнесу так платять, мало того не реєструючи своїх робітників.
Називаючи когось москалем ти стаєш в один ряд з БИДЛОМ яке називає нас хохлами. Чим ти краще за них???
А от коли я чую якісь там меседжі про КГБ, спецслужби Росії іт д, то сприймаю це як воплі бездарного політика. Взагаліто треба вміти програвати не по зорячись. Другого майдану вже не буде.
А те, що Павличко когось підтримував, а тепер змінив свої погляди ще раз говорить про його непослідовність. Бо сам Ющенко закликав не голосувати за Тимошенко.
Ще одне глупство і страшилка якою бездарі лякають народ – двомовність. Президент не відповідає за кількість мов. Про це мова йде у конституції (раджу прочитати) а конституцію президент змінити без парламенту не може. А у кого більшість у парламенті??? Правильно у Тимошенко. Хоч і це теж не на довго.
Скажемо так піраміда брехні почала сипатись. Остаточно це буде видно на виборах в місцеві органи влади. Дасть Бог повернуть мажоритарну систему і тоді Бюту повний капець.
І наостанок, звернення до Містера «Х» Якщо і на далі буде міжусобиця і «базар» про персоналії, а не про конкретику – вжию адекватних мір і з цієї теми сміятися будуть .
Чинний Президент України Віктор Ющенко переконаний, що результати першого туру президентських виборів стануть вирішальними.

"Я кажу про перший тур, і цей тур визначатиме, хто буде Президентом. Президентом буде той, хто вийде у першому турі опонентом Януковича... генеральний бій - це бій у першому турі", - заявив Ющенко на прес-конференції в Українському домі у Києві.

додано через 1 хвилину 38 секунд:

і коню понятно що президентом стане опонент Януковича - Юля...
містер ІКС пише:
і коню понятно що президентом стане опонент Януковича - Юля

А як не стане то що знову будемо кричати ФАЛЬСИФІКАЦІЯ?
Я не кажу що її не було в 2004, і що її нема зараз, але думаю що зараз значно меньше.
Не треба мені тут впарювати, що як прийде Янукович, то західній Україні піпець, і що там всі бандюки, і що ми знову Росії підпорядковуватемось. Я не хочу голосувати проти когось, я хочу голосувати ЗА. Проте зараз такої можливості не бачу, тому що нема кандидата. Ні за ЮЛЮ ні за ВІТЮ в першому турі не голосував і в другому не збираюсь.
Окей пише:
Голосувати ПРОТИ ВСіХ категорично не можна- бо це фактично тактика та задум партії регіонів та Януковича

А я думаю що кандидат має заслужити свої голоса. І навпаки це задум Юлії щоб хто не хоче нікого з них бачити проголосувати за неї.
Наприклад я знаю чому Донецьк і Луганськ голосує за Януковича, тому що він тут для них багато чого зробив. А я чому маю голосувати за Юлю? Що вона для мене зробила, ну чи для моїх сусідів, батьків, дітей і т. д.?
Як я не люблю тої тупої української звички шукати собі якесь божество і тупо покладати на нього всі свої сподівання. Історія вже знає одне біле братство. Наступне біле братство чекатиме аналогічна доля.
містер ІКС пише:
і коню понятно що президентом стане опонент Януковича - Юля...
Якщо ти такий впевнений і так св'ято віриш в перемогу свого ідола, а крім того як говорять відповідаєш за базар, то давай парі. Чисто на совість. Ти не знаєш хто я, а я нехнаю і чесно не хочу знати хто ти. Але, якщо Юлька виграє, я обіцяю пожертвувти 100 грн у будь-яку релігійну установу на благо нужденних. А якщо виграє Янукович - аналогічно поступиш ти! Обіцяєш? А то ви всі, агітатори на пантах, тільки словами тріпаєте. Може якісь конкретні вчинки пора робити?

додано через 13 хвилин 10 секунд:

Ось що думаж народ з приводу створення собі ідолів.
Джерело: http://otvali.ru/photos/statuju_obnazhennoj_julii_timoshenko_foto:28455.html statujuobnazhennojjulii.jpg][/url]

додано через 10 хвилин 57 секунд:

Натуральна Тигрюля

додано через 2 хвилини 29 секунд:

І ще один момент, твої соратники нині по всіх стовбах міста клеїли пропоганду, от хто то все буди чистити? Привикли блін гадити... А потім шукають винного...
bam пише:
Може якісь конкретні вчинки пора робити?

тупо забитись на 100гр то є конкретний вчинок?
bam пише:
по всіх стовбах міста клеїли пропоганду, от хто то все буди чистити

чистити буде той хто програє ваше парі-ото конкретний вчинок. ато 100гр понтуєшся як школяр
А тобі, Васьок, слабо участь взяти в парі???? Чи 100 грн зажав. Якщо то не вчинок, то шо написати матюки тут - вчинок?

додано через 8 хвилин 3 секунди:

Додам, ще... Якщо кожен, хто вірить Юльці зробить пожертву на користь міста або людей які цього потребують, то програш Юльки стане Великою перемогою!
bam пише:
А тобі, Васьок, слабо участь взяти в парі????

я, синку, на слабо не ведусь.
bam пише:
то шо написати матюки тут - вчинок?

я когось попрікав вчинками? я висловив свою думку-і всьо. а те шо такими словами-ну то інших слів та вся шобла(включаючи яценюка )на мою думку не заслуговує. навпаки я ше старався стримуватись
Васілій пише:
навпаки я ше старався стримуватись

А ти постарайся.... "татку"
Васілій пише:
на слабо не ведусь.
та всі ви коли шо то в кущі. Слабо, не слабо - не оправдання.
є така пагаворка:
-якщо ти сперечаєшся з ідіотом то з великою ймовірністю він робить те саме
bam пише:
та всі ви коли шо то в кущі

або ше:
ліпше з мудрим втратити чим з дурнем знайти
хтоб говорив.
БАМ своїм Януковичем вже задолбав. Ти хоч трісни - не набере він більше Юлі. А в Золочеві не догягне і до 7%. В нас люди мудрі, як не крути. ю А схід - Бог їм суддя!
Для приторможених повторю ще раз. Я буду голосувати ПРОТИ ВСІХ. Хоч вважаю Юльку більшим злом ніж Янукович.
А Золочів у загальноукраїнському масштабі, навіть вся Львівська область особливої погоди не зробить. Я думаю, що приблизно 20% тих то візьме участь у виборах проголосують проти всіх. Розрив трошки скоротиться, але всеодно цього буде мало. Такшо хоч ти трісни. О... Вже оприлюднили більши 10% різниці. Порахуй яка то кількість людей.
Схід України - така сама Україна, і те що у них інша думка, то це не означає що вона хибна. Кожен хай думає і голосує як хоче. Демократія.
Є така країна Канада. Там дві мови, і взагалі люди такою хернею не страдають.
А відносно мудрих... Якщо вони такі мудрі, то чого вони такі бідні???
Ти людям своєю пропогандою мозги не пудри. Ти лібше скажи приєднуєшся до парі, чи ні? В тебе є шанс зробити добру справу
Доречі, автори більшості з тих фото - вихідці з Західної України...
Вам что надо смотрящего как на зоне думайте головой, а не по понятиям.
bam пише:
Я буду голосувати ПРОТИ ВСІХ

ти хоч і тупуватий але таки повинен зрозуміти шо спригнути не вдасться-бо проти всіх-то за яника. якщо тобі не подобається ніхто-розумніше не ходити на вибори.
cheruka пише:
Доречі, автори більшості з тих фото - вихідці з Західної України...

доречі фото абсолютно тупі
Гарне фото 12 балів.
Діло в тому, що роль президента, як я вже писав сильно перебільшена. І я цілком згоден і з Яценюком і з багатьма іншими, хто закликає голосувати проти всіх. Ну і що, що я не хочу бачити Януковича президентом??? Але я ще більше не хочу бачити Тимошенко премєром. Посівши посаду президента Янукович не матиме реального впливу на економіку. Ну і слава Богу! Але і Тимошенко не на довго лишиться примєром! Слава Богу ще раз!
Інколи людей треба загнати в глухий кут, щоб вони почали думати. А почнуть вони думати, коли розпустять парламент і почнуть нові вибори. Ось тоді буде визначатись справжня влада.
А так єдиним результатом діяльності уряду Великого прориву є те, що кожен українець винен Міжнародному фонду майже 7000 грн. Це добре, що зарплати піднімають і всяке таке, але що ті зарплати варті? Корупція повсюдно, бардак, Підприємства які паспорти друкують захоплюють... В штатах вже ФБР всіх давно мордою в сніг положило. Так... Якщо ми такі тупі то "нам надо смотрящего "

додано через 1 хвилину 54 секунди:

Ага. Фото може і тупі, але рейтинг їх зашкалює. Може то не фото тупі а ти туго соображаєш?

додано через 6 хвилин 12 секунд:

bam пише:
Інколи людей треба загнати в глухий кут, щоб вони почали думати.
ти Васильку не переживай, думати тобі не грозить. Ти ж, як люди кажуть в Росію спригнув, легко патріотом з закордону бути? Говорив я тількищо з одним з штабу Юлі, казав тебе знає, вгадай які епітити вживав.... Воно ж і не дивно

додано через 1 хвилину 12 секунд:

А взагалі ти робиш велику справу, задяки таким форумчанам процвітає форум Кемпа. Після виборів і я на цей форум забю.
bam пише:
Ага. Фото може і тупі, але рейтинг їх зашкалює. Може то не фото тупі а ти туго соображаєш?

тебе ж шведи вчили-включай саабражалку-рейтинг їх зашкалює тіко тому шо таких як ти багато
bam пише:
легко патріотом з закордону бути?

патріотом якраз важко бути. хоч і закордоном. хоч тут. патріот-це взагалі майже як святий. боюсь мені далеко до того. але я стараюсь
bam пише:
Після виборів і я на цей форум забю.

дивна заява. ти ту тупо за бабки? фууууууууууууу
bam пише:
Говорив я тількищо з одним з штабу Юлі, казав тебе знає, вгадай які епітити вживав....

ну мої епітети про тих і тих можеш прочитати трохи вище
bam пише:
А так єдиним результатом діяльності уряду Великого прориву є те, що кожен українець винен Міжнародному фонду майже 7000 грн.

ну ти таки тупиййййй. шо таке борг в 1000 баксів? не брати кредити в таких умовах і обвалити все? ти подивись умови тих кредитів-це супервигідні кредити на супервигідних умовах. і як тіко економіка піде в ріст(а вона рано чи пізно піде. нікуди не діниться)то такий борг вертаєм як два пальці об асвальт ну це ж елементарно. і мвф дає бо впевнений що повернем борг вчасно і повністю. абсолютно нормальна світова практика. а ті страшилки-то на лахов і розраховані. нормальні люди всьо розуміють. розуміють і те що хоч і вибирати нема з кого-але вибирати прийдеться. і за свій вибір відповідальність кожний буде нести сам. не получиться тобі бам лишитись ва всьом бєлам серед дірьма і не пробуй
bam пише:
А взагалі ти робиш велику справу, задяки таким форумчанам процвітає форум Кемпа.

процвітає? даааа. нє в абіду кємпі крім пари малолєток там ніхто нічо не пише
Васілій пише:
їх зашкалює тіко тому шо таких як ти багато
- неа, це прото таких як ти мало
Васілій пише:
це взагалі майже як святий
- ага, а твій аватар на ікону святого схоже Прямо таки мученик. Татари познущались, зато знаєш як пітушитись
Васілій пише:
ти ту тупо за бабки?
неа, я тут прото так, хоч за переписку з тобою бабки можна брати сміливо
Васілій пише:
таке борг в 1000 баксів?
і скільки тобі перепало з тих 1000 баксів. Чогож ти такий мудрий в Україні економіку не піднімаєш, а втік? А умови якраз супер. Наприклад підняти пенсійний вік. Не баїсь ти віддавати борги не будеш. Ти ж за бугром. І до пенсії теж не доживеш якщо приймуть ці умови.
Васілій пише:
обі бам лишитись ва всьом бєлам серед дірьма і не пробуй
- а я і не пробую, я стараюсь щоб "белі" менше того дерьма робили.
Васілій пише:
кємпі крім пари малолєток там ніхто нічо не пише
- тебе нама - вже добре. А ти давай напиши. Побачим скільки часу пройде поки тебе не забанять. Я взагалі Ольку дивуюсь. Може через тебе його проект йде на дно? а то що пару ніків під одним ай пі, то ти дійсно малолєткам впарюй.

І саме головне. Завдяки нашому "базару" здійснилась моя мета. Оту пропаганду не видно!
bam пише:
- неа, це прото таких як ти мало

ото і є сама головна наша біда-розумних людей дійсно мало
bam пише:
ага, а твій аватар на ікону святого схоже

ти читати вмієш ваащєєє
Васілій пише:
патріот-це взагалі майже як святий. боюсь мені далеко до того

bam пише:
Чогож ти такий мудрий в Україні економіку не піднімаєш, а втік?

я тут. і наскільки можу-піднімаю.
bam пише:
І саме головне. Завдяки нашому "базару" здійснилась моя мета. Оту пропаганду не видно!

ше раз-ти дуже завищуєш свою значимість. яка може бути пропаганда на форумі який читає чоловік 10 ну хоч троха тре думати
bam пише:
Може через тебе його проект йде на дно?

ну ти таки дійсно тупий. я то тут причім? шоп проект не тонув ним тре займатись. а для цього тре мати кєпала в голові. але кому я тово вогору......
подивився я ту КЕМПУ такаж "убога" як і той БАМ-противсіх- вонучкович (то все єдно єму і януковицьким противсіхам і кемпа пуста, в ніяке порівняння в нашим форумом не йде

додано через 1 хвилину 56 секунд:

містер ІКС пише:
подивився я ту КЕМПУ такаж "убога"

Слава Богу, що там такої фігні про Юльку не пишуть, а якщо напишуть, то відповідно зреагую

додано через 1 хвилину 32 секунди:

КЕМПА - Самий нормальний форум Золочева!
певно кемпа жде дописів бама- але януковича і там не хвалят, бам там буде безробітний
містер ІКС пише:
певно кемпа жде дописів бама- але януковича і там не хвалят, бам там буде безробітний
Спец, для заторможених - мені Яник по барабану. А ось ти тут реклами Юльки писати не будеш, а як будеш, то я допоможу людям з неї сміятись
Думаймо ми, молоді. майбутнє за нами, а не за протипсіхами
Юлія Тимошенко. Молодіжний кредит довіри
25 січня українська студентська молодь відзначає День студента і день своєї покровительки – Святої Тетяни.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко називає студентські роки чудовою і прекрасною порою життя кожної людини, порою мрій, надій і звершень, порою професійного визначення та вибору життєвої позиції. "Це також час кохання, романтики, свободи, радості, час накопичення знань та досвіду", - зазначає глава уряду.

"Я теж була студенткою і прекрасно розумію всі ваші проблеми, знаю, що ви переживаєте, коли не вистачає і стипендії, і часу "підтягнути хвости". Все буде добре! Ви обов’язково подолаєте всі труднощі і перепони. А найголовніший залік вам поставить життя", - звертається Юлія Тимошенко до нинішньої студентської молоді.

Вона бажає студентам реалізації в Україні своїх знань, сил і талантів. А уряд, запевняє Юлія Тимошенко, робить усе, аби студенти відчували себе якомога краще. "Ми і надалі дбатимемо про те, щоб ваші таланти цінувалися на батьківщині", - додає Прем’єр-міністр.

Юлія Тимошенко високо цінує потенціал українського студентства і залучає його до співпраці з вищою виконавчою владою. За ініціативою Прем’єра при Кабінеті Міністрів створено Всеукраїнську студентську раду, робота якої сприяє масштабному реформуванню вищої освіти через постійний діалог її представників з владою.

"Ми зібрали студентські команди, які очолюють самоврядування в кожному вузі, запросили всіх, незалежно від регіону чи партійної приналежності. Моє враження, що ми маємо унікальне молоде покоління, яке самі політики своїм брудом і своїм хамством зробили більш цинічним і байдужим, ніж воно є насправді", - коментує Прем’єр.

Саме разом з мислячою молоддю Юлія Тимошенко створює таку урядову молодіжну інтелектуальну команду, яка вирішуватиме не тільки питання гуртожитків і стипендій. "Я хотіла б, щоб у нас було створено своєрідне дизайнерське бюро, такий креативний штаб, який малюватиме та аналізуватиме, як Україна має виглядати завтра або післязавтра, починаючи від державного управління і реформування кожної галузі", - уточнює вона.

Юлія Тимошенко цінує мрії, бачення, знання та силу українського студентства. "Саме молодь і студенти сьогодні так інтегровані в світ, як ніколи в житті жодне покоління не було інтегровано в жодні світові процеси. Наше нове покоління вже має такий досвід, який жодному попередньому поколінню не вдалося отримати в такому віці", - констатує вона.

Юлія Тимошенко дуже хоче, щоб в цинічному, конкурентному, матеріальному, меркантильному світі наша молодь завжди знаходила нішу для ідеалізму і романтики. "Можливо, циніки і прагматики завжди жили гарно, але, погодьтеся, історію і прогрес в світі завжди рухали ідеалісти і романтики", - каже вона.

Як відомо, День студента приурочено до дня Святої Тетяни, в який у 1755 році імператриця Єлизавета Петрівна підписала указ "Про заснування Московського університету". Згодом Микола I підписав указ, яким наказав святкувати не день відкриття університету, а день підписання акту про його заснування. У такий спосіб день 25 січня (12 січня за старим стилем) став офіційним університетським днем, а свята Тетяна – покровителькою студентів
Юля. Наша Юля. Юля не ваша, а наша. Наша Юля им покажет! Все что могла, ваша Юля уже показала. А у вас, такой как Юля – нет. А у вас кроме Юли больше и нет никого. Это у нас то кроме Юли никого нет?! Мы за Юлю в огонь и в воду. Достала ваша Юля. Юлечка Владимировна. Уважаемая Юлия Владимировна. Дорогая Юлия Владимировна. Несравненная Юлия Владимировна. Юлька. Юля, она за народ! Юля, она только о себе думает. Только одна Юля борется с коррупцией. Да ваша Юля в тюрьме сидела. Нашу Юлю даже тюрьма не сломила! Юля – олигарх. Юлечка - простая и добрая женщина. У нас Юлия Владимировна - единственный мужчина среди украинских политиков. Юля – красавица наша. Юлия Владимировна всегда очень стильно и модно одета. О, опять Юлька вырядилась. Как говорила Юлия Владимировна… Юлия Владимировна особо отметила… Юля в карман за словом не лезет. Юля только и может, что говорить. Юля умная. Юля богатая. Бедная Юлечка! Юля – прирожденный лидер! Юлия Владимировна – харизматическая личность. Юля, она только власть любит. Эх, скорее бы Юля к власти пришла. У нас в селе все за Юлю. А у нас все против Юли. Дети, идите скорее все сюда, Юлю по телевизору показывают! О, ты ба, опять Юля в телевизоре. Юля – берегиня. Юля – терминатор. Леди Ю. Ой, я нашу Юлю так люблю, так люблю. Юля восстановила экономику. Юля все развалила. Не дали Юле довести начатое до конца. Хорошо, что Юля недолго рулила. Юля договорилась о поставках газа. Юля не договорилась о поставках газа. При Юле было лучше. При Юле было хуже. У Юли коса. У Юли шиньон. Юля – победительница. Избирательный блок имени Юли. Избирательный блок против Юли. Несгибаемая Юля. Хитрая Юля. Юля на катке. Юля в кабинете. Юля на щитах ОМОНА. Юля на площади. Площадь скандирует: «Юля, Юля, Юля»! Никакое другое имя не вызывает сегодня в Украине столько эмоций, восхищения и преклонения, ненависти и злости, уважения и недоверия, надежд и разочарований. И это очень полезно для страны, в которой испокон веку культивировалось откровенно пренебрежительное и снисходительное отношение к женщинам. По законам жанра именно скульптура Юли должна стоять наверху колонны на Майдане. В таком варианте этот безумный памятник советской архитектуры имени Омельченко и Кучмы приобретет воистину сакральное значение, новый политический смысл и законченный эстетический вид

додано через 1 хвилину 39 секунд:

Крошка сын к отцу пришел И спросила кроха: "Янукович - хорошо? Тимошенко - плохо?" Будем, сына, лучше жить Радостно и дружно. В школу сможешь не ходить, И читать не нужно. Когда вырастешь большой Станешь классным вором Это очень хорошо. Будет очень скоро. Повезет - так отсидишь, Мат всосав с пеленок. Только силы укрепишь, Не робей, ребенок! Крошка сын оторопел, "Папа, ты же шутишь? Я пока еще не сел, Ты меня не купишь. Время есть пока еще, Закричала кроха, Тимошенко - хорошо! А бандиты - плохо!
Гарний віршик, давай ще! хоч шось нормальне. Але як педагог скажу тобі, в памяті всеодно відкладеться картинка!
свіжа звістка із Харкова. Губернатор області Арсен Аваков визначився - ПОТРІБНО ПІДТРИМАТИ ЮЛЮ.
    Мой выбор – Юлия Тимошенко. Заявление Арсена Авакова Сложившаяся в стране ситуация накануне второго тура президентских выборов не позволяет мне, как гражданину, самоустраниться от конкретики голосования. Мне странно слышать заявления политиков о том, что «во втором туре выборов выбора нет». Не поддержать никого из кандидатов означает усилить в и без того уставшем обществе атмосферу безысходности и обреченности. Я не имею права на такую позицию. Именно для активной деятельности я шел в политику. Не наблюдать, а участвовать – вот моя философия. Мой выбор – Юлия Тимошенко. И не в ее защиту направлен мой голос (Юлия Владимировна себя в обиду не даст, и в этом нет никакого сомнения). Мой голос – в защиту тех демократических ценностей, за которые мы сражались. И здесь нам с Тимошенко по пути. Я убежден, что она не меньше других патриотов заинтересована в независимости и процветании Украины. Есть и другой аргумент, сугубо прагматичный. Какие бы упреки не выдвигали в адрес Премьер-министра ее противники, как бы ни критиковали деятельность правительства, но есть сухая статистика, и мы должны с ней считаться. Именно личное вмешательство Тимошенко позволило не только спасти, но фактически возродить самолетостроение в Харькове. Вошли в ритм, ощутив реальную поддержку власти, наши гиганты – «Турбоатом» и ХЭМЗ, «Электротяжмаш» и завод имени Малышева. Были выделены необходимые средства на строительство метрополитена и реконструкцию «Металлиста»… Легче всего обвинять в популизме и огульно критиковать. Продолжать работать – значительно сложнее. Тимошенко работает. И если я вижу от ее работы пользу для области, вижу неимоверно сложный, но все же путь вперед, - я однозначно скажу «да» за Юлию Тимошенко. Реальный случай, когда, помогая Юлии Тимошенко, мы помогаем себе и будущему страны. Украине предстоит нелегкий путь, но его надо пройти, отсидеться на обочине не выйдет. Мы выбираем не просто фамилию нового Президента страны. Мы выбираем между прошлым и будущим. Вместе с тем, я ответственно заявляю, что, как глава Харьковской облгосадминистрации, сделаю всё для обеспечения честных выборов. Я искренне уважаю выбор каждого харьковчанина. И прошу принять и уважать мой выбор. Слава Украине! Мы надеемся, что и уважаемый Ринго, и граждане Харьковской области последует совету мудрого губернатора Арсена Авакова
Карії очі, посмішка мила.
Юля хоч хрупка, та має силу
Таку, що ніяки бандити не зможуть Її подолати.
Вона переможе!
Та сила з народу, який не зкорився
Продажним гетьманам, а Юлі вклонився
За те, що безмежно кохає країну,
В якій народилась, живе і спочине
Колись. Але зараз, зібравши всі сили,
Долає нещастя, зневіру у мрію
Свободного люду, який нездоланний,
Бо віра у щастя нам всім притаманна!
Поет, але, картинка впливає на підсвідомість навіть дітям
Юлія Тимошенко забезпечить зміцнення української державності, - звернення громадськості
Відомі громадські діячі, члени Української Народної Ради закликають виборців підтримати в другому турі виборів Президента України кандидатуру Юлії Тимошенко.

"Юлія Тимошенко - виразник інтересів Майдану - забезпечить зміцнення української державності на історичних традиціях боротьби за свободу, на духовних цінностях нашого народу та на європейських засадах", - йдеться у зверненні, під яким поставили свої підписи 13 авторитетних громадських діячів: Володимир Василенко, Богдан Горинь, Іван Дзюба, Іван Драч, Левко Лук’яненко, Юрій Мушкетик, Дмитро Павличко, Володимир Пилипчук, Мирослав Попович, Роланд Франко, Юрій Щербак, Олег Чорногуз, Ігор Юхновський, переважна більшість яких у першому турі виборів голосували за чинного Президента Віктора Ющенка.

На їх думку, після першого туру виборів Україна опинилася в драматичній ситуації, коли вибір Президента перетворюється на референдум щодо долі Української держави та її цивілізаційної орієнтації. "За цих умов, ми, члени Української Народної Ради, звертаємось до всіх громадян України із закликом - підтримати в другому турі виборів Президента України кандидатуру Юлії Тимошенко", - наголошують автори звернення.

Громадські діячі вважають, що саме Юлія Тимошенко здатна захистити найвищі національні інтереси України, сприяти зміцненню громадянського суспільства і забезпечити демократичний розвиток. "Той, хто вважає, що ми не маємо вибору, що 7-го лютого не треба брати участь у голосуванні, насправді робить вибір на користь Віктора Януковича. Пам'ятайте, Янукович - не самодостатній, керований із зовні політик, який прагне повернути минуле, перетворити Україну на сателіта відроджуваної московської імперії з євразійським безнаціональним обличчям", - йдеться у зверненні.

додано через 4 хвилини 49 секунд:

Щоб не правив світом сатана,
Тому Україні потрібна: – ВОНА!
І так вперед, вперед дерзати,
І ні на крок з дороги не звертати!
Хоча не просто буде важкувато –
Це зло, нелегко буде подолати.
На жаль, воно вкорінене повсюди.
Від нього так набідувались люди.
Але є шанс його перемогти.
Потрібно всім на вибори піти.
Щоб знов гірку не мати дулю.
Голосуй: – за Тимошенко Юлю.!!!.
Героїв Україна: – побачила в ефірі,
В якому був синхронної ненависті сеанс.
Немов розлючені та дикі звірі,
Свій прямолінійний вели резонанс.
Не треба тут таємних документів
Про співпрацю двох Вікторів.
Тут без всяких видно аргументів,
Яких вони тримаються векторів.
(Народ розумний давно все зрозумів)
Хлопці полеміки не люблять,
Вони свій люблять монолог.
Того, хто правду каже – чублять,
Але крім них, на світі ще є – Бог!

додано через 1 хвилину 18 секунд:

Герман Ганька, така огида –зекова нянька!
Тільки зубами скрегоче, Тимошенко, з'їсти хоче.
І звідки така наглота, що відкриває свого рота.
Геть! бери свого бандита і подалі від корита.
Не готуй для когось ями, бо сама впадеш ногами.
Головою у лайно і туди ж її усе майно!

додано через 2 хвилини 53 секунди:

Страшні на Сході і погані речі
Відбуваються, що йметься страх.
Якщо впадуть прямо на плечі,
Тоді ж то буде справжній жах.
Все ж таки стає не зрозумілим,
Що ж насправді в цьому є-?
Чому свою ми Україну ділим-?
А хто ж від цього добре виграє-?….
Східньо -русий нарід України
Однобоко бачить хіть свою.
Не бачить: після януковичів руїни, –
Назавжди Україну втрачаємо свою.
Щоб суверенну зберегти державу;
Потрібно спершу сильно полюбити.
Старатись і примножувати славу.
Щоб кожен міг добротно жити.
Не треба бути тут байдужим
І руки опускати геть під низ.
А сміло воювати з ними, друже –
Щоб ми не мали більше криз.
Та доля краща нас не оминала,
На власність нашу ніхто не посягав.
Тепер обійдемось без криміналу,
Який весь час постійно грабував.
Пора уже по –справжньому судити,
Той дикий і жорстокий – Геноцид!
Набрид він, і не дає спокійно жити.
Цей гидкий, політизований – Гібрид!
На виборах дамо йому оцінку.
По –повному свою покажем дулю.
Всі дружно проголосуємо за жінку.
І президентом виберемо: – Т. Юлю!
ти ще дрібнішим шрифтом напиши, то будуть читати
МОЗГИ МАРИОНЕТКИ

Возят Витю по стране
Светится с экрана
Все как-будто как у всех,
С виду без обмана

Напомажен и одет,
Но взлянуть с изнанки
Кандидат-то без мозгов
Все они у Ганки

Ганка даже говорит
За него все время
Отодвинула жену
Носит это бремя

Защищает как могёт
Витю от дебатов
Вместо Вити принимать
Будет дипломатов

Обошел герой с ПР
Брежнева с Чаленко
Не краснеть теперь за них
Пете Симоненко

УЛОВИТЕ, ВСЕХ ПРОШУ
СУТЬ СЕГО МОМЕНТА
ПРЕДЛАГАЮТ БЕЗ МОЗГОВ
ЛЮДЯМ ПРЕЗИДЕНТА

додано через 1 хвилину 8 секунд:

Не Чаленко, а Черненко

додано через 25 хвилин 24 секунди:

КРАНТЫ ЖИГАНУ

Урыли бывшего жигана
Регионалов Поц-ана,
В словесной схватке-без НАГАНА,
И Межигирию - хана!
Не вынесла душа напряга,
Гнилых базаров и понтов.

Конкретно кипишнул малину,
Пришел до Шустера ……. готов!
Готов!.. не войте по баракам,
Нишкните и заткните пасть;
Теперь хоть боком встань, хоть раком, -
Легла ему дурная масть!

На Юлю гниды, беса гнали,
И по приколу, на дурняк
Всей вашей шоблою толкали
На Тимошенко порожняк!
Воняйте, лыбьтесь, как параша, -
Не снес наездов честный вор!

Пропал козырный парень Витя,
Усох босяк, как мухомор!

додано через 3 хвилини 59 секунд:

заткните пасть так можуть скоро сказати тим хто агітує за гроші ЯНЕКІВ і агітують ПРОТИ ВСХ у другому турі
тож ДУМАЙТЕ
В даному випадку за Януковича! За 18 років вже за*бали націоналісти і їхні буржуйські улюбленці. А при Януковичу хоть є надія, що вийдем із ВТО і проведем референдум по НАТО і будем укріпляти економічні звязки із Росією і не загнуться ще ті нечисленні наукоємкі і воєнні підприємства які ще працюють.

2 містер ІКС

А ти вася не базарь так за Януковича і Симоненко, бо за все в свому житті прийдеться відповідати і за необгрунтований пи*деж тоже...