Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Підсумки першого туру виборів. Хто переможе взагалі

За кого проголосуєте в другому турі
Ю.ТИМОШЕНКО 63%   7
В. ЯНУКОВИЧ 9%   1
Проти всіх 27%   3
Всього голосів: 11
Автор Повідомлення
Янукович на своїй малій батьківщині пообіцяв відразу по виборах узаконити російську
Львівський портал / 02.02.2010 16:22
Віктор Янукович обіцяє прийняти закон про мови відразу після своєї перемоги на виборах. Про це кандидат у президенти сказав своїм виборцям під час зустрічі в Єнакієво (Донецька область), пише «Остров».

"Ми відразу після виборів приймемо закон про мови на основі застосування російської мови в усіх сферах життя: у діловодстві, освіті, медицині, судоустрої і так далі", - заявив кандидат у президенти України.

Він також пообіцяв провести освітню реформу

"Наші діти будуть навчатися в школах, де пройде освітня реформа. Ми обов'язково повернемося до 10 років навчання", - заявив В. Янукович.

Він підкреслив, що діти після 10 класів будуть мати можливість отримати спеціальність і підготувати себе до майбутнього життя.

"Це обов'язково врахує реформа", - підкреслив Віктор Янукович.
Ти визначить коготи рекламуєш Януковича чи Тимошенко?
З метою недопущення втягування громадян у фальсифікації під час голосування та встановлення результатів волевиявлення СБУ звертає увагу:

1. На виборчому бюлетені та контрольному талоні має бути прізвище і підпис члена Дільничної виборчого комісії. Без підпису члена ДВК бюлетень вважається не дійсним! Після пред’явлення паспорту, вимагайте наявності на виборчому бюлетені печатки і відповідних підписів.

2. Кожному виборцю може бути виданий тільки один виборчий бюлетень. Якщо ви побачите, що хтось видає або бере кілька бюлетенів, негайно повідомляйте про це за телефоном довіри СБУ (додаються) та/або звертайтесь до правоохоронних органів, які чергуватимуть на дільниці, та до спостерігачів.

Кожний громадянин має голосувати лише за себе. Не користуйтесь паспортами родичів чи друзів. Голосування відбувається за власним паспортом, дійсним на момент голосування.

3. Винос виборчого бюлетеня за межі дільниці, у тому числі на прохання сторонніх осіб, є порушенням Закону України «Про вибори Президента» і підставою для притягнення до кримінальної відповідальності обох сторін. Якщо ви стали свідками цього незаконного діяння, просимо негайно повідомити про це оперативній групі СБУ, яка вестиме спостереження біля дільниці, або зателефонувати в СБУ.

4. Агітація за будь-якого кандидата в день голосування заборонена Законом. Якщо Ви побачите, що хтось агітує за того чи іншого кандидата, зверніть на це увагу членів комісії та спостерігачів і зателефонуйте в СБУ.

5. Друк, розповсюдження та використання наклепницьких матеріалів, які принижують честь і гідність кандидатів у Президенти України, є правопорушенням. Особи, які це здійснюють, будуть притягнуті до відповідальності, передбаченою Законом України.

Застерігаємо, що особи, які перешкоджають здійсненню виборцем свого конституційного виборчого права, притягуються до кримінальної відповідальності, що передбачена Главою 5 Кримінального кодексу України (злочини проти виборчих прав і свобод людини і громадянина караються тюремним ув’язненням на строк до 3 років).

Телефони довіри регіональних органів СБ України для звернень громадян з питань забезпечення законності виборів Президента України:

Регіональний орган СБ України
Телефон довіри
Регіональний орган СБ України
Телефон довіри

УСБУ у Вінницькій обл.
043-53-13-09
УСБУ у м. Севастополі
0692-54-02-14

УСБУ у Дніпропетровській обл.
056-744-85-19
ГУСБУ в АР Крим
0652-27-40-84

УСБУ у Донецькій обл.
062-305-22-55
УСБУ у Сумській обл.
0542-276-29

УСБУ у Житомирській обл.
0412-37-21-52
УСБУ у Тернопільській обл.
0352-52-90-00

УСБУ у Запорізькій обл.
0612-64-46-58
УСБУ у Закарпатській обл.
0312-61-31-00

УСБУ у Івано-Франківській обл.
0342-59-03-03
УСБУ у Харківській обл.
057-700-34-50

УСБУ у Кіровоградській обл.
0522-22-56-35 / 22-07-08
УСБУ у Херсонській обл.
0552-36-13-06

УСБУ у Луганській обл.
0642-535-52
УСБУ у Хмельницькій обл.
0382-65-12-57

УСБУ у Волинській обл.
3322-4-40-25
УСБУ у Черкаській обл.
0472-37-92-44

УСБУ у Львівській обл.
032-2966-22
УСБУ у Чернігівській обл.
0462-67-62-08

УСБУ у Миколаївській обл.
0512-49-03-22
УСБУ у Чернівецькій обл.
0372-54-02-04

УСБУ в Одеській обл.
04779-23-71
УСБУ у м. Ялта
0654-32-22-84

УСБУ у Полтавській обл.
0532-51-138
ГУСБУ у м. Києві та Київській обл.
044-226-32-32

УСБУ у Рівненській обл.
0362-67-86-06/22-43-43
ГУБКОЗ СБ України
044-253-32-14

Телефон довіри СБУ для звернення громадян України щодо забезпечення законності виборів президента України (044) 235 - 63 - 67

додано через 1 хвилину 43 секунди:

[list=]Дані із Прес-центр СБ України

[/list]

додано через 1 день 3 години 34 хвилини 16 секунд:

Тимошенко поговорила з Богом
П'ятниця, 05 лютого 2010, 18:43
Версія для друку Коментарі 0

Юлія Тимошенко вважає, що українцям напередодні виборів потрібна мудрість.

Про це вона сказала, виступаючи на Софійській площі під час заходу "молитва за Україну з предстоятелями християнських церков України".

Тимошенко сказала, що зараз перед Україною "стоять важливі виклики", "відкриваються знову дві дороги".

"Надія в перекладі значить мудрість. А мудрість - це саме те, чого нам треба просити у Бога", - сказала вона.

Тимошенко нагадала притчу про царя Соломона.

"Коли Господь запросив наймудрішого царя Соломона і спитав, що дати тобі - багатства, слави, перемог над ворогами, - він відповів: Дай мені мудрості, тому що вона дає і знання, і сили, і правильний шлях", - зазначила вона.

"І саме мудрості ми зараз будемо просити у Бога, щоб він відкрив нам розуміння, як правильно робити вибір, як правильно захистити Україну, як протистояти всьому, що заважає жити нашій країні", - додала Тимошенко.

Вона також попросила прощення у Бога за всю владу.

"Я хочу звернутися до Господа з проханням про пробачення, прощення за всю владу і за себе особисто, за все несправедливе і нечесне, що робила вся влада України, в тому числі і та, що я очолюю", - сказала Тимошенко.

"Я хочу також звернутися до Господа з проханням благословити нашу рідну державу у ці складні часи", - додала вона.

Тимошенко також попросила, щоб Господь зміцнив незалежність України, захистив народ, дав йому "мудрості і любові".

"Я звертаюся до Бога благословити єдність нашої держави, щоб нас більше ніхто не роз'єднував, не протиставляв і не сварив між собою", - сказала вона.

Після промови Тимошенко перехрестилася і сказала "Амінь".

Українська правда
Це повідомлення спеціально для адміністрації сайту, та для голови громадської організації "Наша справа" п. Цоби О. який, як я знаю має пряме відношення до цього сайту.

Враховуючи то, що налаштуваннями форуму заблоковано керування повідомленнями їх авторами, звертаюсь до Вас, панове, з проханням закрити теми "Підсумки першого туру виборів" та "Вибори президента. Хто за кого обгрунтуйте" оскільки зміст цих тем містить агітаційні матеріали за кандидатів у президенти. Нагадую, що публікація цих матеріалів на сьогоднішній день є порушенням виборчого законодавства! Несе за собою відповідальність за законом!
савсєм бальной? форум не є ЗМІ. видихай, служивий