Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Коні-бідолахи з ЖЕКу

Автор Повідомлення
Коні-бідолахи з ЖЕКу
Сьогодні проходила біля памятника Шашкевичу і побачила як втановлюють "центральну ялинку Золочева", картина нецікава, чесно кажучи, але там збоку на морозі стояли наші ЖЕКівські коники... я не знаю яке камяне серце потрібно мати, щоб до такого стану довести цих тварин!!!!!!!! таке враження що їх просто не годують!!!!!! я думаю мене зрозуміють ті жителі міста, котрі бачили цих бідолашних і змордованих тварин... хочеться задати питання нашому керівництву, пану Торському чи хто там в нас за це має відповідати... люди - ви елементарну совість маєте чи ні??? як так іздіватись над бідолашними тваринами і ще й заставляти їх працювати??? та вони ж ледве ноги перебирають!!!!!!!!!!!!!! а хто не вірить то зверніть увагу... побачите як по Золочеві інколи їздить та бричка з запряженими кіньми-бідолахами і котрими кермують рожевощокі хлопаки в оранжевих камізельках...
1. Фотку в студію
2. Я колись бачив як ті коні асвальт возили. Ніби нічо так. В нас в Єлиховичах коні ще не так пахають, щоправда хавають напевно добряче.

"Хіба РЖУТЬ КОНІ як ясла ПУСТІ" - тре було так тему назвати
тре звернутися в Асоціацію захисту тварин за жорстоке поводження з тваринами. За це відповідає Зубар, бо Жек це його парафія

додано через 2 хвилини 10 секунд:

і як солідарність з цими бідними кіньми треба закликати золочівян не ходити на ту ялинку. Най зубарі на ню ходят
Люди ходіть в туалет, а не в громадських місцях
А якщо серйозно, то тема однозначно мала стати просто флудом. І як мені здається то коні ані ЖЕКу ані Зубара. Я чув, що вони наймають фірмана разом з конями. Тобто винен господар коней.
Коні як після голодомору зато поганяч їх Зубар розпасся на державних харчах, що в двері вже не влазит. Брюхо так наїв за два роки... А бідні зубарові коні-доходяги не винні
ТІ КОНІ НА БАЛАНСІ ЖЕКУ... СМІШНО ЧУТИ ШО ЇХ НАЙМАЮТЬ... ТА ШЕ Й З ФІРМАНОМ... ХА ХА... НАСМІШИВ... ПЕВНО ТО САМ ПАН ЗУБАР І ПИСАВ... ЗАШАРИВСЯ)))
ARLA пише:
ТІ КОНІ НА БАЛАНСІ ЖЕКУ

Маєш докази? Докажи що я не правий. Любі виборці не вірте ARLA
Бачила коней.. мені їх так шкода.. капєц.. плачу кожен день.. неможу на них спокійно дивитись.. дужееее люблю коней... плачу кожен вечір... відпустіть їх прооооооошу!!!
альтернативний варіант: викупи коней) і тобі щастя і ЖЕКу прибуток
Не так все просто. Коні - не люди! Їх передвиборчими обіцянками не нагодуєш, типу "з новим господарем у вас буде вдвічі більше хавчика і роботи втричі менше!
Коні здохли... тема закрита... всі щасливі... мир Вам