Золочів Плюс
Форум міста Золочів

НЛО

Автор Повідомлення
НЛО
Чи віримо ми в існування позаземних цивілізацій? Наприклад я бачив "чось таке" понад 5 разів.
Найкращий доказ того, що інопланетяни існують, це те, що вони не вийшли з нами на контакт!
Інтересно де вони вийшли з нами на контакт? Чесно мене то інтересує. Одного разу я бачив "Літаючу тарілку" над Вороняками , і то є дійсно правда тому що були свідки.
Прочитай уважніше мою відповідь.
Ууу, народ, це вже торба...
Що це?
А інопланетяни собі спокійнісінько можуть існувати. Всесвіт великий? Великий. Яка ймовірність, шо ще в якомусь його закамарку нема планети подібного складу і величини, яка розташована від свого сонця приблизно на такій же відстані, як наша Земля? Може й невелика, але мабуть таки вона є. Не кажу про цивілізацію, але якісь форми життя десь мають бути.
MUBa пише:
Що це?

Те, що яка вам різниця - є в ВОНИ чи нема? Вони там, а ми тут. У вас інших проблем мабуть нема?
Олег пише:
Чи віримо ми в існування позаземних цивілізацій?

Погано бути Мільком
Подавай докази в 5-ти примірниках
Та мене то й не гребе особливо. Мене вони не рухали, то і я до них ніяких претензій не маю. Але якшо подумати (коли більше нема про шо думати), то десь так воно і є...
НЛО існує. Сам не бачив, але дуже багато читав про це. Особливо про Штат-51, який знаходиться біля або десь в горах Невади. Там є прямі докази існування поза земного-життя. Один хаккер з Англії цим літом війшов на їхній сайт і бачив різного виду фотографії які це підтверджують. Шкода що хлопця посадили на 50 років, він навіть не за тим залазив на той сайт, просто хотів дізнатись про таємний видуботок енергії з "нулевої точки" здається(точно не пам'ятаю як це називалось).

Крім того в Америці давно згадують про випадок який стався при президенті Рузвелті. Якраз залишки того всього добра, на думку багатьох спеаціалістів знаходяться в Штаті-51.
Ага, хай живе Фотошоп і жовта преса!!!
mops пише:

Не знаю що ти читаєш, але я фотошопом не цікавлюсь.
Richard пише:
mops пише:

Не знаю що ти читаєш, але я жовтою пресою не цікавлюсь.
Добре, ВОНИ існують. Мало того, ВОНИ вже давно серед нас. ВОНИ займають усі ключові посади в суспільстві і владі. А у Верховній раді так там суцільні ВОНИ, куди не плюнь або ВІН, або ВОНА, або ВОНО.
Хм, пригадую одне фантастичне оповідання. Так там двоє чуваків переконали одного дуже крутого бізнесмена і діяча, що землю поступово захоплюють інопланетяни, підлаштовуючи її під себе (збільшуючи вміст вуглекислого газу в повітрі). І цей перець повірив їм став боротись проти вирубування лісів і забруднення повітря. Згадав, воно називається "Лезо Окхама". Раджу почитати
mops пише:
Добре, ВОНИ існують. Мало того, ВОНИ вже давно серед нас. ВОНИ займають усі ключові посади в суспільстві і владі. А у Верховній раді так там суцільні ВОНИ, куди не плюнь або ВІН, або ВОНА, або ВОНО.
Хм, пригадую одне фантастичне оповідання. Так там двоє чуваків переконали одного дуже крутого бізнесмена і діяча, що землю поступово захоплюють інопланетяни, підлаштовуючи її під себе (збільшуючи вміст вуглекислого газу в повітрі). І цей перець повірив їм став боротись проти вирубування лісів і забруднення повітря. Згадав, воно називається "Лезо Окхама". Раджу почитати

Тільки не розумію до чого стільки сарказму в свому месіджі? Нормально відповісти не можна? І до чого згадування якоїсь книги? Я тобі можу 100 таких назв росказати, а толку? Я сказав свою думку на рахунок теми, тобі щось неподобається? Напиши серйозно, а підмахувати я теж добре вмію.
Добре, серйозно. Яка різиця, є вони чи нема? Що від того зміниться?
mops пише:
Добре, серйозно. Яка різиця, є вони чи нема? Що від того зміниться?

Різниці великої нема, є тількі дуже саркастична відповідь після мого першого месіджу. Перше повідомлення в темі питає "Чи віримо ми в існування позаземних цивілізацій?" Треба відповідати адекватно, або цитувати повідомлення на яке іде відповідь.
Я думаю, що якби позаземні цивілізації існували у такому вигляді, як ми собі їх уявляєм, то давно вже вийшли би з нами на контакт. Можливо вони існують але в іншій просторово-часовій матерії. Тому ми фізично не можемо з ними стикнутися - не той калібр.
А чи віриш ти в Бога?
Звичайно, є багато чого не зрозумілого, можливо є інші цівілізації, можливо існують мандрівки в часі, і ми бачим майбутніх, чи минулих, але мені цікава одна думка.. які можливості в людини... є певні слова в Біблії.. що ми маловірні.. і при бажанні можем зрушити гори.. от я в це більше вірю.. ми не викоритовуєм свої можливості на всі сто... от де та кнопка.. щоб нас запустити?
А я думаю, що це добре, що наші можливості обмежені. Ми й так натвороли стільки зла, що.. Усі фундаментальні винаходи в першу чергу використовуються військовими.. А була би ця кнопка, тоді що?
щось мені підказує, що першою її не вчені знайдуть
Ви тут здогадуєтесь, читаєте, думаєте.... А я знаю людину із Золочева, яка конкретно бачила UFO , правда за межами України. Є свідки!!!
Є припозиція, згадайте всі неймовірні випадки, які сталися з вами. В мене таких масса, я дуже часто коли звонить звінок, вже знаю, хто мені звонить, чому так получається не знаю, коли з дорогими мені людьми щось трапляється, я відчуваю.. і цьому є підтвердження. Якщо я щось роблю, і воно не получається, я знаю, треба кинутися тої справи, -наслідки будуть погані. Інтуіція----скажете ви, я думаю, це щось більше, це і є можливості нашого мозгу, якими ми не вмієм керувати
Ну і добре, що не вміємо - менше шкоди наробимо.
ну хоча не вмієм, але шкоду все одно робим
а я в цю чортiвню не вiрю:если кажетса што у стены еть руки, не волнуйся-ето глюки
Люди, цікавість - то страшна річ...
Хтось десь крім нас, людей, таки живе (мається на увазі на інших планетах), але поки вони нас не чіпають, не варто чіпати їх...
Одного разу я бачив "Літаючу тарілку" над Вороняками.
Над Вороняками??!!!
Та над тими Вороняками можна і чорта побачити!
Якщо серйозно, то я також вірю в те, що ми не одні всесвіті. Схиляючись на теорію Роберта Моноро, НЛО на землі шукає, збирає і колекціонує одну річ, яку маємо тільки МИ-ЗЕМЛЯНИ-------ПОЧУТТЯ ГУМОРУ, НЛО збирає ЖАРТИ, ПРИКОЛИ! А чому б і ні? Ніхто так не вміє ляпати язиком, як люди!
НЛО з"являється після 3-ї бутилки на двох
ПЕтро 5 балів тобі , але якщо розібратись то я сам був свідком такої справи.
Якщо перестати жартувати, та задуматися, чому раніше пращури наші не бачили тарілок, блюдець, людей у скафандрах, чому іх не забирали на борт космічні кораблі та т. п. Замісь того вони спостерігали бабу-ягу, польоти на метлах, ліших, водяних, кащеєв, а на борт забирав їх або килим казковий, або черговий джин (в інших народів).

Явище, по свому змісту, залишилось тим самим, а форма сприйняття змінилась, адаптувалась до "потреб" сучасної людини. Може пошукаємо ближче, не так далеко?
Тобто?
Вже зрозумів! Дійсно, проблема в нас самих. Треба копати ближче, тобто у своїй уяві! У нас же у всіх людей зіпсуте мислення.
Гаразд! усі хворі на голову. Але тоді питання. Чому всі марять одним і ти ж самим?!
Думаю шо шось таки воно є не будемо собі лестити шо мол ми оді в всій селенній
Мене вже давно цікавить одне питання. Чому випадки НЛО люди пов'язують з позаземними формами життя?
ага, може і серед людей є інопланетяни...
ну а якщо серйозно, мала на увазі тих людей, від яких аж мороз йде по шкірі, не приємні люди...
Янукович, наприклад . Але Мороз не від нього, а до нього приєднався.
Виявлено одну чудернацьку істоту, що водиться в наших Карпатах.
Знимки можна переглянути тут:
http://pikuj.ukrhost.com/
Ну хіба не Невпізнаний Літаючий Об'єкт?
А мені більше на ельфа подібно...
А мені на фею з мультика...
Цікаво, це часом не фотомонтаж?
Зізнаюсь, страшенно полюбляю такі речі (приклад бачили тут: http://zl.lviv.ua/foto/index.php?event=showimg&msnum=19068 )
Але запевняю, що до цієї світлини я свої пальчики не прикладав!
А так і справді гарніше.
Побачив тему і згадав всім відому фразу:

"Видиш суслика??? И я не вижу. А он есть!"
НЛО- це не віра, а - факт!
всесвіт настільки величезний , що не виключено, що окрім нас хтось живе і на інших планетах. я б хотіла дізнатися, якщо хтось і є то де )))