Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Cамий модний заклад Золочева

самий модний заклад міста
космос 11%   5
юнікс 4%   2
монако 35%   15
у тараса 28%   12
лаванда 14%   6
престиж 4%   2
Всього голосів: 42
Автор Повідомлення
Cамий модний заклад Золочева
пропоную голосування, який з закладів золочева найбільш прікольний. і де можна гарно, культурно відпочити
По-перше, список не повний, а по-друге: чому слово відпочинок асоціюється із словом "кабак"? Що, для відпочинку обов'язково пити спиртне? У списку тільки "такі" заклади, "Настуні" там нема.
cenzored
МОПС я тобі не заздрю якшо ти відпочиваєш в настуні!!!
В Монако і більшості цих кабаків добре напиватися, а не відпочивати. Відпочинок для мене ассоціюється с тихим місцем де можна спокійно посидіти, шось смачного з'їсти, нормально випити і поговорити.
В Монако Єлітна і Стильна музика??? Хе-Хе в Монако кастрюльна музика і нічого більше. Єлітною музикою можна назвати композицію якогось Бетховена чи Моцарта. Без обід, але називати елітною музику ді-джейв самоучок трошки смішно...

Якшо вибирати с цього списка, то в Юніксі і Космосі саме краще... хоча там і там буваю доволі рідко.
cenzored
Shoсky: а чому ти мені не заздриш? Не любиш морозива? Чи щоб комфортно почуватись, тобі обов'язково потрібен алкоголь в крові і "умц-тумц" у вухах? Тоді це я тобі не заздрю!
2 Вестік - ну Вовчік, трохи спустися з небес і подивись шо бичья які танцюють під електро хватає - і еліти не так багато... Я нічого не маю проти, але треба трохи реальності!!!!!!
Але все-таки наймоднішим кабаком є бар вельмишановної пані Ангеліни Василівни під назвою "Точка".... Ше яблучко назакуску дають... ну походу, ціни помірні..... І все таке.... і музика, музика... ллється з радіоприймача...
Адресу не даю - її шукає міліція....
cenzored
Мопс звичайно пре морозиво але хіба ти отримаєш насолоду від зїдженого морозиви і хто сказав тобі про алкоголь я може і відпочити без алко !!
cenzored
Вестік ша! Шок, ану поясни конкретніше- що, де і як краще відпочивати. Давай зразу повний список
cenzored
WESTik пише:
Richard пише:
В Монако і більшості цих кабаків добре напиватися, а не відпочивати. Відпочинок для мене ассоціюється с тихим місцем де можна спокійно посидіти, шось смачного з'їсти, нормально випити і поговорити.
В Монако Єлітна і Стильна музика??? Хе-Хе в Монако кастрюльна музика і нічого більше. Єлітною музикою можна назвати композицію якогось Бетховена чи Моцарта. Без обід, але називати елітною музику ді-джейв самоучок трошки смішно...

Якшо вибирати с цього списка, то в Юніксі і Космосі саме краще... хоча там і там буваю доволі рідко.

Довго сміявся з твоїх слів, така музика як ти написав хіба що для мерців! Я уже не раз пояснював в Золочеві музика напевно найкраща в області! Так для биків - це баняки згідний з тобою повністю. не подобається не приходь. Іди в цезар чи ще кудись, де грає бетховен і всяка така чужь і бред. а якшо ти назвав музику яка крутиться абсолютно у всіх клубах всіту на всіх танцполах , на Казантипі і т. д. баняками, більше нам немає про що спілкуватись

Куда мені ходити я сам розберусь. В Монако часто буваю і говорю шо музика там далеко не найкраща для клубного рівня Ти говориш про клуби світу, а сам в них був?
То шо в нашому золочеві ніхто не слухаю классичну музику ше далеко не значить шо то для мертців.
cenzored
WESTik пише:
В них не був. але сиджу в форумах і спілкуюсь з багатьма ді-джеями з -за кордону і повір мені я свій базар тримаю відповідь, шо музика в Монако на європейському рівні!!!! А в принципі йти в Зоропед кудась інакше якшо там не подобається! Ти як я зрозумів в клубній музиці нуль повний тому не пєзди шо музика не найновіша. Ти в тому дупля не даєш

Ти навчився писати такі пости слухаючи музику в Монако?
В принципі я був правий, дальше Монако ти нічого не бачив. Якби бачив то музику в Монако ти би не називав самою єлітною і стильною. А то шо ти спілкуєшся с ді-джеями по Інеті взагалі нічого не значить, вони би почули шо то за дикий транс і Єлектро крутят в Монако їм би вуха відсохли Назбирай грошей і пойдь до Києва на концера dj. Tiesto чи Ван Дайка. Вот тоді ти почуєш саму стильну і єлітну клубну музику.

Якби там не було, я і багато інших знайомих в Монако приходять не із за музики, яку більшисть з них непереварює, а із за того що це один клуб в Золочеві який пряцює після півночі, якшо не рахувати Лаванду.
Ой Вестік, а ти часом не являешься с одним з ді-джейв які крутят в Монако? Якшо так тоді все понятно. Смішно трохи як ти займаєшся саморекламою. Називається коли ніхто другий не похвалить треба самого себе похвалити
Ти головне не ображайся на вкус і цвєт товаріщей нєт..... і полегше відносись до критики, так легше жити
Саніто пише:
2 Вестік - ну Вовчік, трохи спустися з небес і подивись шо бичья які танцюють під електро хватає - і еліти не так багато... Я нічого не маю проти, але треба трохи реальності!!!!!!
Але все-таки наймоднішим кабаком є бар вельмишановної пані Ангеліни Василівни під назвою "Точка".... Ше яблучко назакуску дають... ну походу, ціни помірні..... І все таке.... і музика, музика... ллється з радіоприймача...
Адресу не даю - її шукає міліція....
Молодець!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Найпопулярнішими барами є точки там з ранку все очерідб Сaнito молодець
яка жарка розмова хлопці-бидла хватає всюди. монако наразі працює до 12 години вже 2 тиждень-чогось народу зовсім не поменшало-видно не товчуть ті"кастрюлі"людям по голові. на рахунок веста-ді-джей самоучка??? а де ж ви шановні бачили не самоучок??? а може шоб стати ді-джейом треба закінчити школу ді-джеїв??? смішно. якби більше інтересувались нічним життям принаймі львівської області, то б побачили шо крім львова ні в обному місті не було стільки серйозних вечірок, як в нас(в золочеві)-в чому заслуга і веста. і не стільки в тому монако негативного. відпочиває хтось в настуні-будь-ласка, на точці-раді бога.
Правильно, не нравиться - не слушай, только вот заявки типа мне это не нравится значит это плохо - это уже неуважение. каждому своё
slawikoff пише:
яка жарка розмова хлопці-бидла хватає всюди. монако наразі працює до 12 години вже 2 тиждень-чогось народу зовсім не поменшало-видно не товчуть ті"кастрюлі"людям по голові. на рахунок веста-ді-джей самоучка???а де ж ви шановні бачили не самоучок???а може шоб стати ді-джейом треба закінчити школу ді-джеїв??? смішно. якби більше інтересувались нічним життям принаймі львівської області, то б побачили шо крім львова ні в обному місті не було стільки серйозних вечірок, як в нас(в золочеві)-в чому заслуга і веста. і не стільки в тому монако негативного. відпочиває хтось в настуні-будь-ласка, на точці-раді бога.

Славікофф,
Шкіл для ді-джеїв є багато, не знаю на рахунок України, але загранице є. Думав Золочівські ді-джей знають про такі заклади... але менше с тим.
То шо в Монако народу не поменшало нічого не означанає. Там переважно збирається одна тусовка, одні і ті самі люди. Я не говорю шо то погано, але суть не в тому. Просто людина, я так розумію твій друг, Вестік, старався доказати дуже смішну річ, шо вся єліта Золочева в Монако, тому що тільки там крутиться цілий час клубна музика, а всюди інше, бики і рагулі.
Заслуг Вестіка ніхто не забирає, але треба поважати думку інших і нормально реагувати на неї, а не називати всіх інших биками, тому шо вони не люблять музику в Монако.
відійду трохи від теми, але хочеться сказати. по-перше давай ти не будеш брати за приклад закордон, а вернемся у львів-всіх кращих ді-джеїв знаю(звичайно не особисто)-і буду стверджувати шо ніхто з них на вчився в ніяких школах. в цій роботі теорії всього на одну сторінку-решта всьо залежить тільки від людини. і давай закриєм про то тему-я думаю, шо знаю про то чуть більше за тебе-кожному своє
slawikoff пише:
відійду трохи від теми, але хочеться сказати. по-перше давай ти не будеш брати за приклад закордон, а вернемся у львів-всіх кращих ді-джеїв знаю(звичайно не особисто)-і буду стверджувати шо ніхто з них на вчився в ніяких школах. в цій роботі теорії всього на одну сторінку-решта всьо залежить тільки від людини. і давай закриєм про то тему-я думаю, шо знаю про то чуть більше за тебе-кожному своє

Вдогонку,
Ти береш за приклад тільки то з чим сам знайомий. Я беру за приклад то шо бачив я. Я тоже можу сказати давай ти не будеш згадувати Львівскіх ді-джейв, а подивишся на це більш глобально? То шо Львівскі ді-джеі ніде не вчилися, міг і не говорити. Таких шкіл на Україні напевно немає і скоро не буде. Тут кожен крутить так я може. Одні краще, другі гірше. Комусь подобається музика окремих ді-джеїв, а хтось не може терпіти музику інших. В кожного свій смак, просто треба легше реагувати на критику.
Тему можна закрити.
Річард. от ти так говориш тут до Славіка, він взагалі міг не реагувати на дурниці які ти тут пишеш, по твоїх словах всі давно зрозуміли ти повний нуль в клубній культурі. А то шо в Золочеві були ді-джеї які крутять в кращих клубах україни. які були учасниками Казантипу , наприклад наведу DJ Goshva[Ua/sendrecords] www.dj.te.ua www.sendrecords.com i DJ Roma Shpak www.djromashpak.com ти оцінив також їхню музику як баняки. Більше з тобою немає про шо тут спілкуватись. тему можна закривати. Але добавлю ти говорив про школи ді-джеїнгу, я не знаю ні одного відомого ді-джея який б вчився в якісь школі ді-джеїнгу. Славік - це людина яка в клубному житті напевно саме довше серед всіх - понад 9 років. Він стоїть біля витоків її і перша школу яку пройшли всі - це була саме його школа. І повір мені те шо в Золочеві сама класна і сама свіжа екслюзивна музика - за те я тобі ручаюсь. А з тобою більше дискусій вести не будемо. оскільки ти в тій справі - 0!
Цитата:
А то шо в Золочеві були ді-джеї які крутять в кращих клубах україни. які були учасниками Казантипу , наприклад наведу DJ Goshva[Ua/sendrecords] www.dj.te.ua www.sendrecords.com i DJ Roma Shpak www.djromashpak.com

Честно кажучи мене не було в Золочеві, чи навіть в самому Монако коли ті "кращі" ді-джеі працювали. Попадав я переважно на наших. Протів Славіка нічого немаю. Чув шо він крутить саме краще зі всіх Золочівських. Не знаю наскільки в цих словах правди, не знаю його в лице. Але говорила не одна людина тому якась доля правди в тому є... Також чув я і про тебе, і кажучи мягко коментарі були трохи іншими.

Одна велика просьба, перестань вішати "ярлики" на людей, а потім бігати і підтирати свої пости.
мене мало хвилює думка твоїх друзів!!!
мене мало хвилює думка твоїх друзів, я бачу народ

Ярлики на тебе вішати не будем , вони на тобі вже давно. особливо медаль за повагу до Золочівських закладів
WESTik пише:
мене мало хвилює думка твоїх друзів!!!

А чому вона має тебе хвилювати? Кожен має свою думку і у кожного різний смак. Якщо начати хвилюватися на кожну погану думку про себе чи свою роботу так і посивіти буде легко до 30 років.
Окей, таки останій мій пост тут . бо тут нема з ким спілкуватись, забігай якось в гості

Адмін витри мої пости остані
Ну вестік, так не йде... Що не витримав тиску зі сторони противників твоєї музики?? а жаль...
WESTik пише:
Окей, таки останій мій пост тут . бо тут нема з ким спілкуватись, забігай якось в гості

Адмін витри мої пости остані

Дякую за запрошення. Я би його можливо прийняв, якби у вас можна було читати розділи в ролі гостя, а у вас треба проходити реєстрацію. Питання на засипку для чого? Шоб збільшити число юзерів на форумі для хорошої статистики чи там якісь секретні речі говорять шо треба одразу реєструватися?
Я теж не пішла на той форум коли вибирала між ним і цим. А тут почитала, поспостерігала, а потім зареєструвалась... а там зразу реєстрацію треба... чесно кажучи він мені не подобається, мені і тут добре...
Я напр. вже давно є активним учасником форуму http://www.forum.zolochiv.com.ua На відміну від вашого форуму там учасники знайомі реально, а не тільки віртуально. Організовувався футбольний матч, виїзди на природу, де кожен зареєстрований учасник мав можливість бути.
Я мав на увазі www.forum.zolochiv.com.ua
Я мав на увазі Золочівський клубний форум
А чо ви спорите, є один форум є другий форум буде ше кілька, ви шо за них гроші платите. Хочите сидите на форумі не хочете не сидите. Ніхто нікого не заставляє. На одному є одні приколи на іншому інші. Навіщо порівнювати і вставляти в якісь рамки бо там то є значить і тут має бути, або там нема значить тут погано.
До Равеліна трохи далеко добиратися... На рахунок "У Тараса", то також непогано, ще Юнікс подобається...
Дурне вам в голові. Саме найкраще і головне дешевше в ~ 4 рази!!! місце
Олег пише:
посидіти.
з друзями за пляшкою пива-це вдома.
А ше краще з бочечкою Львівського... і дійсно, шоб літо гаряче було...
А кабачки, то не моє.
... да я тоже не люблю кабачки - більше до вподоби - помідори огірки....
Саніто пише:
да я тоже не люблю кабачки - більше до вподоби - помідори огірки....
Саніто, ти трошки не попав з відповіддю...
Тьотя, а ти трошки не попала з розумінням! вот Олегу Весело.... а... всьо побачив - тобі 15 років!
Успіхів у навчанні!
А я з кабачків більше ікру полюбляю, ніж натуру. Бо смачніше, поживніше і не приїдається!
.... да! Кабачкова ікра рулить!.....
До речі.... можна було б назвати кабачок "КАбачок"
Ну якщо чесно мені подобаються всі бари де не накурено, мене дусить від диму.
Олег, то напевне, в тебе невралгія на дим якась
AVB пише:
Олег, то напевне, в тебе невралгія на дим якась
Алергія а не невралгія! http://visnyk.irpen.kiev.ua/2004/06/nerv.html.Можеш почитати що таке невралгія.
Я ТЕЖ НЕ ПРИХИЛЬНИК КАБАЧКІВ, БУЛИ Б ОГІРОЧКИ І ПОМІДОРЧИКИ А "РАВЕЛІН" НАЙТИ МОЖНА ЩЕ Й БОРЩ І ВАРЕНИЧКИ З СМЕТАНОЮ БУДУТЬ