Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Cамий модний заклад Золочева

самий модний заклад міста
космос 11%   5
юнікс 4%   2
монако 35%   15
у тараса 28%   12
лаванда 14%   6
престиж 4%   2
Всього голосів: 42
Автор Повідомлення
shock а чим тобі не подобається "Настуня"
Ser'oga, можливо за ті півроку йому та Настуня переподобалась вже 10 разів.
... шариш!
Люблю \"монако\":
Люсик-ДРУГ, Шнапс. Яна...
столiк 100%! а на Рiздво мене навiть зi своiм пустили (я приiхав не попередивши) i музика-калбаса
але, малюк,(ВЕСТiк) ти багато на себе береш, яка всрацi европейска музика. Ви деколи як невпопад, зарядете...
Нагружае бля! Плюс лампа @бана. Кароче- для Золочева БОМБА (Значно краще Настунi) але до рiвня Европи, та хочаб великих Украiнських мiст (я зараз живу в Киiвi,i раз, два на мiсяць позволяю собi поторчати, а не знаю про муз. з форумiв вiд свiтових дj) ваша не доросла.
i хоч Монако рулить...
Без обiд.

Posted from a Nokia mobile phone
..... Максімус - ніштяк.....))))
Хм.. а я люблю кабачки смажені в клярі.... смакота
нЕ ЗНАЮ, ВЖЕ ПІВ РОКУ В мОНАКО ПРАЦЮЮ, А ТЕБЕ ШЕ НІРАЗУ НЕ БАЧИВ ЩОБ ТИ ТАМ ЯКІСЬ СТОЛИКИ ЗАМОВЛЯВ ЧИ ШОСЬ РІШАВ. На рахунок музики - шановний, якщо ви в цій справі обізнаний, то валаска, зазирніть на будь-який відомий європейський чарт музики, а потім порівняйте її з тим що у нас є. Думаю на відсотків 98 ми забезпечені всім.
Якщо не в попад поставили - вибачайте вмієте краще - прийдіть і навчіть будемо раді. на рахунок світла - з тим проблем нема, ніхто не жалівся, а якшо лампа @бана мішає, то можна повернутися до неї спиною і все буде нормально. На рахунок того що Монако (Значно краще Настунi)Smile але до рiвня Европи, та хочаб великих Украiнських мiст. Шановний до нас приїжджають ді -джеї зі всієї України. І 85 відсотків із них запрошує сам Вестік, так що на правильно буде казати, що(ВЕСТiк) ти багато на себе береш, яка всрацi европейска музика, Ю адже людина старається. А на рахунок Європи, то можу сказати, що музика в нас не гірша, а буває навіть краща від їхньої. Український клубний стиль ще в процесі розвитку, тоді вже як європейці у цьому відношенні вже старі дядьки. Скоро ми їх наздоженемо, не все зразу, а на рахунок Київа можу сказати, що не всі тамтешні клуби хороші. Не спорю, у такий заклад як "АРЕНА" сам би пішов навіть не думаючи. Але таких в києві до 25 відсотків. Не треба судити клуб, самеза його розташування. І останнє. Якбинаша музика не доросла, то хтож би тоді до нас приїжджав??? позаминулого тижня - dj.Veronika - дівчина дж №1 в Україні. Цього тижня - переможець всеукраїнського джинс дж- параду. Якщо це не рівень, то не ходіть, не говоріть, не думайте - забудьте про монако як таке, і відпочивайте иам де вам подобається(в Настуні для порівняння).
І ще, не сприймайте як образу, просто я розказав як є і не більше. Насправді ж хотілось би поспілкуватися за чаркою пива на рахунок музики, чартів і т. п.
vj.Aver пише:
за чаркою пива

Хіба чарками п"ють пиво?[/b]
так я в музицi (на вiдмiну вiд вас повний 0) менi вона або подобаеться або нi. Я не говорив що монако \"нiякий\" бар. Загалом менi там подобаеться. А як що ти не звертаеш уваги, не витримуеш критики ти слабак. Моi слова \"ви ДЕ КОЛИ ЗАРЯДЖАЕТЕ НЕ ВПОПАД\" так я не вмiю краще але я i не берусь за це. А на рахунок еб@ноi лампи- не можуть всi сидiти спиною до неi.
I я не казав що щось рiшаю в монако. Але... ЩЕ НI РАЗУ(!!!) не було випадку, щоб я залишився без СВОГО (не пiдсiдав до когось)столика. А 7го я привiз СВIЙ стiл i крiсла! I купив ящик пива. Ти працював на рiздво??? Нi? Спитай в Люсiка, Шнапса(вiн сусiд мiй) Яну.I взагалi як можеш ти казати щось, як не знаеш мене? ха! ти смiшний! Верняк в мене не мало знайомих поцiкався... (я мав iгротеку SоnyРS2).I чекаю твою вiдповiдь.
Р.S. Я не маю можливостi поспiлкуватись з W-iком про музику(див. вище) т. т. менi вона або подобаеться або нi. Не можу сказати хто грав i. т. п.
А на рахунок dj дiвчини-наслышан, така була калбаса що люди почали розхо

>МUВа 5! БАЛЛIВ! (чи 12!? )

По перше - боятися мені нема чого, по друге ти заздалегіть не кажеш хто ти, значить чогось боїшся, по третє якщо тивже такий крутий що ніразу не лишався без свого то я дуже за тебе радий, але на рахунок того, що я смішний ти помиляєшся. Якщо так вже хочеться поговорити про те хто смішний а хто ні то приходь в суботу в монако там і поговорим. Тільки не знаходь якісь відморозки - то просто буде доводити те, що ти вмієш говорити тільки тоді, коли тебе ніхто не знає. На рахунок того, що я невитримую критики - ти не правий, просто коли хочеш зробити для того Золочева, а люди замість того щоб приймати це як просування в клубному житті починають обсирати всю працю - тоді просто складається враження що в нашому місті тільки кільком людям це потрібно. І ще одне ти казав, що Вестік - малюк, вибачай, але 24-х річну людину вже малюком не назвеш. Можеш ше відписувати - відповім. росто шкода, коли шось для людей робиш, а вони цього не тільки не пмічають, а ще й зневажають
не знаю як в Золочеві, а в Одессі навіть наруках і на ногах не перерахуєш
І ще, ту дівчину ді-джея ти міг почути в клубі Сінема, в Дж Сухаря на днюсі, якщо ти звичайно знаєш шо то за клуб
Хлопці, пам"ятаєте казочку, як два козлики (козлики - це не про вас, звичайно, але сюжет якраз той) на місточку зустрілися? Погодьтеся, шо наймудрішим з вас буде той, хто першим на ту суперечку заб"є. Смаки - то така штука... Але робити їх принципом - ні до чого доброго не приведе. І так ніхто нікому ніц не докаже. Тому нашо то мусолити?
PEACE!
А діло не в смаках, а в тому, що люди не хочуть бачити ірозуміти того. що для їхнього міста щось робиться
vj.Aver пише:
коли хочеш зробити для того Золочева, а люди замість того щоб приймати це як просування в клубному житті

Спасіба тобі до землі, в смислі глубокій паклон Не пиши більше подібної бздури
Як для тебе то бздура, то мені нема про шо з тобою говорити
Бля! В 3iй раз повторюю, в останнiй! Менi ПОДОБАЕТЬСЯ МОНАКО! Але ДЕ КОЛИ ви НЕ В ТЕМУ крутите таку калбасу, до якоi народ ще не розiгрiвся, або вже вiддихнути хоче!(не тiльки моя думка) Я нiкого НЕ назвав поганим dj! як що ти замiтив. Просто менi здаеться, що смiшно рiвняти Золочiв з Киiвом, тем бiльше з Европою А малюком я можу назвати i 30рiчного дядька я такий
нiкого нехотiв образити! I не боюся я! як ти не знаеш що в Золочевi був клуб 2гих SОNYок. То як я тобi можу пояснити хто я. Тому i кажу спитай. О, в Тараса можеш спитати, Смулки(ми вчились разом. Я не можу прийти в суботу, в Киiвi я.I про яких вiдморозкiв ти говориш!? Не гони. Будеш хамити сам тебе загризу!
МUВа права, пiсу-ПIС! Тим бiльше я не збираюсь нiчого тобi, взагалi вам всiм, доказувати!
З мене пиво, багато, в ЧАРКАХ.

Скажу так, я не говорю проо їнтерєр клубів та їхню структуру, а про те, що ти стверджуєш що Золочеву далеко до Львова, Київа... Скажу тобі таку річ. У нас є обмін музикою з діджеями різних областей України. Для прикладу - дж Олекс(Овердрайв ді-джей груп)м. Чернігів. Наведу тобі інфу про Вестіка:
Надає перевагу стилям : Electro, Minimal, Breaks
Географія виступів:
Івано-Франківськ: Баракуда
Трускавець: Від Гвинта
Пустомити: Юкатан
та інших
Учасник фестивалів: Пірсингу і Тату 2006(Львів), Точка 2006(о. Задорожнє), Afterpаrty(м. Трускавець).
е свідчить про те що музика в нас то та сама, а місцями і краща. Можливо по зведенню трошки не те, але ж не всім бути Сендерами(№1 в Україні).
m@xxximus пише:
А на рахунок dj дiвчини-наслышан, така була калбаса що люди почали розхо

Знаєш чого так? Бо Veronika грала techno і крім того на пластинках, там була така якість звуку , шо ти або відриваєшся по всій програмі на танцполі або йдеш додому, бо голова того невитримує. В нас ніхто не грає того стилю через то багато хто схарився. Я нікуди непішов і получив массу задоволення. А багато хто з "сидячих" порулив в "Лаванду" чи кудась інше. В нас в основному йдуть в "Монако" посидіти і набухатися а не відірватися. Не всі розуміють і не всі люблять dance
Слава вам i хвала!
просто прислуховуйтесь до думки тих, для кого ви крутите.
Не подобалось би менi, не ходив би зовсiм. А це так, невеличкi нюанси.
Лампу лiпше ззаду поставте, ну, та що еб@на

Ги, а я люблю dаns, але мушу перед тим таки себе чимось пiдiгрiти. хоч би пiвасом.
А ви, dj,vj монако пьете пиво,lоngеrи за пультом, на роботi?

Ну хлопці, чесно кажучи суперечка в вас ні про що, оскільки Ігор говорить одне, Максімус зовсім інше, і жоден з вас не поступається.
Скажу так, що таку банальну фразу - про смаки не сперечаються, можете вже й не говорити, то вже давно всі знають і ще й як сперечаються!
Далі, хочу сказати, що як би не було, але в Золочеві музика все-таки на вищому рівні. Скільки зірок українського діджїнгу відвідали наше місто. І давайте не будем відштовхуватись лише конкретно від електро і хаусу, адже в нас були і драмові зірки (Тоніка і Дерік) і стилю РНБ (дж. Невідомий). Отже музика прогресує у всіх її напрямках, але якийсь більше, якийсь менше.... але ми не про те. вот. А спілкуючи з нашими гостями, всі вони просто В ШОЦІ, що наше місто хоч маленьке, але не пасе задніх у клубному плані.. (Не говорю про дизайн наших клубів, сферу обслуговування і т. д. і т. п., а конкретно про МУЗИКУ).
Спілкуючусь з діджеями, клаберами і просто любителями музики з різних міст України (деякі з них з країн СНД) просто відчуваєш гордість за те, що у нашому місті, з малою його чисельністю, недостатньо хорошими умовами для розвитку клубної культури, все ж таки є наявний прогрес! Тому от до чого веду, що то є щастя, що є ще такі люди, яким то треба, і які тим займаються (поіменно неназиватиму, думаю їх ітак знають).
От уявіть собі, якби то всім було до *****! Зараз би в наших клубах грали шансони і попса (вибачейте любителі цих стилів, якщо навіть можна так назвати). Тому давайте не будем говорити всякого "****" і НЕ ТРЕБА видавати непровірених фактів у прямий ефір!!!! От.
І повторю ще раз слова Авера, не подобається Монако? - НУ ТАК НЕ ХОДІТЬ ТУДА, які тут проблеми??? З чого ті всі дурні сварки????
m@xxximus пише:
А ви, dj,vj монако пьете пиво,lоngеrи за пультом, на роботi?

Для цього необовязково пити, ну але вже коли чи за знайомство, чи щоб настрій підтяги, то можна трошки, так як ти кажеш підігрітись
Добре я здаюся, тiльки би не шансон!

m@xxximus пише:
Добре я здаюся, тiльки би не шансон!

Ото правильно про шансон!
>Cyрrеss_girl
i ти працюеш в монако?
ОК давай за знайомство
Я Макс. Авер лише пробье який,i тобi пояснить, може.

Приємно познайомитись, я Іра. Стукайся в асю, - поспілкуємось.
Так, я також працюю у "Монако" по вечірках у стилі RNB!
m@xxximus пише:
Авер лише пробье який,i тобi пояснить, може.

А про подробності це для мене не так вже й важливо, достатньо віртуального спілкування
А як же за знайомство, чи ти i пиво пьеш вiртуально
... а я думав ще одна знайома, в монако буде

m@xxximus пише:
А як же за знайомство, чи ти i пиво пьеш вiртуально
... а я думав ще одна знайома, в монако буде

Якщо хочеш випита за знайомство, то це звичайно ж віртуальним способом не зробитию... І раз хочеш познайомитись, то нашо шоб Авер розказував мені хто ти - шо ти! Сам розкажи
Важко. Давай так. Як буду в Золочевi. З мене... тодi i познайомимся.
До речi скiльки тобi рокiв?(знаю не гарно в дiвчат про таке питати, але це в тих кому за 30)

20!!!!!!!!!!!!!!!!!!
буде через чотири роки
А менi через 4 буде 30 старий вжеее

а я ще ні
Ну звiсно ж \"МОНАКО\"(як що ми про тi кабачки, хоча це мабуть \"клубец\") а яка там музика... обслухаешся!
Ногi самi в пляс iдут

Також якщо тобі, може й ще комусь цікаво то можеш прочитати деяку інформацію про dj.Veronika на цих лінках.
Ця людина була у нас перед минулої суботи. Тобто Золочів відвідала, цитую, "сама уважаємая девушка ди-джей Украини".
www.djveronika.com
http://afterparty.net.ua/forum/index.php?showtopic=1754
Е! Альо! В нас тут здається хтось жонатий!
Не заперечую (це вже здаеться 2ге зауваження) а як же дружба мiж чоловiком i жiнкою ти вiриш?

m@xxximus пише:
а як же дружба мiж чоловiком i жiнкою ти вiриш?

От цікаво чи твоя кохана дружина вірить...
Ну і до чого то "тут хтось жонатий"?
Ми з людиною наразі говорили про клуби, а познайомитись і випити пива, то ше не повід кричати "Е, альо"
m@xxximus пише:
а як же дружба мiж чоловiком i жiнкою Smile ти вiриш?

Я не вірю.
Cypress_girl пише:
познайомитись і випити пива, то ше не повід кричати "Е, альо

Ти права ще не повід, але все починається так невинно. А ти хотіла б бути на місці його жінки? я ні.
Тут обговорюємо клуби. А якщо тах хочеться, то мжна створити тему Зрада в сімї
Блін та які зради в сім'ї ви шо собі гоните? Я не знаю його, не знаю його жінки, тому й не можу говорити про якісь там місця.
Розмова не про тебе взагалі, посто якщо люди хочуть на цю тему спілкуватися. то не тут, а створити окрему тему про зради. До тебе це ніякого відношення немає
Прочитау уважніше пости вище, і не пиши, якшо не зрозумів. Мені було поставлене конкренте запитання - я на нього відповіла. От і все. Ця тема закрита. Або стріть, або перенесіть - як хочете...
Продовжуєм про клуби
>VIА
ми знайомi? як ти невiриш в дружбу мiж ч i ж, не означае це що ii нема и \"попити пива\" нiхрена це не \"перший крок\" до зради! в тебе мало друзiв ч? я дуже ЛЮБЛЮ свою дружину,i в нас прекраснi вiдносини, без сцен ревнощiв, i т. п.
>Хрустiк нi, конкретно про цi пости вона не знае, але що я, зустрiвши знайому, запросив на каву, вона вiд мене може чекати. Я НЕ ТЯНУ ВСIХ В ЛIЖКО!
Спiвчуваю я вам.
(вибачуха що вiдповiв в цiй темi,
дiвчата як що хочете продовжувати,-в \"зради\" пишiть.)

m@xxximus
Ні, ми не знайомі.
Вибачайте, щось я вчора не в гуморі була. І ми справді відхилились від теми. Мені подобається "Космос". Прикольне освітлення. Страви смачні.
VIA пише:
Прикольне освітлення.

Але інколи того світла там забагато, і ще не подобається, що там в залі дуже накурено!