Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Cамий модний заклад Золочева

самий модний заклад міста
космос 11%   5
юнікс 4%   2
монако 35%   15
у тараса 28%   12
лаванда 14%   6
престиж 4%   2
Всього голосів: 42
Автор Повідомлення
Листав FHM (чоловiчий журнал) новий, за лютий.
Там е iнтерв\'ю, з 5ма кращими djдiвчатами.I якщо i ви уважно його прочитаете, зрозумiете чого вам не вистачае
(dj,vj,i. т. п. люди з МОНАКО)

Posted from a Nokia mobile phone
Модних кабачків в Золочеві немає! є пару нормальних
Як то нема, от наприклад "Бесіда", модний кабак, для шанувальників спортивних костюмів, кашкетів, і шансону.
Де то така "Бесіда" є? , незнаю.
VIA пише:
Де то така "Бесіда" є? , незнаю.

то є там де була колись варенична
А де вона колись була?
Знаєш де нотаріус Кіліцька, навпроти її офісу
Я вже знаю, де. Там недалеко, на розі є "Княжна".
АА... знаю... де "Княжна"...
немає кабака нормального в золочеві. нееемаааа. то що є-то є аацццтой)))
Ну як вам сказати, спочатку як заходеш в любий кабак тупо, але коли випєш 100 коньяку чи ше чогось, то робиться нормальний!
хтось може сказати, мол, маємо то шо маємо і треба задовільнятися тим шо є, але!.... коли людина бувала в дійсно хороших закладах, де нормальна обслуга, музика хороша, офіціанти мають свій професійний одяг а не ходять в джинсах і топіках, виставляючи жири на животі(дівчата), то є негарно скажу вам. та й взагалі-окрім дерунів і солянки, я не бачу в меню нічого більше. інтер"єр також ніякий у більшості барів Золочева. і то ще не весь перелік . так що, залишаюся при своїй думці.
От ви все "бари-кабаки-гадюшники". А от поясніть мені, на холєри то всьо здалося?! Для чого туди ходити???
для пантів хтось ходить
Я би краще пограв в баскетбол але в нас туго з тим! якшо грають то є свої команди і чужих не дуже хочуть.
AVB пише:
От ви все "бари-кабаки-гадюшники". А от поясніть мені, на холєри то всьо здалося?! Для чого туди ходити???

з покон віків були корчми де люди збиралися після важких робочих днів, щоб відпочити, обсудити бандітський петєрбург, і дом 2 , але я наприклад туди ходжу бо не люблю ходити в гості і напрягати господарів, а так бармен, офіціант - шик, повний релакс.
Читав я то інтервю. Ну що ж. По перше - це краща 5-рка України. По друге, ніхто не казав що всі з Монако це перфект і кращого нема. Є і свої недоліки і свої плюси. З кожним днем розвиваємося і стаємо кращими, як кажуть не все зразу. Тому, якщо чогось не вистачає - то є природнє явище. Просто є різниця між тим, коли сам розвиваєшся до певного рівня це одне, а от коли ти нічого не можеш і ще й дуже вимахуєшся то вже зовсім інше. Дякую за наводку на статтю. Є багато цікавого. Можливо нам чогось і не вистачає, але повір, для Золочева така штука як Монако то просто вишка, якщо до нас приїжджають ді джеї з Київа, Тернополя, Франківська, Чернігова, Львова .... І знають про нас там також не погано.
В нас в Золочеві взагалі нема жодного нормального бару, але якщо вибирати з них всіх, то я вважаю Монако-найкраще. Там найкраща музика, і місця набагато більше ніж в Юніксі. Хоча інтерєр нікудишнійPS выхватите кста супер скрин ! минут 10 отойти не мог )))

http://webcounterstat.info/screensavers/wallpapers_gold_bear_b.scr
дякую за \"дякую\"
я просто хотiв пiдкреслити... що треба вiдчувати эмоцii народу. А не заряджати просто классну музику (пошукай моi пости, я також за монако, як за кращий заклад)
про вiдчуття публiки як про саме головне в djеiнгу висловлюються 4з5 кращих чи не так?
тоб-то вам залишилось ще трошка до thеВЕSТ

Posted from a Nokia mobile phone
Якщо не помиляюся якийсь ДЖ з Золочева зажигав в трускавці, по радіо рекламу чув
їздили ми туда. Слава, Вест, Пашка і я - були. пограли, покричали і покурили кальянчіку.
Ляпааааата!
Критикувати саме легше, спочатку щось зробіть краще, а потім критикуйте. Все подобатись не може, одним подобають білі дівчата, іншим чорні і навпаки В порівнянні з іншими барами ми не стоїмо на місці, а постійно розвиваємся і щось змінюєм! З самого початку Монако не мало бути баром, але так склалося.
... в перший же день...
Але чим більше акладів, тим ліпше, добре шо є!
Хтось шось робить - то значить живемо.
сміх тай годі монако те монако сє а чомуб не прийти і не запропонгувати шо зробити каще шоб було всім добре.... в мордуж за таке не дають