Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Алкоголізм і наркоманія

Автор Повідомлення
Алкоголізм і наркоманія
Що робиться в нашому місті!!! В парку біля школи №2 бачу алкоголіків та наркоманів, наші діти йдуть з школи і бачуть все що там творится, невже наша мерія не бачить що робиться? Прошу наших форумчан подивитися фільми професора Жданова http://www.medicina.kharkov.ua/health-video-films/alcohol.html
Скільки людей вмерло на україні від алкоголю
А скіьки ще помре...
Шо толку з фільму? Влада не бачить, якщо в нас за розпивання алкоголю в громадських місцях реально не штрафують, п"яних в медвитверезники не забирають, з наркоманією не боряться. Про людей ніхто не дбає.
А скільки в нас п"ятикласників никається по кутках з сигаретами.
нема блін на вас адміна, тема ЕКОНОМІКА І ПОЛІТИКА А Олег
ЯК МАЛА ДИТИНА, ВСУНУВ СЮДА ЯКУСЬ ХЕРНЮ!
Олег шо ти хочиш тим сказати? є люди які не можуть не пити, здебільшого бомжі, є такі шо люблять випивати, і будуть випивати, шо ти маєш на увазі наркоманія? бабця яка їсть як цукерки анальгін тоже ж наркоманка, чи той хто куре папіросу, чи пє рано каву, чи ти десь бачив шприци і людей які коляться? поїдь в Рівне, в Сарни, ти там був? під кожним деревом шприц а збоку нар тащиться, і там люди нато уваги не звиртають... де ти таке в нас бачив? алкоголіку під кожним парканом спальня,
людовік пише:
бабця яка їсть як цукерки анальгін тоже ж наркоманка, чи той хто куре папіросу, чи пє рано каву

То якасьх ерня.

А того я взагалі не розумію:
людовік пише:
чи ти десь бачив шприци і людей які коляться?

В Золочеві багато є сімей, де чоловік алкаш або всі алкаші. То біда. А причина - брак робочих місць, низька заробітна платня, примітивне виховання дітей в сім'ях, які потім виростуть і будуть пити і курити.
людовік, хочеш політику?
Будьласка. Владі на це плювати, м'яко кажучи. Політика держави в даному напрямку нуляча. Судячи з усього, скоро буде піпєц, бо йде тотальна деградація населення.
Цитата:
бабця яка їсть як цукерки анальгін тоже ж наркоманка, чи той хто куре папіросу, чи пє рано каву

як то херня? визначення наркоманія знаєш? туди і шопоголіків заносять і курців, і тих в кого з носа течуть соплі без нафтізіна
Цитата:
В Золочеві багато є сімей, де чоловік алкаш або всі алкаші. То біда. А причина - брак робочих місць, низька заробітна платня, примітивне виховання дітей в сім'ях, які потім виростуть і будуть пити і курити.

алкаші да, но не наркомани жеж нас москалі заСССР навчили бухати от і пєм
людовік пише:
нас москалі заСССР навчили бухати от і пєм

ти давай ета. палєгше. невідомо ше шо кого навчив
Пити українці самі навчилися. А от "какать" і "штокать" то це точно москалі помогли.
username пише:
москалі помогли

от вам і політика

людовік пише:
поїдь в Рівне, в Сарни, ти там був? під кожним деревом шприц а збоку нар тащиться, і там люди нато уваги не звиртають... де ти таке в нас бачив?

Дурному скоро навчаються. А от те що на то ніхто уваги не звертає, то і є наша найбільша хвороба. Особисто я на таке не можу не звертати увагу, в мене мала дитина. Піде в пісочок побавитись, знайде шприш, ненароком вколиться, а ним наркаш з СПІДом коловся. І піпець. Шо тоді робити?
Не можна вважати, що всі проблеми тебе оминуть, потрібно бути готовим до гіршого, і боротись за краще.
Алкоголь став необхідним елементом нашої культури, жахливо, але це факт. І ми самі цьому вчимо наших дітей ставлячи алкоголь на стіл, коли до нас приходять гості. Починати війну з цією проблемою потрібно саме з нас самих, з переоцінки своїх цінностей. Шкідливі звички що стають трагедією: http://zolochiv.net/shkidlyvi-zvychky-scho-stayut-trahedijeyu/
Проблема в тому, що світ перенаселений, політики стурбовані, що в найближчому майбутньому планета буде не в змозі прогодувати людство. А значить людство очікують страшні проблеми. І схоже політики поставили мету знизити народжуваність людей, знизити число живуть на планеті. А яким чином можна це зробити. Способів безліч: злидні, голод, погане медичне обслуговування, житлові проблеми, пияцтво, важка праця, злиденна зарплата, епідемії ... Словом вітається все, що йде на шкоду людині, простій людині, людині стоїть внизу піраміди. Узаконення шлюбів геїв і лесбіянок, з цієї ж серії. Демографічного вибуху від таких пар чекати не варто, як і продовження роду людського. Тому і дали цим шлюбам зелене світло. Мало того, що вони самі витратять свої життя на чуттєві задоволення, так своїм прикладом вони подвигнут і молодь на подібні шлюби ... Все чудово! Свою лепту у зниження населення планети геї та лесбіянки внесуть. А глави урядів і парламентарії будуть в цей час говорити красиві слова про турботу про сексуальні меншини, і сміятися від задоволення, що проштовхнули в життя закон, що вбиває зайву життя на планеті.
Тоді просто трба або всім переселятися в Єгипет, або будувати всюди свої піраміди. Бо якщо
Олег пише:
людині стоїть внизу піраміди

то саме так можна підтримати рівень плодючості людства.
Треба внести пропозицію на наступний бюджет міста. Більше вулиць не ремонтувати, а закладати фундамент Гізи-Золочівської!
AVB пише:
Треба внести пропозицію на наступний бюджет міста. Більше вулиць не ремонтувати, а закладати фундамент Гізи-Золочівської!
_________________

Ми вже бачимо що там робиться.
Декілька раз я був свідком, коли в аптеках міста продавали наркотичні лікарства, наркоманам.