Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Їдемо у Золочів

Автор Повідомлення
Їдемо у Золочів
Доброго дня. У 20-х числах листопада їдемо з донькою на присягу до її нареченого. Він призвався нещодавно у учбовий центр МВС (учебка сержантська). Де у Вашому місті можна переночувати якщо виникне потреба? Чи часто їздять автобуси із Золочіва до Львова і скільки це займаю часу. Буду вдячний за додаткові поради. Павло (Харків).
Є декілька готелів. Але на присягу приїде багато люду і місць може на всіх не хватити. Але до 20 ше є час задружитись з кимось на форумі і вас я думаю приютять Ми, золочів"яни , в основній масі добрі і гостинні люди. Нє? Автобуси до Львова їздять шо пів години. З 6 ранку до 9 вечора. Час в дорозі півтори години. Ласкаво просимо!
Дякую Василю, за Вашу відровідь. Якщо можна ще одне питання. Потяг Харків-Ужгород зупиняється у Золочеві?
Тут є розклад поїздів: http://www.uz.gov.ua/

З Харкова до Золочева можна добратись наступними потягами(без пересадок):
115 Харків-Трускавець відпр-7:12, приб-2:15 (щоденно), по непарних є додатковий вагон з Дебальцево
Дуже дякую за відповідь. А ще питання - це у вашому районі є селище Гавареччина, де виробляють знану кераміку? І якщо так, далеко це від вас? Чи можна в самому Золочеві побачити вироби і купити?
на квартиру можна взяти людей , які їдуть на присягу.50грн. з особи за добу, трохи пізно написала, але кому треба навесну, можете звонити 80985843920
Павле. так. справді недалеко Золочева є таке поселення, як Гавареччина, де виробляють чорну кераміку. Це приблизно 20км. від міста. Добратися туди не дуже просто, але можливо, думаю, кожного дня повинна б маршрутка туди їхати. А чи в Золочеві її десь продають, точно не знаю........
Цікаво. Можна буде якось відвідати місто. Кому треба гід у Києві? Прошу звертатися: +38 063 63 00 585

Щодо житла, то наразі не маємо вільних місць. Однак щодо інформації, завжди радо допоможемо.
Плануємо їхати до Львова десь 28-29 квітня на пару днів, а на зворотному шляху думаємо завернути на день-два до Золочева. Таке питання - якщо з ночівлею, то чи буде проблема знайти місце, де зупинитися? Все-таки 1 травня.
І взагалі чи це гарна ідея? Власне хочеться подивитися Золочівський замок, а ще з'їздити у Підгірці, Білий Камінь, Поморяни...
Поморяни... Останній раз бачив років з 12 тому. Жахливі руїни! І навіть при цьому видно їх колишню велич. Дуже рекомендую. Перлина, хоча й розтрощена.