Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Догани золочівським владоможцям. Скоро і виганятимуть?

Автор Повідомлення
Догани золочівським владоможцям. Скоро і виганятимуть?
Голова Держкомзему роздав підлеглим на Львівщині догани та звільнення
31.10.2009рє
Голова Держкомзему Олег Кулініч під час робочої поїздки до Львівської області перевірив стан виконання районними управліннями та відділами Держкомзему програми Уряду щодо безоплатних оформлення та видачі громадянам державних актів на право власності на земельну ділянку. Як повідомляє управління у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату КМУ, результати перевірки виявилися невтішними.
Зокрема, за неналежну організацію роботи та недбале ставлення до виконання поставлених завдань, начальникам відділів Держкомзему у Дрогобицькому районі – Петру Старосольському, Золочівському – Петру Мелішу, Кам’янка-Бузькому – Петру Ткачуку, Мостиському – Ростиславу Тхору, Радехівському – Богдану Овсянику, Сокальському – Степану Шевчуку, Стрийському – Мирону Турчаку, Жидачівському – Ярославу Майкуту, Городоцькому районі – Євгену Рогальському та директору регіональної філії Центру державного земельного кадастру Сергію Динисюку винесено догани.
Начальника відділу Держкомзему у Жовківському районі Дениса Сімонова звільнено із займаної посади.
Водночас Голова Держкомзему залишився задоволений організацією роботи з безоплатних оформлення та видачі державних актів у відділах Держкомзему у Пустомитівському та Турківському районах. За відповідальне ставлення до своїх обов’язків та добре організовану роботу керівникам цих відділів оголошено подяки.

Такі покарання мають нести і другі золочівські " бонзи", наприклад за бездоріжжя, за дорогу на вокзал і т. д і т. п. ПОРА І ВИГАНЯТИ ДЕ-КОГО з ЦІЄЇ ШУШЕРИ , чи не так ?
Проста страшилка. Популізм, правда?

А от такі особисті робочі поїздки по областях, хоча б раз в квартал - це повинно бути нормою.
Кожен держслужбовесь знає на шо йде. Раз - годинник, інший раз - підзатильник. Це звичайна нормальна робота системи тому змінити себе сама вона не може.
Ну, тут делікатніший випадок. Безоплатністю закрили досить-таки ще стабільний грошовий потік. Походу це тупо, могли просто планку понизити. Поки люди на місцях чухались з хвостами і (при)думали як бути далі, приїхав Шеф і відвішав всім люлів.

Роздати догани всім - це те саме що не роздати нікому. Розуміючи це, включили і одиничні годинники і підзатильники.

додано через 1 хвилину 8 секунд:

Кстаті, як буде правильно: можновладці чи владоможці?