Золочів Плюс
Форум міста Золочів

External HDD

Автор Повідомлення
External HDD
Мало місця. Практично взагалі не лишилося. Зовнішній диск не проблема. Проблема чи він може самостійно (без компа) тримати торенти в роботі.
Ідеальний варіянт: автономне сховище в LAN на 2...4 ТБ, включений в ADSL модем-роутер (куди ж відповідно повтикані і інші компи з мережі).
Хто стикався, розказуйте.
Збийся з торентів - весь інтернет викачаєш
Зразу і потреба в екстернальному диску пропаде.

додано через 50 секунд:

Чув десь про приставки типу сабжа, підключаються до мережі і ТВ, без компа..
Alexis, ти був правий. З торентів збився, проблему вирішено. Частково
Хоча 1ТБ зовнішнього LANStorage в мене стоїть тепер.
AVB

Lan на 100мб?
Привід підтримує 1Г (якшо ти про швидкість), але включений в роутер, який працює на 100. Та й дрова до ЛАН якісь глючні. І ставити їх тре на всіх компах мережі. Мені то не сподобалося і я його по USB зашарив.
AVB пише:
Мені то не сподобалося і я його по USB зашарив.

фуфло. кубивісь би собі з e-SATA-весчь
Де ж ти, Вася, раніше був?! Та шо вже поробиш. Як казав кравчук...
AVB пише:
Та шо вже поробиш.

та шо-купи си норм якусь штуку. я си купив таку
http://www.sarotech.com/english/product/dvp-260s.html
довольни як слонь
Ладня чіча! А шось не ясно кіко там метрів влізлося. Може но 260?
метрів-та скіко запхнеш стіко і будеш мав. в мене 500 гектар стоїт
Я собі зробив чуть по інакшому.

Купив маленький компютер за 100$ (Celeron D 2.8 2Гб (DDR800) ) Ресурсів такої машини хватає спокійно раніше був (Duron 1.2 128 SDRAM )
Вінт доставив свій на 500.
Взяв щось попростіше в настройці, як наприклад http://www.ubuntu.com/server І можна поставити все, що забажаєте приклад ( працює як роутер - роздає інтернет ( lan,wifi ), Тестовий Web server, файловий server ( samba, ftp) і торент сервер з web клієнтом

Гарно з телефону чи на роботи слідкувати чи закачалося, добавити щось, чи видалити.
Звісно таку "бандурко" з собою не поносиш) але є цікаві плюси.
Це ти класно зробив.
Теж планував собі теке. Шось на мобільній платформі. Шоб без вентиляторів, шуму всякого. Бо в хаті таке десь особливо заховати з очей місця і нема.
Та якось життя міняється, а з ним і потреби.
+3
Вже якось попросторіше...
Тобто "простіше" ?
Та не простіше, а просторіше. З трьома додатковими терами. Ц е я про WD Elements
Не до читався...
Класна річ, но USB 2.0 то буде довго 2 Тб
Згідний. Але це просто. І до всього сумісне. Коли втикаю такий накопичувач в телевізор, не виникає жодних проблем, на відміну від USB3.0. За Firewire чи e-sata взагалі мовчу. А ні в телевізорі, а ні в PVR таких втичок нема.