Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи існує таке почуття як ЛЮБОВ?

Автор Повідомлення
Чи існує таке почуття як ЛЮБОВ?
Як Ви думаєте з чого складається таке почуття як любов до жінки, і взагалі чи існує таке почуття ?
Наприклад я роблю різницю між почуттям любові і кохання. Кохати треба свою половинку, яка тобі домогає, виховує твоїх дітей, розділяє з тобою свій кусок хліба і свою постіль. А любити можна друга, батьків,"коханку" .. і просто близьких людей.
На які складові частини ти ще можеш розділити це почуття КОХАННЯ, я наприклад розумію це як те що влюбу тяжку хвилину я для своєї половинки можу віддати все навіть життя, може тобі буде це дивно але то так. Також я буду старатися щоб моя половинка мала той мінімум того що вона бажає в матеріальному плані , чи в духовному. І ще я буду кохати її не за її фізичну красу а за духовну.
Любов = Інстинкт + Інтелект
Я з тобою незгоден тут ще існує також духовне почуття.
Любов = Інстинкт + Інтелект, де Інтелект = Духовне почуття + Самосвідомість + Інформація+...+ N[i]
Почуття жіночі набагато відрізняють від чоловічих почуттів, жінка в мужчині шукає опори і лицяря який буде обстоювати всі її бажання і буде носити її на руках, нажаль таке трапляється рідко в нашому повсягденному житті.
Нда, нажаль, справді рідко...
Мені здається, що описати словами будь-яке почуття просто неможливо, тому воно так і називається. Ти просто знаходишся під його впливом і все. Це так якби ти знаходився під водою - важко описати словами цей стан, щоб хтось інший зрозумів і відчув те саме поки сам не попробує. І я впевнений що кожен буде описувати це по різному.
Стан ейфорії, коли поведінка ідіотська.. коли говориш не в попад і мовчиш коли треба говорити.. коли думаєш все про одну і ту ж людину.. коли нічо не хочеш.. тільки бути тінню, коли очі горять як в пса вірністю і надійністю.. коли руки в віддав.. лиш би комусь було добре.. коли за себе не думаєш .. коли повільно зходиш з розуму
любов - це самовіддача баз жодної гарантії на взаємність
На мою думку, любов існує на 100% , а от СПРАВНЯ взаємна любов - це величезний дефіцит в наш час.
А може, любов - це коли ввечері іноді буває трішки сумно без причини?
справжня взаємна любов не вмерла, ІСНУЄ!!
... из всех вечних вещей любовъ длится короче всего...
MUBa пише:
А може, любов - це коли ввечері іноді буває трішки сумно без причини?

Тарас Чубай заспівав на цю тему чудову пісню - "Запроси мене у сни" , слова якої написав Б. Стельмах, а музику написав В. Івасюк.
може колись існувало
Таке почуття як кохання неможливо описати . Коли ти в світі знаходиш свою половинку якій ти зможеш довірити своє життя і життя своїх дітей , яка є тобі другом і твоїм духовним плюсом , то я думаю є кохання , коли ти без неї не можеш жити і просто навіть заснути. І здатен для неї зробити все що вона чи він забажає.
От я і говорю - гормони
нєє... я не вірю в кохання, коли ід простої симпатії інколи буває боляче, то шо вже про коханя говорити....
Думаю, що основа любові не почуття. Любов є весь час, але почуття можуть набігати на людину, а потім залишати ії, як хвилі. Любов залишається незалежно від емоцій.
Але і дуже добре теж таки буває!
Re: Чи існує таке почуття як ЛЮБОВ?
Олег пише:
Як Ви думаєте з чого складається таке почуття як любов до жінки, і взагалі чи існує таке почуття ?

Питання складне. Тут є багато фізико=хімічних ефектів, що призводять до психоемоційної переорієнтацїї. Як пусковий механізм розглядають сукупність факторів. Пошукайте в гуглі, там море інфи.
А почуття, звісно, існує, інакше ми б про це і не говорили При чому мені більше подобаються почуття мужчини до жінки, а не взагалі до жінки Під жінкою, звісно маю на увазі особу жіночї статі
Почуття любові існує, але сама любов - це не почуття, це новий, цітко визначений кут зору, рішення, жертва. Дуже вдалий опис є у 1Кор.13., це в Біблії.
Да існує.... все існує... тіки про неї не базарити тре... нею тре жити...
Кому шо доказувати - альбоми, фільми, пісні..... мене пре Баста Раймсік з треком Ай лов ма Біч - в чесній і класній формі без прикрас показана сутність любові...
Але я скажу одне... сто підняк - Любов це Сука
Ясно, ще один хванат "Amores perros". Дійсно, хороший фільм, але нашо брати його так близько до серця??
ти не повіриш Муба.... але я фільм той даже не втикав... чув.... але не втикав... ці слова я взяв з пісні улюбленого мною Міхєя, напевно чула
... На рану как соль, сука-любовь...
І життя підтверджує, що реально ставишся до любові добре - вона повертається до тебе задом, тримаєш її в кулаці, іграєш з нею в свою ігру.... і вона заінтригована - йде за тобою...
Як і сука....
Ну то візьми і "повтикай"
буде можливість і час - завтикаю....
Головне не перепутати любов та пристрасть, бо відчуття, яки охоплюють людину бувають дуже подібні. Але любов свого не шукає, пристрасть шукає тількі свого. Любов бажає віддати, вкласти, пристрасть забирає, віднімає...
Пристрасть і любов - це хіба обов"язково "альбо-альбо"? Чому не "і-і"?
Пристрасть без любові може бути. А любов без пристрасті?
Любов без пристрасті бути звичайно може. Але це вже не є повноцінна і насищена любов.. можливо навіть просто дружня любов. Таку любов можна порівняти з людиною, у якої є вади розвитку
Добре, тоді мабуть варто розібратись з поняттям "пристрасть". Шо ти розумієш під цим словом?
Усе просто, це, як у хвізиці. Є Кінетична Енерґія і є Потенціальна. Так от: Любов - це Потенціал, а Пристрасть - вираження Любові в дії (Кінетика).
і снова філософія...... придумав фізику... ну то треба в школи йти на фізика... юі всьо буде гаразд..... в чолму сила? в грошах? в правді...? нє... в Нютонах.....!
Любов - це класне почуття і відчуввайте його а не видумуйте якісь тупарилі історії на форумах про ньгго.... Халла!
Дійсно. Хто цього не відчував, то історії дійсно тупар.... - коротше кажучи, сильно дратують. Чи я не правий?
Олег пише:
і взагалі чи існує таке почуття ?

Не смішіть!!! Нема такого. А якщо є, то недовго. Про яке кохання можна говорити, коли при першій же незгоді в сім'ї, з'являється зрада? Я вже давно в ці казочки не вірю!
Якщо ми цього не бачимо, то це ше не означає, шо цього нема. Думаю, тобі ще пощастить змінити свою думку з цього приводу.
Дуже на це надіюсь. Я буду тільки рада.
нє любов є... але хватить видумувати про неї якісь тупарилі стереотипи....
Вірш "в тему" від юної представниці "прекрасної половини людства"

Минає час, його не повернеш!
Минає день і ніч, минуле і сучасне,
Минає все, та в серці є однак
Щось не минаюче, довічне й не дочасне.

Це "все" кохання, вічне і прекрасне
Приходить в серце, та ніхто не знає як.
Його знайти не дуже то і важко
Якщо воно живе в душі твоїй.

Кохання було, є, а також буде,
Не може знищити його ніхто.
І ти ніколи вже про нього не забудеш,
Якщо проснеться у твоїй душі воно.

Чекай його! Воно прийде, однако!
І не сумуй, якщо його нема,
Воно прийде і буде в тебе, справді,
Я не брешу, лиш правди ці слова.

Його чекай, це цінний є дарунок,
Який дарує нам саме життя.
Воно приходить тихо, мов той вітер,
Легенький подих вітру на устах,
Який шепоче тобі ніжно і на вушко-
Твоє кохання у твоїх очах!

Аня К.
"Любофь огонь. без палок не горит"
віршик. як не дивно ніштяковий....!
Олег пише:
"Любофь огонь. без палок не горит"

мда, шо там Аня К., шо там Тарас Шевченко, наш Олег реально зажигає. Ще один приклад того щоб виразити свою думку не треба писати оди на де-кілька сторінок, хватає пару слів щоб передати всю чоловічу сутність
От так. Любов може існувати не тільки у віршах, а навіть і зпід палки!
Мабуть таки є. Щось не віриться, що така купа народонаселення з"явилась тільки завдяки інстинктам.
Цікаво, шо каже статистика про кількість вдалих шлюбів, тобто пар, в яких любов продовжує жити? Яке співвідношення до воз'єднань з якихось інших причин (не по любові)?
Так вони тобі всю правду і виклали. Іноді людина сама думає що любить, а насправді - ні. Ат і спробуй систематизувати ці дані.
скажу коротко одне: любов це така штука доволі класна, приємна (словами не поясниш) і коли здається щовсе ОК краще бути вже неможе - сядеш нормально подуммаєш (так на тверезо) і скажеш собі: ЯКИЙ Я ДУРНИЙ!!!!!!!!!!!!!