Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи існує таке почуття як ЛЮБОВ?

Автор Повідомлення
Любов це пянкий солодкий напій, від якого виникає залежність. Якщо хоч раз скоштував цього напою той неодмінно захоче ще. Любов - саме чисте та саме солодке почуття у нашому житті.
То сон любов і вона провіряється з народженням дитини. Там зразу просипаєшся
Олег
То що після народження дитини зразу все стає так погано?
Та не так все погано, як здаєтся... ну подумаєш біда, просто жінки після народження дитини менше приділяють уваги чоловікам. А чому? Та тому що треба дивитись за дитиною+їсти зварити-поприбирати, ше й на роботу бігти... тут вже не до уваги(не закидуйте помідорами, може і помиляюсь)
А все було би і не так погано, якби чоловіки хоч інколи здогадувались допомогти у чомусь своїй дружині....
Олег пише:
Там зразу просипаєшся

Я би сказав троха інакше. Пристрасть після народження дитини може троха придрімати. А любов, якшо вона була до народження дитини і їй ніщо не заваджало, то і з часом вона нікуди не зчезає, бо вона - не сон. А пристрасть повернеться коли з дитячих клопотів троха поменшає з часом.
Khrystik пише:
якби чоловіки хоч інколи здогадувались допомогти у чомусь своїй дружині....
Більше того! не інколи а "допоки смерть не розлучить вас!". Це ж нездорово, коли любов буває у сім'ї тільки інколи.
AVB пише:
Більше того! не інколи а "допоки смерть не розлучить вас!"

це лише слова... на жаль не кожен вміє за них відповідати...
Я погоджуюсь з Ленхен...... щоб жінка краще могла приділяти часу чоловіку... пацик має забрати всі турботи на себе..... палюбасу.....
Khrystik пише:
... за... слова... не кожен вміє ... відповідати...

Так, це прикро. Але коли є взаємне кохання, то це - невелика проблема.
Олег пише:
взагалі чи існує таке почуття ?

Звичайно, шо існує!!!
Олег, вибачте, але ви не праві. Тому що кохання таки дійсно існує. І якщо ви його не можете ніяк зловити за хвіст, то значить погано стараєтесь.
А його точно саме за хвоста ловити треба? А то я шось не знала...
Нема кохання...
Е закоханiсть.
Це почутя виникае досить часто, зривае кришу, а потiм проходить...
I то що залишаеться називаеться кохання?
Нi це будь шо: звичка, жалiсть, потреба,...

Posted from a Nokia mobile phone
А я не про звичку.
Є кохання, привикання, а далі просто почуття обов'язку (але тут вже йдеться про подружжя)
Хто чогось хоче + робить щось, щоб це мати, те і отримає. Закономірно і справедливо.
Як то зле мені... Але шо то - я живий?!
MUBa пише:
А його точно саме за хвоста ловити треба?

А так виходить, шо або ти його зловиш за хвоста, або воно тебе за шось зловить.
Почитавши троха всьо отово, прийшов до думки, що форумчани, шо заперечують факт кохання, лиш розчарувались в ньому, шо його існуванню зовсім не перешкаджає. Якшо вже таке сталося, то вартує ставати на ноги та йти далі, нічого страшного. Знаю, як то недобре, але життя вартує більшого, ніж замкнутися в собі, і жити по принципу 'от мені зле зробили, і я тепер усім так зроблю'. І такі думки можуть виникати. То пережиється.
Якщо ж мова йде про одне кохання на все життя, то тут справа важча. Мабуть так буває досить рідко, бо ж значить, що або зустрів, і все. До трумни. Або ж шось сталося в парочки, і тоді до кінця життя людина одна.
Мислю, шо любов між людьма схожа до любові до життя, і йдуть вони поруч. Хто життя любить, той і має здатність до відповідних емоцій до своєї половинки.
Колись в 10кл влюбився по самі вуха, зустрічався майже рік а потім розійшлися! мене ковбасило ше 3 роки! коротше краще в таку халепу не попадати!
існує-тоді людина стає зовсім іншою, кращою, і постійно удосконалюється)))
А якщо людина одосконалина, то вона вчить досконалості іншу!

додано через 51 секунду:

Буду в 21:00!
Pliocen, людина вдосконалюється все своє життя))))і автоматом тоді уже і іншу людину)))) так, до відома всіх доніс що будеш в 21.00
Нє, тільки до тебе! Віиаю святом квітів і весни бажаю самого хорошого!
Khrystik пише:
То що після народження дитини зразу все стає так погано?

Просто шлюб перевіряється з народженням дитини.
Олег пише:
Просто шлюб перевіряється з народженням дитини.

шлюб перевіряється все життя , а не тільки з народженням дитини ви одружилися-рахуйте відлік перевірок пішов

додано через 1 хвилину 57 секунд:

Pliocen пише:
Нє, тільки до тебе! Віиаю святом квітів і весни бажаю самого хорошого!

велике дякую )))тема привітань не тут)))) кстаті-в 9 не було тебе
Та, я з друзями заговорився і думав шо буду! Перебиваєм стрелку на іншу годину!
Олег пише:
Як Ви думаєте з чого складається таке почуття як любов до жінки, і взагалі чи існує таке почуття ?

Ну кохання існує!!!!!! А чи існує вічне кохання???

додано через 2 хвилини 30 секунд:

Альонка пише:
Олег, вибачте, але ви не праві. Тому що кохання таки дійсно існує. І якщо ви його не можете ніяк зловити за хвіст, то значить погано стараєтесь.

А ти думаєш його варто ловити????? А якщо не втримає???? БОЛЯЧЕ БУДЕ!!!!!!!!!!!!

А якщо чесно, то його не треба ловити! воно само нагряне!!!!
ЙОГО ПОТРІБНО ЛИШЕ ВТРИМАТИ!!!!!!!!

додано через 3 хвилини 5 секунд:

Pliocen пише:
Колись в 10кл влюбився по самі вуха, зустрічався майже рік а потім розійшлися! мене ковбасило ше 3 роки! коротше краще в таку халепу не попадати!

ВОВО!!!!
Спочатку літаєш в 7 небі!!!
А як звідти погано падати!!!!!!!!!
А як Бооооооляче!!!!!!

"... Кто не любил, тот не поймет..."
спочатку ти кажеш
free_soul пише:
А ти думаєш його варто ловити????? А якщо не втримає????
а згодом
free_soul пише:
ЙОГО ПОТРІБНО ЛИШЕ ВТРИМАТИ!!!!!!!!
парадокс, кохання є, і його неможливо шукати, ловити, тримати, воно або є або його не має, і ще мені смішно коли кажуть що за кохання треба боротися
massimo пише:
парадокс, кохання є, і його неможливо шукати, ловити, тримати, воно або є або його не має, і ще мені смішно коли кажуть що за кохання треба боротися

ти пропустив:
free_soul пише:

Отож подумай!!!!

додано через 4 хвилини 51 секунду:

Кохання це така річ, яку не можна описати! а тим більше пояснити!!!!
Я тепер задаю собі питання: НУ за ким ти страдав 3 роки????????? Навіть не за ким а за чим???????

Так, любив!
Так, жити не міг!!!!
Так, страдав!!!!!
......
Так, тепер пофіг!
Так, дойшло!!!
Так, незабув!!
......
НО НЕЖАЛІЮ!!!!!!
free_soul пише:

Отож подумай!!!!

а що мені думати, я вже все передумав в свій час, і уже 6 років КОХАЮ і не тобі мені розказувати що воно таке
massimo пише:
а що мені думати, я вже все передумав в свій час, і уже 6 років КОХАЮ і не тобі мені розказувати що воно таке

Я ж тобі побажаю, щоб твоє кохання було взаємним і ніколи не закінчувалось!!!!!
free_soul ну дякую!
massimo пише:
З голою жінкою важко сперечатися

Як я тебе розумію...
Khrystik пише:
Є кохання, привикання, а далі просто почуття обов'язку Laughing (але тут вже йдеться про подружжя)
Не згідна (про подружжя) нема ніякого почуття обов'язку. Є почуття великого кохання. Коли хочеш його постійно бачити, чути його голос, відчувати його тепло і запах. Це не привичка. Це кохання.
Олег пише:
Чи існує таке почуття як ЛЮБОВ?

Ну, звичайно існує - у декількох видах і на декількох рівнях.
Але як правило переважає такий вид, як любов до себе .
VIA пише:
Коли хочеш ... постійно бачити, чути ... голос, відчувати ... тепло і запах.
Та! Згідний на всі 100, ну на всі 99, бо коли постійно, почуття трохи притупляється , але це не міняє суті справи. А ще коли розумієш, що від тебе потребується аналогічно і дієш відповідно . Тоді -
VIA пише:
Це кохання.
tymofiy пише:
А ще коли розумієш, що від тебе потребується аналогічно

Хто сказав, що ПОТРЕБУЄТЬСЯ. І нічо не потребується, ти сам повинен відчувати, серце твоє скаже, як діяти: чи пройти мимо, чи Це і є твоє кохання назавжди.
Арістотель пише:
Щасливий не той, кого кохають, а той хто кохає
Пліній молодший пише:
Так вже влаштовано природою: ніщо так не посилює кохання до людини, як страх залишитись без нього.
існує.
але на сьогоднішній день є багато пар, де один любить а другий дозволяє себе любити.
Я згидний на вси сто! Або наоборот. Любов така штука шо краще дуже не углублятися якшо ти не впевнений у своий половини. А то потим буде ковбасити довший час.

додано через 2 хвилини 19 секунд:

Малишка як життя, я в Москви зара, буду в суботу.
Ні, такого почуття взагалі не існує!

додано через 9 хвилин 52 секунди:

Моя дитина питається, чи можна в туалєт. Я кажу "Ні, будеш питатися - буду казати Ні. не хочеш чути відповідь - не став дурних питань"
ВІВІ, не будь надто категорична

додано через 1 хвилину 3 секунди:

ViVi пише:
не хочеш чути відповідь - не став дурних питань"

впасти і не встати
Якась ти, ViVi, варварська мамаша! Дивись, бо там соціяльні служби швидко працюють!
ViVi час в житті покаже тобі, чи таке почуття існує чи не існує? А в загаліто щоб любов існувала, потрібно взаєморозуміння і все буде добре, то є ще одною складовою. Якщо ви десь в чомусь з своїм чоловіком знайшли спільні інтреси в житті, то взагалі дуже добре.
Чи це в вас діти такі ущемлені і слухняні, чи з гумором перебої, чи існування кохання дійсно така гаряча тема...

Коли я прислухаюся до кроків на сходах(чи то вже часом не мій коханий іде), коли я відкриваю зранку очі і повертаю голову і бачу сонне кохане лице , коли я з радістю в серці готую поїсти нам і весь час як на крилах літаю , коли я хочу постійно бачити біля себе тільки одне обличчя(обличчя коханого), коли я по 10 раз питаюся як пройшов робочий день(і це не тому бо так заведено, а тому що мені це справді цікаво бо цікаво геть усе про коханого), коли немає з чого зробити їсти і готуєш звичайну яєшню а подаєш як романтичний сніданок(бо стараєшся з нічого зробити щось, і внести навіть тоді коли все навкруги погано-якусь ізюмінку і надію що все буде добре), коли хочеш тільки все саме найкраще віддати ЙОМУ, коли сама не з"їж щось смачненьке а віддаєш ЙОМУ, коли хочеш робити все для добра твоєї половинки, коли інші мужчини для тебе не існують а існують тільки симпатичні картинки які ти раз побачила і забула, коли коханий у відрядженні-і я не знаходжу собі місця і нема в мене спокою через відстань, через те, що я не можу обійняти і поцілувати коли я того хочу, коли я з друзями сиджу а думаю про нього, коли мрію про його повернення додому, мрію бути кращою з кожним разом і всі сили прикладаю щоб вдосконалитися для нього одного, коли хочеш від нього одного народити дитину і обов"язково сина, щоб він був подібний на тата, коли переживаєш з ним одним всі хороші і погані моменти які підкидає життя, коли оберігаєш сімейне вогнище для нього одного, коли підтримуємо одне одного у особистих проблемах так як ніхто інший, коли віриш йому в усьому і не чекаєш падляну, бо знаєш що на нього можна покластися, коли хочеш зістаритися разом з ним одним...
.... Кажете , не буває любові?
Буває ще й як. Я кохаю, і це не закоханість-це справжнє вогнище, яке горить з взаємного бажання і в яке треба підкидати дров не тому що так треба бо загасне, а тому що ти хочеш того ( подарунки, увага, кожного дня:я тебе люблю, прогулянки без дітей і з дітьми, вилазки на природу наодинці і т. д....)
st.fergi, аплодисменти, нема слів...
st.fergi ти чудова жінка, чесно! Так тримати і все буде ок!! Саме головне в житті здоров"я Ваше і Ваших дітей, цініть його тоже і не забувайте, про те що існує такий сайт, як ЗОЛОЧІВ ПЛЮС. І також люди які тебе поважають на ньому. ЧЕСНО
Все писав з голови.
st.fergi, ТИ ПРОСТО МОЛОДЧИНКА!!! Кохання справді існує і ти нам всім це довела. Ще й як довела... так, що тепер заперечень ні в кого навіть не виникне Твоя присутність на форумі наповнює його теплом і робить затишним. Будь такою неповторною завжди.
ViVi, а до чого ти тут то написала? І причому тут діти?
Олег
Вона не тобі писала, не лякайся вже так То до AVB
AVB пише:
ти, ViVi, варварська мамаша!
.
От так то...