Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи існує таке почуття як ЛЮБОВ?

Автор Повідомлення
http://electric.org.ua/rizne/scho-take-kohannya.html
"Тот, кто был счастлив в любви, не имеет о ней никакого понятия."(незнаю хто таке сказав)... що б це могло означати? ...
Мені здається шо це написала людмна, яка якраз і не була закохана.
Теж не підтримую цей вислів.
закохана людина і справді перебуває в рожевому світі. Але це не означає, що вона не відчуває і не розуміє самого кохання.
http://ziza.ru/2007/09/05/ljubov_34_foto.html
lenhen
Почуття любові існує, але ця любов до простих речей( морозиво, шоколод........). А от щодо кохання то воно є, але не кожному дано відчути його. Кохати потрібно вміти, хто закоханий мене зрозуміє! Кохати - це жити заради коханої людини і робити її щасливою!!!
psuholog911 пише:
Почуття любові існує, але ця любов до простих речей( морозиво, шоколод........).

То тільки у нас розрізняють любов і кохання, а в інших країнах ці 2 слова є синонімами.
psuholog911 пише:
Кохати потрібно вміти

якшо потрібно вміти, значить десь треба навчитися вміти, так? А то я шось недорозумію ніяк...
Кохання існує, а доказом є все, що нас оточує - люди, дерева, повітря, сонце. Загалом уся природа в її первісному (незпаклуженому людьми) виді є проявом любові Бога до нас, людей. Зруйнована екологія, ненависть, і усілякі негативні думки людей, накштал: "Любові не існує" - це наша відповід Богу, такі ми йому вдячні за те що Він для нас сотворив.

додано через 4 хвилини 52 секунди:

Любов - це наші діти, це відчуття, які змушують нас радіти, і просто бути щасливими. Любов - це сонце, яке радує нас собою кожного дня, дарує нам світло і зігріває кожним своїм промінцем.
Кожен розуміє любов по-своєму, туть сперечатись не потрібно.
Так я не сперечаюся, я пояснення прошу, мені ж цікава твоя думка)))
Вчитись не потрібно, кохання приходить саме і кожна людина відчуває це сама. Кохайте і будьте кохані, всі цього варті !!!
psuholog911 пише:
Кохати потрібно ВМІТИ

поясни оцю свою фразу

додано через 1 день 5 годин 1 хвилину 2 секунди:

Ученые: Способность любить зависит от группы крови

Горяч или спокоен человек в любовных отношения - можно узнать не только по присутствию в его крови половых гормонов. Исследования гематологов (специалистов, изучающих кровь) и психологов выявили удивительную зависимость любовного темперамента еще и от группы крови.

Люди с первой группой крови сексуальны и активны. Они не сидят на месте, всё время ищут выхода своей энергии. Любят всё новое - и в сексе тоже. Их партнер запросто может устать после пылкой ночи с ними.

Вторая группа - они скромные и уравновешенные личности. Не в их манере выставлять себя напоказ в смелых нарядах и вести себя развязно. Они, скорее всего, будут не слишком оригинальны в интимной жизни, но, несмотря на это, их партнер не останется в обиде.

Те, кто имеют третью группу крови, нередко производят обманчивое впечатление. Их отличают холодные руки с гибкими пальцами. Со стороны эти люди выглядят сдержанно, спокойно, склонны относиться к себе и близким критично, а внутри у них кипят чувства и эмоции. Они темпераментны, и вследствие тонкого душевного устройства во время близости могут пустить слезу.

Что касается людей с четвертой группой, то они самые страстные из всех. Чтобы они ни делали, во всем остается отпечаток их эмоциональности, будь то ссора, расставание или публичное выступление - они проявят себя во всей полноте. Но они могут и скрывать то, кем они являются на самом деле. Занятие сексом для них - значит отдача до полного изнеможения и доведения себя и партнера до обморочного состояния, вследствие чего на постельном белье могут остаться дыры. Однако, им нередко не хватает храбрости, чтобы эти фантазии стали реальностью.
Вміти- це означає віддати всю любов тій людині, яку ти кохаєш! Бути поруч з нею та просто ділитися щастям з своєю другою половинкою.
psuholog911 пише:
Вміти- це означає віддати всю любов тій людині

віддавати це і означає віддавати, ділитися означає ділитися, але аж ніяк не вміти.
Кожен має свою думку, ти думаєш так , а я по - іншому!
Я вважаю, що таке почуття, звісно, що існує і грунтується воно в першу чергу на повазі до цієї людини. Кохання приходить до кожного, та не кожен уміє його втримати.
Просто втримувати кохання теж замало. Треба кохати! Ну, не всі вміють. Але не у всіх получається зустріти кохану людину. Звучить парадоксально, але я вважаю, що це так і є. Половинка є коханою, хоча її можна ще й не зустріти. Тому часто й "не виходить".
... існує таке почуття як л. Ю.6. о. в!

Ось такі почуття!
Таке запитання до Вас всіх: чи змогли би Ви заради коханої людини віддати своє життя, коли би то було потрібно? Я відповідаю, що я би віддав.
Олег, шо в тебе за жахи на умі!
Живіть собі наздоровлє і кохайтеся!
AVB, в тому полягає любов, коли ти любиш людину, то для неї зробиш все що зможеш!
Олег пише:
Я відповідаю, що я би віддав.

Шо за детсад? Як прийдеться віддавати-тоді і скажеш. А наперед? як можна знати таке?
Васілій, тобі то напевно не зрозуміти, але прийде час і ти все зрозумієш, я не гніваюсь на те що ти назвав то все дитсадком.
Олег пише:
тобі то напевно не зрозуміти, але прийде час і ти все зрозумієш

В тебе вже була можливість переконатись(зрозуміти)?
Є два варіанти, коли прийде той час(не дай боже , звичайно):
1. Віддаш життя-відповідно розказати не зможеш.
2. Не віддаш. Але в цьому випадку розповідати певно не захочеш
Є дві речі в житті які неможливо змінити-смерть і народження. Тому сказати, шо зможеш віддати життя, це бла-бла. Перевірити НЕМОЖЛИВО
Васілій пише:
В тебе вже була можливість переконатись(зрозуміти)?

Коли я то пишу то була така можливість, а розказувати, як це було я не буду.
Олег пише:
Коли я то пишу то була така можливість

ти як живий залишився?
Олег пише:
а розказувати, як це було я не буду.

Васілій пише:
2. Не віддаш. Але в цьому випадку розповідати певно не захочеш
любов це квітка яка вмирає коли відпускаєш кохану людину за сотні кілометрів від тебе.
stella пише:
любов це квітка яка вмирає коли відпускаєш кохану людину за сотні кілометрів від тебе.

вмирає , тоді це не любов, моя половинка зараз за 1000км від мене і з кожним днем моя любов до неї тільки зростає, а це вже триває 2й рік
Так, побільше б таких любовей невмираючих , коли двоє на відстані і не можуть бачитися часто

додано через 3 хвилини 21 секунду:

astrolik пише:
тоді це не любов

то любов Ольку теж, просто в тої людини інший характер і інше світосприйняття ніж в тебе, наприклад. +нові знайомства+та, яка була поруч коли було важко а та кого любиш хоч і морально підтримувала але далеко+багато ше всяких факторів. Для того і треба підігрівати любов, підживлювати її постійно, а не розслабитись тупо знаючи шо тебе люблять. То так, думки взагалі , і до Оліка або до Стелли вони не відносяться
Любов як свічка, якщо до свічки не добавляти воску то з часом вона погасне. Мається на увазі біьше романтизму, флірту, взаєморозуміння, і взаємоповаги, можна багато ще чого додати(на розсуд і смак особистості)
То любов як фітільок?
любов - це в першу чергу віддача
kaizer пише:
Любов як свічка, якщо до свічки не добавляти воску то з часом вона погасне.

st.fergi пише:
підігрівати любов, підживлювати її

Мушу вас розчарувати малята, але те про шо ви пишите не любов. Це пристрасть, секс. Карочи "іграй, гармон!"
Та капєц іграй гармон навіть простєйші слова про те як ти любиш ту людину, сказані перед сном то гармони навіть то, коли ти купуєш подарунки для коханої людини, мєлочь а приємно то тоже іграй гармон Ой, Василько, Василько який же ти все-таки жосткий і сухий і черствий то ващє капєц
st.fergi пише:
Василько який же ти все-таки жосткий і сухий і черствий

Ліля, ти мене в краску вганяєш-Ваасссиииилькоооооооо -музика просто
во як любов зароджується

п. с. жарт
astrolik пише:
во як любов зароджується

Василько не відає шо то таке а вообще, ВАСИЛЬКОООООООО, то як до любимого чєлавєчка на форумі
Ліля, ти не повіриш-відаю. Ше й як відаю
Ой не вірю
Але стоп!Шо для мене може бути духовним світлим почуттям- для тебе може бути сексом і пристрастю, всьо правильноЩо підходить для одної людини то для іншої може бути зовсім протилежно
st.fergi пише:
Шо для мене може бути духовним світлим почуттям- для тебе може бути сексом і пристрастю

Ета каг панимать? Секс він і є секс-він не може бути почуттям, бо він-дія
А так панімать, що все що я описала вище, і навіть сторінкою назад то не є СЕКСОМ То є любов"ю якраз
Про секс я тобі не буду описувати, шалунішка
st.fergi пише:
Що підходить для одної людини то для іншої може бути зовсім протилежно

Ми можемо по різному відчувати, але діємо(секс) ми (люди) однаково
ми зараз говоримо як з різних планет
st.fergi пише:
треба підігрівати любов, підживлювати її постійно, а не розслабитись тупо знаючи шо тебе люблять

Можи я і не правий, але любов не потребує підігріву. Тим більше коли "треба".

додано через 1 хвилину 44 секунди:

st.fergi пише:
ми зараз говоримо як з різних планет Mr. Green

Ага. Ти мене абсолютно не розумієш. Або робиш вигляд...
заховай язика, ним треба користуватися строго по назначєнію
st.fergi пише:
по назначєнію

Боюсь жи й тут ми по різному панімаєм його назначєніє
Васілій пише:
Боюсь

нє баїсь Василько
st.fergi пише:
ним треба користуватися строго по назначєнію

кожен говорить в міру своєї розпущеності