Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вибори Президента: хто за кого. Обгрунтуйте чому?

Автор Повідомлення
Вибори Президента: хто за кого. Обгрунтуйте чому?
Я за Юлію Тимошенко. Чому ? Тому , що її підтримує вся свідома українська інтелігенція Заходу-Сходу держави. ЦЕ РЕАЛЬНЕ ОБ'ЄДНАННЯ КРАЇНИ. Бо не можна національно-патріотичним силам розпилювати свої можливості. Реально в другий тур виходять Янукович та Юля. Всі треба підтримати Юоб і постаратись перемогти ще в першому турі. Але при наших "патріотах" та самопоборниках це нереально.
А мож даваймо попробуємо перемогти в першому турі.
ХТО ЯК ДУМАЄ ? ЦІКАВО
я думаю жи ти дибіл. ще цікаво
я конєшно дико вибачаюсь, шо я дико ізвіняюсь, але я ше не вирішила за кого буду голосувати
А я буду голосувати за Яценюка. Щоб там не говорили, єврей він чині... Хлопак відповідае за те, що говорить. Та й не дурний як на свій вік. Юлічка займається популізмом, Янукович... а чим він відрізняється від тих хто вже був при владі. Кажуть два рази ставати на граблі глупо. От ще цікавість викликае персона Литвина.
Зрештою посаду президента в нас сильно переоцінюють, він ж не мае реальної повноти влади в країні. Посада премєра більш важлива з точки зору влади в країні.
Вже нема різниці хто буде. Чи Юля, чи Янукович, чи хоч баба Параска!
Політика і та вся передвиборна котяча гонка дівно відокремлені від потреб виживання людей. Не бачу зараз жодної кандидатури, яка би міцно тримала кермо держави і жодної політичної сили в парламенті, яка би, як двигун, ту державу стрімко пропихала до конкретних і великих змін.
Тому тут можна керуватися лише методом виключення найгірших, чи методом тих самих "грабель". Якшо Юля не хотіла в уряді шуфлювати, то хоч най тепер кермо потримає. Гірше не стане.
Скіко себе пам'ятаю, Україна голосує не за когось а проти когось. Бо нема за кого голосувати. Доводиться вибирати з гамна більш-меньш пристойне.
Тому моя позиція як завжди остання галочка в бюлетені (не підтримую жодну кандидатуру), а от в другому турі буду голосувати проти Яника, тобто за Юльку. Навіть не цікаво перший етап робити, а з новим законом про вибори, на вибори йти взагалі не хочеться, бо боюсь шо від нас мало шо буде залежати. Та, тим не меньше перейдусь, воздухом подихаю...
проти всіх, бо всі боряться за кормушку, брехливі і підлі
Чото Василь Васильович Противсіх в мене довіри не викликає http://ua.proua.com/news/2009/11/03/121519.html

А от Егор Лупан саме те http://www.youtube.com/watch?v=mE7hinX0-P0
voshkaniridze
ото весело! Я б за Лупана проголосував (або .. алупа на).
Вибір одної людини нічого не рішає. Перш ніж голосувати чи на виборах Президента, чи ВР - розберіться в своїх політичних поглядах, передивіться списки партій які йшли на вибори у 2007 р, подивіться на професії людей, які в списках, зробіть правильний висновок, хто ближче з вами по соціальному статусу, доходах і це допоможе зробити правильний вибір. Голосувати проти всіх в першому турі є надто безвідповідально, в другому судячи з соц-опитувань можна буде.
Голосуватиму за майбутнє України. Голосуватиму проти олігархів. Чому? Думаю самі знаєте
Всі наші політичні партії та всі наші кандидати в президенти переслідують одну мету: дістатись до "кормушки". Всі їхні дії робляться з метою збагачення, часто навіть за чієюсь указкою, знову ж таки з метою збагачення. На людей їм насрати. Результат буде таким, який має бути. Вони поділять між собою сфери впливу, а шум піднімають, щоб посіяти паніку і ворожнечу між людьми. Таким стадом керувати легше. (розділяй і властвуй).
Мамука Злой пише:
щоб посіяти паніку і ворожнечу між людьми

Судячи з форуму зл+ їм це вдалось. і не так ворожнечу(хоць то тожи є)як паніку жи фсьо пропало.
Мамука Злой пише:
Всі їхні дії робляться з метою збагачення

Так це звичайна люцька потреба-альтруїстів на світі дуже мало. і треба спокійно до цього відноситись. а шо? дімакратія, мля. Вибирай-і неси відповідальність за свій вибір
Хм... коли люди йдуть до влади, то дуже мало в кого є на меті нажити на тому багатства, але система споживання диктує свої умови, і багатьох підлаштовує під себе, появляються тачки, квартири, дачі і люди зраджують в першу чергу самі собі... і така ситуація не тільки в Україні, а у всьому світі, який знаходиться в системі збагачення одних і зубожіння інших, є тільки відмінності в розмахах того процесу... і от ті кандидати, які в рейтингах зараз займають 1,2,3 місця не ставлять системне питання, вся агітація базується тільки на примітивних обіцянках, на які велися і будуть вестись люди і в Україні і в світі.
Ernesto пише:
коли люди йдуть до влади, то дуже мало в кого є на меті нажити на тому багатства

Шо за дєцкій сад? Може ти ше в діда мороза віриш?
Васілій пише:
Шо за дєцкій сад? Може ти ше в діда мороза віриш?

Шо за скептицизм і манія чіплятись за кусок речення? Читай речення до кінця і не будь таким песимістом. Не все так погано, як по ТВ показують).
Ти ж не маленький і думаю памятаєш, як колись давно на перших роках незалежності багато людей йшли депутатами до владних структур різних рівнів, деякі перекрасились з одного кольору в інший, а інші це фактично були нові люди казали, що вони націонал-патріоти, багато з яких були порядними в повсякденному житті, але нажаль високі посади багатьох з них портили, тому я і кажу, що перед спокусами системи важко встояти навіть найпоряднішим і найвідданішим. Система має бути більш соціально орієнтованою, принаймні, як в країнах Скандинавії, або навіть як в Білорусії. Хоч кажу ніде нічого не гладко і не ідеально.
Ernesto пише:
Шо за скептицизм і манія чіплятись за кусок речення? Читай речення до кінця і не будь таким песимістом. Не все так погано, як по ТВ показують).

цікаво в чому мій скептицизм і песимізм проявляється? я досить твердо стою на ногах і тверезо дивлюсь на те що відбувається. тому мене дуже важко збити в паніку фразами про всьо пропало-всі кругом злодії-всі йдуть у владу набивати кишені-всі говорять правильні лозунги а потім крадуть .... і т. д. і т. п. нічог не бачу страшого в тому шо люди йдуть до влади заробляти. і навіть якщо вони того не кажуть на єтапі виборів-це ж все одно для нас не секрет. правда ж?
Ernesto пише:
Система має бути більш соціально орієнтованою, принаймні, як в країнах Скандинавії, або навіть як в Білорусії.

соціально орієнтованою може дозволити собі бути тільки багата і демократична держава. шо ми і бачимо на прикладі Білорусі-в бідній і недемократичній державі під прапором "соціальної орієнтації" цвіте звичайна диктатура. І я однозначно надаю перевагу нашому "бардаку" перед так званою "сильною рукою" в Білорусі. Та й Росію маєм як приклад-ну є там "сильна рука". Навіть дві. І шо? проблеми такі ж як і в нашому "бардаку". Так шо думаєм. і обираєм розумом. а не серцем . чи шлунком
Голосуйте за Лупана!!!
Особисто я був би задоволений, якби була анархія. Вважаю, що це найвища демократія.
ПОЛІТИКА - ГАМНО!!!
Васілій пише:
бачимо на прикладі Білорусі-в бідній і недемократичній державі під прапором "соціальної орієнтації" цвіте звичайна диктатура. І я однозначно надаю перевагу нашому "бардаку" перед так званою "сильною рукою" в Білорусі. Та й Росію маєм як приклад-ну є там "сильна рука". Навіть дві. І шо?

Давай почнемо з того, що остані 2-3 роки ти в Білорусії не був.
Ти сильно заплутався, якщо ототожнюєш Росію і Білорусію. Різниця між системами влади і господарювання колосальна. Росія більш подібна на Україну, поліцейська держава, де при владі олігархія, сировинний придаток для Заходу, машинобудування і сільське г-во в задниці... в Білорусії зовсім інша ситуація, з середини 90-х проведені важливі соціально-економічні реформи, можна сказати перебудову довели до кінця, збережена була вся матеріально-технічна база промислових та с/г підприємств, які були побудовані в радянські часи. Звичайно Лукашенко не вигідний заходу за своє вміння відстоювати національні інтереси, тому стільки критики і бруду лиється на нього і багато слабоумних людей ведуться на це. І ще про бардак наш, так вот... людей, яким подобається жити при ньому і нічо не робити для покращення, вдало характеризує таке слово - ЛОХ
Ernesto пише:
Давай почнемо з того, що остані 2-3 роки ти в Білорусії не був.

без коментарів.
я хіба десь їх утотожнював?
Ernesto пише:
Ти сильно заплутався, якщо ототожнюєш Росію і Білорусію

Ernesto пише:
І ще про бардак наш, так вот... людей, яким подобається жити при ньому і нічо не робити для покращення, вдало характеризує таке слово - ЛОХ

Панімаєш, людям яким подобається жити при бардаку підходить скоріше слово дурак. Лох-це той якому потрібна сильна рука яка поведе його в свєтлоє завтра. ні перше ні друге мені не притаманно. я всього лиш сказав шо наш "бардак"(в лапках заміть)-це шлях (хоч і важкий)-але в майбутнє. А їхній "порядок"-ми вже проходили. І Мені(особисто)туда нінада. Хоча є лохи(@) які ведуться на казки про соціално орієнтовану економіку(Сувірєнную дімакратію) в країнах з тоталітарним режимом. Бо ж сініца в руках(кабаса по 2.20) зафсігда лучє чим журавєль(дімакратія, ту ди їйо в качєль)в небі. Чи не так?
Васілій пише:
А їхній "порядок"-ми вже проходили. І Мені(особисто)туда нінада

дійсно, розумію тебе вася кепачкін)... людей із твоїм ліберальним мисленням в такому суспільстві нініда, тому не даром їх там щемлять трохи, щоб державу будували, а не тільки пі***ю занімались. А вони як су*и потім виють на весь світ, як погано живеться людям при "тоталітаризмі" (в лапках І не щемити за то? Не садити, за то, що пи**ять майно народне?
Фсьо вася ти мене заіпал мальоха, думаю все ясно обяснив тобі, так шо роби свій вибір) право голосу маєш?
Ernesto пише:
ти мене заіпал мальоха

я тебе ше голим не бачив, дитино. нібаісь. салдат рібьонка нє абідіт
а ти такий сміливий тільки до тих пір поки в "державних" інтересах тобі не прищимили яйця. Як тіко це торкнеться тебе або твоїх рідних-сам будиш волати "я міня за что?"а тобі скажут-жибись знав! ти булки то розслаб. і постарайся отримати задоволення, синок
На рахунок Білорусі - я цілком згідний, в них краще ніж в нас. Я спілкувався з багатьма білорусами коли був на морі. Вони дивувались нашому життю. Від одеських маршруток взагалі прозрівали. Я уявляю, що б вони про львівські сказали. Ну Білорусь це скоріше, як окремий приклад того, що і своїми силами можна чогось досягти. А то кому вигідний бацька Лукашенко чи ні, то вже політика, тут різні інтереси.
Чесно сказати, не знаю кого підтримати на виборах. Немає в нас тої людини, котра змогла б покращити стан справ в країні. Нам би хоч не гірше було.
Inkognito пише:
На рахунок Білорусі - я цілком згідний, в них краще ніж в нас

анігдот в тєму:
-Ми, грузіни лучче чем армянє.
-ну чем ви луччі, чем?
-чем армянє.
Васілій, ні де немає ідеальної влади. Завжди будуть якісь недоліки, а в нашій державі суцільні недоліки. З моменту проголошення незалежності ми стільки всього просрали, що відновити дуже складно. Наша держава суттєво нічого не виробляє, бо розбазарила майже всі свої галузі виробництва. Яскравий приклад - Золочівський радіозавод. В нас найпопулярніші професії це менеджери і юристи, яких розплодили без міри. А основа (тобто виробництво) занедбана. Люди їдуть на заробітки, вкалують на стройках і т. д., бо не мають як заробити в рідному місті. Тут плакати треба, а не анігдоти травити.
В тій самій Білорусі немає такого масового виїзду закордон на заробітки. Розумію наших людей, які виїжджають в пошуках кращої долі. Мав би можливість - зробив би те саме. Вони хочуть працювати, а та робота, яку пропонують в нас, малооплачувана. А коли є сім"я, є маса потреб, на які потрібні гроші. Загалом є ще багато проблемних питань. Та я впевнений, ніхто з теперішніх кандидатів в президенти, не покращить ситуацію, яка в нас склалася. Майбутнє в нас поки десь в тумані. Хіба не так?...
Можу багато висловлювати, просто читати буде довго
Inkognito пише:
Яскравий приклад - Золочівський радіозавод.

ага. радіозавод якраз яскравий приклад неефективності тої економічної моделі яка була запроваджена тут після війни. і повернення якої бажають деякі дєятєлі, говорячи про посилення ролі держави в економічному житті. ситуація безвихідна насправді-за гроші його ніхто не купить. за реальні гроші. а за безплатно не віддадуть. що би міг виробляти в теперішніх умовах радіозавод? фіг його знає. але якесь скадальне "отвьорточне" як то кажуть виробництво там би можна було б я думаю без проблем. але то не з нашою "громадою"свідомих українців. які самі будуть сидіти в лайні але чужому шось зробити не дадуть все одно. приклад-синтипон. і влада тут нідочого.
Васілій пише:
приклад неефективності тої економічної моделі яка була запроваджена тут після війни

Мова про те, що його можна було зберегти.
Теперішня економічна модель, я вважаю, краща. Ще якби ніхто не крав, то ми б мали кращу медицину, кращу освіту, кращі дороги. Тому це все формальність.
Майбутньому президенту буде тяжко щось змінити, бо це система, яка утворилась ще мабуть з часів Леніна. Просто в ній зараз інші люди, під іншими кольорами, які прикриваються словом "демократія".
Міліція стала монстром ще з радянських часів, зараз нічого не змінилося. От в армії змінилося: вона стала бідніша, а рівень знань і вмінь тих людей, що служать, дуже низький.
Inkognito пише:
Мова про те, що його можна було зберегти.

яким чином можна при ринковій економіці заставити купувати вимірювальні прилади в більшості своїй морально застарілі і пристосовані тіко для воєнки? якби в той час нормального менеджера(закордонного) то може і зміг би перепрофілювати виробництво. Але ж ніяк не Шмигельскій зі своєй пі.... здобратієй
Inkognito пише:
Ще якби ніхто не крав, то ми б мали кращу медицину, кращу освіту, кращі дороги. Тому це все формальність.

бачу єдиний з цього вихід-протягом пів року розпродати все що можна розпродати-і закрити на цьому тему дерибану держвласності. так, буде багато недовольних-але якщо цього не буде-то цей перманентний дерибані не дасть рухатись дальше. бо поки є шо вкрасти-це все будуть банкрутувати і все одно розвиватись не дадуть. гдє та так
Васілій пише:
вимірювальні прилади в більшості своїй морально застарілі і пристосовані тіко для воєнки

Тими вимірювальними приладами в багатьох місцях користуються до сьогодні.
Ну та по бідності може десь хтось і користується. і шо то доказує? шо то були хороші прилади? а вот фіг. прилади в основній масі були гамно. і якби була можливість взяти інші-то брали б інші. але то до призиденських виборів хіба має відношення? Як там-нова індустріалізація? ги
Васілій пише:
прилади в основній масі були гамно

Ти з ними працював?

Закрили базар. Васілій, пиши в тему. За кого голосуватимеш?

Особисто я не підтримую жодного кандидата, тому на вибори не піду.
Inkognito пише:
тому на вибори не піду.

ага. дуже правильна позиція-страусяча. голова в піску-жопа догори важєй жиби не жахнув хто пока будиш сі ховав
я би тим хто не ходить на вибори не платив соціальні виплати. а шо? їм пофіг. вони думають шо як не підуть на вибори то ні в чому не винуваті. авотхуй-на вибори не ходиш, то їж шо дають і помовкуй в тряпочку
Inkognito пише:
Закрили базар. Васілій, пиши в тему.

ага. тіпа я почав про радіозавод заунивну пєстню
Васілій, для обдарованих пояснюю, ЗРЗ привів для прикладу, роздувати з цього дискусію почав ТИ.

Я вичерпно обгрунтував свою позицію. А ти своєї не висловив. І хто тоді ховається?

Про соціальні виплати пишеш. ПІШОВТИВХУЙ.
Я працюю на ту державу, з мене беруть податки. Якщо мені положені якісь виплати, мені зобов"язані їх платити.
Васілій пише:
я би тим хто не ходить на вибори не платив соціальні виплати.

Це та демократія, за яку всі боролись в 2004 р?
Людоньки! Які ше соц. виплати? Нашо вони комусь здалися? Шоб не 2 дні можна було за зарплату нормально пожити, а аж 3? НАФІГВОНОВСРАЛОСЯ!
Ходити на вибори, як то кажуть, громадянський обов'язок кожного. Але як влада працює, так її і обирають. Я то піду звичайно на вибори, але лише з однієї причини... То анегдот такий був, де старий гоцул перед смертю приходить до партосередку і просить записати його в комуністи... Ну далі пояснювати не треба
Взагалі нема за кого голосувати ! Хоч я і не згідний з тими , хто каже, що не повинно бути графи " не підтримую жодного з кандитатів в президенти ". Така графа потрібна! Прийти і всіх їх послати...!
містер ІКС пише:
Я за Юлію Тимошенко. Чому ? Тому , що її підтримує вся свідома українська інтелігенція Заходу-Сходу держави. ЦЕ РЕАЛЬНЕ ОБ'ЄДНАННЯ КРАЇНИ. Бо не можна національно-патріотичним силам розпилювати свої можливості.

- Галіма пропоганда. Якби мені довелось вибирати з тих 18 чоловік і хтось спитав би мене закого ти точно не будеш голосувати, я б без жодних вагань сказав за Юлью. Тільки сліпим і глупим треба бути, щоб не бачити що вона вішає лапшу і займається популізмом.
Але відійдемо від загального до конкретного! От надрукує вона ще один міліард гривень і буде вартувати наших 1,5 грн (середня зарплата в Золочеві). І ті тупі звинувачення Президента і парламенту що їй заважають працювати ітд. Реально зараз вся економінчна відповідальність тільки на ній! А якщо подумати про справи більш ближчі... Ось хто їздить в Тернопіль - бачили як риють канаву біль С. Підгородне. Ото буде ще одна труба на львів з водою. А про екологічне обгрунтування цього хтось думав????! І взагалі чи будемо ми проводити фестивалі у Верхобужі після того, чи після додаткової відкачки води те джерело, що дає зараз 420 літрів може взагалі зникнути. І чи взагалі компенсують людям через городи яких пройде ця труба, чи заплатять оренду землі (вонаж приватизована). Взагалі хто привик дивитись телевізор і вестись на картинку і галіме тріпло буде голосувати за неї. Але реальниї змін в державі її президенство не дасть. Тай не пройде вона, однозначоно. Тут і дурному видно -якщо премєр немає ні машини і дому ні землі то щось тут не чисто. Ясно що на одяг, імідж і т д потрібно куча бабла і явно воно є і не облікується!

додано через 6 хвилин 12 секунд:

Давайте проголоусуюмо за Лупана- чесний кандидат!
bam, ти правий. Вона реально стриже касу де тільки можна. Проаналізуйте, куда б вона не сунулась, всюди виникають проблеми.

Відійду трохи від теми. В Золочеві навіть після виборів покращення не буде, тут владу тримає одна група людей.
Взяти навіть ту саму воду. У Львові куб води коштує чи не в 3 рази дешевше ніж в нас, а своєї води там нема. Чому в нас так? Ще й відключають регулярно, бо труби прориває. А на нормальний ремонт та заміну тих труб немає грошей. Дивно якось, люди ж платять (втричі більше ніж треба).

Лупан рулить!!!!
Васілій пише:
Ну та по бідності може десь хтось і користується. і шо то доказує? шо то були хороші прилади? а вот фіг. прилади в основній масі були гамно. і якби була можливість взяти інші-то брали б інші

Помню колись в школі одна тупорила вчителька історії агітуючи за Кучму казала, шо на радізаводі робили радейка-колгоспники, я угарав з неї, тупої мимри, вся друга школа, вчителі срали в штани від одної думки, шо комуніст до влади прийде.... Прилади були хороші і призначались для ВПК, після перестройки завод мав перепрофілюватись під випуск побутової електроніки, база для того була, були лінії, остались голі стіни. Прийшов інвестор, побачив голі стіни, послав наших нах... І ваще дядя, бачу ти маєш зуб на соціалістичну систему. Система була хороша, мала звичайно свої мінуса, но її плюсами пользуються зараз багато країн Європи. Це тільки дауну не понятно, що за час незалежності всіх ах.. нно розвели, наобіцяли казок... Всі базарять нікого не будуть підтримувати... подивимся, проголосують дальше за тих, хто позволяє грабити.
Ernesto пише:
база для того була, були лінії,

ти був шоч раз на радіозаводі?
Ernesto пише:
Прилади були хороші

прилади були так собі. а система ващє нікуда не годилась-літати в владівосток на гарантійний ремонт приладів-це нормально?
Ernesto пише:
мав перепрофілюватись під випуск побутової електроніки

ага. зробили портативний фм-приймач. І шо? корпус із жаліза і коштує як паравоз
Ernesto пише:
І ваще дядя, бачу ти маєш зуб на соціалістичну систему

Ти синку не знаеш шо то таке, тому й зубоскалиш. попитай в тата з мамою-най ті розкажут шо таке черга за маслом і цукром.
Ernesto пише:
мала звичайно свої мінуса, но її плюсами пользуються зараз багато країн Європи

можна про плюси пападробнєй
Що ж це Европа перейняла від колишнього срср?

Пам'ятаю, коли завод вже не працював, ше пару років старались розпродати, шо на складах позалишувалось. А склади були забиті примітивними "високоточними" осцилографами. Пам'ятаю, бо мені тоді треба було осцилографа, і мав можливість ЗАДУРНО мати пару штук різних, але в той час подекуди можна було знайти привозні вживані, зате з процесором, памяттю, інтерфейсом і головне ПРОСТОТОЮ! Так що апаратура ЗРЗ була дійсно непоганою, але років так на 30-40 з відставанням.
Науя базар устроїли? Ліпше пишіть за кого голосувати будете.
Мамука Злой пише:
Науя базар устроїли? Ліпше пишіть за кого голосувати будете.

А нах тобі? Йа за епалнікі не голосую, так що вибачуха чувак, прийдеться потерпіти)

AVB пише:
Що ж це Европа перейняла від колишнього срср?

8-годинний робочий день, соціальні виплати і гарантії, до 50% сільгосп-підприємства на колективній формі власності, 30-50% промислових підприємств в державній власності, стратегічні галузі промисловості також під контролем держави. Ну шо, хватає?

AVB пише:
Так що апаратура ЗРЗ була дійсно непоганою, але років так на 30-40 з відставанням

30-40 років))) я просто угараю із золочівських експертів...

Васілій пише:
прилади були так собі. а система ващє нікуда не годилась-літати в владівосток на гарантійний ремонт приладів-це нормально?

Ще один експерт фаховий із крутого мегополіса) Який Владивосток? Ти щеб Южносахалинск сказав)))

Васілій пише:
ти був шоч раз на радіозаводі?

канешн... тільки коли там вже нікуя не залишилось толкового, спеціальність безпосередньо повязана із виробництвом радіоапаратури , тому трохи даю дупля в організації п-в для виробництва РЕА, як було воно в СССР (в частності на 125-му заводі), як на Заході, як в Азії на даному етапі. В нас якщо починати, то треба почті з нуля.

Ми докуя втратили за ці 20 років, на нашому ринку було продано стільки того, що можна було зробити тут, шо трудно думати, вот тому і жостккий найоб получився такий із приватною власністю і свободним ринком) а получилась куйня, на нас просто бізнес адуренний замутили, а перспективи на майбутнє то прощолкали...
Ernesto пише:
Ще один експерт фаховий із крутого мегополіса) Який Владивосток? Ти щеб Южносахалинск сказав)))

Для тих хто в танку-толпа народу з золочева постійно моталась по ніабьятніх прасторах бувшої родіни па вапросу гарантійного ремонту того шо ті ж золочів"яни зліпили на радіозаводі. Отака то була система-тому вона доречі й рухнула бо була ніяка. І в южносахалінськ доречі теж їздили і привозили звідти абалдєнну рипку і ікорку
Ernesto пише:
30-50% промислових підприємств в державній власності, стратегічні галузі промисловості також під контролем держави. Ну шо, хватає?

Ти зовсім з головою виявляється не дружиш, синку

додано через 3 хвилини 27 секунд:

Ernesto пише:
Ми докуя втратили за ці 20 років

Ти якось як небуде шо робити, як просапаєш бураки-сядь і порахуй шо можна купити на мінімальну пенсію тепер і на мінімальну пенсію тоді. Бабця моя получала десь біля 20 руб з барского пліча. тіко не тре співати про бісплатну медицину і бізплатні квартири
Ernesto, поконкретніше. Де це в Европі були колгоспи?
Раджу подивитись!
http://www.youtube.com/watch?v=yFIOCa0kX-M&feature=related
Десь тиждень тому скачав з Гуртом, так зразу одним махом всі 8 частин і передивився. Дуже прикольно!
На мою думку на даний час є кандидатура Анатолія Гриценка, але його до влади недопустіть.
містер ІКС пише:
Я за Юлію Тимошенко. Чому ? Тому , що її підтримує вся свідома українська інтелігенція Заходу-Сходу держави. ЦЕ РЕАЛЬНЕ ОБ'ЄДНАННЯ КРАЇНИ

То занчить за Шептицького? Який розікрав весь Золочів і на газові невиплачується зарплата. Васілій правий.
10 причин обирати ЮЛЮ!!!

"Чому Юля" - На це питання мені приходиться досить часто відповідати своїм знайомим, які хочуть дізнатися, в чому я бачу переваги політика Юлії Тимошенко.

Думаю, що Вам також буде цікаво отримати відповідь на це запитання. Зважаючи на це я вирішив написати декілька пунктів, які висловлять мою точку зору щодо цього питання:

1. 1. Юлія Тимошенко – це Лідер, який може об'єднати Народ заради спільної мети.

2. 2. Ніхто не скаже, що Юлія Володимирівна є Політиком, який працює на якусь конкретну
Фінансово-Промислову Групу. Юля не найманий Політик, тому Їй немає необхідності відстоювати інтереси обмеженої структури, Вона може працювати беспосередньо на користь Народу.

3. 3. Юлія Володимиріна не радикальний Політик. Тобто у випадку Її перемоги немає ризику переслідуваннь або утискань тих чи інших груп населення.

4. 4. Я підтримую прагнення Юлії Володимирівни щодо відновлення і збереження хороших стосунків з Росією, щодо тісної співпраці з Євросоюзом. Також мені дуже подобається те, що Юлія Володимирівна дуже ефективно працює в напрямку налагодження економічних звязків з такими країнами, як Лівія, Китай, Японія і ін. Дуже задоволений тим, що Юлія Тимошенко не робить заяв відносно нашої інтеграції в НАТО, це показник того, що Президент Юлія Тимошенко зробить все для незалежного і багатостороннього розвитку Зовнішньої Політики України.

5. 5. Не дивлячись на те, що говорять опоненти Юлі, я бачу той величезний обсяг роботи, який зробив уряд Юлії Володимирвни для боротьби з кризою. Це ще один показник високого професіоналізму Юлії Тимошенко.

6. 6. Я вражений тією роботоспосібністю, яка є у Юлії Володимирівни. Це Людина, яка викладається повністю заради НАШОГО СПІЛЬНОГО МАЙБУТНЬОГО.

7. 7. Юлія Володимирівна змогла навести лад в газовому питанні, усунувши від поставок газу з Росії компанію "РОСУКРЕНЕРГО", яка за наш рахунок отримувала мільярдні доходи нечесним шляхом. Це надзвичайно велике досягнення, оскільки за цією компанією стояли потужні політичні команди, які годувалися з рук Росукренерго і боролися за існування цієї корупціфної годівниці.

8. Ще дуже важливим є те, що Юлія Володимирівна не хворіє комплексом неповноцінності, який притаманний деяким нашим політикам, і може допомогти Народу України позбутися ідеї меншовартості нашої Країни. Це дуже важливе питання.

9. 9. Юлію Володимирівну поважають на міжнародній арені. Тільки з таким президентом ми можемо розраховувати на те, що інтереси УКРАЇНИ будуть враховані світовою спільнотою.

10. І найважливіше: Юлія Володимирівна - це Людина з Позитивною Енергетикою і Любовью до Свого НАРОДУ, ДО НАС!!!

додано через 1 хвилину 6 секунд:

Кандидата в Президенти України Юлію Тимошенко представлятимуть дві довірені особи в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та 18 – в територіальних виборчих округах по регіонах України.

Зокрема, Наталія Могилевська – у територіальних округах Автономної Республіки Крим, Віктор Бронюк – у територіальних округах Вінницької області, Олексій Потапенко (Потап) та Анастасія Каменських – у Дніпропетровської області.

Ведучий телевізійних програм Валерій Харчишин представлятиме кандидата в Президенти Юлію Тимошенко в округах Житомирської області, Вадим Красноокий – в Запорізькій області, Дмитро Яремчук – в Івано-Франківській, Павло Зібров – в Київській області, Руслана Лижичко – у Львівській області.

Довіреною особою Юлії Тимошенко в Одеської області стала Ірина Білик, Тарас Петриненко – в Тернопільській, Олександр Сидоренко та Олег Михайлюта – в Харківській області, Тіна Кароль – в Херсонській, Євген Коваленко – в Черкаській області, Кароліна Куєк (Ані Лорак) – в Чернівецькій області, Ніна Матвієнко та Ада Роговцева – в Києві.

В єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Юлію Тимошенко представлятимуть президент Національної академії наук Борис Патон та перший Президент України Леонід Кравчук.

додано через 1 хвилину 41 секунду:

БУДЬ УКРАЇНЦЕМ !
Народ без Мети, Без емоційної (патріотичної) форми мислення, Без Лідера-Мотиватора, без Віри - це напівтруп.
Варто замітити, що дана думка повністю відображає ту картину, яку ми бачимо в Україні наприкінці 2009 року. Хоч нам і стараються нав'язати, надумані кимось, суспільні прагнення, показати нам наше Європейське майбутнє, Європейське походження, впихнути нас в різноманітні Союзи*, Альянси, але ці штучні ідеї-шаблони ніколи не заповнять ту порожнину, де має бути Суспільна Свідомість Українського Народу.
Я вважаю, що вже прийшов час Нам створити своє місце в Світі.
Для реалізації цього пориву нам необхідно підтримати Єдиного Достойного Лідера, який зможе організувати Україну для обговорення і створення Нової Моделі Суспільної Свідомості Українського Народу. Крім того, цей Лідер повинен поважати свій Народ і Себе, повинен бути вільним від комплексу неповноцінності і не старатися нав'язувати цей комплекс Українському суспільству, вірити в Окрему Надважливість Україну ( так, як діти вірять у те, що їх Батьки найкращі), повинен могти на рівних тримати себе з іншими світовими Лідерами і Любити РІДНУ УКРАЇНУ. Ми повинні вибрати собі Лідера для кардинальних змін. Такий Лідер отримає підтримку не тільки Людей, але і Боже Благословення.
Цей Лідер - це Юлія Тимошенко. Вона може змінити Твоє Життя, Життя Твоєї Родини, Твого Краю, Твоєї України. Але для того, щоб Вона могла допомогти Тобі, Ти (кожен) повинен підтримати Її в цьому.
Закликаю всіх Людей, які Вірять в своє майбутнє, в майбутнє України об'єднуватися навколо Юлії Володимирівни і ЙТИ РАЗОМ ДО СПІЛЬНОЇ ПЕРЕМОГИ.
Слава Україні.

додано через 2 хвилини 43 секунди:

Цитата:
Передвиборча програма кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко "УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ. УКРАЇНА - ЦЕ ТИ!"

Я вірю в Україну.

Я завжди вірила і вірю, що Україна має унікальну, благословенну Богом місію. Вона полягає у створенні для себе та світу принципово нової, справедливої системи організації життя. В цій системі кожна людина відчуватиме захищеність, духовну і матеріальну гармонію.

На моє переконання, досягнення такої мети базується на безперервному вдосконаленні справедливості та соціальної гармонії шляхом виявлення, чесного визнання і ефективного розв’язання проблем людини та суспільства. В цьому процесі враховуються інтереси як кожної особистості, так і громади в цілому.

Передумовою виконання місії є насамперед піднесення духовності нації. Йдеться про виховання твердої віри в Бога, духовну освіту дітей та молоді, надання рівного статусу духовній та світській освіті, відродження української мови та розвиток культури, відновлення національних світоглядних традицій і нашої правдивої національної історії.

То що ж нам досі заважає бути високодуховними, сильними, багатими і щасливими?

Передусім — тотальне панування олігархії, яка глибоко корумпувала політиків, засоби масової інформації, значну частину силових структур і судів. Олігархія заробляє нечесні гроші на державних ресурсах та можливостях. Це ракова пухлина сучасної України, яка несумісна з демократією.

Ще однією причиною є зруйнованість вертикалі влади, повний хаос, некерованість країною. Це — трагічні наслідки безвідповідального внесення змін до Основного Закону в грудні 2004 року. Конституцію в новій редакції слід приймати невідкладно.

Усі перелічені перешкоди можна здолати швидко.

Я впевнена, що зможу це зробити.

СПРАВЕДЛИВЕ СУСПІЛЬСТВО

Я вірю в установлення справедливості та порядку. Я буду за це боротися.

Без створення чесних, правосудних судів ніякі позитивні зміни в країні неможливі. Без них неможлива й справедливість.

Суди будуть виведені з-під політичного, адміністративного та корупційного впливу. Ми зробимо їх фінансово незалежними від виконавчої влади. Люди безпосередньо обиратимуть і відкликатимуть суддів.

Громадяни отримають право ініціювати дисциплінарні справи проти нечесних суддів.

Усі громадяни зможуть звертатися до судів безоплатно, а малозабезпечені громадяни зможуть безоплатно користуватися адвокатськими послугами.

Кримінальну відповідальність за корупційну діяльність буде посилено до довічного ув’язнення.

Громадянам буде надано право звертатися до судів щодо порушення кримінальних справ проти посадовців, діяльність яких є злочинною.

Люди мають право отримувати чесну інформацію.

Для журналістів будуть створені умови незалежності від влади та політизованого капіталу олігархії. Засади редакційної політики, які зроблять журналістів незалежними, отримають статус Закону.

Буде створено високоякісне суспільне телебачення та радіомовлення, забезпечено доступ до Інтернету для всіх без винятку громадян.

ЕФЕКТИВНА ТА ВІДПОВІДАЛЬНА ВЛАДА

Я вірю — корупційний союз влади та олігархії буде знищено. Влада корумпована, бо вона безконтрольна.

Стане невідворотною відповідальність влади за порушення Конституції та законів, за корупцію.

Опозиція призначатиме голову Рахункової палати та керівників контрольних парламентських комітетів, отримає право притягати до кримінальної відповідальності окремих посадових осіб — через суд за матеріалами парламентської слідчої комісії.

Депутати всіх рівнів обиратимуться за відкритими списками та закріплюватимуться за відповідними округами. Люди знатимуть своїх обранців в обличчя.

Всеукраїнський та місцеві референдуми я перетворю на справжній, дієвий механізм народовладдя.

Органи місцевого самоврядування отримають право формувати свої виконавчі органи.

Буде негайно відкликане вето з нового Бюджетного кодексу, що дасть можливість залишити податки там, де люди їх платять — в селах, селищах та містах.

Діяти буду жорстко та рішуче.

Наведемо порядок у владі — буде порядок в країні.

ІННОВАЦІЙНА ЕКОНОМІКА ТА ПРОГРЕСИВНІ РЕФОРМИ

Я вірю в "Український прорив". Я вже почала виконувати цей стратегічний план розвитку країни. На жаль, світова економічна криза та внутрішньополітична боротьба проти Уряду пригальмували наш поступ. Моя перемога на виборах, завершення кризи та наведення порядку у владі дадуть можливість повністю виконати цей план.

Пріоритетом буде розвиток наукоємних галузей — нанотехнологій, мікроелектроніки, ракетно-космічної, авіабудівної, суднобудівної, машинобудівної, інформаційних технологій.

Малий та середній бізнес

Буде започатковано систему податкових пільг для банків залежно від обсягу наданих довгострокових кредитів для початку бізнесу. Держава візьме на себе частину ризиків надання "стартових" кредитів.

Кредитні ставки будуть зменшені до європейського рівня, кредитування бізнесу перейде на довгострокову основу — від 5 до 10 років.

Буде зменшено податкове навантаження, скасовано окремі податки, в тому числі і ринковий збір.

Інвестиційний клімат

Інвестори при створенні нових виробничих потужностей будуть звільнені на десять років від податків при імпорті обладнання, технологій та комплектуючих, аналоги яких не виготовляються в Україні.

Чиновників буде позбавлено права надавати зайві ліцензії, довідки, дозволи, здійснювати безпідставні перевірки.

Буде запроваджено некорупційну аукціонну систему продажу та оренди несільськогосподарських земель для реалізації інвестпроектів.

У соціально-депресивних регіонах буде передбачено спрощений порядок інвестування та десятирічні повні податкові канікули.

Все це створить нові робочі місця, зокрема для молоді.

Транзитна держава

Продовжу будівництво автомобільних магістралей, портів та аеропортів із застосуванням державно-приватного партнерства. Будуть побудовані нові нафто- і газопроводи, сучасні НПЗ. Забезпечимо Україні статус ключової транзитної держави.

Енергетична незалежність

Будуть впроваджені енергозберігаючі технології, зменшено залежність від зовнішніх поставок енергоносіїв. Наш головний енергоресурс — вугілля. Ми запровадимо екологічно чисті технології його спалювання — водно-вугільну суміш та технологію киплячого шару.

Створимо власний замкнений ядерно-паливний цикл. Збільшимо видобуток нафти та газу, зокрема на шельфі Чорного та Азовського морів.

Сприятимемо розвиткові нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії. З 1 січня 2010 р. вже звільнено від податків підприємства, які виробляють енергію з відновлювальних джерел — води, повітря, сонця, деревина, соломи, біосировини тощо.

Аграрна країна

Головний пріоритет — перехід від несистемного фінансування аграрного виробництва до повноцінного довгострокового кредитування під повний технологічний цикл, включаючи закупівлю сільгосптехніки.

Буде повністю сформовано інфраструктуру: аграрний фонд та біржі, оптові та роздрібні сільськогосподарські ринки, страховий фонд, земельний банк.

Особливого значення я надаю створенню розгалуженої мережі сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Будуть створені умови для просування продукції українських виробників на зовнішні ринки.

Повернемо Україні статус провідного постачальника сільгосппродукції і наблизимо якість умов життя у селах до міського рівня.

Сільськогосподарська земля належатиме тільки громадянам України, які живуть і працюють на ній. Річну орендну плату за сільськогосподарську землю буде законодавчо закріплено на рівні 10% її ринкової вартості.

Всі акти на володіння присадибними ділянками будуть видані безоплатно протягом року.

ОСВІЧЕНА НАЦІЯ

Я вірю, що вкладені в науку та освіту кошти — найкраща інвестиція в майбутнє України. Тому ми збільшимо обсяг фінансування фундаментальних наукових досліджень, які забезпечать інтелектуальний стрибок країни.

Буде створено ефективну національну систему управління інноваційним розвитком. Кошти, спрямовані на наукові розробки та розвиток галузевої науки, буде звільнено від оподаткування.

Кожна дитина отримає вільний доступ до високоякісної освіти, користування комп’ютером та Інтернетом, незалежно від рівня заможності її родини.

Буде завершено заміну шкільних випускних та вступних іспитів до вищих навчальних закладів зовнішнім незалежним тестуванням.

Вищим та середнім учбовим закладам буде надано повну організаційну та фінансову автономію.

ЗДОРОВИЙ НАРОД

Право на охорону здоров’я не може залежати від гаманця чи посади, тому кожна людина гарантовано матиме медичну страховку за рахунок роботодавця чи держави, а заможні громадяни — за власний рахунок.

Буде запроваджена система лікарняних кас, що зроблять медицину якісною і доступною для всіх громадян.

Протягом трьох років лікувальні заклади будуть повністю оснащені найсучаснішим медичним обладнанням та автомобілями швидкої допомоги.

Впродовж року буде наведено повний порядок з якістю ліків та цінами на них. Буде створено мережу лабораторій з контролю за генно-модифікованими організмами, якістю харчових продуктів та води.

ПЕРЕМОГА НАД БІДНІСТЮ ТА СОЦІАЛЬНОЮ НЕСПРАВЕДЛИВІСТЮ

Я вірю в справедливий розподіл суспільного багатства.

Буде законодавчо збільшена мінімальна частка зарплати у структурі собівартості до рівня світових стандартів.

Власники дрібних пакетів акцій підприємств отримають щоквартальну виплату дивідендів в повному обсязі.

На розкіш будуть введені спеціальні податки.

Пенсія відкладатиметься на особистий рахунок людини протягом усього життя, невикористані пенсійні гроші успадковуватимуться. Розмір пенсії становитиме не менше 60% середньої заробітної плати, яку громадянин отримував до виходу на пенсію.

6,5 млн. людей уже отримали по 1000 гривень заощаджень. Програму повернення вкладів Ощадбанку Радянського Союзу буде продовжено до повного завершення протягом трьох років.

Допомога родинам, де є інваліди, становитиме не менше 2000 гривень на місяць.

Триватимуть запроваджені мною державні виплати при народженні дітей.

Я відновлю виконання програми "Територія якісного життя", яка передбачає проведення комплексної реконструкції міст з сучасною соціальною інфраструктурою та дорогами європейського рівня.

Одразу після завершення кризи ми відновимо довгострокове іпотечне кредитування купівлі житла під 2-4% річних на 10-30 років.

Розмір стипендії не буде меншим рівня прожиткового мінімуму.

НАЦІОНАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ - ОСНОВА МІЖНАРОДНОЇ ПОЛІТИКИ

Я вірю, що ми спроможні піднятися на рівень європейських стандартів у питаннях демократії, прав людини, умов життя, політичної культури. І коли ми побудуємо Європу в Україні, Україна стане членом Європейського Союзу.

В основу дружніх відносин із Росією та іншими країнами СНД покладемо потенціал існуючої кооперації та взаємовигідного економічного співробітництва.

Відносини з усіма країнами будуть будуватися прагматично на пріоритеті національних інтересів з суттєвим збільшенням конкурентоспроможності України на світовій арені.

Кардинально змінимо позицію України у світовому поділі праці. Ми станемо країною високих технологій та наукоємної продукції.

Приєднання України до будь-яких систем колективної безпеки вирішуватиметься лише на референдумі.

СУЧАСНА ПРОФЕСІЙНА АРМІЯ - ГАРАНТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Як Верховний головнокомандувач я сприятиму підвищенню авторитету військової служби та поваги до людей у погонах.

Ми виділимо достатні матеріально-технічні і фінансові ресурси для зміцнення боєздатності армії, соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей.

Армія стане професійною, сформованою на контрактних засадах, строковий призов в армію буде скасовано.

Сьогодні я в опозиції до олігархії та всіх, хто її представляє. А, отже, в справжній опозиції. Після виборів Президента я готова буду взяти на себе повну відповідальність за країну, за зміцнення її суверенітету, за повагу до нас світового співтовариства, за повагу людей до влади і відповідальність влади перед людьми. За ефективну економіку та розумні закони. За щастя, чесність і справедливість. За успіх України.

Я стала на цей шлях тому, що люблю Україну.

Наше покоління чекає складна, але прекрасна робота — своєю невтомною працею збудувати нову Україну, втілити в життя її святу місію.

Україна понад усе!

Слава Україні!

додано через 4 хвилини 17 секунд:

І хіба хтось може бути проти такої програми. Думаю, навіть Шептицький золочівський- може її підтримати, хоча так сказано, що з такими як він - треба боротись. Але робітники газової не страйкують, вільного профсоюзу не створюють - значить їм добре.
А Юля є Юля, Шептицький не представляє в Золочеві Юлю!

додано через 1 день 1 годину 49 хвилин 36 секунд:

Після Нового року Тигрюля переїде в нове приміщення
Єдина біла тигриця в Україні на ймення Тигрюля, яку до ялтинського зоопарку передала прем'єр-міністр Юлія ТИМОШЕНКО, переїде до нового помешкання в звіринці на початку 2010 року.

Про це кореспонденту УНІАН по телефону повідомив директор звіринцю «Казка» Олег ЗУБКОВ.

«Велика вольєра, площа якої кілька сотень метрів, з трьома клумбами, зеленими насадженнями, вічнозеленими рослинами розташована в центрі зоопарку», - сказав він.

«Відвідувачі зможуть з верхньої території зоопарку підніматися на великий балкон і дивитися звідти на Тигрюлю без клітки, без сіток. Висота балкона - 4,5-5, можливо, 6 метрів», - повідомив О. ЗУБКОВ.

У тигриці, якій зараз шість місяців, з'явиться просторий зимовий будиночок. «Там вона ховатиметься від негоди, спатиме», - сказав директор «Казки».

Тигрюля переселиться до нового помешкання разом із подружкою - шестимісячною амурською тигрицею Жасмин. Потім, як очікується, до Тигрюлі приїде жених - білий тигр із Франції. «Народний депутат України ФЕЛЬДМАН (від БЮТ - УНІАН) пообіцяв його сплатити і привезти», - уточнив О. ЗУБКОВ.

Бенгальську тигрицю-альбіноса керівникові українського уряду подарували організатори фестивалю «Чорноморські ігри» в Скадовську наприкінці серпня. Ю. ТИМОШЕНКО передала Тигрюлю до зоопарку в Ялті.

Нова вольєра для Тигрюлі побудована за кошти звіринцю. Допомагали зоопарку структури, що симпатизують Ю. ТИМОШЕНКО.

Через дощі, які йдуть в Криму, Тигрюля переїде до нового житла після новорічних свят. «За прогнозом: дощі, дощі, дощі. Негода заважає завершити роботи, але це питання кількох днів», - сказав директор звіринцю.

Довідка УНІАН. Зоопарк «Казка» створено в 1995 році О. ЗУБКОВИМ. Це перший приватний зоопарк у СНД. В даний час у звіринці мешкає більш як 900 тварин і птахів. Багато з них - рідкісних видів.

2010 рік за східним календарем - рік Тигра.
ГАЛІМА ПРОПОГАНДА! Я не агетую голосувати за когось іншого! Я прото хочу сказати, що трба бути лохом, щоб повестися на таку мішуру. Ми вже ситі по горло великим проривом. Таке враження, що прорвало каналізаці. Скажу більше, сама символіка і поведінка нагадує мені і не лише мені одну відому партію в Німеччині часів другої світової війни. Мало того, що депутати від цієї партії стріляють людей, то ще треба на пантах і популізмі в президенти... Виборцю, будь уважний не дай себе ошукати красивими словами!
ДОРОГІ МОЇ!

Я від усього серця вітаю Вас з Новим, 2010 роком!

У ці дні родини збираються за святковим столом, меншими здаються проблеми.

У ці дні – Свято. Свято, яке завжди приносить нам радість та впевненість, що все буде добре у нашому домі!

Рік, що минає, був для України найскладнішим за всі часи незалежності тільки тому, що світ нав’язав нам кризу. Кожна людина, кожне підприємство та й Уряд важко переживали цей світовий стрес.

Але ми, разом з Вами, вистояли, ми не зламалися під ударами кризи.

Не зірвали виплату пенсій та заробітних плат, не допустили дефолту.

Націоналізували приватні банки-банкрути та повернули депозити мільйонам людей.

Тому я від усього серця дякую Вам, дорогі мої, за нашу спільну роботу, за розуміння, за мужність.

Я пишаюся вами і зроблю все для того, щоб жити вам стало краще і спокійніше.

Водночас, цей важкий рік дав нам надію, що з кризи ми вийдемо сильнішими.

Ми з вами змогли у цей важкий рік підготуватись до Євро-2012, побудувати найбільшу в Європі Дністровську гідроакумулюючу електростанцію, яка удвічі більша Дніпрогесу, зміцнивши нашу енергетичну незалежність.

Змогли витягнути з десятилітнього банкрутства авіабудівну галузь та випустити в небо новий літак Ан-148, один з найкращих у світі.

За цей важкий рік ми не закрили жодної шахти, а навпаки відроджували та розбудовували їх. Не дали забрати у країни жодного стратегічного підприємства. Повернули державі потужні родовища нафти та газу і підготувались до їх видобутку.

Так, були дуже складні проблеми, але були і достойні України рішення.

В цей важкий кризовий рік ми вперше за 18 років за державний кошт почали видавати тисячі квартир людям, які стояли в черзі по 20-30 років.

Саме у цьому році в Україні народилася рекордна кількість немовлят за всі часи незалежності.

Україна - живе! Україною варто пишатися. Наша свята земля об‘єднує всіх нас, і нам під силу зсунути гори, тільки б трошки миру та спокою. І він прийде.

Тому я ні на мить не сумніваюся в тому, що вже дуже скоро Україна стане лідером і окрасою Європи. Я знаю – так буде!

Зі святом Вас, дорогі мої. Любові Вам, сімейного затишку, успіхів та Божого благословення.
З Новим роком! Все буде добре.
ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО

додано через 1 хвилину 18 секунд:

Привітання Юлії Тимошенко з майдану в Києві в новорічну ніч
Ось тут справжнє лице Тимошенко!
http://www.youtube.com/watch?v=2od8yID7Ss8
Раджу подивитись на то як вам голову морочать!

додано через 3 хвилини 7 секунд:

А ось це вона справді заслуговує
http://www.youtube.com/watch?v=ECMmo1XzGT0

додано через 3 хвилини 5 секунд:

Хто шукає правду - той її знаходить!
http://www.youtube.com/watch?v=FIBF_jCZlaU

додано через 9 хвилин 22 секунди:

А тут взагалі без коментарів люди вирішили самі
http://www.youtube.com/watch?v=QK3jsaDtwvQ